ردیاب شخصی مدل GM100 – خرید جی پی اس سالمندان و کودکان

ردیاب فندکی قابلیت شنود هم داره و میتونید هر زمان که نیاز داشتید صدای محیط اطراف ردیاب رو بشنوید. این نسخه از GPS ها قابلیت نصب برروی انواع خودرو و موتورسیکلت ها را داشته و دارای امکانات و قابلیت های کامل یک جی پی اس است. همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم، می توانید یک بدنه پلاستیکی تهیه کنید و ردیاب را درون آن قرار دهید. این ردیاب با قابلیت نصب سریع و آسان فرایند ردیابی را به سرعت آغاز می کند و به خوبی درون خودرو مخفی است.

اگر به اطلاعات بیشتری در مورد انواع ردیاب نیاز دارید میتونین از طریق تماس با شمارههای درون سایت با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید. ردیاب پرسنلی دارای دکمه ای به نام sos است که از طریق آن می توان در زمان های ضروری، با آن تماس برقرار نمود. قدرت مغناطیس های موقعیت یاب IR180 به گونه ای است که به هیچ وجه از مکان نصب شده کنده نخواهد شد. جی پی اس شخصی یک وسیله الکترونیکی کوچه است که به باطری داخلی مجهز بوده و امکان استفاده بصورت سیار رو داره، این وسیله با بهره گیری از فناوری موقعیت یاب جهانی یا همون GPS میتونه موقعیت و لوکیشن خودش رو هر لحظه به سمت سرور ارسال بکنه تا شما بتونید عملیات ردیابی زنده رو از طریق اپ موبایل یا سامانه ردیابی آنلاین رو داشته باشید.

جی پی اس آهنربایی خودرو مدل 1500 (یک سال شارژ) یکی از قدرتمندترین و پیشرفته ترین محصولات شرکت ایران رهیاب بوده که بدون نیاز به سیم کشی و نصب و توسط 8 آهنربایی پرقدرت خود زیر ماشین (یا بدنه فلزی هر چیزی ) چسبیده و مکان آن را لحظه به لحظه توسط اپلیکیشن مخصوص ردیابی می کند.این ردیاب آهنربایی با قابلیت شنود دارای باطری پر قدرت 30 هزار میلی آمپری بوده و بدون نیاز به شارژ تا یکسال کار میکند. همانطور که دیدید مزایا و کاربردهای استفاده از ردیاب کوچک شخصی را به شما معرفی کردیم.

همچنین نکاتی را برای انتخاب یک ردیاب مناسب بررسی کردیم. میپردازد و آن را در اختیار کاربر قرار میدهد. این دستگاه بهرهوری عملیاتی و ایمنی را افزایش میدهد و در عملیات اضطراری به عملیات نجات کمک میکند و دادهها را برای تدارکات فراهم میکند. به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید. سعی کنید بر اساس نیاز خود جی پی اس و ردیاب خریداری نمایید. IR59 GPS در دو مدل پایه و سفارشی قابل خریداری می باشد و تفاوت این دو مدل در آپشن های قابل نصب برروی ردیاب است. بله ردیاب IR59 ارزان ترین ردیاب خودرو هست که میتونین خریداری کنید و روی خودروی خودتون نصب کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونه با جی پی اس گوشی شخصی را پیدا کنیم لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر