دیدار دوستان در شب سال نو

[ad_1]

هر گونه مشارکت از “فایل های دوستی“شامل گفتگو بین اقیانوس اطلسجولی بک و دو یا چند دوست در حال بررسی تاریخچه و اهمیت رابطه خود هستند.

این هفته، او با سه مرد صحبت کرد که گروه بین‌المللی دوستانشان در 10 سال گذشته یک جشن سالانه سالانه ترتیب داده‌اند (به استثنای سال 2020، زمانی که همه‌گیری از آن جلوگیری کرد). آن‌ها درباره «نوع خاص کیمیاگری» بحث می‌کنند که باعث شد گروهشان تنها یک ترم را با هم در دانشگاه بگذرانند و به تعهد مادام‌العمر برای زنگ زدن با هم در شب سال نو بپردازند. (همه آنها خواستند که فقط با نام خود شناسایی شوند تا بتوانند آشکارا در مورد زندگی شخصی خود صحبت کنند.)

دوستان:

جاسپر، 33 ساله، یک توسعه دهنده نرم افزار ساکن استکهلم، سوئد
لورنزو34 ساله، یک همکار پژوهشی ساکن فلورانس، ایتالیا
توماس32 ساله، وکیل First Nation Woodland Cree که در شمال آلبرتای کانادا زندگی می کند.

این مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح ویرایش شده است.


جولی بک: به من بگو چطور با هم آشنا شدی و با هم دوست شدی؟

لورنزو: ما در ویکتوریا، کانادا، در ژانویه 2011 با هم آشنا شدیم.

توماس: من به تازگی از مدرسه دیگری در کانادا به ویکتوریا نقل مکان کرده بودم. از آنجایی که در اواسط ترم نقل مکان کردم، در اقامتگاهی اسکان داده شدم که اکثراً دانشجویان خارجی در آن حضور داشتند. احساس می کردم در حال تبادل هستم.

لورنزو: توماس در جامعه ما پذیرفته شد. ما فقط یک ترم آنجا بودیم، اما گروه در طول سال ها ارتباط خود را حفظ کرد. من از این واقعیت قدردانی می کنم که با افرادی که در نقاط بسیار دور دنیا زندگی می کنند دوست هستم.

دو مرد در برف مقابل یک ساختمان سنگی با سیگار در دهان ایستاده اند.
لورنزو (به سمت چپ) و توماس (درست) در دولومیت ها در ترنتینو، ایتالیا در سال 2015 (با اجازه توماس)

توماس: گاهی اوقات فراموش می کنیم، اما از فرهنگ های کاملاً متفاوتی هستیم. من کری هستم. من در یک ذخیره گاه فرهنگی ملل اول بزرگ شدم. بنابراین برای دور هم جمع شدن با این بچه های اروپایی، فکر نمی کنم آنها متوجه شده باشند که چقدر برای من جالب بود. فرهنگ ها می توانند متقابل شوند و شما خانواده ای با فرهنگ کاملاً متفاوت دارید.

مدافع: زمان خیلی کوتاهی بود که همه شما از نظر فیزیکی کنار هم بودید.

جاسپر: کوتاه اما شدید همه شما به آنجا می آیید و این تجربه جدید را شروع می کنید بدون اینکه بدانید چه اتفاقی خواهد افتاد. بسیار هیجان انگیز و کمی ترسناک است. و همه آنها در یک قایق هستند. دوست یابی آسان است.

توماس: کیفیت زمان در مقابل کمیت زمان بود. سال ها بعد، این گروه هنوز در قلب من بسیار قوی بود. این دوستان دوستان مادام العمر شدند.

من هنوز هم هر از گاهی مم ها و جوک های احمقانه برای لورنزو می فرستم. این نشانه آن است که او هنوز در ذهن من است، هنوز نزدیک است. اگر بتوانید یک میم احمقانه برای یک دوست بفرستید، به این معنی است که او یک دوست واقعی مادام العمر است.

لورنزو: فکر می کنم نوع خاصی از کیمیاگری در گروه ما وجود داشت زیرا من تجربیات مشابه دیگری داشتم. من دانشجوی بورسی در ایرلند بودم و یک سال در بلژیک زندگی کردم. اما من هرگز دوستی مشابهی که در ویکتوریا پیدا کردیم پیدا نکردم. و نمی توانم دقیقاً دلیل آن را بگویم.

راستش فرصت سفر [to see one another] کار را برای ما آسان کنید همه ما توانایی پرداخت آن را داریم. ما قطعا باید قدردان آن باشیم.

توماس: من این دوستی را منحصر به فرد می دانم زیرا هرگز در گذشته زندگی نکرده است. دور هم جمع نمی شدیم، آبجو می خوردیم و از قدیم حرف نمی زدیم. ما ماجراهای جدیدی خواهیم داشت. این کیمیا به گروه اجازه داد تا در لحظه زندگی کنند.

مدافع: سنت سال نو شما چگونه آغاز شد؟

جاسپر: اولین جشن سال نو را در سال 2011 در خوابگاهم در اوترخت ترتیب دادم. [After my semester in Victoria,] به تحصیلاتم در هلند برگشتم. می خواستم مهمانی را ترتیب دهم تا بتوانیم دوباره همدیگر را ببینیم.

شش مرد با لباس شنا در اقیانوس ایستاده اند.  یکی پشتش است و از پنج نفر دیگر عکس می گیرد.  برخی از آنها کلاه و دستکش زمستانی دارند.
گروه دوستانه در شب سال نو 2012 در شنای قطبی در دریای شمال شرکت می کنند.

توماس: از آنجایی که تمام مهمانی های سال نو تا به حال در اروپا بوده است، من کمی قیچی شده ام.

مدافع: آیا آنها یک برش واقعی ایجاد کردند؟

توماس: فکر می کنم آنها سال اول را انجام دادند.

لورنزو: ما سرگرمی داریم و مهمانی ها را ترتیب می دهیم. اما ما همچنین در مورد مشکلات بسیار عمیق صحبت می کنیم. وقتی در حال مبارزه هستم یا در مورد خانواده ام، روابطم، شغلم، هدفم در زندگی شک دارم، افراد این گروه کسانی هستند که با آنها صحبت می کنم. ما با چیزهای کاملا احمقانه مانند میم ها ارتباط برقرار می کنیم، اما همچنین می تواند نامه های طولانی یا مکالمات طولانی در هنگام ملاقات در شب سال نو باشد.

من این صحنه رقصیدن مردم در اتاقی با پنجره را به یاد دارم. بیرون در باغی با آتش کوچک نشسته بودم. هوا کاملا سرد بود. در آن زمان من دیگر نمی توانستم داخل این اتاق را ببینم زیرا رطوبت روی شیشه ناشی از رقصیدن و عرق کردن افراد بود. و من آنجا بودم و با یکی از اعضای گروه صحبت می کردم و عمیق تر رفتم. زیبا بود. من همیشه فکر می کردم شب سال نو، زمانی که باید یک مهمانی بزرگ برگزار کنید، بیشتر دردسرساز است تا یک مهمانی واقعی. سپس متوجه شدم که ارتباط مجدد با افرادی که می توانید در مورد چیزهای مختلف با آنها صحبت کنید بسیار عالی است.

مدافع: گروهی که هنوز در تماس هستند و برای سال جدید دور هم جمع می شوند، تقریباً چقدر است؟

توماس: این یک عدد در نوسان است. اولین تجربه من در لاهه، ما این آتش سوزی های بزرگ را در ساحل داشتیم. یکی از بهترین دوستانم را از فرانسه آوردم که کسی را نمی شناسد. او و جاسپر فورا عکس گرفتند. به نظر می رسید آنها 10 سال با هم دوست بودند و فقط امشب با هم آشنا شده بودند.

جاسپر: حتی بعداً، در فرانسه، زمانی که اسکی می کردم، سعی کردم با او ملاقات کنم.

توماس: این گروه برای افراد جدید بسیار باز و صمیمی است.

سه مرد با لباس گرم، در مقابل دوربین لبخند می زنند، در کنار هم در مقابل آسمان آبی روشن.
از چپ به راست: لورنزو، جاسپر و دوستشان نیکولا در بوردو در شب سال نو 2019. (با اجازه جاسپر)

لورنزو: چند نفر هم هستند که سه چهار سال است که به دلیل بچه دار شدن یا به هر دلیلی نتوانسته اند در جشن ها به ما بپیوندند. ما هنوز ارتباط آنلاین داریم و امیدواریم که وقتی نوزادان بزرگ شدند، بتوانند شخصاً به جشن ها بپیوندند.

توماس: اگر 10 سال دیگر ما و همچنین کودکان خردسال برای جشن گرفتن سال نو به اطراف می دویدیم، رویایی خواهد بود.

مدافع: آخرین جشن سال نو در سال 2019 بود؟ پارسال کاری آنلاین انجام دادی؟ آیا قصد دارید امسال یکی داشته باشید؟

جاسپر: 2019-20 آخرین بود، واقعا. در بوردو شاید سال گذشته یک مکالمه سریع داشتید؟

لورنزو: خیر همه ما از برقراری ارتباط جلوی یک صفحه نمایش خسته شده ایم. بنابراین تصمیم گرفتیم کاری انجام ندهیم. ما در تابستان امسال جلسه ای را برای کانادا ترتیب دادیم که البته آن هم باید به تعویق می افتاد زیرا همه گیری بسیار بیشتر از آنچه انتظار داشتیم طول کشید. ما امسال دوباره ملاقات می کنیم و من راحت هستم زیرا در خانه ای در توسکانی است. به احتمال زیاد جاسپر و افراد دیگری از این جامعه گسترده در آنجا خواهند بود. توماس احتمالا نمیاد

توماس: آره. این Omicron یک آچار می اندازد سر کار اینجا.

لورنزو: ما متعهد هستیم که در اسرع وقت به کانادا برگردیم.

جاسپر: کل دو سال وحشتناک بود. من واقعا مشتاقانه منتظرم که دوباره این بچه ها را ببینم و مثل روزهای قدیم با هم بنشینم. به یک سنت تبدیل شده است. پارسال دلم برایش تنگ شده بود، میدونی؟ تا زمانی که از بین نرفته، نمیدانی چه داری.

توماس: سنت های زیادی در این سنت وجود دارد که امیدوارم ادامه پیدا کند. در آخرین مورد، ما “انجماد” را انجام دادیم – شما یک ویدیو می گیرید، به اطراف می روید و همه یخ زده اند. عالی بود چون شما این حافظه را روی گوشی خود دارید. نفوذ ایتالیایی باعث می شود که آن را شبیه به یک نقاشی رنسانس احساس کند.

وقتی شادی زندگی شروع به جریان می کند، همه این بازی های مختلف بیرون می آیند.

لورنزو: هر کس با پیشنهاد خود می آید. مثلاً در چند سال اخیر یکی از دوستان همه را مجبور کرده است که شعری بنویسند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. احتمالا امسال نخواهد آمد، اما حتی اگر نشد، ما سعی می کنیم دوباره آن را انجام دهیم.

جاسپر: با وجود اینکه زمان بسیار کمی برای ملاقات است، اما هنوز زمان بسیار خوبی داریم. شما فقط می توانید یک مهمانی رقص داشته باشید. لازم نیست هوا ابری باشد، مثل اینکه شما به باشگاه می روید. شما فقط می توانید کمی موسیقی پخش کنید و همه با هم برقصند. من خودم را با بسیاری از دوستان دیگر انجام نمی دهم. اما او فقط با این دوستان احساس راحتی می کند. این ترکیبی عالی از همه چیزهایی است که دوستی باید هر سال در یک قطعه کوچک از فضا-زمان قرار گیرد.

مدافع: آیا مهمانی سال نو معمولاً تنها زمانی است که این دوستان را می بینید؟

جاسپر: برای من، این یکی از تنها موارد است، واقعا. من دوست دارم بیشتر ملاقات کنیم. یک بار تعطیلات تابستانی در یکی از جزیره های دانمارک داشتیم. ما به Oktoberfest رفتیم. بنابراین ما چندین بار ملاقات کرده ایم، اما سنت سال نو چیزی است که مسلم است.

توماس: در کری، ما این ایده را داریم که شما چهار بخش دارید: ذهنی، روحی، جسمی و عاطفی، و یک خاطره مرتبط با هر کدام وجود دارد. من بعضی از این بچه ها را دو یا سه سال است که ندیده ام، اما وقتی او را دیدم واقعاً مثل دیروز بود. حس خاصی از دانش وجود دارد. من فکر می کنم او خاطرات مختلفی از چیزهای مختلف دارد و خاطره قلبی شما از افرادی که واقعاً دوستشان دارید باعث می شود هر بار که آنها را می بینید حس دیروز را به او می دهد.

مدافع: آیا فکر می کنید مهم است که هر سال یک سال جدید را با همین گروه از دوستان شروع کنید؟

توماس: برای من، این فقط یک لحظه خوب است.

جاسپر: بیشتر مربوط به افرادی است که دوباره آنها را می بینند تا زمان خاصی از سال. شروع های جدید و همه اینها، نه. برای من نیست.

لورنزو: برای من فرق میکنه من فکر می کنم مهم است که نظم داشته باشیم و بدانیم که ما فعالانه این ارتباط را حفظ می کنیم. حتی اگر عده ای نتوانند بیایند، می دانیم که به سازماندهی این امر ادامه می دهیم و در آینده به صورت فیزیکی به ما خواهند پیوست. ما مسیرهای زندگی متفاوتی داریم، اما من همیشه می توانم با توماس، جاسپر و سایر افراد این گروه صحبت کنم. این منبع قدرتی است که من آن را در قلب خود نگه می دارم. این باعث می شود احساس کنم قوی تر و مراقبت می کنم. من همچنین این ایده را دوست دارم که از دیگران به شکل کوچک مراقبت کنم.

توماس: من همه چیزهایی را که گفتم پس می گیرم و با آنچه واعظ همین الان گفته موافقم. زیرا شما مشتاقانه منتظر آن هستید. این بهترین کرشندو تا پایان سال و بهترین شروع سال بعد است.

مدافع: از دوستی خود چه آموختید؟

لورنزو: یاد گرفتم چقدر زیباست که به آرامی ارتباط برقرار کنیم، بدون اینکه همیشه عجله داشته باشیم. گاهی اوقات من با واتس اپ، پیام های فوری، مجذوب می شوم. این همیشه در مورد فرکانس ارتباط نیست، بلکه به فکر دوستانتان است. گاهی اوقات تو خیابون میخندی چون فقط خاطره ای از اتفاقی با هم داری. این برای من زیباست

توماس: بسیاری از ارتباطات زمانی اتفاق می افتد که من حتی با آنها صحبت نمی کنم. مثل این است که بهترین دوستان خود را به نوعی با خود ببرید. آنها تقریباً در ذهن من مانند قهرمانانی هستند که من در زندگی خود حرکت می کنم. اگر یک اسلاید یا چیزی می بینم، به دوست خاصی فکر می کنم. اگر کوهی می بینم به دوست خاصی فکر می کنم. من خیلی به آنها فکر می کنم. آنها همیشه با من هستند. بنابراین، شما نیروی آنها را با خود حمل می کنید، شوخ طبعی آنها را با شما، لحظات خوب آنها را با شما.

جاسپر: این برای من ثبات به ارمغان آورد، که احساس می کنم چیزی است که می توان به آن بازگشت. همیشه وجود خواهد داشت و همیشه خوب خواهد بود.


اگر شما یا کسی که می‌شناسید باید در فایل‌های دوستی گنجانده شود، با friendshipfiles@theatlantic.com تماس بگیرید و کمی در مورد آنچه که دوستی را منحصر به فرد می‌کند به ما بگویید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort