سفارش ترجمه تخصصی کتاب [ تضمین ۱۰۰% کیفیت ]

ترجمه تخصصی کتاب

ترجمه کتابی که هم مفهوم را منتقل کرده و هم نثر ساده و روانی داشته باشد کار ساده ای نیست. ترجمانو تیم ویژه ای برای ترجمه کتاب در نظر گرفته که پیش از شروع کار چند نمونه از ترجمه در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید با خیال راحت تصمیم بگیرید ارسال سفارش و قیمت گذاری رایگان چرا ترجمه تخصصی ترجمانو ؟!

پرافتخارترین

پرافتخارترین و مورد اعتمادترین مرکز ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین

بهترین کیفیت

کنترل کیفیت چندلایه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم رضایت

ترجمه حرفه ای

بکارگیری مترجمین حرفه‌ای برای انجام ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کاملاً آنلاین با تعهد بالا در تمام مراحل سفارش ترجمه از ثبت سفارش تا پس از دریافت

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

09129464785 ارتباط از طریق تلگرام قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی در مقایسه با بهترین سایت ها

کیفیت متوسط 20 17 تومان

 • مترجمان عمومی و ارزیابی شده
 • مناسب برای ترجمه متون عمومی
 • مناسب برای ترجمه سایت های عمومی

مناسب برای مطالب عمومی ثبت سفارش ترجمه پرطرفدار

کیفیت عالی 50 36 تومان

 • مترجمانی با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

مناسب برای مقالات و پایان‌نامه ثبت سفارش ترجمه

کیفیت خوب 35 29 تومان

 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای پروژه‌ها و تمرین‌های دانشگاهی ثبت سفارش ترجمه قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

کیفیت خوب 70 69 تومان

 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای مطالب عمومی ثبت سفارش ترجمه

کیفیت عالی 130 99 تومان

 • مترجمان برتر و با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی

 مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی ثبت سفارش ترجمه چرا ترجمه تخصصی کتاب ترجمانو ؟!​

 • ارائه رایگان نمونه ‌ترجمه کتاب
 • پرداخت هزینه ترجمه در چند قسط
 • امکان تحویل بخش‌به‌بخشِ ترجمه
 • ترجمه فوری کتاب با چندین مترجم
چرا ترجمه کتاب ترجمانو

پیشنهاد کتاب برای ترجمه

پیشنهاد کتاب برای ترجمه: جدیدترین کتاب‌های رشته مدیریت (۲۰۱۷) پیشنهاد کتاب برای ترجمه: جدیدترین کتاب‌های رشته روانشناسی (۲۰۱۷) لیست کامل جدیدترین کتاب‌های پیشنهادی ترجمانو در رشته‌های تخصصی

تنها چند کلیک با خدمات متفاوت ترجمانو فاصله دارید!

سفارش شما به‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل تایپ‌شده‌ی پروژه خود را تحویل می‌گیرید. ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان

ترجمه کتاب

سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (یونسکو)، تعداد و نوع کتاب‌هایی را که هر ساله در هر کشور منتشر می‌شود، به‌عنوان شاخصی مهم که نشان‌گر استاندارد زندگی و آموزش و خودآگاهی هر کشور است مورد رصد قرار می‌دهد.

چرا که هدف این سازمان کمک به امنیت و صلح در جهان بوده و این مهم را از طریق همکاری های بین المللی در زمینه های علمی ، فرهنگی و آموزشی دنبال می کند. لذا کتاب های منتشر شده در هر جامعه، معیار مناسبی جهت سنجش فضای علمی و آموزشی آن جامعه می باشد.

کتابهای ترجمه شده نیز از این حجم مسنثنی نبوده بلکه نشان دهنده ی تعامل علمی و فرهنگی با دیگر ملل می باشد.

در واقع ترجمه کتاب پذیرش یک جامعه را نسبت به علوم دیگر جوامع با فرهنگ های مختلف، نشان می دهد که مسلماً خود بیانگر واضح معنی همان واژه ی صلح و امنیت ذکر شده می‌باشد.

جالب است بدانید که بر اساس این آمار چین و آمریکا و انگلیس به‌ترتیب با انتشار سالانه ۴۴۰، ۳۰۴ و ۱۸۴ هزار عنوان/ویرایش و ترجمه کتاب جدید به‌ترتیب دارای مقام‌های اول تا سوم هستند.

کشورمان ایران بر اساس اعلام خبرگزاری کتاب ایران پس از کشورهای هند و فرانسه با انتشار سالانه ۷۲ هزار عنوان کتاب، در جایگاه نهم ترجمه کتاب جهان ایستاده است.

بخش مهمی از این ۷۲ هزار عنوان کتاب را کتب ترجمه شده از زبان‌های مختلف تشکیل می دهد.

مولفین و نویسنده های های ایرانی نیز هر ساله با ارائه ی تعداد بسزایی ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی هم در حوزه های علمی و پژوهشی و هم در دیگر زمینه ها، تاثیر بسیار زیاد و مثبتی در فضای علمی و آموزشی جامعه می‌گذارند.

اگر چه تالیف کتاب از اهمیت بالایی برخوردار است اما در کنار آن تلاش مترجمینی که با رصد علوم مختلف در دیگر جوامع و انتقال آنها به جامعه ی خویش از طریق ترجمه کتاب به انگلیسی اقدام می‌کنند نیز آثارشان به همان اندازه ارزشمند و مفید است.

به همین دلیل است امر ترجمه کتاب در حوزه‌های علمی تخصصی مختلف بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

ترجمه کتاب می‌تواند امتیاز و اهمیت بالایی در رزومه علمی به خصوص برای مصاحبه دکتری و جذب هیئت علمی فراهم آورد (رجوع شود به جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی، مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان).

مترجم کتاب

با توجه به‌ سرعت تحولات علمی و پژوهشی در جهان و همگام شدن با این تحولات، کتابهای موجود در بازار بایستی دائماً بروز رسانی شود. مترجم مقاله می بایست آخرین دستاوردهای بشری به زبان فارسی در اختیار اقشار مختلف جامعه و همچنین فضاهای علمی، پژوهشی بگذارد.

از این رو برای ارتقاء مترجم کتاب، ترجمه کتاب امری ناگزیر و الزامی ست.

قابل توجه است که اکثر نتایج این دستاوردها عمدتاً به زبان انگلیسی منتشر می شود و به همین دلیل ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی از رایج ترین انواع ترجمه کتاب می باشد.

برای این‌که مخاطبان فارسی‌ زبان بتوانند از آخرین دستاوردهای هر حوزه ی علمی بهره‌مند شده و ارتباط با جهان گسترده ی علم در سراسر جهان برقرار کنند، ناگزیر از ترجمه‌ تخصصی کتاب و مناسب کتاب های دیگر جوامع هستیم.

ترجمانو با علم به نیازهایی که در بالا گفته شد و همچنین رعایت نکات استاندارد در ترجمه کتاب، قابلیت‌های ویژه‌ای را در نحوه‌ی ارائه‌ی خدمت و کنترل پروژه‌های ترجمه کتاب در مترجم کتاب و در تیم خود توسعه داده است. در ادامه به‌ بررسی خدمات ترجمه تخصصی کتاب ترجمانو می‌پردازیم.

ترجمه کتاب به انگلیسی

حجم کتاب‌ها به‌طور معمول بین ۶۰ الی ۱۵۰ هزار کلمه متغیر است.

نظر به چنین گستردگی، اغلب مشتریان نگران کیفیت نهایی ترجمه‌ های کتاب تحویلی هستند.

اینکه آیا ترجمه کتاب به انگلیسی تحویلی در پایان مورد رضایت آنها باشد دغدغه ای است که عموماً مشتریان و متضاقیان ترجمه کتاب با آن مواجه هستند.

قاعدتاً اگر ترجمه کتاب به انگلیسی در انتها بصورت یکجا به مشتری ارائه شود حق هر گونه قضاوت و یا انتقادی را به مترجم می بندد و برای مشتری بسیار سخت است که بر روی کل مجموعه نظر دهد که آیا ترجمه ی تحویلی مورد رضایت او می باشد یا خیر.

ما در ترجمانو حق را به مشتریان عزیز می‌دهیم، زیرا به‌خوبی با دردسرهای دوباره‌کاری یا نامطلوب بودن نتیجه کار در سفارش‌های بزرگ ترجمه کتاب آشنا هستیم.

قاعدتاً اگر بخشی از ترجمه کتاب به انگلیسی مورد رضایت مشتری نباشد نیاز به دوباره کاری های مدام و همچنین لطمه خوردن به کل ترجمه کتاب می شود.

بنابراین برای مرتفع ساختن این معضل، امکانی را برای کاربران خود فراهم کرده‌ایم که با استفاده از آن بتوانند از کیفیت ترجمه‌ های تحویلی در سفارش‌ ترجمه کتاب مطمئن شوند.

در واقع مشتری می تواند نمونه ای از ترجمه کتاب خود را ببیند و از روی آن قضاوت کند که آیا روند ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی ادامه پیدا کند یا خیر.

با استفاده از این امکان شما مشتری عزیز می‌توانید برای کتاب‌هایی که بین ۳۰ تا ۸۰ هزار کلمه دارند، تقاضای ۳ نمونه ترجمه کتاب انگلیسی داشته و برای کتبی که دارای حجمی بیش‌تر از ۸۰ هزار کلمه هستند، تقاضای ۵ نمونه ترجمه رایگان نمایید.

این ترجمه های رایگان در تعداد صفحات مذکور شما را با قلم مترجم کتاب بیشتر آشنا می کند و مسلماً این موضوع در مورد ترجمه تخصص کتاب ها کاربرد بسیار مفیدی دارد چراکه شما را با سطح علمی و اشراف مترجم بر روی موضوع مورد ترجمه آگاه می سازد.

شما مشتری عزیزی که تقاضای ترجمه کتاب را دارید انتخاب های گسترده ای داشته و به دنبال مجموعه ای می گردید که بهترین کیفیت ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را به شما تضیمن داده و از خروجی آن رضایت کافی داشته باشید.

ترجمانو با ارئه ی نمونه ی ترجمه ها به نحوی که در بالا گفته شد ، از نظارت شما در فرایند ترجمه کتاب به عنوان ارزش و معیاری مفید و شفاف در جهت ارائه ی تضمین، استفاده می نماید.

که این مهم هم در روند کیفی کار موثر بوده و هم در ایجاد اعتماد و اطمینان دو طرفه بین ما و تعداد بیشماری مخاطب.

در نتیجه مشاهده و مقایسه‌ی نمونه ترجمه‌های انجام شده می‌تواند به شما مشتریانی که تقاضای ترجمه‌ی کتاب را دارید، اطمینان خاطر بیشتری را در اخذ کیفیت مناسب در خروجی نهایی فرایند ترجمه کتاب بدهد.

ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی

برای کتاب های با حجیم مشتریان ترجمانو از این امکان برخوردارند که هزینه های ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را در چند قسط پرداخت نمایند.

در واقع مشتریان پس از انتخاب مترجم کتاب خود و تعیین دقیق هزینه ها می توانند با هماهنگی تیم پشتیبانی ترجمانو اقدام به قسط بندی هزینه ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی نمایند و پس از ترجمه هر بخش از کتاب، یکی از اقساط را پرداخت نمایند.

این روش به خصوص در مواردی که هزینه ترجمه کتاب مبلغ بالایی است به فرد در مدیریت هزینه ها کمک می کند.

به عنوان مثال زمانی که ترجمه یک کتاب سه ماه زمان نیاز دارد، می توان هزینه ها را در سه قسط اول هر ماه در نظر گرفت تا تامین آن نیز تسهیل شود.

برخی از کتاب های عموماً تخصصی از نظر تعداد کلمات و صفحات حجیم هستند و به بخش ها یا حتی جلدهای مختلف تقسیم شده است.

به عنوان مثال حتماً در دانشگاه کتاب هایی که بعنوان منبع معرفی می شوند را دیده اید. این کتابها اکثراً دارای فصول مختلف می باشند.

ترجمه ی اینگونه کتاب ها بصورت یکجا گاهی برای مشتریان سخت و زمان بر بوده و میزان اشراف آنها بر روی پروسه ی ترجمه کتاب به انگلیسی را کاهش می دهد.

از این رو برخی از مشتریان مایل‌اند متن ترجمه‌ ی کتاب را پس از پایان هر بخش/فصل تحویل بگیرند.

عده ای نیز به جهت نیاز خود به متن ترجمه کتاب ترجیح می دهند هرچه سریعتر خروجی هر بخش را داشته و فرایند مطالعاتی و تحقیقاتی خود را آغاز کنند.

این امر به‌خصوص در ترجمه‌ ی کتاب‌ های بزرگ که حجم کار زیاد بوده و دارای فصول مختلف هستند، فرایند کنترل را چه از لحاظ زمان تحویل و چه از نظر کیفیت کار، آسان‌تر خواهد ساخت.

ترجمانو این امکان را برای شما مشتریان فراهم آورده است که میتوانید متن ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی خود را به تفکیک هر فصل و یا هر بخش دریافت نمایید و ضمن اشراف بر کلیت فرایند ترجمه کتاب، در زمان نیز صرفه جویی نموده و سیر مطالعاتی خود را هر چه سریعتر آغاز نمائید.

ترجمانو با ارائه ی این امکان پل ارتباطی عمیقی را با مخاطبین و متقاضیان ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی برقرار می کند که هدف آن ارائه ی خدمتی وزین تر و حرفه ای تر می باشد.

بنابراین درصورتی که مشتریان عزیز تمایل داشته باشند، می‌توانند ترجمه‌ ی کتاب خود را به‌صورت بخش‌به‌بخش تحویل بگیرند.

قابل ذکر است که تعداد، اندازه و زمان تحویل هر بخش از سفارش ترجمه کتاب، برطبق توافق ترجمانو با مشتریان، تعیین خواهد شد.

بسیاری از مشتریان ترجمه کتاب خود را برای یک تاریخ خاص نیاز داشته و یا اینکه مدت زمان محدودی را جهت انجام فرایند ترجمه برنامه ریزی نموده اند.

در واقع ترجمه فوری کتاب برای برخی عاملی کلیدی است. گاهی اولین سوال مشتری این است که “سفارش ترجمه کتاب من چه زمانی آماده می شود؟” و یا اینکه “ما برای فلان تاریخ کتاب را نیاز داریم”.

شاید عده ای بگویند که مشتری نمی تواند برای زمان تعیین کند و هر زمان که کار به پایان رسید آن را تحویل مشتری می دهیم.

دلیل منطقی آنها این است که تحویل یک کار خوب و حرفه ای نیازمند زمان است و زمان کوتاه کار را از نظر کیفی کاهش می دهد.

ولی بایستی خدمت شما عرض کنم که ما در ترجمانو بر این باوریم که علاوه بر اینکه وظیفه داریم ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را به نحوی حرفه ای و با کیفیت به مشتری تحویل دهیم، به مدت زمانی که مدنظر مشتری می باشد نیز باید توجه داشته باشیم.

سفارش ترجمه کتاب

در واقع نمی شود آنچه مشتری از ما می خواهد را در سفارش ترجمه کتاب نادیده گرفت.

مخاطبی که مدت زمان کوتاهی را تعیین می کند و خروجی کارش را سریعاً می خواهد قطعاً در موقعیت دیگری محدودیت زمان دارد و نیاز به ترجمه فوری کتاب دارد.

و یا حتی طبق برنامه ریزی شخصی خود این مقدار زمان را برای سفارش ترجمه کتاب اختصاص داده است.

از این رو بر خود واجب می دانیم که به نظر مشتری احترام گذاشته و زمانی را که تعیین می کند را حتماً مدنظر قرار دهیم. یکی از راه های ترجمه تخصصی کتاب در مدت زمانی محدود، سپردن فرایند ترجمه به چندین مترجم کتاب است.

قابل توجه است که هر مترجم کتاب تعداد مشخص و محدودی سفارش را در روز می تواند ترجمه کند و ارائه ی سفارشات بیش از حد توان و زمان مترجم مسلماً از کیفیت کار می کاهد.

در نتیجه از آن‌جایی که هر مترجم توان ترجمه‌ ی حجم مشخصی از سفارشات کتاب را در هر روز دارد، سپردن کل سفارش به یک مترجم، زمان را طولانی خواهد ساخت.

اما باید توجه داشت که اگر کل سفارش ترجمه کتاب را یک مترجم بر عهده داشته باشد، فرایند ترجمه از نظر فرم و انسجام کلی کار بسیار درخور و شایسته می باشد.

لذا همواره توصیه‌ی ترجمانو استفاده از یک مترجم برای هر سفارش است؛ زیرا همانطور که گفته شد این امر خروجی کار را یک‌دست و یکپارچه خواهد ساخت.

اما باید خدمت شما عرض کنم که ترجمانو برای سفارشات بزرگی مانند ترجمه‌ ی کتاب و نیاز برخی مشتریان به ترجمه فوری کتاب، به آنها این امکان را می‌دهد که چندین مترجم کتاب به‌طور هم‌زمان برروی یک سفارش ترجمه کتاب فعالیت کنند.

بدین معنی که فرایند ترجمه کتاب به طور همزمان توسط چندین مترجم انجام می شود و هر مترجم بخشی را از کتاب را ترجمه می نماید تا در زمان تحویل کار به مشتری تسریع بخشیده شود.

اما شاید در ذهن شما این سوال پیش بیاید که اگر چندین مترجم روی یک کتاب کار کنند، روی یکنواختی و یکپارچگی ترجمه تاثیری نمی گذارد؟

آیا این روش بر ترجمه تخصصی کتاب تاثیر منفی نمی گذارد؟

پاسخ مشخص است. قاعدتاً زمانی که فرایند ترجمه را چندین مترجم در دست گیرند روی فرم و انسجام ترجمه کتاب تاثیر خواهد گذاشت.

ولی ما برای این مساله راه حلی بسیار مدرن و مطمئن اتخاد کرده ایم. تیم ترجمانو با استفاده از نرم افزار های ویژه ای که در این زمینه استفاده می کند، بخش های مختلف ترجمه ی کتاب نهایی، که توسط مترجمین کتاب مختلف ترجمه شده است، را همگن و همسان سازی می نماید.

در واقع در این نوع کار، فرایند یکسان‌سازی واژگان استفاده شده و یکپارچه‌سازی ترجمه‌ ی کتاب نهایی، همانطور که گفته شد با استفاده از نرم‌افزارهای ویژه‌ انجام می‌شود.

بنابراین این امکان برای مشتریانی که متقاضی ترجمه تخصصب کتاب هستند، وجود دارد که سفارش ترجمه کتاب را به چندین مترجم کتاب سپرده و از یکسان بودن ترجمه‌ ی کتاب تحویل گرفته شده، آسوده‌خاطر باشند.

یکی از موارد مهم در ترجمه کتاب، ضرورت رعایت ادبیات و فرم پردازش در موضوع ترجمه است.

غالباً وقتی از ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی صحبت می کنیم از ورود یک نگرش جدید به فضای مطالعاتی جامعه سخن می گوییم.

ترجمه تخصصی کتاب

هر کتابی که در جهان خلق می شود از بستر یک دغدغه و یا نوعی احساس تکلیف به آگاه سازی دیگر انسانها، در فضای ذهنی نویسنده ایجاد شده است .

نویسنده به یافته و یا پدیده ای رسیده است و تمایل دارد آن را در فرم مربوط به همان علم و یا حتی در غالب داستانی نو، بیان کند.

قاعدتاً هر علمی فضا و ادبیات مربوط به خود را دارد. یک فرمول حسابداری را نمی توان با ادبیاتی که یک مساله ی سیاسی را تحلیل می کنیم، بیان کرد و یا زمانی که از یک پدیده جغرافیایی صحبت می کنیم آنرا نمی توان در غالب ادبیاتی خشک و بی روح بیان کرد بلکه این موضوع ادبیاتی توصیفی و گرم را می طلبد که امکان تصویر سازی را برای مخاطب فراهم آورد.

امروزه می بینیم برخی موضوعات علمی ضمن داشتن ادبیات خاص خود، در قالب های متنوعی به مخاطبین ارائه می شوند.

این مهم در ترجمه تخصصی کتاب حاوی آن موضوع نیز بسیار حائز اهمیت است.

بعنوان مثال یک پدیده ی علمی در قالب یک داستان مطرح می شود و بصورت فیلمنامه به صنعتی نظیر سینما سپرده می شود.

به همین علت درک برخی فیلم ها و سریال ها در صعنت بزرگ سینمای دنیا برای بسیاری از مخاطبین جذاب شده چراکه آنها را وارد جهانی دگر می کند.

اینها همگی از این دغدغه نشات می گیرد که نویسنده به دنبال آن است که یافته های جدید خود را به چه شکل و فرمی به مخاطب ارائه دهد که ضمن بیان شفاف، برای آن تازگی و صلابت و نوعی کشف گونگی داشته باشد.

در واقع مترجم کتاب در امر ترجمه تخصصی کتاب بایستی این موضوع را به روشنی مد نظر قرار دهد تا ترجمه کتاب آن طور که باید اتفاق بیافتد. اگر دقت کنید زمانی که شما کتابی را می خوانید، آن مطالبی که خود کشف می کنید برای شما بسیار شیرین و جذاب بوده و همیشه در ذهنتان می ماند.

با خود می گویید این نکته ای بود که قبل از آنکه نویسنده به آن اشاره کند، “من” به آن پی بردم. در واقع نویسنده زمانی که می خواهد یافته ی خود را در ذهن شما حکاکی کند ، قبل از آنکه به نتیجه گیری کلی و بیان صریح آن برسد، آثاری از جواب را در ذهن شما نقاشی می کند که شما خود به آن برسید و بعد از آنکه موفق شد آن حس شیرینِ کشف را در شما ایجاد کند، بذر یافته ی خود را در ذهن شما می کارد. از این رو بسیار مهم است که نویسنده با چه ادبیات و فرمی در کتاب خود اینگونه با شما ارتباط برقرار کند.

در واقع ترجمه کتاب بایستی به گونه ای باشد که این احساس را کاملا به مخاطب القا کند، دقیقاً شبیه همان مقصودی که نویسنده ی اصلی کتاب داشته است. ترجمه تخصصی کتاب بایستی به گونه ای وفادارانه به فرم و ادبیات نویسنده اصلی اثر انجام گیرد و این بار سنگینی است که بر دوش مترجم کتاب خواهد بود.

لذا انتخاب یک مترجم خوب کتاب جهت ترجمه تخصصی کتاب انگلیسی به فارسی، خصوصاً کتاب‌هایی در حوزه های تخصصی، امری بسیار مهم و قابل تامل است.

لذا ترجمانو عده‌ای ویژه از مترجمین خود را که سابقه فعالیت بالایی در ترجمانو داشته اند و در این مدت کیفیت ترجمه آن ها مورد تایید ارزیابان نکته سنج بوده است برای ترجمه کتاب استفاده می کند.

این مترجمین کتاب هم از نظر کیفیت ترجمه و هم تعهد به انجام پروژه ترجمه کتاب در بازه زمانی مشخص و تحویل به موقع کاملا شناخته شده هستند و تاکنون ترجمه کتاب های بسیار زیادی انجام داده اند. لذا اگر سفارش ترجمه کتاب خود را به ترجمانو بسپارید می توانید از نظر کیفیت خیالتان راحت باشد.

ترجمه کتاب انگلیسی

اگر چه مشتریان معمولا کتاب مورد نظر خود برای ترجمه کتاب انگلیسی را مشخص کرده اند، اما گاهی پیش می‌آید که برای شناسایی کتاب مناسب نیاز به کمک دارند.

ترجمانو برای این مسئله راه حلی طراحی کرده است و آن معرفی جدیدترین کتاب های هر رشته دانشگاه به مشتریان است.

برای مشاهده این کتاب ها مشتری می تواند به صفحه رشته تخصصی خود مراجعه کرده و از لیستی که شامل تعداد زیادی کتاب های جدید از ناشران معتبر بین المللی مانند اشپرینگر، الزویر، وایلی و … است کتاب مورد نظر خود را بیابد.

این صفحات شامل عنوان انگلیسی و ترجمه فارسی آن، نویسندگان، سال انتشار و هزینه های ترجمه کتاب انگلیسی است.

برای مشاهده پیشنهاد کتاب‌های جدید هر رشته می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید:موضوع دیگری که افراد در انتخاب کتاب با آن مواجه هستند آگاهی نسبت به وضعیت کتاب از نظر ترجمه است.

یعنی می خواهند تا حدی اطمینان حاصل کنند که کتاب مورد نظرشان قبلا ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و منتشر نشده باشد.

اگر چه بسیار پیش آمده است که یک کتاب توسط چند مترجم کتاب و ناشر مختلف چاپ و منتشر شده است و این موضوع مشکلی را ایجاد نمی کند.

اما برای حل این موضوع پیشنهاد ما آن است که کتاب های جدیدتر که طی ۲ یا ۳ سال گذشته منتشر شده است را برای ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی انتخاب کنید.

از سوی دیگر اطمینان از اینکه یک کتاب پیش تر ترجمه و منتشر نشده است می توانید عنوان آن را در سایت کتابخانه ملی جستجو کنید.

تمامی کتاب هایی که در ایران منتشر می شوند لازم است در کتابخانه ملی ثبت و فیپا دریافت کنند و این جامع ترین سیستم جستجوی کتاب ها در ایران است.

ترجمه ی کتاب

ناشرین ترجمه ی کتاب از اقشار مهم و تاثیرگذار در آگاه سازی جامعه به حساب می آیند.

آنها سالیانه با ارائه ی کتاب هایی در سطوح مختلف اعم از آموزشی ، فرهنگی ، اجتماعی ، علمی ، پژوهشی و غیره … ارتباط گسترده ای با عموم جامعه برقرار می کنند.

خصوصاً قشر دانشجو از مخاطبین گسترده ی ناشرین کتاب در طول سال می باشند چرا که قشر دانشگاهی دائماً با کتاب های آموزشی و منابع سروکار دارد.

رقابت در بازار ناشرین امروزه بسیار مهم و قابل توجه است.

ناشری کتابی را در آن سوی مرزها رصد می کند، می یابد و پس از بررسی دقیق آن اقدام به ترجمه کتاب و انتشار آن می نماید.

این ناشر در واقع به دنبال کتاب های تازه است. کتابهایی که جامعه به آن نیاز دارد.

حال این رقابت به چه صورت شکل می گیرد؟ آیا همه ی ناشرینی که چنین کتاب های تازه ای را وارد بازار می کنند، موفق هستند؟

خیر. در واقع در این رقابت ناشری موفق است که کتاب رصد شده و انتخابی خود را به گونه ای ترجمه کتاب کند که برای مخاطبین خود جذاب بوده و به سرعت در میان مخاطبان دهان به دهان معرفی و مشعور شود.

اینگونه است که یک ترجمه ی کتاب اصلاحاً گل می کند.

حتماً تا به حال دیده اید که مثلاً یک کتاب معروف چندین ترجمه ی کتاب دارد اما همگان به دنبال یک ترجمه کتابی خاص از آن هستند.

به هرکس نام کتاب را بگویم می گوید ترجمه ی کتاب فلانی را بگیر.

چرا ترجمه های کتاب دیگر جواب نداده است ؟ این سوالی است که باید تیم ترجمه کتاب جواب دهند.

انتخاب یک تیم مترجم کتاب خوب که تحت نظارتی استاندارد و مدرن، می تواند در حدی به یک ناشر کمک کند که سرنوشت کتاب هایش را مشخص سازد.

آیا برای یک ناشر چیزی جز سرنوشت کتابهایش مهم است؟

با این حساب می توانیم بگوییم که قلب کسب‌وکار هر ناشری کتاب‌هایی است که به‌دست خوانندگان خود می‌رساند.

کیفیت محتوایی هر کتاب می‌تواند شهرت و اعتبار ناشرین را به‌میزان بسیار زیادی تحت تاثیر خود قرار دهد.

بنابراین در مورد کتاب‌هایی که ناشرین قصد ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی آن را دارند، کیفیت حرف اول را خواهد زد.

سایت ترجمه کتاب

سایت ترجمه کتاب ترجمانو خدمات ویژه و تخصصی ترجمه کتاب را به کلیه‌ی ناشرین گرامی عرضه می‌دارد.

ناشران می‌توانند با برقراری تماس با سایت ترجمه کتاب ترجمانو، نیازمندی‌های خاص خود را به ما اعلام دارند تا برای پاسخ به آن نیازها بسته‌ی ویژه‌ای را طراحی کنیم.

ما هر آنچه که مورد نیاز ناشر است را بررسی کرده و با توجه به شرایط ناشر را در این امر راهنمایی می نمائیم.

از جمله خدماتی که سایت ترجمه کتاب ترجمانو برای ناشرین محترم عرضه می کند به موارد زیر می توان اشاره کرد:

۱ – عقد قرارداد رسمی و ایجاد اعتماد دوطرفه و همچنین اطمینان از تحویل به موقع ترجمه‌ ی کتب در زمان مشخص شده.

۲ -امکان پرداخت بهای ترجمه به صورت قسطی و در چند بخش

۳ – امکان ارائه‌ی بخش‌ به‌ بخش ترجمه کتاب در طول فرایند ترجمه که در بالا بصورت گسترده به آن اشاره شد.

۴ – ارائه نمونه ترجمه رایگان کتاب بر طبق قوانین سایت ترجمه کتاب ترجمانو که در بالا به آن اشاره شد.

۵ – اصلاح و تکمیل خروجی ترجمه کتاب براساس نظرات ناشرین. اگر ناشری در خروجی ترجمه ایراداتی را مشاهده نمود و یا مایل بود بخشی از کار به نحوی تغییر یابد، سایت ترجمه کتاب ترجمانو در خدمت ایشان می باشد.

۶ – بهره‌مندی از تخفیفات ویژه در قراردادهای بلندمدّت. ناشرینی که بصورت بلند مدت با ما همکاری داشته باشند قطعاً از تخفیفاتی ویژه برخوردار خواهند بود.

موارد مذکور از جمله خدماتی است که سایت ترجمه کتاب ترجمانو به‌طور خاص به ناشرین گرامی عرضه می‌دارد.

باید گفت که سایت ترجمه کتاب ترجمانو تجربه‌ی کار با ناشرین بزرگی هم‌چون انتشارات خیلی سبز، زنبور، دانشگاه تهران و … را در کارنامه‌ی خود دارد.

برای کسب اطلاع بیشتر از خدمات تخصصی ترجمه کتاب، با ما تماس بگیرید.
بهترین ترجمه کتاب ۴ اثر از فلورانس, بهترین ترجمه کتاب ۵۰۴, بهترین ترجمه کتاب اسرار ذهن ثروتمند, بهترین ترجمه کتاب باشگاه ۵ صبحی ها, بهترین ترجمه کتاب ثروت ملل, بهترین ترجمه کتاب ثروتمندترین مرد بابل, بهترین ترجمه کتاب ژان کریستف, بهترین ترجمه کتاب ضیافت, بهترین ترجمه کتاب ضیافت افلاطون, بهترین ترجمه کتاب ظلمت در نیمروز, بهترین ترجمه کتاب هنر ظریف بی خیالی, ترجمه داستان های کتاب ۵۰۴, ترجمه درس ۴ کتاب ۵۰۴, ترجمه درس ۵ کتاب ۵۰۴, ترجمه درس ۵ کتاب steps to understanding, ترجمه درس ۶ کتاب steps to understanding, ترجمه صفحه ۴۴ کتاب کار زبان دهم, ترجمه صفحه ۴۶ کتاب کار زبان یازدهم, ترجمه صفحه ۴۷ کتاب کار زبان دوازدهم, ترجمه صفحه ۵ کتاب کار زبان هشتم, ترجمه صفحه ۶۱ کتاب عربی هفتم, ترجمه صفحه ۶۲ کتاب کار زبان دهم, ترجمه صفحه ۶۸ کتاب عربی هفتم, ترجمه كتاب لله ثم للتاريخ pdf, ترجمه کتاب 4 ساعت کار در هفته, ترجمه کتاب ۴۰۰۰ لغت, ترجمه کتاب ۵۰۴, ترجمه کتاب family and friends 2, ترجمه کتاب family and friends 3, ترجمه کتاب اتاقی که در آن اتفاق افتاد, ترجمه کتاب اصول ثلاثه, ترجمه کتاب اکتیو ۴, ترجمه کتاب التعجب, ترجمه کتاب امریکن انگلیش فایل 1, ترجمه کتاب امریکن انگلیش فایل 3, ترجمه کتاب امریکن انگلیش فایل ۵, ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی, ترجمه کتاب انگلیسی هشتم, ترجمه کتاب انگلیسی هفتم, ترجمه کتاب انگلیسی هفتم درس اول, ترجمه کتاب انگلیسی هفتم درس دوم, ترجمه کتاب انگلیسی هفتم درس سوم, ترجمه کتاب باد در درختان بید, ترجمه کتاب باربارا بیتز, ترجمه کتاب بحارالانوار, ترجمه کتاب بدایه الحکمه, ترجمه کتاب برای رزومه, ترجمه کتاب به انگلیسی, ترجمه کتاب به عربی, ترجمه کتاب بولتون, ترجمه کتاب بیوشیمی لنینجر, ترجمه کتاب بیوشیمی هارپر, ترجمه کتاب پاتولوژی رابینز, ترجمه کتاب پدر پولدار پدر فقیر, ترجمه کتاب پدرتی, ترجمه کتاب پرایس اکشن لنس بگز, ترجمه کتاب پردازش تصویر گنزالس, ترجمه کتاب پرنسس کوچک, ترجمه کتاب پزشکی, ترجمه کتاب پیرمرد و دریا, ترجمه کتاب پیشگویی سیلویا براون, ترجمه کتاب پیکی بلایندرز, ترجمه کتاب تاپ ناچ 1a, ترجمه کتاب تاپ ناچ 2a, ترجمه کتاب تاپ ناچ 2b, ترجمه کتاب تاریخ طبری, ترجمه کتاب تجزیه و ترکیب پیشرفته حمید محمدی, ترجمه کتاب تحریر الروضه فی شرح اللمعه جلد اول, ترجمه کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی, ترجمه کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی pdf, ترجمه کتاب تفسیر سورتی النور و الاحزاب, ترجمه کتاب تمام ارواح, ترجمه کتاب ثروت ملل, ترجمه کتاب ثروتمندترین مرد بابل, ترجمه کتاب ثواب الاعمال, ترجمه کتاب جامع السعادات, ترجمه کتاب جان بولتن, ترجمه کتاب جان بولتون, ترجمه کتاب جان بولتون دانلود, ترجمه کتاب جان مورفی, ترجمه کتاب جرج یول, ترجمه کتاب جرنال, ترجمه کتاب جمال الاسبوع, ترجمه کتاب جواهر البلاغه, ترجمه کتاب جواهر الکلام, ترجمه کتاب چاپمن, ترجمه کتاب چاندرا پاتلا, ترجمه کتاب چاه ازمایی جان لی, ترجمه کتاب چشم تاریکی, ترجمه کتاب چشم شیطان, ترجمه کتاب چشمان تاریکی دانلود, ترجمه کتاب چقدر درآمد دارد, ترجمه کتاب چگونه است, ترجمه کتاب چنین گفت زرتشت نیچه, ترجمه کتاب چوپرا, ترجمه کتاب حج لمعه, ترجمه کتاب حدود العالم, ترجمه کتاب حدود لمعه, ترجمه کتاب حدود لمعه pdf, ترجمه کتاب حسین فرهادی, ترجمه کتاب حقیقت و روش, ترجمه کتاب حقیقت و روش گادامر, ترجمه کتاب حلقه اولی, ترجمه کتاب حلیه الاولیا, ترجمه کتاب حنا الفاخوری, ترجمه کتاب خاطرات جان بولتون, ترجمه کتاب خان الماس, ترجمه کتاب خدا بزرگ نیست, ترجمه کتاب خدایان آمریکایی, ترجمه کتاب خدایان عدن, ترجمه کتاب خروج نهایی, ترجمه کتاب خصائص الحسینیه, ترجمه کتاب خصائص الزینبیه pdf, ترجمه کتاب خلاصه الاذکار, ترجمه کتاب خلاف شیخ طوسی, ترجمه کتاب داستان around the world in eighty days, ترجمه کتاب داستان family and friends 2, ترجمه کتاب داستان pinocchio, ترجمه کتاب داستان red roses, ترجمه کتاب داستان sinbad, ترجمه کتاب داستان the shoemaker and the elves, ترجمه کتاب داستان the town mouse and the country mouse, ترجمه کتاب دروس فی العقائد الخاصه الشیعه الامامیه, ترجمه کتاب دروس فی علم المنطق محمدرضا المظفر, ترجمه کتاب دور از اجتماع خشمگین, ترجمه کتاب ذخیره خوارزمشاهی, ترجمه کتاب ذهن آگاهی و طرحواره درمانی, ترجمه کتاب رجال سبحانی, ترجمه کتاب رسائل شیخ انصاری, ترجمه کتاب رستاخیز مردگان, ترجمه کتاب رستاخیز مردگان رایگان, ترجمه کتاب روانشناسی, ترجمه کتاب روش تحقیق دکتر فرهادی, ترجمه کتاب روش تدریس براون, ترجمه کتاب روش تدریس زبان انگلیسی, ترجمه کتاب روش تدریس زبان انگلیسی امیر نعمت تبریزی, ترجمه کتاب ریچارد ویلیامز, ترجمه کتاب زبان تخصصی برق منوچهر حقانی درس 6, ترجمه کتاب زبان دهم, ترجمه کتاب زبان دهم درس ۴, ترجمه کتاب زبان دهم درس اول, ترجمه کتاب زبان دهم درس سوم, ترجمه کتاب زبان دوازدهم, ترجمه کتاب زبان شناسی جرج یول pdf, ترجمه کتاب زبان نهم, ترجمه کتاب زبان هشتم, ترجمه کتاب زبان یازدهم, ترجمه کتاب زبان یازدهم فنی حرفه ای, ترجمه کتاب ژئوتکنیک لرزه ای کرامر, ترجمه کتاب ژان کریستف, ترجمه کتاب ژرمینال, ترجمه کتاب ژن خدا, ترجمه کتاب ژنتیک امری, ترجمه کتاب ژنتیک پزشکی امری, ترجمه کتاب ژنتیک پزشکی تامپسون, ترجمه کتاب ژنتیک مولکولی باکتری ها, ترجمه کتاب ژوستین, ترجمه کتاب سامگوک ساگی, ترجمه کتاب سفر های گالیور, ترجمه کتاب سفینه البحار, ترجمه کتاب سفینه البحار شیخ عباس قمی, ترجمه کتاب سقوط گوندولین, ترجمه کتاب سلکت ریدینگ, ترجمه کتاب سم سیدن, ترجمه کتاب سند هند کبیر, ترجمه کتاب سینوهه, ترجمه کتاب سیوطی, ترجمه کتاب شازده کوچولو, ترجمه کتاب شدن میشل اوباما, ترجمه کتاب شدن میشل اوباما pdf رایگان, ترجمه کتاب شرح لمعه, ترجمه کتاب شفا ابن سینا, ترجمه کتاب شوارتز, ترجمه کتاب شواهد التنزیل, ترجمه کتاب شیر و عسل, ترجمه کتاب شیطان, ترجمه کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ, ترجمه کتاب صحیح بخاری, ترجمه کتاب صحیح مسلم, ترجمه کتاب صحیفه سجادیه, ترجمه کتاب صد سال تنهایی, ترجمه کتاب صدی الحیاه, ترجمه کتاب صرف ساده, ترجمه کتاب صمدیه, ترجمه کتاب صوم عروه الوثقی, ترجمه کتاب صوم لمعه, ترجمه کتاب صیانه القران من التحریف, ترجمه کتاب ضیاء الصالحین, ترجمه کتاب ضیافت افلاطون, ترجمه کتاب ضیافتی برای کلاغ ها, ترجمه کتاب طاعون آلبر کامو, ترجمه کتاب طب الائمه, ترجمه کتاب طبقات ابن سعد, ترجمه کتاب طبقات الکبری, ترجمه کتاب طراحی هواپیما راسکم, ترجمه کتاب طرح و اقتصاد پیترز, ترجمه کتاب طلاق شرح لمعه, ترجمه کتاب طهارت امام خمینی, ترجمه کتاب طهارت شرح لمعه, ترجمه کتاب طیف سنجی دراگو, ترجمه کتاب ظهار, ترجمه کتاب ظهار لمعه, ترجمه کتاب ظهار لمعه pdf, ترجمه کتاب ظهور و سقوط رایش سوم, ترجمه کتاب عربی دهم, ترجمه کتاب عربی دهم انسانی, ترجمه کتاب عربی دوازدهم, ترجمه کتاب عربی معاصر امیر امینی, ترجمه کتاب عربی نهم, ترجمه کتاب عربی نهم درس اول, ترجمه کتاب عربی هشتم, ترجمه کتاب عربی هفتم, ترجمه کتاب عربی یازدهم, ترجمه کتاب عربی یازدهم انسانی, ترجمه کتاب غاز برفی, ترجمه کتاب غایه الحکیم, ترجمه کتاب غذای خدایان, ترجمه کتاب غررالحکم, ترجمه کتاب غرور و تعصب, ترجمه کتاب غریب الحدیث, ترجمه کتاب غول خودخواه, ترجمه کتاب غیبت شیخ طوسی, ترجمه کتاب غیبت طوسی, ترجمه کتاب غیبت نعمانی, ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی, ترجمه کتاب فاسق لیدی چترلی, ترجمه کتاب فجب, ترجمه کتاب فصوص الحکمه فارابی, ترجمه کتاب فقه استدلالی ایروانی, ترجمه کتاب فمیلی اند فرندز, ترجمه کتاب فمیلی اند فرندز 1, ترجمه کتاب فمیلی اند فرندز ۳, ترجمه کتاب فمیلی اند فرندز 4, ترجمه کتاب فنوتیپ گسترش یافته, ترجمه کتاب فی ظلال القرآن, ترجمه کتاب فی ظلال نهج البلاغه, ترجمه کتاب فیزیولوژی گیاهی تایز و زایگر, ترجمه کتاب قانون, ترجمه کتاب قانون ابن سینا, ترجمه کتاب قانون مدنی فرانسه, ترجمه کتاب قرائت و فهم النصوص العربیه, ترجمه کتاب قران نهم, ترجمه کتاب قران هشتم, ترجمه کتاب قصص الانبیا, ترجمه کتاب قصص النبیین للاطفال, ترجمه کتاب قلعه حیوانات, ترجمه کتاب قوت القلوب ابوطالب مکی, ترجمه کتاب کار زبان دهم, ترجمه کتاب کار زبان دوازدهم, ترجمه کتاب کار زبان یازدهم, ترجمه کتاب کامل الزیارات, ترجمه کتاب کامل پدر پولدار پدر فقیر رایگان, ترجمه کتاب کربلا فوق الشبهات, ترجمه کتاب کشف جادوگران, ترجمه کتاب کلیات فی علم الرجال, ترجمه کتاب کلیله و دمنه, ترجمه کتاب کودک, ترجمه کتاب گایتون, ترجمه کتاب گتسبی بزرگ, ترجمه کتاب گرامر بتی آذر, ترجمه کتاب گرامر سوربن, ترجمه کتاب گرگ و میش, ترجمه کتاب گزیده متون فقه ابوالحسن محمدی, ترجمه کتاب گلاور, ترجمه کتاب گنزا ربا, ترجمه کتاب گنزالس پردازش تصویر, ترجمه کتاب گوردیس, ترجمه کتاب لارسن فریمن, ترجمه کتاب لانگمن, ترجمه کتاب لغات ضروری آیلتس, ترجمه کتاب لغات ضروری برای تافل, ترجمه کتاب لغات ضروری تافل, ترجمه کتاب لله ثم للتاریخ, ترجمه کتاب لمحات من البلاغه, ترجمه کتاب لمعه, ترجمه کتاب لمعه الدمشقیه, ترجمه کتاب لنس بگز, ترجمه کتاب لهوف سید بن طاووس, ترجمه کتاب لولیتا خوانی در تهران, ترجمه کتاب لیندا لیل, ترجمه کتاب مبادی العربیه ۴, ترجمه کتاب متون روانشناسی به زبان انگلیسی سید محمدی, ترجمه کتاب متون روانشناسی کیانوش هاشمیان, ترجمه کتاب متون روانشناسی لیندا لیل, ترجمه کتاب متون روانشناسی یحیی سید محمدی, ترجمه کتاب مصباح المتهجد, ترجمه کتاب مقاتل الطالبیین, ترجمه کتاب مقدس, ترجمه کتاب مکاسب, ترجمه کتاب مکاسب شیخ انصاری, ترجمه کتاب منشن, ترجمه کتاب نفس المهموم, ترجمه کتاب نقره ای فیدیک, ترجمه کتاب نکاح شرح لمعه, ترجمه کتاب نکاح لمعه, ترجمه کتاب نکرونومیکون, ترجمه کتاب نلسون اطفال, ترجمه کتاب نمونه های شعر ساده انگلیسی, ترجمه کتاب نهایه الحکمه, ترجمه کتاب نورتون به فارسی, ترجمه کتاب نی نی سایت, ترجمه کتاب های انگلیسی, ترجمه کتاب های کمبریج, ترجمه کتاب هدایه فی النحو, ترجمه کتاب هرمز داورپناه, ترجمه کتاب هری پاتر, ترجمه کتاب هشتم زبان, ترجمه کتاب هنر اغواگری, ترجمه کتاب هنر ظریف بی خیالی, ترجمه کتاب هنری دیویدسون, ترجمه کتاب هوش مصنوعی راسل, ترجمه کتاب هیتیت 1, ترجمه کتاب واژه شناسی کاتامبا, ترجمه کتاب وبستر, ترجمه کتاب ورق و پوسته اوگرال, ترجمه کتاب وسائل الشیعه, ترجمه کتاب وست, ترجمه کتاب وقعه الطف, ترجمه کتاب وکالت تحریرالوسیله, ترجمه کتاب ون وایلن, ترجمه کتاب ویچر, ترجمه کتاب ویروس شناسی فیلدز, ترجمه کتاب یادداشت های زیرزمینی, ترجمه کتاب یادگیری ماشین بیشاپ, ترجمه کتاب یادگیری ماشین تام میشل, ترجمه کتاب یازدهم زبان, ترجمه کتاب یازدهم عربی, ترجمه کتاب یاسر الحبیب, ترجمه کتاب ینابیع الموده, ترجمه کتاب ینی هیتیت, ترجمه کتاب یول, ترجمه کتاب یوم الخلاص, ترجمه کتابهای ذبیح الله منصوری, دانلود ترجمه کتاب ثم اهتدیت, دانلود ترجمه کتاب ثواب الاعمال و عقاب الاعمال, دانلود ترجمه کتاب رساله ذهبیه, دانلود ترجمه کتاب ضیافت کلاغ ها, دانلود ترجمه کتاب ضیافتی برای کلاغ ها, دانلود کتاب ترجمه ذبیح الله منصوری, کتاب ترجمه ذبیح الله منصوری

source link

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle