دیوان عالی کشور خود را پادشاه قوانین کووید-19 کشور معرفی کرد

[ad_1]

در مورد عواقب حکم دیروز دیوان عالی که عملاً دستور دولت بایدن برای ساخت واکسن علیه کووید را برای 84 میلیون کارگر آسیب دیده مسدود کرد، صحبت های زیادی وجود خواهد داشت، بدون توجه به خانواده آنها و هر کسی که با آنها در تماس هستند. اما از نظر قانون اساسی، قاضی نیل گورسوچ این موضوع مهم را به خط مقدم نظر موافق خود میخکوب کرد: “سوال اساسی که امروز با آن روبرو هستیم این است: چه کسی تصمیم می گیرد؟”

طبق نظر اکثریت محافظه‌کار دیوان، به نظر می‌رسد که پاسخ این است که دیوان عالی تصمیم نهایی در مورد همه چیز است – تا اعضای غیر منتخب آن بتوانند با یک ضربه قلم اقدامات شاخه‌های منتخب دموکراتیک دولت را پاک کنند.

کارها اینگونه نیست.

در مورد نیازهای واکسن چهار منبع رقیب قدرت دولت وجود دارد.

اولاً، این‌ها دولت‌هایی هستند که به‌طور سنتی از آنچه به عنوان «قدرت پلیس» ذاتی برای تنظیم سلامت و ایمنی شناخته می‌شود، بهره می‌برند. افسران پلیس و کلانترها در سطوح ایالتی و محلی، به عنوان مثال، مطابق با قوانین ایالتی و محلی عمل می کنند. مورد اصلی در مورد اینکه آیا مردم از نظر قانون اساسی حق دارند واکسن را رد کنند، جاکوبسون علیه ماساچوست، شامل یک دستور ایالتی برای واکسن – نه یک واکسن فدرال است. دادگاه در سال 1905 حکم داد که ایالت ها می توانند الزامات اجباری واکسن آبله را برای محافظت از سلامت عمومی معرفی کنند، علیرغم ادعای شاکی مبنی بر اینکه قانون ماساچوست حقوق قانونی او را نقض می کند.

دوم، کنگره است که بر اساس ماده اول قانون اساسی، قدرت تصویب قوانین – یا به عبارت دیگر، وضع قوانین حاکم بر رفتار خصوصی- را دارد. در اینجا، کنگره از این قدرت برای تصویب قانون ایمنی و بهداشت شغلی استفاده می کند تا “تا آنجا که ممکن است، برای هر مرد و زن کارگر در کشور شرایط کار ایمن و سالم و حفظ منابع انسانی خود تضمین شود.”

سوم، اداره ایمنی و بهداشت شغلی، آژانس فدرالی که کنگره در قانون OSH ایجاد کرد، وجود دارد. کنگره این اختیار را به OSHA داد تا «استانداردهای اجباری ایمنی و بهداشت شغلی قابل اعمال در تجارت را که بر تجارت بین ایالتی تأثیر می‌گذارد»، از جمله موارد دیگر، اعلام کند. همچنین به OSHA این اختیار را می‌دهد که در صورت تشخیص اینکه کارکنان در معرض خطر جدی قرار گرفتن در معرض «مواد یا عواملی که سمی یا از نظر فیزیکی مضر هستند»، «استاندارد اضطراری» را صادر کند. که در دپارتمان اتحادیه صنعتی در مقابل موسسه نفت آمریکا، دادگاه عالی در سال 1979 به طور کامل “اختیارات گسترده OSHA … برای انتشار انواع مختلف استانداردها” را به رسمیت شناخت، اما حکم داد که قبل از اینکه آژانس بتواند مواد سرطان زا را ممنوع کند، باید یک تجزیه و تحلیل هزینه و فایده انجام دهد. از طریق OSHA، که در شاخه اجرایی است، رئیس جمهور جو بایدن استانداردی را برای موارد اضطراری صادر کرد که به واکسن های اجباری کووید یا آزمایش های شغلی با 100 کارمند یا بیشتر نیاز داشت.

چهارم، دادگاه عالی وجود دارد که در سال 1803 حکم داد که فقط او – و نه دو شعبه دیگر – این اختیار را دارد که قوانین را خلاف قانون اساسی اعلام کند و بنابراین در مورد خود قانون اساسی اظهار نظر کند.

بنابراین کدام ارگان دولتی می تواند از طرف کارگران آمریکایی – ایالت ها، کنگره، OSHA یا دادگاه عالی – خواستار صدور واکسن شود؟

اکثریت تصمیم OSHA در این هفته کنگره را انتخاب کردند، با این استدلال که در اساسنامه ای که OSHA را در مورد واکسن ایجاد کرده است، هیچ دستور صریحی وجود ندارد، بنابراین قدرت ایجاد قوانین فدرال واکسن در اختیار کنگره است. اگرچه OSHA می تواند الزامات بهداشتی و آتش سوزی را برای کارفرمایان ایجاد کند، دادگاه استدلال کرد که واکسن را نمی توان در پایان روز کاری لغو کرد، بنابراین از نظر دادگاه واکسن ها با سایر اقدامات ایمنی شغلی متفاوت است.

گورسوچ در نظر متفق القول خود (تصمیم اکثریت “در هر کوریام” صادر شد، به این معنی که هیچ قاضی برای نوشتن آن اعتبار قائل نشد)، بر نقش مقامات ایالتی و محلی در سراسر کشور و نمایندگان منتخب در کنگره تاکید کرد. در مبارزه با ویروس کرونا. . به نظر او، «آژانس اداری واشنگتن» نمی‌توانست کاری را انجام دهد که OSHA انجام داد – یعنی «برای حل مسئله‌ای با اهمیت ملی بزرگ» که «کنگره در هیچ کجا اینقدر قدرت نداده، برای قدرت شکایت کند».

قاضی استفان بریر در مخالفت خود با OSHA طرف شد، که قضات سونیا سوتومایور و النا کاگان نیز آن را امضا کردند و خاطرنشان کردند که “آژانس اداری مسئول بهداشت و ایمنی در محل کار آنچه را کنگره دستور داده است انجام داده است. COVID-19 یک تهدید مداوم در این مناطق است.

هر یک از این گزینه ها – ایالات، کنگره یا OSHA – ممکن است معقول به نظر برسد. مشکل این است که دادگاه تشخیص نداد که با انتخاب نکردن OSHA، در واقع ایالت ها یا کنگره را انتخاب نمی کرد. او فقط انتخاب کرد. با انجام این کار، دیوان به محدودیت های نقش خود بر اساس ماده 3 در حل و فصل «موارد» و «تضادها» بین طرفین پایبند نیست. در عوض، او استثنای خود را در مورد ممنوعیت خود در مورد دستور واکسن OSHA قائل شد، به این ترتیب: «در مواردی که ویروس به دلیل ویژگی‌های خاص شغل یا محل کار، خطر خاصی را ایجاد می‌کند، مقررات هدفمند به وضوح مجاز است. برای مثال، شکی وجود ندارد که OSHA ممکن است محققانی را که با ویروس کووید-19 کار می کنند، تنظیم کند.

این زبان بوی قانون گذاری می دهد نه قضاوت. هر کسی می تواند حدس بزند که “خطر ویژه”، “ویژگی های ویژه” یا “مقررات هدفمند” که می تواند مأموریت OSHA برای ساخت واکسن را از خشم دیوان عالی نجات دهد، چیست. کنگره از هیچ یک از این عبارات در بخش اجرایی قانون OSH استفاده نمی کند.

نکته بد این است که دادگاه عالی در واقع بدترین گزینه از چهار گزینه در مورد ایجاد یک سیاست واکسن برای کشور است. افراد عادی نمی توانند در مورد یک تصمیم پیشنهادی به دیوان اظهار نظر کنند و بنابراین نظرات خود را به تصمیم گیرنده ارائه می کنند، همانطور که وقتی آژانس مقرراتی را به دنبال فرآیندی به نام تصمیم گیری “اطلاعیه و اظهارنظر” نهایی می کند، می توانند. رای دهندگان نمی توانند با قضات دیوان عالی برای سیاست های مطلوب لابی کنند، زیرا حداقل در تئوری می توانند با اعضای منتخب کنگره. علاوه بر این، بر خلاف قوانین، هیچ راهی برای جامعه تنظیم‌شده یا کسانی که تحت تأثیر قرار می‌گیرند، وجود ندارد که بدانند آیا این «قانون‌گذاران» در لباس‌های پوشیده، مقررات اصلاح‌شده واکسن را تأیید می‌کنند، به غیر از اینکه OSHA یک مقررات جدید را معرفی کرده و آن را برای تأیید به بالاترین سطح شکایت کند. . زمانی که قضات – به جای کنگره یا سازمان‌های اداری – با پر کردن شکاف‌های ناگزیر در قانون‌گذاری سر و کار دارند، مردم در این میان راهنمایی کمی خواهند داشت.

به همین دلیل است که بریر نظر خود را با همان سؤالی که سؤال گورسوش را باز می کند بسته است: “در قلب همه چیزهای دیگر در این مناقشه یک سوال ساده وجود دارد: چه کسی تصمیم می گیرد چه محافظتی و چه نوع کارگران آمریکایی به COVID-19 نیاز دارند؟”

اکثریت به طور مؤثر به این سؤال با مسح کردن خود پاسخ دادند.

بریر هم همینطور دید. و او آن را دوست نداشت: “و سپس این دادگاه وجود دارد. اعضای آن توسط هیچ کس انتخاب نمی شوند و در برابر آنها پاسخگو نیستند. ما فاقد تجربه، شایستگی و تجربه برای ارزیابی مسائل بهداشتی و ایمنی در محل کار هستیم. وقتی عاقل باشیم، آنقدر می دانیم که بتوانیم چنین سؤالاتی را به تعویق بیندازیم. وقتی عاقل باشیم، می دانیم که قضاوت کارشناسانی که در حوزه کنگره و تحت کنترل ریاست جمهوری کار می کنند را برای مقابله با شرایط اضطراری تغییر ندهیم. ما امروز عاقل نیستیم.»

دوستان به آمریکای جدید خوش آمدید. وقتی رئیس جدید همه روسا نه پادشاه است، نه رئیس جمهور، نه حتی کنگره. اینها پنج یا چند ذهن حقوقی نخبه هستند که قدرت پاسخگویی کمتری نسبت به دیگران دارند – و نظرات بسیار قوی در مورد اینکه قانون باید چگونه باشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyat