روش ترجمه آنلاین پزشکی

گرفتن گواهینامه شما به عنوان مترجم پزشکی یک فرآیند سختگیرانه است ، اما این امر به یک حرفه شایسته منجر می شود. اگر کلیه پیش نیازهای اساسی را دارید و اشتیاق به تفسیر و کمک به افراد در زمینه مراقبت های بهداشتی خود دارید ، ما شما را ترغیب می کنیم امروز در یکی از برنامه های 40 ساعته ما برای مترجمان اسپانیایی ثبت نام کنید . برای مترجمان سایر زبانها ، ما دوره غیر زبانی خاص را به شما ارائه می دهیم .

تمدید گواهینامه شما
مانند بسیاری از مشاغل دیگر ،ترجمه تخصصی پزشکی شما مجبورید بعد از مدت معینی اعتبار خود را تمدید کنید. اگر گواهینامه CCHI را دریافت کرده اید ، باید هر دو سال 16 ساعت ادامه تحصیل را انجام دهید ، در مجموع در هر چهار سال 32 ساعت. می توانید در وب سایت CCHI اطلاعات دقیقی درباره معیارهای لازم برای آن ساعت ها پیدا کنید. از طرف دیگر ، اگر تصمیم به اخذ مجوز از شورای ملی گرفتید ، باید هر پنج سال 30 ساعت تمرین را رعایت کنید. دوره هایی که می گذرانید برای قبول شدن باید معیارهای خاصی را قبول کنید. ما اطلاعات بیشتری در مورد ادامه تحصیل در این لینک به شما ارائه می دهیم: CEUs Interpreters Medical.

اینها مراحل اساسی برای دریافت گواهینامه پزشکی به عنوان مترجم پزشکی است. توصیه می کنیم برای اطلاعات خاص تر ، یک دقیقه به مرور وب سایت های CCHI و NBCMI بپردازید. قبل از تماس با هر یک از این سازمان با سؤال ، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای نامزدهای مربوطه ، پیوندهای بالا ، شیرجه بزنید.

چگونه به عنوان مترجم پزشکی مجوز بگیریم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>