راه دیگر باز نگه داشتن مدارس است

[ad_1]

در پاییز 2019، من و شوهرم از ویسکانسین به بریستول، انگلستان نقل مکان کردیم و زمستان را در خانه کوچک تراس دار خود سپری کردیم، و منتظر فصلی از اکتشاف بودیم که هرگز محقق نشد. اگرچه ما از خانواده و دوستان منزوی بودیم، اما حرکت نافرجام ما در اقیانوس اطلس ما را در موقعیت منحصر به فردی برای نظارت بر رویکردهای کشورهای مربوطه برای مدیریت بیماری همه گیر، که عموماً در قطب های مختلف قرار داشتند، قرار داد.

محدودیت‌ها اغلب در اینجا بسیار سخت‌تر از آمریکا بود، به‌ویژه در اوایل سال 2021، زمانی که بریتانیا یکی از طولانی‌ترین و شدیدترین محاصره‌ها را در جهان اجرا کرد. با این حال، به همان اندازه که قوانین بریتانیا در مورد بزرگسالان خفقان‌آور بود، به نظر می‌رسید این کشور مصمم است، برخلاف آمریکا، تا حد امکان کمترین فرزند را بخواهد.

تعطیلی مدارس یکی از واضح ترین مصادیق این تقسیم بندی است. کشورهای اروپایی به طور کلی تعطیلی مدارس را به عنوان آخرین راه حل می بینند، به همین دلیل است که مدارس در اینجا برای مدت بسیار کوتاه تری نسبت به آمریکا تعطیل شده اند. بسیاری از اعضای خانواده و دوستان آمریکایی من از فهمیدن این موضوع که مدارس در بریتانیا هرگز به طور کامل تعطیل نشده اند، شگفت زده می شوند. حتی در سخت‌ترین بخش محاصره سال گذشته، زمانی که همه میخانه‌ها و رستوران‌ها بسته بودند و نشستن روی نیمکت با شخصی که در پارک ملاقات می‌کردید غیرقانونی بود، آموزش‌های شخصی برای کودکان آسیب‌پذیر و فرزندان کارگران کلیدی در دسترس باقی ماند.

در اوایل مارس 2020، زمانی که بسیاری از مردم فکر می کردند مدارس برای چند هفته تعطیل می شوند، چنین مقرراتی ممکن است بی اهمیت به نظر برسد. اما همه‌گیری در سومین سال خود است و مدارس در ایالات متحده در حال تعطیل شدن هستند. در شیکاگو، جایی که درصد زیادی از دانش‌آموزان مدارس دولتی فقیر یا آسیب‌پذیر هستند، آموزش در این هفته متوقف شد (اگرچه برخی از مدارس برای مراقبت‌های اضطراری از کودکان باز ماندند) پس از اختلاف بر سر اینکه آیا باید به آموزش از راه دور تغییر کنند یا خیر. از آنجایی که کودکان و کارگران کلیدی تحت فشار تجمعی قرار می گیرند، آمریکایی ها باید مدارس را برای کسانی که بیشتر به آنها نیاز دارند باز نگه دارند.

در روزهای قبل از اولین محاصره در انگلیس، مهد کودک، جایی که دخترم باید پیش دبستانی را شروع می کرد، یک نظرسنجی دیجیتالی برای همه والدین ارسال کرد که از ما پرسید برای کار چه می کنیم. ما آموخته ایم که به مدارس و مراکز مهدکودک دستور داده شده است که همه کودکان به جز آسیب پذیر را ببندند – مانند کودکان با نیازهای ویژه، کسانی که در اسکان موقت زندگی می کنند، یا کسانی که خانواده هایشان سابقه مصرف مواد مخدر یا سوء مصرف خانگی دارند – و کودکان مبتلا به “که کار برای مقابله با ویروس کرونا بسیار مهم است.” این گروه نه تنها شامل افراد بهداشتی، بلکه معلمان، مهدکودک ها، پلیس و آتش نشانان و همچنین هر کسی که در توزیع مواد غذایی، حمل و نقل یا قوه قضائیه کار می کند، بود.

من نمی توانم با اطمینان بگویم که چرا دولت اینجا تصمیم گرفت مدارس را برای این گروه ها ادامه دهد، اما به نظر من منطقی به نظر می رسید. از این گذشته، مدرسه فقط یادگیری نیست. همچنین شکلی حیاتی از مراقبت از کودک را فراهم می کند که برخی از خانواده ها بیش از دیگران به آن متکی هستند. برای بسیاری از کودکان آسیب پذیر، مدرسه راه نجاتی است که جامعه باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری از وقفه انجام دهد. و اگر کار کسی ضروری تلقی شود – یعنی مستلزم حضور فیزیکی او باشد – این مراقبت از کودک است که باید آن را انجام دهد.

با توجه به اینکه یکی از اهداف اصلی مدیریت بیماری همه گیر محافظت از ظرفیت بیمارستان است، تصمیم بریتانیا برای حذف نکردن تشک مراقبت از کودکان از پرستاران و پزشکان منطقی به نظر می رسد. فنلاند و نروژ تماس مشابهی برقرار کردند و تسهیلات ویژه مراقبت از کودکان را برای کارکنان کلیدی ارائه کردند. در بیشتر موارد، مناطق مدارس آمریکا همین کار را نکرده اند. اما حتی برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در ایالات متحده در مورد چگونگی تأثیر تعطیلی مدارس بر ظرفیت مراقبت های بهداشتی ابراز نگرانی کرده اند. مطالعه‌ای که در آوریل 2020 منتشر شد، تخمین می‌زند که بخش مراقبت‌های بهداشتی ایالات متحده برخی از بزرگترین نیازها به مراقبت از کودکان در ایالات متحده را دارد و هشدار می‌دهد که هرگونه سود ناشی از تعطیلی مدارس باید با ضرر احتمالی مراقبت‌های بهداشتی سنجیده شود. افزایش مسئولیت های مراقبتی آنها

اینجا در بریتانیا، تعداد بیشتری از کارکنان بهداشتی سوزانده شده و رها شده اند، اما به نظر نمی رسد که ما چیزی شبیه به مهاجرت دسته جمعی کارکنان بهداشتی را که در حال حاضر در ایالات متحده اتفاق می افتد، تجربه کنیم، من نمی گویم که تعطیلی مدارس باعث می شود. تفاوت، اما سخت است تعجب نکنیم که آیا باز نگه داشتن مدارس برای کسانی که در خط مقدم هستند کمکی می کند. مطمئناً بر مردیت گید، پرستار ویرجینیا که تابستان گذشته با او مصاحبه کردم، تأثیر خواهد گذاشت. گید بیش از یک سال است که اضافه کار کرده است و بیش از درآمدش برای مراقبت از کودکان دو پسرش هزینه کرده است. او در حالی که ناامیدی خود را از تعطیلی مدارس توضیح می داد، پرسید: “آیا می خواهید یا نمی خواهید یک پرستار با تجربه داشته باشید که بتواند و می خواهد کمک کند؟” او کار خود را در بهار 2021 ترک کرد.

استراتژی بریتانیا مشکلات خود را داشت. مکان های مدرسه کمیاب بود و تشخیص اینکه چه کسی باید آنها را بگیرد آسان نبود. از آنجایی که شوهرم در زمینه فناوری اطلاعات سلامت فعالیت می کند، به عنوان مثال، دخترانمان در اولین محاصره به عنوان پیش دبستانی و مهدکودک شخصی واجد شرایط بودند، علیرغم اینکه هم من و هم او توانایی کامل کار در خانه را داریم. ما سعی کردیم به روحیه مسدودسازی احترام بگذاریم، این مکان ها را رد کردیم، اما همه افراد در موقعیت ما این کار را نکردند.

برخی از کارکنان کلیدی در اینجا معتقدند که دستورالعمل های فعلی منجر به نتایج ناعادلانه شده است. آلیستر هیپکینز، یک پستچی در بریستول، به من گفت که در اولین محاصره در انگلیس، دختر 6 ساله او توانست شخصاً به مدرسه برود، که کمک بزرگی است زیرا خدمات پستی از زمان انفجار خرید آنلاین مسدود شده است. تحت دستور ماندن در خانه با این حال، در طول تعطیلی دوم مدرسه، مدیران مدرسه اولویت را به کودکانی دادند که یکی از والدین آنها برای سرویس بهداشتی ملی کار می‌کرد یا آنهایی که دو والدین در نقش‌های حیاتی داشتند و دخترش از تحصیل شخصی محروم شد. هیپکینز می‌دانست که فضا محدود است و باید به متخصصان بهداشت اولویت داده شود، اما نگران بود که خانواده‌هایی که مثلاً دو وکیل دارند، نسبت به فردی مانند او برتری داشته باشند. هیپکینز به من گفت: “با تمام احترام، آنها می توانند هزینه مراقبت از کودک را بپردازند.”

باز نگه داشتن مدارس به روی فرزندان کارگران کلیدی مانع از کمبود معلم نخواهد شد. اگر همه کارکنان شما بیمار باشند، نمی توانید برای کسی مدرسه باز کنید. حتی اگر دانش آموزان به دلیل کمبود کارکنان مجبور به فرستادن به خانه شوند، دستورالعمل های رسمی در بریتانیا به مدارس توصیه می کند که تمام تلاش خود را برای ادامه آموزش مستقیم برای کودکان آسیب پذیر و فرزندان کارگران مهم به کار گیرند. در پایان سال گذشته، زمانی که بسیاری از مدارس در ولز به دلیل کمبود کارکنان به آموزش از راه دور روی آوردند، آموزش در محل برای دانش‌آموزان بدون «جایگزین دیگری» باز بود.

تاکنون نادیده گرفتن تأثیرات همه‌گیری بر کودکان آمریکایی، به‌ویژه آسیب‌پذیرترین افراد، غیرممکن شده است. داده ها نشان می دهد که حتی دانش آموزانی که در اروپا دچار وقفه نسبتاً کوتاهی شده اند نیز مجروح شده اند. ممکن است تعطیلی مدارس در طول یک بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر باشد، اما من سپاسگزارم که دولت در اینجا تلاش های قابل توجهی انجام داده است تا کارگران کلیدی و کودکان آسیب پذیر را از بدترین آنها در امان نگه دارد. و با گسترش تعطیلی مدارس Omicron در سراسر آمریکا، امیدوارم دولت‌های آنجا نیز همین تلاش را انجام دهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat