دموکرات ها آینده دموکراسی را نابود می کنند

[ad_1]

با شروع سال 2022، خطری که دموکراسی آمریکایی با آن مواجه است، فقط تکرار وقایع 6 ژانویه 2021 توسط حامیان دونالد ترامپ نیست – تلاش برای براندازی انتخابات آزاد و عادلانه برای نصب غیرقانونی ترامپ به عنوان رئیس جمهور. ترامپ قطعا پیروز خواهد شد و از دومین دوره ریاست جمهوری خود برای تضعیف بیشتر حاکمیت مردم استفاده خواهد کرد.

در طول چهار سال ریاست جمهوری ترامپ، مخالفان او می‌توانستند از این واقعیت که اکثریت آمریکایی‌ها او را رد کردند، راحت باشند. ترامپ آرای مردمی را از دست داد، حزب او هرگز حمایت اکثریت رای دهندگان را به دست نیاورد، و او پیروز شد زیرا ائتلاف سیاسی او کاملاً برای کالج الکترال توزیع شده بود. چهار سال قدرت او با از دست دادن جمهوری خواهان در هر دو مجلس کنگره و در نهایت کاخ سفید مصادف شد.

یکی از چالش‌های بزرگی که دولت بایدن با آن روبرو بود این بود که برای مهر و موم کردن به سرنوشت ترامپیسم، باید به وعده‌ی رفاه گسترده‌ای که ترامپ وعده داده بود اما هرگز به آن عمل نکرده بود، عمل می‌کرد و در عوض ترجیح می‌داد سودهای پیش‌بینی‌نشده‌ای به ثروتمندان برساند. آمریکا، در حالی که از بهبودی بهره می برد که با روی کار آمدن او شروع به افزایش کرد. ریاست جمهوری جو بایدن باید نشان دهد که لیبرال دموکراسی بهتر از جایگزین ترامپ عمل می کند.

رئیس جمهور سابق و حامیانش تصمیم گرفته اند که تنها راه پیروزی سرکوب رای شما و تضعیف انتخابات ماست. این اشتباه است، این غیر دموکراتیک است. و صادقانه بگویم، غیرآمریکایی است، “بایدن امروز صبح در طی یک سخنرانی در سالگرد قیام گفت. اما این تنها راه بازگشت ترامپ به قدرت نیست و مشکلات بایدن می تواند راه را برای این بازگشت هموار کند. همانطور که همکار من دیوید گراهام نوشت: «کسانی که نگران سرنوشت دموکراسی آمریکایی هستند، اشتباه نمی کنند. آنها ممکن است به سادگی روی سناریویی که در آن ترامپ به طور غیرقانونی قدرت را در دست گرفته است بیش از حد تمرکز کنند و به اندازه کافی بر امکان انتخاب یک دوره دوم به درستی تمرکز نکنند.

شروع امیدوارکننده با طرح نجات آمریکا به یک بحران قانونی تبدیل شد که در آن اعضای میانه‌روی گروه دموکرات برخی از محبوب‌ترین موارد در دستور کار بایدن را مسدود کردند. تورم در حال از بین بردن بهبود اقتصادی است، اهمیت افزایش دستمزدها و رونق اشتغال را کاهش می دهد. این بیماری همه گیر با گسترش انواع جدید و مسری تر ویروس کرونا در حال گسترش است و تعداد مرگ و میرها به کمک مقاومت واکسن که توسط هویت چریکی و اطلاعات نادرست تقویت می شود، در حال افزایش است.

این عوامل منجر به تایید بایدن به عمقی شده است که بازیابی از آن دشوار خواهد بود و در صورت تداوم، احتمالاً منجر به از دست دادن دموکرات‌ها و هر دو مجلس کنگره در دوره‌های موقت بعدی خواهد شد. آنها همچنین در صورت کاندیداتوری مجدد ترامپ به نفع او عمل خواهند کرد و تاریخ نشان داده است که رأی دهندگان احتمالاً رفاه خود و خانواده هایشان را بر نگرانی های دورتر و انتزاعی تر در مورد استبداد ترجیح می دهند. دموکرات‌ها همچنین نتوانسته‌اند تغییرات ساختاری لازم را انجام دهند که دموکراسی را در درازمدت تقویت کند – جلوگیری از براندازی انتخاباتی، کاهش تخصیص نادرست سنا با پذیرش ایالت‌های جدید یا تقویت دست‌های کارگر سازمان‌یافته – بنابراین انگیزه کمی به حزب جمهوری‌خواه داد. تغییر مسیر برخلاف هیستری جمهوری خواهان در مورد سرمایه بیدار، روکش مترقی آمریکا چیزی بیش از یک طرح بازاریابی نیست، و کمک های سخاوتمندانه آن به جمهوری خواهان نشان می دهد که منافع شرکت ها – مقررات زدایی، مالیات های پایین تر، ناتوانی، و نیروی کار کم دستمزد – کاملاً با عقب نشینی دموکراتیک و جاه طلبی های اقتدارگرایانه ترامپ.

فروپاشی اقتصادی که به دنبال وحشت سال 1873 به وجود آمد، به شکست آزمایش کوتاه جنوب با دموکراسی نژادی در طول بازسازی کمک کرد و دید که دموکرات ها برای اولین بار پس از پایان جنگ داخلی، مجلس نمایندگان را به دست آوردند. این رکود پیامدهای سیاسی گسترده‌ای داشت و عقب‌نشینی جمهوری‌خواهان را از آرمان حقوق سیاه‌پوستان سرعت بخشید. پیروزی می‌تواند برخی از ایدئولوژی‌ها را بی‌اعتبار کند و برخی دیگر را مشروعیت بخشد، چشم‌انداز سیاسی را تغییر دهد و انگیزه‌های احزاب را برای پیگیری یک هدف یا کنار گذاشتن هدف دیگر تغییر دهد.

پس از انتخابات 1884، فردریک داگلاس ابراز بی اعتمادی کرد که دموکرات ها به کاخ سفید بازگردانده شده اند زیرا آنها به شدت با تلاش کنفدراسیون برای از بین بردن اتحادیه بر سر برده داری در کمتر از دو دهه قبل مرتبط بودند و خاطرنشان کرد که او معتقد است که «سال های زیادی باید بگذرد. قبل از اینکه بتوان زمام حکومت ملی را دوباره به او سپرد.” با این حال داگلاس می نویسد: “رویدادها نشان می دهد که می توان عاقلانه به ثبات سیاسی توده ها وابستگی کمی داشت. محبوبیت امروز تضمینی برای محبوبیت فردا نیست.”

پیروزی دوم ترامپ که با مشروعیت مردمی تقویت شد، بسیار خطرناک تر از پیروزی اول خواهد بود. اطرافیان ترامپ از تجربه و گذشته نگر و همچنین تعهد ایدئولوژیک بیشتر حزب جمهوری خواه به عنوان یک کل بهره خواهند برد. این حزب توسط یک پیشتاز افراطی رهبری خواهد شد که پیروزی مردم را به مشروعیت بخشیدن به اعتقاد آنها به مفهوم انحصاری نژادی و مذهبی شهروندی آمریکایی، نادیده گرفتن حقوق اساسی اقلیت ها و تمایل به پایان دادن به رقابت سیاسی دموکراتیک تفسیر می کند. او با موانع کمتری نسبت به یک حزب دموکرات ضعیف و پراکنده روبرو خواهد شد و با بدبینی کمتری از سوی مطبوعات روبرو خواهد شد، که با تمایل به صحبت با صدایی که صاحبان و مدیران آنها را سیاسی می‌دانند، شکل می‌گیرد. خطرات دولت فدرال در دست افرادی است که متقاعد شده اند که استفاده از خشونت را توجیه می کنند تا تصور کنند که باید آشکار باشد.

این واقعیت را می توان در واکنش جناح راست به کودتای 15 دی و استقبال احتمالی از اهداف شورشیان، اگر نه به صراحت روش آنها، مشاهده کرد. یک سال پس از جستجوی کاپیتول توسط حامیان شدید ترامپ، آنها شهید شدند، هدف آنها اسطوره سازی شد و هدف آنها مورد تجلیل قرار گرفت. در کنگره، رهبری جمهوری‌خواه قانون‌گذاران را از تحقیق در مورد تلاش خشونت‌آمیز برای سرنگونی انتخابات ایالات متحده و پاسخگویی مسئولین پاکسازی کرد. در سرتاسر کشور، حامیان ترامپ به دنبال تصدی پست های کلیدی در ماشین انتخابات ایالتی هستند به این امید که اگر ترامپ دوباره نامزد شود و شکست بخورد، بتوانند شکست او را جبران کنند.

این حامیان ترامپ با اصرار بر جعل الهام گرفته از ترامپ که شکست ترامپ به دلیل تقلب بوده است، اقدامات خود را توجیه کردند. اما این تقلب به عنوان وجود دخالت در انتخابات تعریف نمی شود، بلکه به عنوان توانایی حزب رقیب برای رقابت و پیروزی در انتخابات در وهله اول تعریف می شود.

هیچ یک از اینها خطرات براندازی انتخاباتی یا کاستی های سیستم آمریکایی را کاهش نمی دهد، از جمله توانایی یک حزب تحت حمایت اقلیت برای به دست آوردن قدرت با استفاده از اهرم های ضد اکثریت سیستم. مجمع الکترال اراده مردم را بدون منفعت مدنی خنثی می کند. دیوان عالی با هر روشی که دموکراسی را تقویت می کند دشمنی می کند و نسبت به کسانی که آن را تضعیف می کنند بی تفاوت است. توانایی قانونگذاران برای مداخله در مقام، مستقل از مخالفت عمومی، مفهوم حاکمیت مردمی را به سخره می گیرد. رادیکالیسم فزاینده جناح راست ترامپ و امتناع آن از به رسمیت شناختن مشروعیت هر ائتلاف سیاسی که هویت یا سیاست های آن را ندارد، خود نتیجه این شرایط است.

اما فوری ترین تهدید برای دموکراسی آمریکا ممکن است تمایل ترامپیست ها برای دستکاری در اداره انتخابات نباشد، بلکه شکست کاخ سفید در مهار این همه گیری و تضمین رونق گسترده ای باشد که معاون رئیس جمهور سابق وعده داده است. اگر ملت به این راه ادامه دهد، ترامپ نه تنها با مشروعیت مردمی می‌تواند به قدرت بازگردد، بلکه با آنچه که او و اطرافیانش به عنوان دستوری برای دنبال کردن یک دستور کار استبدادی تعبیر می‌کنند، آمریکایی‌ها در دفعه قبل به سختی در امان ماندند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici haptheta healing nedirAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama Büyüsü