دوره بورش مارتا استوارت – اقیانوس اطلس

[ad_1]

برای خبرنامه کیتلین و لیزی در اینجا ثبت نام کنید.

کیتلین: چند ماه پیش، دوستم استفانی نسخه ای از کتاب مارتا استوارت در سال 1982 را پیدا کرد. سرگرم کننده، در یک سوله در بروکلین و آن را برای صبحانه برای تولدم به من داد. این کتاب شگفت انگیز است. در آن، مارتا یاد می‌گیرد که چگونه مهمانی‌های متنوعی را برنامه‌ریزی کند، از جمله «شام نیمه شب با املت سی»، «شام نئوکلاسیک برای هشت تا ده» و «ناهار نشسته روستایی برای صد و هفتاد و پنج». در جلو عکسی خیره کننده از مارتا است که سوپراستارهای آدیداس را پوشیده و به جوجه هایش غذا می دهد. من حدس می زنم دستور العمل ها به موقع هستند. یکی برای پوره شوید و دیگری برای خمیر مرغ وجود دارد که روی برش های سیب سرو می شود. یکی برای نخود برفی پر شده با پنیر سنت آندره (“مهمان ها نمی توانند باور کنند که یک نفر واقعا نخود برفی پر کرده است!”) و یکی برای یک کدو تنبل حک شده پر از مارچوبه، فقط برای ذکر دومین دستور شگفت انگیز که شامل نخود برفی است. نخود فرنگی و دومین دستور شگفت انگیز، از جمله کدو تنبل حک شده.

مارتا استوارت بیش از هر کس دیگری در قید حیات است و من صمیمانه به این باور دارم. من همیشه سعی می کنم از او یاد بگیرم. بنابراین، یک شنبه در ژانویه، از لیزی و برخی از دوستانمان دعوت کردم تا «بوفه روسی بیست و چهار» مارتا را تخمین بزنند. من نتوانستم «بیست و چهار» نفر را در آپارتمان خود استخدام کنم، بنابراین فقط هفت نفر را دعوت کردم.

لیزی: قبل از «بوفه روسی بیست و چهار» مارتا، از طریق کیتلین، من جزو آن دسته از مهمانانی بودم که باور نمی‌کردند کسی واقعاً یک نخود پر کرده باشد. حالا می‌گویم: «این در مقایسه با تحجر یک گل رز تازه و چند گل تقلبی دیگر در یک بلوک یخی که با یک بطری ودکا ترکیب شده‌اند، چیزی نیست.» هنر در اطراف ما است و حتی گاهی اوقات توسط دوستانمان خلق شده است!

معمولاً می‌توانم از این فرصت پیشاپیش استفاده کنم و کمی در مورد نحوه آماده شدنم برای این مهمانی بگویم. اما حقیقت این است که در 1 ژانویه دعوتنامه ای از تقویم گوگل برای این ضیافت دریافت کردم و یک هفته بعد در روز و ساعتی که برای دعوت نامه مشخص شده بود حاضر شدم. طبق درخواست میزبانمان فقط یک بطری شراب، یک بطری پرزکو و یک ملاقه برای سوپ با خودم آوردم. سطل سوپ یکی از آن «ملقه‌های سوپ رایگان پیاده‌رو» بود که گاهی در نیویورک درباره آن می‌شنوید: کالایی در میان ده‌ها مورد در جعبه مقوایی بیرون سنگی قهوه‌ای رنگ پر از بشقاب، اسباب‌بازی‌های پلاستیکی و مجلات قدیمی که صاحب اصلی آن را نمی‌دانست. افکار ارزش فروش یا دور ریختن دارند. شما احتمالاً برای اولین بار با من ملاقات می کنید و اکنون می دانید که سهم من در این مهمانی یک ملاقه سوپ رایگان با یک دسته چوبی زشت بود که وقتی شب تمام شد با خودم بردم. جای تعجب نیست که کیتلین همه کارها را بدون من انجام داد.

کیتلین: گاهی اوقات، اگر به معنای واقعی کلمه بدون دلیل کاری پیچیده انجام می دهید، فقط باید خودتان آن را انجام دهید. صادقانه بگویم، هزینه زیادی داشت و من از خلق و خوی خودم در طول این کار خوشم نمی آمد. همانطور که لیزی اشاره کرد، قسمت مرکزی میز یک بطری ودکای 750 میلی‌لیتری بود که در یخ آجری منجمد شده بود، که با گل‌ها جاسازی شده بود، که با قرار دادن ودکا و گل‌ها در یک جعبه خالی شیر نیم گالن پر از آب و قرار دادن آن روی آن انجام شد. شب قبل روی آتش فرار کرد. من ناامید شدم زیرا نتوانستم آنقدر گل بچینم که مارتا به نحوی در آن فشار داد. او یک تکه یخ ودکا و سه اینچ بالای بطری ودکا نیز در آن جا نمی‌شد، بنابراین نمی‌دانم، حدس می‌زنم بطری من به‌نوعی بیش از حد گشاد و بلند بود، حتی اگر طبق دستور 750 میلی‌لیتر بود. گاهی به نظر می رسد مارتا دروغ می گوید. من واقعا از گفتن آن متنفرم.

دو عکس از بطری های ودکا با یخ
جعبه یخ با ودکای مارتا (به سمت چپ) یک جعبه ودکای کیتلین (درست) (با اجازه کیتلین تیفانی)

سپس من و ناتان تا ساعت 1 صبح بیدار ماندیم و قیمه را برای پای ها و برگ های کلم پر شده آماده کردیم و دستور پخت گل گاوزبان مورد علاقه مارتا را آماده کردیم که نیاز به خرید و برش دادن حدود 8 پوند سبزیجات دارد که در نهایت صاف می شود و می ریزند. در سطل آشغال. مارتا می خواست خمیر پای خود را درست کنیم، اما من قبلاً آن را اینجا درست کرده بودم. [Gesture to my eyebrows.] من به مارتا احترام می‌گذارم، اما من اهل خانواده‌ای هستم که به راحتی، علم غذایی مدرن و محدودیت‌های خود احترام می‌گذاریم، بنابراین اگر بتوانیم پیلزبری منجمد را در دستور غذا جایگزین کنیم، این کار را خواهیم کرد. مارتا همچنین می خواست یک کیک در جعبه قهوه بپزد و یک کیک دوم (با هفت زرده تخم مرغ آب پز شده) در یک غربال فلزی مخروطی شکل. [Moment of silence.] در عوض، شنبه صبح به La Brioche در ساحل برایتون رفتیم و چیزهای واقعاً شیکی را انتخاب کردیم.

به هر حال، وقتی لیزی آمد، ژانویه خشک را با دو لیوان شراب آشپزی شکسته بودم.

لیزی: قطار Q در آن شب در کنار من بود – ابتدا به کیتلین رسیدم. وقتی به آنجا رسیدم، نیتن و کیت سخت کار کردند و کارهای نهایی را در منوی خود انجام دادند. ناتان با باس های دریایی با تمام بدنش بسیار دوستانه بود، در حالی که کیت دکور را ترتیب می داد: ظروف شیشه ای یکپارچهسازی با سیستمعامل، یک رومیزی گلدار و شمعدان های قرمز بلند. اسمش را ویکتوریایی مدرن بگذاریم؟

چند لایه پوشیدم، از جمله دو شلوار، که حداقل یک شلوار بیشتر از نیازم بود. صاحبخانه من کلاهبرداری درخشانی انجام می دهد که در آن باید هزینه گرمایش را خودم بپردازم، بنابراین آپارتمان من همیشه سرد است، اما فراموش کردم که بودن در چندین طبقه در ساختمانی که گرما فقط در تمام روز پمپاژ می شود چگونه است. گرم بود یعنی کیت برای من کوکتل لیکور شاه توت ریخت تا خنک شود.

کیتلین: اسم کوکتل “عمو وانیا” بود و خیلی شیرین بود. هر کس یکی را امتحان کرد بسیار ناراحت به نظر می رسید.

تقریباً دو سال بود که بیش از یک نفر را به یکباره به آپارتمانم دعوت نکرده بودم. بنابراین شنیدن زنگ در واقعاً هیجان انگیز بود. وقتی اشلی و بران رسیدند، به من یک کاسرول دیس با پن کیک – سوفله دادند! وقتی جیک و لوری رسیدند، من عجله کردم تا به لوری بگویم که خوانده ام انتقال قدرت به پیشنهاد او و 100 درصد با ارزیابی او از شخصیت ترسناک لیندون بی. جانسون موافقت کرد. (زنان واقعاً ارتباط برقرار می کنند آثار رابرت کاروطبق تجربه من.) آپارتمان من 400 فوت مربع است، بنابراین همه مجبور بودند در یک مکالمه بیضی شکل بنشینند، برخی روی کاناپه و برخی دیگر روی چهارپایه های تاشو که به ویژه برای این مناسبت از فروشگاه تخفیف فوق العاده خریدم. روی صندلی خاکستری ام کنار پنجره نشستم و فریاد زدم.

لیزی: مکالمه بیضی شکل است، اگرچه به طور مبهمی یادآور یک محیط درمانی گروهی است، اما در واقع به نفع یک مهمانی کامل بود، و من فکر می‌کنم که ما در مجموع خیلی بیشتر از آن چیزی که اگر محیط ما را به جزیره‌های کوچک‌تری از مکالمه سوق می‌داد، به دست آوردیم. از اینکه پدر لری واقعاً اهل ایوان سازی بود و حتی گاهی اوقات بالای ایوان ها ایوان می ساخت صحبت کردیم. ما در مورد طراحی اشتباه جا دستمال کاغذی صحبت کردیم، میراث زیبایی شناختی 5 Gum، اگر داوران بریتانیای کبیر بیک آف کیک را تف کنید، همانطور که در یک مزه شراب می خواهید، چگونه می توان یک درخت شربت افرا را کوبید، اگر همه Duane Reade اکنون “Duane Reade by Walgreens” نامیده می شوند، و آیا ارزش جراحی پلاستیک را دارد تا گوش هایم بیشتر به بیرون بچسبد. .

کیتلین: دواین رید به معنای واقعی کلمه متعلق به والگرینز است!!! گوش های لیزی عالی هستند.

شام را با یک غذای بورش شروع کردیم. (و ملاقه لیزی.) البته، وقتی تماشا کردم که همه فنجان های خون صورتی روی اثاثیه من دارند، تا حد مرگ می ترسیدم. این یک نوع منظره شوم بود، که ممکن است منجر به تبدیل شدن مکالمه به سورئال شود: رویای اخیر لیزی از مجری پادکست کریس بلک برای کوتاه کردن ناخن هایش، خواه گربه بزرگ من، گوست، باعث تب خاراندن گربه پدر گربه من شده باشد. دوست پسر دانشگاه وقتی استخوان شستش را گاز گرفت… آیا می توانم؟

لیزی: که در CDC می گوید بله، اما بعید به نظر می رسد مگر اینکه گوست کک داشته باشد یا اخیراً با گربه دیگری درگیر شده باشد. من معمولاً وارد گفتگو در مورد انگشتان نمی‌شوم، اما چت‌های شیدایی با چرخه REM از یک ارائه‌دهنده پادکست و انتقال تب خاراندن گربه از دندان به انگشت شست افزوده جالبی به این ژانر بود.

در یک نقطه به تدریج موضوع را تغییر دادم (همانطور که اکنون انجام می دهم) و ذکر کردم که چگونه بهترین شوخی است ساینفلد زمانی است که شخصی از جری می‌پرسد که آیا می‌تواند کتش را برای چند ماه در آپارتمان جری بگذارد، زیرا کمد خودش خیلی شلوغ است. همه با من موافق نبودند که این بهترین شوخی بود، اما این فرصت را به ما داد تا در مورد اینکه آیا به یکی از آشنایان دور اجازه می‌دهیم برای مدتی نامعلوم کت خود را در آپارتمانمان نگه دارد یا خیر. کمد ندارم اما گفتم اگر کت چیزی باشد که بتوانم بپوشم خوب می شوم. ناتان گفت که از نه گفتن خجالت می‌کشد، به این معنی که او می‌گوید بله. فکر کنم بقیه فقط نه گفتند.

کیتلین: متنفرم ساینفلد و من هرگز نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم، اما به عنوان یک زن خانه دار مجبور شدم منتظر این یکی باشم. بعداً وقتی لیزی با لحنی کاملاً یکنواخت به مت گفت: “کره چشمت را بخور تا ببینی چسبناک است” در مورد ماهی. فکر می کردم مارتا در مورد آن چه فکر می کند. من هم تعجب کردم: چرا این کار را کردم؟ آیا یک هفته کامل مشکلی ایجاد کردم و بعد از آن حدود چهار ساعت در حین خمیازه از همراهی دوستانم لذت بردم؟ مارتا باید چیزهای بیشتری بداند که نمی گوید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyat