نرم افزار کارفود چیست؟

یکی از بهترین نرم افزارهای کاربردی کارسو، سیستم اتوماسیون تغذیه است. این نرم افزار با تجزیه و تحلیل نیاز پرسنل هر سازمان، مجموعه‌ای از امکانات را در خود جای داده است تا بتواند نیازهای اساسی هر فرد در یک مجموعه را پاسخ دهد.

استفاده از نرم افزار کارفود می‌تواند تا حد بسیار زیادی به کاهش هزینه‌های سازمان کمک کند و رضایت پرسنل از سطح سرویس دهی را افزایش دهد. بدیهی است که ارائه چنین امکاناتی رضایت شغلی پرسنل را افزایش داده و سطح وفاداری آن‌ها را بیش از پیش ارتقا می‌دهد. همین موضوع موجب می‌شود تا پرسنلی که مانند سرمایه‌های هر مجموعه هستند، در همان مجموعه ماندگار باشند.

اتوماسیون تغذیه چیست ؟

سیستم اتوماسیون تغذیه یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمانهای دولتی که از یارانه استفاده می کنند و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. سیستم اتوماسیون تغذیه و سلف مزایای زیادی برای کارفرمایان دارد که از جمله آن می توان به جلوگیری از سوء استفاده ، صرفه جویی ، اعمال کنترل ، مدیریت دقیقه آشپزخانه ، عملیات مالی و کنترل سریع و دقیق پیمانکاران استفاده کرده است.

کارفود چیست ؟

اتوماسیون تغذیه کارفود یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمانهای دولتی و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود مزایای زیادی برای کارفرمایان دارد که از جمله آن می توان به جلوگیری از سوء استفاده ، صرفه جویی ، اعمال کنترل ، مدیریت دقیقه آشپزخانه ، عملیات مالی و کنترل سریع و دقیق پیمانکاران استفاده کرده است.

 

چرا باید کارفود را داشته باشیم ؟

بسیاری از شرکت ها این نکته را دریافته اند که با اعطای برخی امتیازات به کارمندان، تیم خوشحال تر و در نتیجه موفقیت بیشتری خواهند داشت. یکی از این امتیازات، تامین غذای کارمندان در محل کار است که البته مدیریت آن به شیوه سنتی کار آسانی نیست. با استفاده اتوماسیون تغذیه کارفود می توانید به راحتی برای تغذیه کارمندان خود برنامه ریزی کنید و انگیزه آن ها را برای کار افزایش دهید.

امکانات قابل استفاده در سیستم اتوماسیون تغذیه

رزرو تحت وب غذا

با استفاده از این قابلیت کاربران می توانند با دسترسی به شبکه اینترنت وعده های غذایی مربوط به خود را رزرو نمایند.

افزایش اعتبار اینترنتی

با استفاده از این ویژگی کاربران می توانند اعتبار خود را با استفاده از یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب، افزایش دهند.

سیستم مدیریت کاربران، گروه ها و نقش ها

با استفاده از اتوماسیون تغذیه، مدیران می توانند کاربران و گروه های مربوطه را تعریف نموده و به آنها نقش های مربوطه را تخصیص دهند. با استفاده از این قابلیت مدیران سیستم می توانند از هر جا و در هر زمانی با در اختیار داشتن رایانه متصل به اینترنت، سیستم را مدیریت نمایند. در برخی از سیستم های پیشرفته تر، می توان از طریق موبایل ها به سیستم دسترسی پیدا کرد.

 

مدیریت غذاها وبرنامه غذایی

این زیرسیستم به مدیر یا مدیران اجازه تعریف غذاها را داده و می توانند غذا های تعریف شده را در برنامه غذایی مورد نظر قرار دهند.

 

مدیریت سلف ها و سالن های غذاخوری

در این زیرسیستم می توان وعده های غذایی تعریف شده را به سلف مورد نظر تخصیص داد و نیز می توان گروه های کاربری تعریف شده را مجاز و یا غیر مجاز برای استفاده از این سلف نمود.

کلام آخر

امروزه با توجه بع پیشرفت تکنولوژی و همچنین رقابت زیاد در کسب و کار ها،شرکت هایی موفق هستد که بتواند بهترین بهره را از کارمندان خود ببرد.شما میتوانید با استفاده از نرم افزار های کارسو کارکنان خود را خیلی راحت مدیریت کنید و بالاترین کارایی را از آنان بگیرید.از مزیت های سامانه های کارسو امکان اتصال آنها به یکدیگر است،یعنی شما میتوانید کارفود را با نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول وصل کنید.