ریش تراش فیلیپس qt1011

بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای مراجعه به سالن ، موهای خود را انجام دهند. مدل های جدید تیغ به شما این امکان را می دهد که به راحتی موهای خود را در خانه کوتاه کرده و کوتاه کنید.

کوتاه کردن مو با تیغ نیاز به مهارت خاصی ندارد ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل philips qt1011 و با کمی تمرین و آموزش قابل یادگیری است. معمولاً دارای تیغ یا تیغ ، چندین شانه و سر متفاوت است که برای کوتاه کردن موها در اندازه های مختلف و کوتاه کردن موهای شما با توجه به اندازه مورد نظر شما مناسب است.

بخوانید: قیمت و خرید 30 مدل از بهترین تیغ ​​اصلی با کیفیت عالی

بهترین تیغ
یک ریش تراش خوب باید دارای موتور قدرتمندی باشد تا بتوان موهای ضخیم را به راحتی کوتاه کرد. در عین حال ، بی سر و صدا کار کنید و گرم نشوید. همچنین در تیغ های بی سیم (بی سیم) باتری دستگاه باید به درستی شارژ شود تا در رفع مشکلات طولانی مدت تخلیه نشود و نیازی به شارژ مجدد نداشته باشد.

بهترین تیغ ​​سیمی دستگاهی است که طول کافی دارد و تمام لوازم جانبی مورد نیاز را در خود دارد. به عنوان لوازم جانبی که به شما امکان می دهد موهای گوش و بینی را برجسته یا کوتاه کنید. اگر می خواهید موهای خود را به طور کامل اصلاح کنید ، به تیغی نیاز دارید که قابلیت اصلاح با عدد صفر را داشته باشد.

ریور تراش Remington HC5880
تیغ

تیغ HC5880 تولید شده توسط Remington دارای سری برش مستقیم است. تیغه های این محصول از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که موهای سر و صورت را در اندازه های 1.5 تا 25 میلی متر برش می دهد. HC5880 دارای سری قابل شستشو می باشد. این مدل می تواند 120 دقیقه پس از شارژ به مدت 240 دقیقه مورد استفاده قرار گیرد. برای این محصول علاوه بر باتری ، می توان برق خانگی را به عنوان منبع تغذیه در نظر گرفت. با توجه به ویژگی های ذکر شده ، HC5880 برای مصارف خانگی مناسب است.

تیغ شاخص Usproli
تیغ

محصولی که مشاهده می کنید مدل جدید دستگاه تصحیح شاخص usproli از نسخه بی سیم این شرکت بزرگ آمریکایی است. (لطفاً توجه داشته باشید که این نسخه تولیدی با مدلهای اروپایی و آسیایی متفاوت است و قیمت ، کیفیت و دوام بسیار بالاتری نسبت به سایر قاره ها دارد.) این محصول به لطف باتری لیتیومی موجود می تواند 2 ساعت دوام بیاورد. هرگونه عملیات اصلاحی را به بهترین شکل ممکن به بهترین نحو انجام دهید.

شاخص این مدل را 25 درصد سبک تر از نسخه های قبلی می کند تا مردم بتوانند از آن راحت تر و با خستگی کمتر استفاده کنند. usproli دارای یک موتور قدرتمند با سرعت 7200 مگاهرتز است که یکی از سری پیشرفته موتورهای مگنتو تریمر است که آن را از سایر رقبا متمایز می کند.

ریش تراش سر و صورت پاناسونیک ER1611
تیغ

ریش تراش پاناسونیک ER1611 یک اتوی مو حرفه ای با کیفیت بالا است. تیغه اصلاح از تیتانیوم ساخته شده است و دارای دندانهای دقیق است که موها بهترین ماشین خط زن فیلیپس را با زاویه 45 درجه کوتاه می کند. دندان ها به شکل X-Tape طراحی شده اند که در آن موها بین دو تیغه گیر کرده و بریده می شوند. با کمک این طرح ، سرعت تصحیح به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

موتور ریش تراش با سرعت فوق العاده 10000 دور در دقیقه نوسان می کند. این موتور از نوع خطی است و مزیت آن نسبت به موتورهای خطی این است که با کاهش شارژ باتری ، سرعت موتور کاهش نمی یابد و همیشه با سرعت ثابت ده هزار دور در دقیقه در نوسان است.

ریش تراش Genio Pro Moser
تیغ

مشخصات محصول

فناوری اصلاح
برش مستقیم
ساخته شده از ورق
فولاد پیشرفته
اندازه اصلاح
0.7 تا 3 میلی متر
امکان تغییر با عدد صفر.
ندارد

خط زن
ندارد

تیغه های خود تیز کننده
ندارد

ضد آب (قابل استفاده در حمام)
ندارد

خشک و مرطوب استفاده کنید
ندارد

قابلیت شستشو
ندارد

مدت زمان شارژ کامل
50 دقیقه

ریش تراش سر و صورت نئو ، مدل نئو

تیغ “Neo” از شرکت “Moser” اجازه می دهد موهای سر و صورت را کوتاه کنید. این تیغ ​​دارای تیغه های فولادی ضد زنگ است. استفاده از تیغه های فولادی ضد زنگ از خوردگی تیغه در هوای مرطوب جلوگیری کرده ماشین خط زن شارژی فیلیپس و استحکام دستگاه را افزایش می دهد. این دستگاه می تواند از سری خود برای کوتاه کردن موهای سر و صورت در اندازه های 0.7 تا 3 میلی متر استفاده کند.

همچنین 4 شانه برای این دستگاه وجود دارد که موهای سر و صورت را در اندازه های 3 ، 6 ، 9 و 12 کوتاه می کند. سر این دستگاه به گونه ای است که می تواند به عنوان خط زنانه مورد استفاده قرار گیرد و شکل موهای ریش زیبا و سبیل ایجاد کند. یکی از ویژگی های بسیار مثبت این مدل زمان شارژ این دستگاه به مدت 90 دقیقه است که می تواند 90 دقیقه از آن استفاده کند.
ماشین اصلاح “Primat” با توجه به ویژگی های آن

ایندکسر