سیاست های مدرسه کووید دموکرات ها را عصبانی کرد

[ad_1]

تا همین اواخر، من یک دموکرات وفادار و چپگرا بودم و در تمام زندگی بزرگسالی ام بوده ام. من از آن دسته چریک هایی بودم که قبل از انتخابات میان دوره ای رای دهندگان را ثبت نام می کردم و به تظاهرات می رفتم. آنقدر از دونالد ترامپ متنفر بودم که سعی کردم با اقوام آن طرف راهرو مهربان باشم. اما به دلیل آنچه که خانواده من در طول این همه گیری از سر گذرانده اند، نمی توانم همان شور و شوق را داشته باشم. من با قبیله خود احساس بیگانگی می کنم و از هر دو طرف تا حدودی منزجر هستم.

نمی توانم تصور کنم که اگر پسرم در سال 2020 در یک مهدکودک ایالتی ثبت نام نمی کرد، به اینجا می آمدم – نه یک جمهوری خواه، بلکه جایگاه خود را در حزب دموکرات زیر سوال می بردم.

در پایان تابستان، سیستم مدرسه در کلیولند اعلام کرد که در 9 هفته اول ترم برای مطالعه شخصی باز نخواهد بود. من ناراحت بود. خانواده ام به درآمد من متکی بودند و می دانستم که نمی توانم با پسر 5 ساله و سپس دختر 3 ساله ام در خانه تمام وقت کار کنم.

با این حال تعطیلی کوتاه مدت مدارس را پذیرفتم. ایمان من به سیستم زمانی بدتر شد که هفته ها و ماه ها آموزش از راه دور مدت ها پس از برنامه اولیه به طول انجامید و پسرم شروع به امتناع از شرکت در کلاس ها کرد. من نمی توانستم او را سرزنش کنم. علیرغم بهترین تلاش های معلم فوق العاده او، در تجربه من مهدکودک آنلاین به همان اندازه که به نظر می رسد مضحک است. یادم می آید که وارد کلاس تربیت بدنی شدم که پسرم تنها دانش آموز حاضر در آنجا بود. متوجه شدم که معلم احساس خجالت می کند. هر دوی ما می دانستیم که وضعیت چقدر پوچ است.

بچه هایی که سال قبل هر روز به پیش دبستانی می رفتند، والدینشان را دیده بودم که هر روز صبح آنها را ترک می کردند، به سادگی ناپدید شدند. نوار رمزهای عبور و برنامه های روزانه حتی برای من و شوهرم، هر دو حرفه ای که تمام روز روی رایانه کار می کنند، یک چالش بود. حدود 30 درصد از خانواده های کلیولند قبل از همه گیری حتی اینترنت در خانه نداشتند.

من همچنان امیدوار بودم که شخصی در رهبری سیاسی کاملاً دموکراتیک ما به نمایندگی از 37000 کودک در یک مدرسه دولتی در کلیولند موضع بگیرد یا به نظر می رسد به آنچه در حال رخ دادن است علاقه مند است. آیا دموکرات ها نباید برای کودکان کم درآمد می جنگیدند؟ در عوض، شهردار کهنه کار دموکرات ما از اظهار نظر در مورد بحرانی که خانواده های مدارس در شهر با آن مواجه هستند، اجتناب می کند. شورای شهر کاملاً دموکراتیک ما نیز به همین ترتیب آزاد شد. همین اتفاق در شهرهای آبی دیگر و ایالت های آبی در سراسر کشور رخ می داد، زیرا نیازهای کودکان به سادگی از بین رفت. کلیولند تا آنجا پیش رفت که زمین های بازی را برای یک سال تعطیل کرد. با توجه به این مطالعه که حاکی از خطر کوچک انتقال در فضای باز – یک سیلی اضافی به صورت است، این تقریباً شرورانه به نظر می رسید.

اوضاع برای ما در دسامبر 2020 بدتر شد، زمانی که تمام خانواده من به COVID-19 مبتلا شدند. ویروس کرونا برای بچه‌های 3 و 5 ساله‌ام چیز مهمی نبود، اما من با علائم کووید طولانی‌مدت باقی ماندم که کابوس روزانه مدرسه از راه دور را خسته‌کننده‌تر می‌کرد. اینو میگم که پشیمون نشم می‌دانم که دیگران سال 2020 بسیار بدتری داشته‌اند. من فقط سعی می‌کنم توضیح دهم که چرا جهان بینی من تغییر کرده است و چرا همان آدم سابق نیستم.

در ترم بهار، داده ها به خوبی نشان داد که مدارس توزیع کننده اصلی ویروس کرونا نیستند و برعکس، هزینه های زندانی کردن کودکان، چه از نظر تحصیلی و چه از نظر عاطفی، بسیار بالا بوده است. آکادمی اطفال آمریکا برای اولین بار در ژوئن خواستار بازگشت به مدرسه شد 2020. در فوریه 2021، زمانی که که در نیویورک تایمز در بررسی 175 متخصص اطفال، 86 درصد آنها مدرسه خصوصی را توصیه کردند، حتی اگر کسی واکسینه نشده باشد.

اما زمانی که مدارس کلیولند سرانجام در مارس 2021 بازگشایی شدند، تحت فشار مایک دوان، فرماندار جمهوری خواه، مدل هیبریدی را انتخاب کردند که به این معنی بود که پسرم فقط دو روز در هفته می توانست وارد ساختمان شود.

من و شوهرم کافی بودیم: در حالی که حدود دو ماه تا سال تحصیلی باقی مانده بود، یک مدرسه منشور پیدا کردیم که برای آموزش منظم شخصی باز بود. رها کردن مدرسه دولتی سخت بود. ما سرمایه گذاری شدیم. اما اعتماد ما شکسته شد.

عصبانیت من با عدم همدردی کامل یا خصومت آشکار «تیم» خودم تشدید شد. در طول همه‌گیری، دموکرات‌ها مشتاق هستند که خود را به‌عنوان «جدی گرفتن ویروس» شکل دهند، که حداقل در آبی‌ترین ایالت‌ها و شهرها، برای تأیید شدیدترین مداخلات کوتاه‌مدت است. وقتی حکمت تعطیلی مدارس – و بیرون بردن فرزندمان از مدرسه دولتی را زیر سوال بردم – متوجه شدم که با خط حزب مخالف هستم. و وقتی سعی کردم در شبکه های اجتماعی صحبت کنم، با من تماس گرفتند و با من بدرفتاری کردند و متهم کردند که ترامپی هستم که برای مردن معلمان اهمیتی ندارد. در توییتر، مادرانی که به عنوان کارگران کلیدی بدون دستمزد ذکر شده بودند، اغلب با عبارات بسیار زن ستیزانه مورد تمسخر قرار می گرفتند. من نسخه های زیادی از “فقط عصبانی هستند که یوگا و برانچ ندارند” را دیده ام.

توییتر آبگیر پر از آدم های بی منطق است. اما نوع اخلاقی‌سازی و خودپسندی که من در آنجا دیدم، گفتمان چپ کووید را تا حدی مضر توصیف کرد. به گفته این مجله، والدینی که در سامرویل، ماساچوست، آبی تیره پوش بودند، که در بهار گذشته از افتتاح سریعتر مدرسه حمایت کردند، در یک جلسه عمومی مجازی به عنوان “والدین سفیدپوست لعنتی” مورد تمسخر قرار گرفتند. اگر اصلاً به این موضوعات پرداخته شود، منافع کودکان و سلامت آموزش عمومی به عنوان یک نگرانی جزئی تلقی می شود.

بدیهی است که جمهوری خواهان مقصر سیاسی شدن این بیماری همه گیر با عواقب وخیم هستند که بی اعتمادی به واکسن ها را دامن می زند که منجر به تعداد غیرقابل توصیفی از مرگ و میرهای غیرضروری می شود. من آن را توجیه نمی کنم.

اما من از اینکه واکنش دموکرات‌ها اغلب این بی‌اعتمادی را تشدید کرده است، مانند اغراق‌آمیز کردن خطرات COVID-19 برای کودکان، ناامید شدم. نقطه ضعف برای من زمانی بود که نامزد دموکرات ها برای فرمانداری ویرجینیا، تری مک آلیف، تعداد بستری شدن کودکان مبتلا به کووید در بیمارستان را در طول مبارزات انتخاباتی افزایش داد. او تقریباً شبیه ترامپ بود. (اگر در ویرجینیا زندگی می‌کردم، اعتراف می‌کنم که احتمالاً مجبور بودم از آخرین انتخابات فرمانداری که در آن نامزد جمهوری‌خواه مک‌آلیف را شکست داد، دور بمانم.)

امتناع گسترده دموکرات‌ها از جدی گرفتن هزینه‌های تلاش‌های کاهش بیماری همه‌گیر، کمتر افراطی، اما شاید به همان اندازه مضر برای انسجام اجتماعی بود. جدای از عدم پاسخگویی ظالمانه به تعطیلی مدارس – «کودکان پایدار هستند» – بحث ماسک نیز گاهی نادیده گرفته می شود. مطالعات نشان می‌دهد که استفاده صحیح از ماسک‌های خوب می‌تواند سرعت انتشار ویروس کرونا را کاهش دهد، اما احمقانه است که فرض کنیم این ماسک‌ها هیچ نقصی ندارند. آنها بی دست و پا هستند و در ارتباطات دخالت می کنند – و این فقط برای بزرگسالان است.

با این حال، همانطور که ماسک ها نمادین شدند، صرفاً تلاش برای اضافه کردن تفاوت های ظریف به بحث – ماسک های بوم در برابر KN95، نقاب زدن بزرگسالان در برابر نقاب زدن کودکان خردسال – به عنوان تردید در مورد واکسن ها تلقی شد: فراتر از رنگ پریدگی.

به طور کلی، به نظر می رسد که واکنش لفاظی چپ به همه گیری با ارزش های دموکراتیک اعلام شده ناسازگار است. مثلاً وقتی بچه‌هایم به مدرسه برگشتند، نمی‌توانستم مرخصی استعلاجی با حقوق بگیرم تا از آنها مراقبت کنم. چرا من در مورد این معضل عظیم اجتماعی اینقدر کم شنیده ام و این همه شرمندگی برای زنانی که جرأت کرده اند از خانه نشینی فرزندانشان شکایت کنند؟ به طور کلی، حزبی که گفته می شود تمرکزش روی مسائل «سیستمی» است، به مقتضای فداکاری شخصی وسواس داشت. و بار بیشتر بر دوش مادران کودکان خردسال، کارگران کلیدی و کودکان کم درآمد بود. (برعکس، آنها اندکی در یک حوزه دموکراتیک بسیار پر سر و صدا قرار گرفتند: کارمندان اداری تحصیل کرده دانشگاهی.)

بسیاری از لیبرال ها و رهبران نهادی احساس می کردند که هیچ کس نمی تواند آنها را به خاطر محتاط بودن بیش از حد سرزنش کند، به خصوص در مورد کودکان. اما من می توانم و انجام می دهم. Eusebiusz Yamrozik، متخصص اخلاق پزشکی در دانشگاه آکسفورد، در پادکست اخیر گفت که پاسخ‌های اخلاقی بهداشت عمومی باید بر چندین اصل کلیدی تکیه کنند. یکی از آنها «تناسب» است، یعنی مداخله باید متناسب با ریسک باشد. آ بلومبرگ در مقاله ای در ماه مارس اشاره شد که احتمال مرگ کودکان در ایالات متحده در تصادفات رانندگی 10 برابر بیشتر از COVID-19 است. تعطیلی یک مدرسه برای بیش از یک سال، درست مانند ممنوعیت رانندگی والدین نامتناسب بود.

جمروزیک همچنین گفت که رفتار متقابل، انصاف و برابری باید راهبردهای بهداشت عمومی را هدایت کند. سیاست گذاران نه تنها باید مزایا و مضرات راهبردهای خاص، بلکه توزیع آن مزایا و مضرات را نیز شناسایی کنند.

هیچ یک از اینها حمایت من از برنامه دموکراتیک را که هنوز هم به صورت عمده از آن حمایت می کنم، متزلزل نکرده است. چیزی که من از دست داده ام این است که اعتمادم به این است که حزب واقعاً انگیزه دارد تا در راستای منافع کسانی که ادعا می کنند به آنها خدمت می کند عمل کند. چگونه می توانم در مورد گزاره های جهانی قبل از K هیجان زده شوم، به عنوان مثال، زمانی که K-12 در ویرانه است؟

در هفته اول ژانویه، سیستم مدرسه عمومی کلیولند، که کوچکترین من اکنون در آن ثبت نام کرده است، به دلیل گسترش نوع Omicron به آموزش از راه دور بازگشت. این بار تصمیم گرفتم که حتی حوصله ورود را هم به خود نخواهم داد. وقتی بچه در خانه دارید تکالیف خیلی سریع متوقف می شود. و اگر از آشپزی و نظافت انرژی باقی می ماند، می خواستم آن را وقف کار پولی کنم. این تصمیم درستی به نظر می رسید، زیرا امسال نمی توانم روی بیکاری حساب کنم و هزینه های تجاری من همچنان در حال انباشته شدن است.

من همچنان امیدوار هستم که دموکرات‌ها با طیف کاملی از نیازهای بهداشتی و اجتماعی که آمریکایی‌ها در حال تلاش برای ایجاد تعادل هستند، بیدار شوند، اما به نظر نمی‌رسد این امر محتمل باشد. دوستی اکنون خود را “بی خانمان سیاسی” می نامد و بیشتر و بیشتر، این احساس من است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat