دموکرات ها پیروزی برای حق رای را جشن نمی گیرند

[ad_1]

L.هفته گذشته بود برای حق رای در آمریکا مهم است و نه فقط به دلیل درخواست فوری رئیس جمهور جو بایدن (در صورت عدم موفقیت) از کنگره برای تصویب قانونی برای محافظت از دسترسی به برگه های رای. بیش از 800000 نفر در نیویورک با قانون جدیدی که به افراد غیرشهروند قانونی اجازه می دهد در انتخابات شهرداری شرکت کنند، حق رای داده اند.

این قانون یکی از بزرگترین تمدیدهای حق رای در سال های اخیر و همچنین یک پیروزی بزرگ برای مهاجران در بزرگترین شهر کشور است. اما آمریکایی ها در سخنرانی بایدن در آتلانتا در مورد آن چیزی نشنیدند. آنها همچنین از شنیدن سخنان رهبران دموکرات در کنگره که هم از انتخابات حزب و هم از نگرش لیبرال نسبت به مهاجران حمایت می کردند، در مورد آن یاد نخواهند گرفت. در واقع، به نظر می رسد تعداد کمی از دموکرات های برجسته به بحث در مورد قوانین نیویورک علاقه مند باشند. طی دو هفته گذشته، من از تعدادی از رهبران حزب -اعضای هیئت کنگره شهر، روسای کاناپه های اسپانیایی زبان، سیاه پوستان و آسیایی-آمریکایی ها و ساکنان جزایر اقیانوس آرام، کاخ سفید – خواسته ام تا قانون و حق رای مهاجران را ارزیابی کنند. باید موضوع بحث ملی باشد. به ندرت کسی قبول کند (یا رسماً در برنامه های شلوغ خود وقت بگذارد) در مورد آن صحبت کند.

اگرچه حکیم جفریس از بروکلین، چهارمین دموکرات مجلس نمایندگان و یک رئیس بالقوه آینده، علناً از این طرح حمایت کرد، سایر دموکرات‌های برجسته نیویورک، از جمله الکساندریا اوکاسیو کورتز و رهبر اکثریت سنا، چاک شومر، چیزی نگفتند.

قانون جدید یکی از بارزترین نمونه‌های اخیر از سیاست‌های مهاجرتی و رای‌گیری تفرقه‌انگیز است که از ایالت‌ها و شهرها در غیاب اقدام در مورد هر موضوع کنگره نشأت می‌گیرد. از آنجایی که دولت های تحت رهبری جمهوری خواهان دسترسی به برگه های رای و حقوق مهاجران را محدود کردند، پایگاه های دموکرات ها به شدت در جهت دیگر حرکت کردند. (قانون نیویورک فقط برای افرادی اعمال می شود که دارای وضعیت قانونی در ایالات متحده هستند و حداقل 30 روز در این شهر اقامت داشته اند. این قانون به مهاجران غیرقانونی حق رای نمی دهد.)

مراد اواد، مدیر اجرایی ائتلاف مهاجرت در نیویورک، گفت: «ما معتقدیم که نیویورک باید در این مرحله راهگشا باشد تا نشان دهد که در حالی که مردم تلاش می کنند دموکراسی ما را محدود کنند، ما در تلاش هستیم آن را گسترش دهیم. .

دموکرات های ملی اغلب از تلاش هایی مانند گسترش رای گیری پستی در ایالت های آبی و اجازه دادن به مهاجران غیرقانونی برای دریافت گواهینامه رانندگی استقبال می کنند. با این حال، سکوت آنها در مورد قانون مهاجرت در نیویورک احتمالاً منعکس کننده دوگانگی رهبری خود شهر و مدافعان ملی اصلاحات مهاجرتی از نظر خرد سیاسی سیاست و قانون اساسی آن است.

مظفر چشتی، کارشناس ارشد موسسه سیاست مهاجرت در دانشگاه نیویورک، به من گفت: «این یک بحث داغ است. او در واقع کمتر از آنچه سزاوارش است در نیویورک درون نگری دریافت کرده است، و من فکر می‌کنم بخشی از آن این است که از نظر سیاسی نادرست است که به چیزی که در چهره او طرفدار مهاجر به نظر می‌رسد، شک کنیم.»

برخی از مدافعان از این هم فراتر رفته‌اند و پیشنهاد می‌کنند که قانون‌گذاران مترقی نیویورک با ارائه مزایایی که برای شهروندان خارجی‌ها متولد شده‌اند، مهاجرانی را تهدید می‌کنند که ممکن است تحت محدودیت‌های شدیدتر اعمال‌شده توسط جمهوری‌خواهان مرتجع در جاهای دیگر قرار بگیرند. علی نورانی، رئیس مجمع ملی مهاجرت، به من گفت: «آنها زندگی و معیشت مهاجران، مستند یا غیر مستند، در مناطق محافظه‌کارتر کشور را در معرض خطر واقعی قرار می‌دهند. “من نگران هستم که این تصمیم در نیویورک باعث شود مردم از مهاجرانی که در جوامع خود زندگی می کنند انتقام بگیرند.

برای چنین پیشرفت تاریخی در حق رای، تصویب نهایی قانون در نیویورک ضد اقلیم و حتی کمی ناجور بود. اگرچه شورای شهر اکثریت قاطع را تصویب کرد، بخشی از بحث که بیش از همه توجه را به خود جلب کرد، سخنرانی در مخالفت با رهبر اکثریت دموکرات، لوری کامبو بود، که پیشنهاد کرد رای مهاجران سیاه‌پوستان نیویورکی را کم رنگ می‌کند. اشاره شد لاتین‌ها در سال 2020 بیشتر از چهار سال قبل به دونالد ترامپ رأی دادند. شهردار مستعفی بیل دی بلازیو این سوال را مطرح کرد که آیا شهر این قدرت را دارد که به افراد غیرشهروندی حق رای بدهد، اما قانون را به جانشین خود اریک آدامز واگذار کرد. آدامز از امضای یا وتوی این لایحه امتناع کرد و به آن اجازه داد تا به قانون پیش فرض تبدیل شود.

جمهوری خواهان در مورد بحث درباره قانون جدید خجالتی نبوده اند. کمیته ملی حزب جمهوری خواه، همراه با تعدادی از مقامات جمهوری خواه در نیویورک، از شهر شکایت کرده و مدعی است که این اقدام ناقض قوانین ایالتی و قانون اساسی نیویورک است. کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان: «تنها شهروندان آمریکایی باید در مورد نتیجه انتخابات آمریکا تصمیم بگیرند. توییت ها. تنها نماینده جمهوریخواه کنگره در شهر، نیکول مالیوتاکیس از استاتن آیلند، به این پرونده پیوست. رقیب احتمالی او در پاییز، نماینده سابق دموکرات، مکس رز، درخواست من برای مصاحبه را رد کرد.

استدلال لیبرال برای اجازه دادن به غیرشهروندان برای رای دادن کاملاً واضح است: طبق این استدلال، افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند، کار می کنند و مالیات می پردازند، باید در نحوه اداره آن نظر داشته باشند. قوانین فدرال در حال حاضر افراد غیرشهروندی را از رای دادن در انتخابات کنگره یا ریاست جمهوری منع می کند، اما اکثر ایالت ها به افراد غیرشهروندی حق رای دادن در بسیاری از تاریخ اولیه کشور را می دهند و چندین ایالت تا قرن بیستم به آنها اجازه رای ندادند. به همین دلیل، طرفداران این ایده دوست دارند بگویند که آنها حق رای را به افراد غیرشهروندی اعطا نمی کنند، بلکه آنها را بازیابی می کنند. حدود دوازده شهر و شهرک – بیشتر آنها در مریلند و ماساچوست – به افراد غیرشهروند اجازه می دهند در انتخابات شهرداری رای دهند. شیکاگو و سانفرانسیسکو به افراد غیرشهروند اجازه می دهند در انتخابات شورای مدرسه شرکت کنند.

در سیاست امروز، جایی که جمهوری‌خواهان مکرراً قانون جامع مهاجرت را در کنگره و خصومت مسلحانه با خارجی‌ها در طول انتخابات مسدود کرده‌اند، ایده رای دادن غیرشهروندان در لبه بحث‌های توده‌ای قرار دارد – اگر خیلی فراتر از آن نباشد. مدافعانی که نزدیک به دو دهه با قانونگذاران لابی کرده اند تا راه را برای شهروندی برای مهاجران غیرقانونی هموار کنند، به من گفته اند که ایده گسترش حق رأی به ساکنان قانونی هرگز بخشی از بحث برای بازنگری قوانین مهاجرت فدرال نبوده است. به عنوان نشانه ای از میزان بحث کمی که این موضوع ایجاد کرده است، یک نظرسنجی برای این موضوع انجام شد اقیانوس اطلس توسط Leger دریافت که یک چهارم از پاسخ دهندگان هیچ نظری در مورد اینکه آیا افراد غیر شهروند باید بتوانند در انتخابات محلی رای دهند یا خیر ندارند. در یک سوال جداگانه، اکثریت پاسخ دهندگان (53 درصد) گفتند که افراد غیرشهروند هرگز نباید اجازه رای دادن در انتخابات آمریکا را داشته باشند. بیش از یک چهارم (27 درصد) از حق رای عمومی برای غیرشهروندان قانونی حمایت می کنند، در حالی که 20 درصد می گویند که آنها فقط باید بتوانند در انتخابات محلی رای دهند.

در پستی ماه گذشته، مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک (اکنون یک دموکرات است، اگرچه برای اولین بار به عنوان جمهوری خواه انتخاب شد) آنچه را که او آن را “پرونده طرفدار مهاجران علیه رای دادن غیرشهروندان” خواند، پیشنهاد داد. او نوشت که این پیشنهاد «ارزش شهروندی» را کاهش می‌دهد و اصلاح‌طلبان باید تمرکز خود را بر تسهیل مسیر شهروندی برای مهاجران حفظ کنند، نه اینکه از قبل بیشترین سود را به آنها بدهند. افراد غیرشهروندی تحت پوشش قانون نیویورک شامل ساکنان دائمی قانونی، کسانی که ویزای کار دارند و ساکنانی که پس از اینکه در کودکی به طور غیرقانونی به ایالات متحده آورده شده اند، وضعیت قانونی دریافت کرده اند. آنها در انتخابات محلی، مانند شهردار و شورای شهر، که از سال 2023 شروع می شود، حق رای خواهند داشت. اما بسیاری از مدافعان به دلیل امکان لغو قانون ابتدا نسبت به این شانس تردید دارند. حامیان باید استدلال کنند که انتخابات شهرداری از قانون انتخابات ایالتی مستثنی است، که بیان می کند “هیچ فردی واجد شرایط ثبت نام و رای دادن در هر انتخاباتی نخواهد بود مگر اینکه شهروند ایالات متحده باشد.” . چشتی گفت: «از نظر حقوقی بدیهی است مشکل ساز است.

سیاست رای غیرشهروندی دلیل اصلی نگرانی حامیان مهاجر است، اما نه آنطور که مردم انتظار دارند. به نظر می‌رسد جمهوری‌خواهان از قانون نیویورک برای حمله به مخالفان خود در مبارزات انتخاباتی میان‌دوره‌ای استفاده می‌کنند، اما دموکرات‌ها بر این باور نیستند که این تلاش‌ها بیشتر از جنجالی که نامزدهای جمهوری‌خواه برای مهاجران و مرزهای جنوبی ایجاد کرده‌اند، زیان‌بارتر باشد. جمال بومن سخنگوی نیویورک به من گفت: “تمام کاری که آنها انجام می دهند این است که از شرم، ترس و دروغ فرار کنند.” “پس من نگران این نیستم.”

نگرانی اصلی نورانی این بود که مبارزه با مهاجران می تواند جوامع به حاشیه رانده شده در مناطق محافظه کارتر کشور را تهدید کند. ترس دیگر این است که چالش لجستیکی اجرای و اجرای قانون نیویورک می تواند دردسرهای سیاسی بیشتری نسبت به تصویب آن ایجاد کند. رای گیری غیرشهروندی در سطح محلی در حوزه های قضایی کوچک مانند تاکوما پارک، مریلند، یک جامعه مترقی خارج از واشنگتن دی سی، که در آن مهاجران می توانند برای شهردار و شورای شهر رای دهند از سال 1993 به آرامی پیش رفته است. اما تا همین اواخر، تاکوما پارک شهرداری خود را حفظ کرد. جسی کارپنتر از مقامات شهر به من گفت که انتخابات در سال‌های جداگانه از انتخابات ایالتی و فدرال برگزار شد و تعداد رای‌دهندگان غیرشهروند حدود 100 نفر بود.

انتخابات عمده شهرداری در نیویورک، مانند رقابت شهرداری، در سال های فرد برگزار می شود، اما گاهی اوقات رای دهندگان باید در مورد اقدامات رای گیری در سطح شهر، همراه با رقابت در کنگره، فرمانداری یا ریاست جمهوری تصمیم بگیرند. در آن سال‌ها، شورای انتخابات شهر، نهادی که به دلیل صلاحیت اداری‌اش شناخته شده نیست، باید برگه‌های رأی جداگانه‌ای را بین افراد غیرشهروندی توزیع می‌کرد که در صورت اشتباه در رأی‌گیری در انتخابات ایالتی یا فدرال، خطر اخراج آنها وجود داشت. جرمی رابینز، مدیر اجرایی شورای مهاجرت آمریکا، پرسید: «آیا ما افرادی را برای ارتکاب جنایات فدرال می فرستیم؟» چشتی گفت که این وضعیت یک “کابوس” بالقوه است و هشدار داد که حوادث تقلب غیرعمدی در رای دهندگان به استدلال ضعیف حزب جمهوری خواه برای یکپارچگی انتخابات در دموکراسی های بزرگ تبدیل خواهد شد. او گفت: “شما باید یک کمپین آموزشی در مقیاس بزرگ راه اندازی کنید تا مطمئن شوید که مردم هوشیار هستند تا از این خط عبور نکنند.”

وقتی با Mireya Wright، رئیس مشترک جنبش اصلاحات مهاجرت منصفانه مستقر در آرکانزاس صحبت کردم، او برای نیویورک خوشحال بود و به ویژه بر جزئیات پیچیده اجرای قانون رای دادن به مهاجران تمرکز نکرد. او به من گفت: “همه ما این پیشرفت را جشن می گیریم.” پیروزی‌های مهاجرانی که ریث به نمایندگی از گروه محلی حمایتی که او به تأسیس آن کمک کرد، یعنی آرکانزاس یونایتد، تبلیغ کرد، بسیار متفاوت بود. ائتلاف به تصویب قانونی کمک کرده است که فرصت‌های شغلی و تحصیلی را برای مهاجران در ایالت محافظه‌کار افزایش می‌دهد، در حالی که جلوی طرح‌های جنایی بیشتر را می‌گیرد.

در مورد حق رای، خوشبینانه ترین دیدگاهی که او می توانست ارائه دهد این بود که شاید آرکانزاس «چند سال دیگر» برای این گفتگو آماده باشد. او گفت که احتمالاً همین امر در مورد واشنگتن نیز صدق می کند. این هفته، سنا آماده است تا قانون رای گیری حزبی را با هدف حمایت از حقوق افرادی که قبلاً در ایالات متحده حق رأی دارند، مسدود کند. ریث گفت: «فکر نمی‌کنم این بحث را در سطح ملی ببینید. “من آن اشتها را نمی بینم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis