دموکرات ها بایدن را در نظرسنجی ها پایین می کشند

[ad_1]

بروکلین – بیرون از شیب پارک فود کوپ در یکی از آبی‌ترین قلعه‌های آمریکا، خریداران نقاب‌دار هنوز بیرون در صف‌های دوردست‌های اجتماعی منتظرند. این تعاونی 48 ساله شاید سیاسی ترین – و مترقی ترین خواربارفروشی کشور باشد، اما در بعدازظهر جمعه اخیر، اعضا تمایلی به بحث درباره مردی که سال گذشته تقریباً همه به او رای داده بودند، نداشتند: رئیس جمهور جو بایدن.

کت ایگان، مربی 56 ساله رهبری، در حالی که پس از ترک بروکلین برای ایالت بالا، به بازگشت ماهانه خود به تعاونی می‌رفت، به من گفت: «به نظر می‌رسد او سرش را بالای آب نگه می‌دارد، اما او فقط پا به آب می‌گذارد. نیویورک. در اوایل همه گیری. “همه چیز یک جورهایی متوسط ​​به نظر می رسد.”

شاید شنیده باشید که بایدن در حال حاضر در سرتاسر کشور خیلی محبوب نیست. یازده ماه پس از دوره ریاست جمهوری او، بر اساس گزارش گالوپ، محبوبیت 42 درصدی او کمتر از هر رئیس جمهور اخیر دیگری است، به جز دونالد ترامپ، که در طول دوره چهار ساله خود هرگز حمایت اکثریت را دریافت نکرد. در برخی از مطالعات اخیر، بایدن حتی در دهه 1930 به سطوح مشابه ترامپ سقوط کرد. به دور از بهبودی، شهرت عمومی او طی ماه‌هایی که او عقب‌نشینی پر هرج و مرج و گسترده از افغانستان را رهبری کرد، بیشتر از بین رفت و ظهور گزینه دلتا امیدها را مبنی بر پایان همه‌گیری از بین برد. رتبه رئیس جمهور در چندین نظرسنجی اخیر اندکی افزایش یافته است، اما نسخه Omicron که اکنون سریعتر از هر موج قبلی ویروس کرونا در حال گسترش است، می تواند به سرعت هر گونه خوش بینی پایدار در مورد این همه گیری و به همراه آن شانس بهبودی کامل بایدن را از بین ببرد. زمستان

واضح‌ترین توضیح برای سقوط رئیس‌جمهور این است که استقلالی‌های حساس – رای‌دهندگان مردد مدت طولانی کشور – را ترک کرده‌اند. در یک نظرسنجی اخیر که توسط Marist برای NPR انجام شد، میزان محبوبیت بایدن برای این گروه فقط 37 درصد بود. در ماه آوریل، در مقایسه، 52 درصد از افراد مستقل از عملکرد رئیس جمهور در همان نظرسنجی حمایت کردند، رقمی که تقریباً با محبوبیت کلی او در نظرسنجی 54 درصدی مطابقت داشت.

با این حال، نظرسنجی های اخیر نیز کاهش قابل توجهی از حمایت جناح چپ از رئیس جمهور را نشان می دهد. بایدن در بهار در صدر نظرسنجی ها قرار داشت، یعنی حدود 100 روز از ریاست جمهوری خود. دموکرات های کنگره به تازگی طرح کمک مالی 1.9 تریلیون دلاری او را پذیرفتند و چک های 1400 میلیون دلاری ارسال کردند. تعداد موارد COVID به شدت کاهش یافته است زیرا واکسن ها به طور گسترده در دسترس هستند. در میان دموکرات ها، میزان محبوبیت بایدن در بهار در اواسط دهه 1990 بود، اما در چندین نظرسنجی اخیر به پایین ترین سطح دهه 1980 کاهش یافت. کاهش در میان لیبرال‌های خودمختار حتی بیشتر بود و تنها 66 درصد عملکرد رئیس‌جمهور را در نظرسنجی اخیر Monmouth تأیید کردند، در حالی که در آوریل 88 درصد بود.

در دوران ریاست پر فراز و نشیب ترامپ، خبرنگاران سیاسی برای یافتن پایگاه ریاست جمهوری برای یقه آبی اغلب به اسنک بارهای Midwest و Rust Belt می رفتند تا جایی که مقالاتی که می نوشتند الهام بخش تقلیدهای خود می شد. برای بررسی ریشه‌های نارضایتی دموکراتیک بایدن، به جیب بروکلین رفتم، جایی که رای او در سال 2020 تقریباً به اتفاق آرا بود. Park Slope Food Coop مؤسسه ای در بروکلین است که به خاطر قوانینش (و برای برخی) شناخته شده است – اعضا باید به صورت شیفتی کار کنند تا به قیمت های تخفیف دار دسترسی داشته باشند – و سیاست مترقی آن. در بخش های اطراف تعاونی، حدود 95 درصد از رای دهندگان به بایدن رای دادند. او برای بسیاری انتخاب اول نبود – محبوب ترین دموکرات ها در انتخابات مقدماتی اولیه الیزابت وارن و برنی سندرز بودند.

چیزی که من در این ست بسیار سفید، عمدتا دانشجویی یافتم، خشم و بی حوصلگی نبود. وقتی از اعضای تعاونی پرسیدم که فکر می‌کنند بایدن چگونه است، رایج‌ترین پاسخ یک آه و یک کلمه «خوب» بود، که به‌جای هیجان‌انگیز، عصبانی به نظر می‌رسید. جنیفر پرسیوال، گفتار درمانگر 42 ساله، می گوید: «او با چیزهای زیادی مواجه است. ما فقط سعی می کنیم آنجا با او بمانیم.»

تحقیقات کاملاً غیرعلمی من یک مهاجرت دسته جمعی از گوشه بایدن در پارک اسلوپ را فاش نکرد. برخی از ترقی خواهان گفتند که او حتی از انتظارات نیز فراتر رفته است و به برنامه ای که جاه طلبانه تر از آن چیزی است که بایدن در ابتدا برای آن کمپین کرده بود، و همچنین تصویب لایحه کمک به کووید و بسته زیرساختی دو حزبی اخیر اشاره کردند. برخی دیگر رسانه ها را به دلیل عدم محبوبیت رئیس جمهور مقصر دانستند و خاطرنشان کردند که بسیاری از مشکلات بایدن – احیای کووید، تورم، مبارزات دموکراتیک – خارج از کنترل او بود. آبراهام پولاک، نوازنده 38 ساله جاز، به من گفت: “فکر نمی کنم جو بایدن بتواند برای جو منچین کار زیادی انجام دهد.” او گفت: “بسیاری از افراد چپ می خواستند او به دنیا خیانت کند، اما او فقط می تواند کارهای زیادی انجام دهد.”

از 20 نفری که امروز بعدازظهر با مصاحبه موافقت کردند، هیچ یک نگفته اند که عملکرد بایدن را تایید نمی کنند. اما تغییرات ظریف تری وجود داشته است که به روند گسترده تری اشاره می کند که نظرسنجی های ملی می توانند تشخیص دهند. چندین مترقی گفتند که پس از حمایت بسیار بیشتر بایدن در بهار، نسبت به عملکرد بایدن مطمئن نبودند، و بسیاری گفتند که از رئیس جمهور تایید می کنند اما نسبت به قبل از قبل نسبت به او و کشور احساس اعتماد کمتری داشتند. بیل گروس، روانپزشک بازنشسته 76 ساله، می گوید: “من احساس خوبی برای کشور ندارم.” “چیزها تغییر نکرده اند.”

مترقی‌های سفیدپوست و از نظر مالی مرفه پارک اسلوپ، جایی که میانگین قیمت مسکن در آن 1.5 میلیون دلار است، به سختی نماینده پایگاه شهر بایدن هستند، بنابراین من سپس به بروکلین رفتم، به سمت شرق فلت‌بوش، عمدتا سیاه‌پوست. محله‌ای که بسیاری از رای‌دهندگان با اکثریت قاطع رای دادند. برای رئیس جمهور. و در آنجا دموکرات ها همچنان از بایدن در کل حمایت کردند. “من جو را دوست دارم. میشل لینچ، یک پرستار 54 ساله، گفت: حداقل او تلاش می کند. اما آنها سریعتر نسبت به اجرای آن تردید یا نارضایتی خود را ابراز کردند. تعداد کمی از مردم توجه زیادی به مناقشه قانونگذاری کاپیتول هیل نشان دادند – هیچ کس قانون ساخت و ساز بهتر را به نام ذکر نکرد و فقط یکی از Flibuster سنا به عنوان چیزی که بایدن می خواست انجام دهد استناد کرد. اما بسیاری از دموکرات‌ها در Flatbush شرقی وام‌های دانشجویی گرفته‌اند و می‌گویند که از اینکه رئیس‌جمهور برای بخشش آنها اقدامی نکرده است، ناامید هستند، زیرا مترقیانی مانند وارن لابی کرده‌اند.

لیزا الیسون، 48 ساله، و یک دستیار بهداشت در خانه، نظر خود را در مورد بایدن “مرزی” توصیف کرد. او در حالی که به سمت تارگت می رفت به من گفت: “هر کاری که او گفت برای ما انجام خواهد داد، انجام نداد.” الیسون، ساکن بدفورد-استیوسانت، به یاد می‌آورد که در اوایل سال پس از دریافت یک آزمایش تشویقی، احساس بهتری نسبت به بایدن داشت. او گفت: “ما به تعداد بیشتری از آنها نیاز داریم، به خصوص با توجه به مواد غذایی و افزایش قیمت.”

گرایش‌های مترقی نیویورک را به راحتی می‌توان دست‌کم گرفت: در انتخابات شهرداری سال گذشته، دموکرات‌ها از اریک آدامز، افسر پلیس سابق و یکی از اعضای حزب، بر نامزدهایی که در سمت چپ تهاجمی‌تر بودند، ترجیح دادند. به یک معنا، آدامز مسیری را دنبال کرد که بایدن دنبال کرد که بر رقبای لیبرال تر نیز پیروز شد. جینی سگال 67 ساله، یک کارمند بازنشسته پزشکی، به Food Coop در پارک اسلوپ گفت: «به نظر می رسید بایدن در حال حاضر فرد مناسبی باشد. من از راست می ترسم، اما از چپ هم می ترسم که به پای ما شلیک کند و ما را به راست تحویل دهد.»

بایدن نباید نگران باشد که ترقی خواهان ناامید در بروکلین، مانند برخی از همسایگان میانه روترشان در حومه شهر، در دوره موقت سال آینده به سمت ستون جمهوری خواهان هجوم آورند. اگرچه بیش از 200000 نفر از ساکنان بروکلین در سال 2020 به ترامپ رای دادند، بروکلین همچنان قفلی برای دموکرات‌ها است و ایالت نیویورک نیز احتمالاً همین کار را خواهد کرد. اما انحراف یافت شده در نظرسنجی‌های ملی و مطالعه کوچک من ممکن است در ایالت‌هایی مانند پنسیلوانیا، جورجیا و ویسکانسین، جایی که دموکرات‌ها به مشارکت قوی ترقی‌خواهان سفیدپوست و رای‌دهندگان سیاه‌پوست در مراکز شهری متکی هستند، مهم‌تر باشد. لی میرینگوف، مدیر مؤسسه افکار عمومی کالج ماریست، به من گفت: «اینها اعدادی نیستند که رهبران قوی در اولین انتخابات میان‌دوره‌ای خود روی میز حاضر شوند».

میرینگف گفت، خبر خوب برای بایدن این است که اگرچه تحقیقات ضعیف او تا حدی به دلیل اختلاف بین دموکرات‌ها است، اما آنها راحت‌ترین رأی‌دهندگانی هستند که او می‌تواند دوباره به دست آورد. این از مصاحبه‌های من با دموکرات‌ها در بروکلین مشهود بود که به وضوح از بایدن برای موفقیت حمایت کردند، حتی اگر مطمئن نبودند که او چه کارهای دیگری می‌تواند انجام دهد. «کاش می توانست دست های مانچین را خم کند [Senator Kyrsten] گراس، یک روانپزشک بازنشسته، با اشاره به اعتراضات دموکرات های سنا به لایحه «بهتر برگرد» بایدن، گفت: «سینما – یا شاید آنها را بشکند». چند روز پس از گفتگو، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه دموکرات‌ها احتمالاً تصویب قانون را به سال آینده به تعویق می‌اندازند، که جرقه‌ای برانگیخت دور جدیدی از مخالفت‌های مترقیان بلتوی، که تصویب آن را یک اولویت فوری می‌دانند. با این حال، دموکرات‌های معمولی علیرغم همه نگرانی‌هایشان، دقیقاً به همان ضرب‌الاجل تکیه نکردند. شاید بایدن در حال حاضر شور و شوق آنها را نداشته باشد، اما کمتر از یک سال پس از ریاست جمهوری او و تقریبا یک سال دیگر تا انتخابات مهم بعدی، به نظر می رسد که او صبر آنها را دارد. لینچ گفت: «مردم باید به او زمان بدهند. “فقط به او زمان بدهید.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet