زمینه، وضوح، مراقبت: چگونه رسانه های کودکان کد اخبار همه گیر را شکستند

[ad_1]

هنگامی که CDC در اوایل نوامبر واکسن کووید-19 را برای کودکان 5 تا 11 ساله توصیه کرد، نشریات بزرگسال عجله کردند تا توضیح دهند که این حرکت چه معنایی برای خانواده ها، مدارس و به طور کلی این همه گیری دارد. در حالی که بیشتر رسانه‌ها برای جلب توجه بزرگسالان با هم رقابت می‌کردند، شبکه‌ای از منابع گروهی را که بیشتر تحت تأثیر این اخبار قرار گرفتند، هدف قرار دادند – اما ابتدا باید توضیح می‌داد که واکسن چیست.

چشم انداز اخبار کودکان یک چشم انداز عجیب است، آموزش و سرگرمی را در هم می آمیزد تا موضوعات پیچیده و بزرگسالان را برای ذهن های در حال رشد با بازه های توجه کوتاه توضیح دهد. بسیاری از رسانه ها با نشریات بزرگسالان مرتبط هستند، مانند در نیویورک تایمز و زمان، اما برنامه های خاص کودکان مانند خیابان کنجد، همچنین وارد تجارت خبری شده اند. و در حالی که برخی از آنها برای سال ها وجود داشته اند، برخی دیگر از جمله NBC اخبار شبانه: نسخه کودکان و یک راه اندازی مجدد نیک نیوز، اخیراً ظاهر شده اند و هدف آن کمک به جوانان برای عبور از این لحظه خبری استرس زا است.

در واقع، تصور زمان سخت تری برای توضیح اخبار برای بچه ها سخت است. برقراری ارتباط در مورد بیماری همه گیر با بزرگسالان به اندازه کافی چالش برانگیز است – بسیاری از منابع به دلیل ارائه راهنمایی های گیج کننده، القای ترس و تعمیق شکاف حزبی با انتقاد (اغلب منطقی) روبرو هستند. آنهایی که کودکان را هدف قرار می دهند باید از همه این تله ها دوری کنند و در عین حال به روش هایی که مغزهای جوان اطلاعات را پردازش می کنند نیز توجه کنند. اولا، با افزایش سن، توانایی تفکر انتزاعی را به دست می آوریم. ابیگیل گیویرتز، استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی آریزونا، به من گفت که در دوران کودکی ما به توضیحات مشخص نیاز داریم. به گفته گیورتز، کودکان ممکن است راحت‌تر بترسند، بنابراین رسانه‌های خبری کودکان سعی می‌کنند بیش از حد ترس ایجاد نکنند. ویراستاران همچنین باید سطح خواندن بچه ها (اگر اصلاً می توانند بخوانند) و عمق دانش آنها از یک موضوع (احتمالاً زیاد) را در نظر بگیرند. علاوه بر همه این‌ها، تهیه‌کنندگان همچنان باید توجه مخاطبان خود را به خود جلب کنند، درست مانند بزرگسالان، با متمرکز نگه داشتن پوشش بر روی آنچه که کودکان واقعاً به آن علاقه دارند و مراقب باشند که با کم‌حرفی آنها را از خود دور نکنند.

علیرغم این موانع، یا شاید به خاطر آنها، رسانه های کودکان به سطحی از وضوح و صراحت در پوشش همه گیر خود دست یافته اند که یافتن آن در رسانه هایی که برای مخاطبان مسن تر طراحی شده اند، دشوار است. مقالات ساده هستند، زیرا باید باشند. این تنها راهی است که بچه ها آنها را درک می کنند. آنها همچنین در زمینه متن سنگین هستند، و فرضیات کمی در مورد آنچه که مخاطب از قبل می داند، ایجاد می کنند. و اگرچه آنها عمدتاً در لحن خود خنثی هستند، بسیاری نیز احساسات کودکان را تصدیق می کنند و آنها را تا جایی که می توانند آرام می کنند.

وقتی از سردبیران و تهیه کنندگان در مورد اهدافشان برای پوشش سوال پرسیدم، همه آنها به دانش و احساس راحتی برای بچه ها اشاره کردند. کسانی که در نیک نیوز و زمان برای بچه ها به من گفتند که هدف آنها به اشتراک گذاشتن اطلاعات است نه متقاعد کردن. بسیاری از کارشناسانی که با آنها مصاحبه شد مطمئناً واکسیناسیون را تشویق کردند، اما آن سردبیران کاملاً آگاه بودند که مخاطبانی که مورد خطاب قرار می‌گرفتند عامل کمی برای تأثیرگذاری بر روند همه‌گیری یا تغییر نرخ واکسیناسیون ندارند. ما نمی‌خواستیم بچه‌هایی را که قرار نبود بچه دار شوند، بترسانیم [the vaccine]و همچنین نمی‌خواستیم بچه‌ها را تشویق کنیم که بگویند لازم است آن را داشته باشند. اینجا جای ما نیست.» زمان برای بچه هاسردبیر، آندریا دلبانکو، به من گفت.

در عوض، دلبانکو و بسیاری از افراد دیگری که با آنها مصاحبه کردم، هدفشان این بود که منبع اطلاعاتی قابل اعتمادی را به بچه ها ارائه دهند که بتوانند مستقیماً از آن بیاموزند. بسیاری از تلاش‌ها برای آموزش کودکان در مورد این واکسن، همان قالب اصلی را انجام داده‌اند – درخواست سؤال از کودکان و دریافت پاسخ از کارشناسان، از جمله جانت وودکاک، رئیس کمیسیون غذا و دارو، ژنرال ویوک مورتی، جراح ایالات متحده، و روشل والنسکی، مدیر CDC. داستان‌ها و بخش‌ها اغلب با اصول اولیه کاری که واکسن‌ها انجام می‌دهند شروع می‌شوند و بعداً به ملاحظات رفتاری عملی می‌پردازند: «ماسک من را داغ می‌کند. آیا هنوز باید یکی بپوشم؟» یکی از بچه ها از مورتی پرسید نیک نیوز. “درد خواهد داشت؟” دیگری از واکسن روی الف پرسید خیابان کنجد ویژه که از CNN پخش شد. یکنواختی ممکن است تعجب آور به نظر برسد، اما کسانی که با آنها صحبت کردم به من گفتند که این رویکرد واضح است. Magalie Laguerre-Wilkinson، تهیه‌کننده اجرایی فیلم، «بی‌هیچ ذهنی بود که بچه‌ها سؤالات را بپرسند، نه اینکه بزرگسالان آن را فرموله کنند: «خب، آنچه تیمی کوچولو می‌خواست بگوید…» نیک نیوز و معاون برنامه ریزی خبری نیکلودئون به من گفت. بیشتر شبیه این بود، ببین، من در ماه جولای تولدم را دارم و می‌خواهم یک مهمانی بگیرم. ایا می تونم؟ ‘ بنابراین این تقریباً به همان اندازه مستقیم است که از یک کودک دریافت می شود.”

این سطح از صراحت هم برای درک کودکان ضروری است و هم یکی از با طراوت ترین بخش های رسانه کودکان. دلبانکو توضیح داد: «از مردم بخواهید فرض کنند که شما هیچ زمینه یا دانش پیش زمینه‌ای ندارید که بتوانید بر اساس آن بسازید، پاسخی واقعاً متفاوت با پاسخی است که معمولاً وقتی افراد سعی می‌کنند پاسخی برای بزرگسالان ارائه کنند، دریافت می‌کند. “شما واقعاً به دل برخی چیزها می پردازید.” و این رویکرد نیز مانع از پیچیدگی نمی شود. اگرچه مصاحبه ها معمولاً با سؤالات کاملاً ساده شروع می شوند (یک خبرنگار بچه در زمان برای بچه ها از مورتی خواست تا تفاوت بین خود و آنتونی فائوچی را توضیح دهد)، آنها به سطوح شگفت انگیزی از تفاوت های ظریف می رسند. زمان برای بچه ها به عنوان مثال، تفاوت بین نقش FDA و CDC در تأیید واکسن را برطرف کرد، در حالی که CNN و خیابان کنجد به ایمنی برگزاری بازی با دوستان واکسینه نشده پرداخت. «تفاوت در سطحی است که در آن [the experts are] دلبانکو گفت.

ساندرا کالورت، مدیر مرکز رسانه های دیجیتال کودکان در دانشگاه جورج تاون، به من گفت که برقراری ارتباط در سطح مناسب می تواند به سادگی انجام یک قیاس در توضیح باشد. به عنوان مثال، در خیابان کنجد– و – سانجی گوپتا، خبرنگار ارشد پزشکی CNN، هنگام توضیح اینکه چرا واکسن باید در دو دوز تزریق شود، یک چتر بیرون کشید. او آن را روی سرش نگه داشت تا فقط تا حدی باز شود تا محافظتی را که شلیک اول ایجاد کرده بود نشان دهد، سپس آن را به طور کامل باز کرد تا مصونیت بسیار بیشتری را پس از دو مرحله دوم نشان دهد.

در حالی که سبک ارتباطی ممکن است متفاوت باشد، رسانه‌های کودکان نگرانی‌های مشابهی با گزارش‌های بزرگسالان دارند. لاگر ویلکینسون گفت که او بر همان قضاوت خبری که هنگام کار به عنوان روزنامه نگار برای مخاطبان مسن تر استفاده می کرد، تکیه می کرد. او بر روی اخبار مهم و باورهای غلط بررسی حقایق تمرکز می کند – زیرا اینطور نیست که کودکان خردسال بتوانند منابع خود را به درستی بررسی کنند. اما او نیازهای خبری خاص کودکان را نیز در نظر می گیرد، که می تواند با آنچه برای بزرگسالان بهترین است متفاوت باشد. برای مثال، هم لاگر ویلکینسون و هم دلبانکو به من گفتند که نگران اشباع بیش از حد بچه‌ها با داستان‌های همه‌گیر و ایجاد مجدد پدیده بزرگسالی خستگی اخبار در این گروه سنی پایین‌تر هستند. لاگر ویلکینسون امیدوار بود که برنامه‌های کوتاهی که تولید می‌کرد – اکثر آنها حدود 60 ثانیه هستند و در زمان استراحت بین برنامه‌ها پخش می‌شوند – با این خطر مقابله کند. دلبانکو به من گفت که تیمش را از نوشتن بیش از حد در مورد بیماری همه گیر باز داشته است. برای مثال، اگرچه آنها تأییدیه‌های اصلی واکسن بزرگسالان را پوشش می‌دادند، اما از بحث‌هایی در مورد الزامات واکسن برای بزرگسالان دوری کردند.

داشتن یک لمس سبک می تواند به یکی دیگر از نگرانی های اصلی در اخبار کودکان کمک کند: ترساندن مخاطب. روانشناسانی که با آنها صحبت کردم هم تاکید کردند که کودکان ممکن است راحت تر از بزرگسالان بترسند و هم اینکه ترس برای یادگیری مفید نیست. کالورت روشی ایده آل از برقراری ارتباط را توصیف کرد که “واقعی بود، بدون اینکه بیش از حد احساسی و ترسناک باشد” – نگرشی که با لبخندهای آرام و ملایم کارشناسان برنامه های کودکانی که من تماشا می کردم، مطابقت داشت. «کووید واقعاً جهنم بسیاری از مردم را به وحشت انداخته و افراد زیادی را کشته است. اما اینها اصطلاحاتی نیستند که ما همیشه در مورد این موضوع استفاده کنیم، “لاگر ویلکینسون به من گفت. او در مورد هر یک توضیح داد نیک نیوز زنگ تفريح با گروهی از همکاران برای شناسایی لحظات با پتانسیل ایجاد ترس. این کلمه در اینجا فقط یک نه نه است. شاید بتوانیم کمی این را رام کنیم.» می‌گویند. به طور مشابه، زمانی که خیابان کنجد نگرانی‌های ماپت‌ها در مورد همه‌گیری را پوشش می‌داد، بزرگسالان اغلب از استفاده از کلمات عاطفی خاص مانند ترس، صرفاً به “احساسات بزرگ” اشاره می کند. کالورت گفت، شنیدن این که چهره هایی مانند Big Bird عکس های خود را می گیرند، می تواند احساس راحتی ایجاد کند. کودکان می توانند با شخصیت های داستانی روابط فرااجتماعی داشته باشند و بیگ برد برای بسیاری از آنها الگو است. اگر بیگ برد این کار را انجام دهد، مشکلی ندارد. او به من گفت: “حالم خوب است.”

در واقع، بسیاری از کودکان از سوزن می‌ترسند و دوست ندارند واکسن بزنند – اما والدین به من گفتند که با درک علم و هدف واکسن‌ها می‌توان این روند را آسان‌تر کرد. Camille Mackler، مدیر اجرایی Immigrant Advocates Response Collaborative، مستقر در نیویورک، به اشتراک گذاشت که دخترش، که فوبیای عمیق از سوزن دارد، با آهنگی در مورد واکسیناسیون در یک پیر احساس آرامش کرد. سید بچه علم قسمتی درباره دریافت واکسن آنفولانزا دخترش در حالی که به سمت کلینیک می‌رفتند و در صف منتظر می‌شدند، آواز می‌خواند: «ممکن است کمی درد داشته باشد / فقط کمی / اما خیلی کمک می‌کند. ماکلر به من گفت: «این چیزی بود که باید به خودم بگویم و بگویم و روی آن تمرکز کنم، اما در عین حال این موضوع را هم توضیح داد که چرا این کار را انجام می‌دهیم. فیل مک گونیگل، یک حسابدار اجرایی نوپا که در لانگ آیلند زندگی می کند، تجربه مشابهی با پسر 6 ساله خود داشت. در خیابان کنجد– و – تالار شهر CNN اعلام کرد که بچه‌هایی که واکسینه شده‌اند به دلیل مهربانی‌شان در کمک به اطرافیانشان مانند ابرقهرمان‌ها هستند و پسرش به این اطمینان ادامه داد. هنگامی که او برای گرفتن عکس هایش رفت، شنل کاپیتان آمریکا را پوشید، که به او کمک کرد تا با واقعیتی که می تواند برای همه ما ترسناک باشد، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksi