ساخت و ساز جدید خوب است – اقیانوس اطلس

[ad_1]

مناوایل آگوست، 254 Tamarisk Drive با درخواست 850000 دلار وارد بازار مسکن در منطقه خلیج فارس شد و این جرقه یک جنگ پیشنهادی شد که به 1 میلیون دلار رسید. مزرعه چهار خوابه سال 1968 که با بدنه ای نیم قرنی پوشیده شده بود و در پشت تکه های چمن واقع شده بود، نه تنها قابل توجه نبود، بلکه در واقع قبل از فروش، “در آتش سوخت”. با این حال، خریداران آن احتمالاً معامله خوبی را به دست آورده اند: طبق سایت املاک و مستغلات Redfin، خانه اکنون می تواند تا 1.36 میلیون دلار قیمت داشته باشد.

این مورد شدید بازار مسکن در بحران را برجسته می کند: آمریکایی ها قیمت های بالاتری برای خانه های قدیمی می پردازند که در بهترین حالت پایین تر و در بدترین حالت خطرناک هستند. در واقع، بازار املاک و مستغلات در ایالات متحده اکنون شبیه بازار خودرو در کوبا است: عرضه راکد دانشجویان دانشگاهی مدت‌ها پس از عمر مورد نظر خود به بهره برداری می‌رسد.

بحث های از خود راضی بسیاری در جامعه مسکن در مورد نیاز به حمایت بیشتر وجود دارد. و بسیاری از خانه های آمریکایی بدون شک سزاوار ماندن در اطراف هستند. اما حقیقت این است که ما خانه های قدیمی را فتیش می کنیم. ترجیحات زیبایی شناختی شما هر چه باشد، ساخت و ساز جدید تقریباً برای هر معیار ممکن بهتر است، و اگر می خواهیم دسترسی همگانی به مسکن مناسب را فراهم کنیم، باید بسیار بیشتر از آن بسازیم.

آطبق سرشماری میز کار طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط House Method، عمر متوسط ​​خانه در کل کشور در حال حاضر 39 سال است که تنها در دهه گذشته نزدیک به 20 درصد است. در ایالت های شمال شرقی نیویورک و ماساچوست، میانگین بسیار بالاتر است، به ترتیب 63 و 59، در حالی که در غرب، در نوادا و آریزونا، خانه معمولی شما هنوز به اندازه کافی قدیمی است که می توانید ماشین اجاره کنید.

با این حال، این یک چیز شرقی-غربی نیست: میانگین خانه در کالیفرنیا تقریباً 50 درصد قدیمی تر از کارولیناست. یک خانه معمولی در سانفرانسیسکو اکنون 15 سال از همتای نیواورلئان خود قدیمی تر است، نه به این دلیل که سانفرانسیسکو از نیواورلئان قدیمی تر است، بلکه به این دلیل که خانه اولی بسیار کند است و امکان پیشرفت های جدید را فراهم می کند.

در سراسر کشور – به ویژه در امتداد سواحل – موانع ساخت و ساز به این معنی است که تولید مسکن کاهش یافته است، بنابراین ما اکنون با شکاف ملی بین عرضه و تقاضای 6.8 میلیون خانه مواجه هستیم. انجمن ملی مشاوران املاک دریافته است که ما باید در 10 سال آینده بسازیم تا سود داشته باشیم. حداقل 700000 خانه جدید در هر سال.

در این میان، ما در بسیاری از خانه‌های قدیمی گیر کرده‌ایم، که رک و پوست کنده، فقط زشت هستند. یک عمارت ویکتوریایی باشکوه در برکشایر یک چیز است. اما اگر در یک بوستون سه طبقه زندگی می کنید که از مجموعه ای از خانه های ییلاقی در سن خوزه یا سنگ خاکستری شیکاگو ساخته شده است، خانه شما ارزان ترین خانه از نسل های گذشته است. این سازه‌ها ساخته شده‌اند تا نیم قرن دوام بیاورند – حداکثر با نگهداری سخت‌گیرانه – در این مرحله توسعه‌دهندگان متوجه می‌شوند که به بازسازی قابل توجهی نیاز دارند. به طور کلی، با این حال، تعمیر و نگهداری کامل نشده است، بازسازی در راه نیست، و هر شکلی از توسعه مجدد به دلیل منطقه بندی بیش از حد غیرقانونی است.

ممکن است فکر کنید که کف های ناهموار یا پله های شیب دار “شخصیت” دارند. اینجا بحثی نخواهید داشت. اما اغلب خانه های قدیمی کمتر امن هستند. تا سال 1978 سرب در رنگ آمیزی خانه و تا دهه 1980 در لوله کشی رایج بود. اگرچه این ماده در خانه های جدید ممنوع است، CDC تخمین می زند که 24 میلیون خانه قدیمی هنوز با رنگ سرب پوشیده شده اند – از جمله بسیاری از خانه های Levittown که در دهه 1950 ساخته شده اند – در حالی که تقریباً 9.2 میلیون خانه هنوز از طریق لوله های سربی آب دریافت می کنند.

یا ایمنی آتش‌سوزی را در نظر بگیرید: آتش‌سوزی‌های الکتریکی به تنهایی از هر 10 آتش‌سوزی مسکونی، یک مورد را شامل می‌شود که هر سال نزدیک به 500 آمریکایی را می‌کشد. این آتش سوزی ها در درجه اول ناشی از سیم کشی نامناسب و قدیمی است که در خانه های قدیمی بومی است. بدتر از آن این است که خانه‌های قدیمی‌تر فاقد مواد لازم برای مهار آتش پس از شروع آن هستند. در اوایل سال 2016، تنها سیگار گم شده ممکن است چیزی باشد که هتل گری وود در سانفرانسیسکو را به آتش کشید، یک ساختمان یک اتاقه 116 ساله که حدود 77 نفر را در خود جای داده بود.

حتی زمانی که خانه های قدیمی ساکنان خود را نمی کشند، اکثر آنها از نظر طراحی استثنایی هستند. قبل از تصویب قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت و آخرین اصلاحات قانون مسکن منصفانه، عناصر استاندارد مانند رمپ‌ها و آسانسورها و همچنین ویژگی‌های دسترسی دقیق‌تر مانند درب‌های اتوماتیک و واحدهای قابل دسترسی با ویلچر مورد نیاز نبودند و به ندرت ارائه می‌شد. . در نتیجه، گونه‌شناسی‌های قدیمی مسکن مانند مسکن در نیویورک منجر به جذب هزاران نفر از افراد مسن در محل شد، در حالی که محل اقامت هزاران نفر دیگر را محدود کرد.

ایکساینجا در لس آنجلس، ما مشغول تجهیز مجدد نزدیک به 14000 دینگ بات هستیم، این ساختمان های آپارتمانی کم ارتفاع مربوط به دهه 1950 که به خوبی ممکن است در زلزله بعدی فرو بریزند. مانند بسیاری از آنجلنوها، من شروع به قدردانی از جذابیت آنها کردم. اما این منابع را می‌توان برای جایگزینی وسایل نقلیه و واحدهای قدیمی با ویترین‌های سطح خیابان و آپارتمان‌های اضافی که شهر ما به شدت به آنها نیاز دارد، خرج کرد.

با این حال، مانند بسیاری از شهرهای ایالات متحده، لس آنجلس بازسازی بسیاری از مسکن های قدیمی خود را تقریبا غیرممکن کرده است. بین ممنوعیت آپارتمان ها، محدودیت های شدید تراکم و حداقل الزامات پارکینگ، گرفتن خانه قدیمی و تبدیل آن به یک ساختمان مسکونی یا حتی دو یا سه خانه شهری مدرن در بسیاری از موارد غیرقانونی است. بسیاری از اینها ناشی از تعصبات ملی ما نسبت به مسکن جدید است، به خصوص اگر به عنوان یک “لوکس” شناخته شود. در جلسه استماع هر پیشنهاد مسکنی شرکت کنید و مطمئناً گمانه زنی های بی اساس مبنی بر اینکه خانه جدید ضعیف یا خطرناک است خواهید شنید.

واقعیت این است که این بسیاری از ساختمان های آپارتمانی پنج به یک که در ایالات متحده ظاهر می شوند، مشکلات خانه های قدیمی و سپس برخی را حل می کنند. قوانین ساختمانی مدرن به سیستم های آبپاش و آسانسور نیاز دارند و رنگ سرب را ممنوع می کنند. ساختمان های جدید به ندرت می سوزند، به ندرت ساکنان خود را مسموم می کنند و تقریباً همیشه حداقل یک یا دو واحد طراحی شده برای جا دادن افراد روی ویلچر طراحی شده اند.

و در حالی که ممکن است اسنوب های خانه های قدیمی باور داشته باشند، خانه های جدید نیز به سادگی برای زندگی در آنها خوشایند هستند – از بسیاری جهات بهبودی عینی نسبت به آنچه قبلا بود.

سر و صدا در حال حاضر به درستی به عنوان یکی از بزرگترین مشکلات کیفیت زندگی در شهرها شناخته شده است. وقتی این را در سال 1958 در اتاق نشیمن خانه‌ام در لس‌آنجلس می‌نویسم، می‌توانم صدای همسایه سمت راست را بشنوم که با تلفن فریاد می‌زند و همسایه سمت چپ در حال لذت بردن از یک رگیتون با حداکثر صدا. زمزمه دور 405 برای همیشه در پس زمینه است. زمانی که من در یک ساختمان مسکونی از اواسط دهه 2000 در منطقه کلمبیا زندگی می کردم – یک ساختمان نسبتا قدیمی در پایتخت ما برای رشد – چنین حواس پرتی را نداشتم. پنجره‌های دو جداره تقریباً از تمام سر و صدای خیابان محافظت می‌کردند، حتی در یک تقاطع شلوغ در مرکز، در حالی که عایق‌های فایبرگلاس همسایه‌ها را از مزاحمت یکدیگر جلوگیری می‌کرد. من حتی مطمئن نبودم که همسایه هایی دارم تا اینکه چند ماه پس از نقل مکان با هم آشنا شدیم.

خانه‌های مدرن و ساختمان‌های آپارتمانی نه تنها عایق‌بندی بهتری دارند، بلکه دارای فناوری مدرن HVAC (گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) هستند، بنابراین خانه‌ها را می‌توان بدون مصرف انرژی تقریباً به اندازه همکاران قدیمی‌شان گرم و خنک کرد. با توجه به اینکه گرمایش و سرمایش تقریباً نیمی از کل مصرف انرژی در خانوارهای ایالات متحده را تشکیل می دهد، صرفه جویی در خانه های جدید می تواند عواقب جدی برای تغییرات آب و هوا داشته باشد. این بخاری کوچک که تلاش می کند تا آپارتمان سرد قدیمی شما را گرم نگه دارد – به جز دستگاه پنجره شما – فقط زشت نیست. این نیز یک مشکل آب و هوایی است.

و در ابعاد کوچکتر ساخت و ساز جدید بهتر است. حمام‌ها و کمدها بزرگ‌تر هستند، آشپزخانه‌ها نیز بزرگ‌تر هستند، که دیگر توسط بقیه خانه محصور نیستند. پنجره های مدرن به شما این امکان را می دهند که دستگاه را در نور طبیعی بدون نگرانی در مورد دما یا سر و صدا شستشو دهید. اندازه واحدهای کوچکتر – استودیوها و یک اتاق خواب را در نظر بگیرید – بهتر منعکس کننده کوچک شدن خانوارها است. و لباس‌های شسته‌شده در بلوک اکنون رایج‌تر است، و همچنین بالکن‌ها – امکاناتی که تنها در پس‌زمینه توقف‌های مکرر مرتبط با کووید رشد کرده‌اند.

Фیا برای مقایسه، رویکرد ژاپنی را در نظر بگیرید. یک خانه متوسط ​​ژاپنی 30 سال پس از ساختش تخریب شد، عمر واقعی یک سازه معمولی ارزان قیمت. ژاپنی ها عملاً بازار مسکن دست دوم ندارند: کاملاً 87 درصد از فروش خانه های ژاپنی نوساز است، در حالی که این رقم در غرب 11 تا 34 درصد است. در نتیجه، اکثر خانوارهای ژاپنی از یک خانه یا آپارتمان جدید با تمام امکانات رفاهی مدرن و نوآوری‌های طراحی، از جمله استانداردهای در حال بهبود زلزله لذت می‌برند. و این عرضه ثابت مسکن جدید به توکیو کمک کرده است، علیرغم جمعیت رو به رشدش، به یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای جهان تبدیل شود.

تمام این ساخت و سازها سهم عادلانه ای از منابع را مصرف می کند و مسکن در ژاپن به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری دو برابر نمی شود. اما من مثلاً این سازش را می پذیرم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat