در اینجا همه چیزهایی است که فکر می کنم در مورد Omicron می دانم


برای خبرنامه درک اینجا ثبت نام کنید.

سیل اخبار درباره Omicron می تواند بسیار زیاد باشد. ترکیب داده ها، حکایات و تحقیقات بی پایان به اندازه کافی دشوار است. اما آنچه تجزیه و تحلیل اطلاعات را سخت‌تر می‌کند این است که شواهد بسیار زیاد (یعنی افراد چگونه هستند) دیدن) با عقیده (یعنی مردم چگونه هستند) در هم آمیخته است امید و ترس). برای پایان دادن به اخبار هفته Omicron، می‌خواستم چیزی بنویسم که شواهد و نظراتی را نشان دهد تا به مردم در تصمیم‌گیری در حال حاضر کمک کند – در مورد سفر، مدرسه، عروسی، مراسم خاکسپاری و تعطیلات – اگرچه ما با اطلاعات ناقص زیادی روبرو هستیم.

این راهنمای بسیار ناقص خود را برای درک کاملاً ناقص ما از Omicron در نظر بگیرید.

1. داده های آفریقا در جنوب

 • Omicron بسیار بسیار سریع در حال گسترش است. موارد جدید سریعتر از هر موج قبلی در آفریقای جنوبی در حال رشد هستند، اگرچه این کشور در حال حاضر مصونیت گسترده ای در برابر واکسن ها و موج بسیار بزرگ دلتا دارد. نرخ تولید مثل مورد انتظار Omicron بالاتر از هر چیزی است که کشور از زمان شروع همه گیری دیده است.
 • در حال حاضر، به نظر می رسد Omicron با یک بیماری خفیف تر و واحدهای مراقبت های ویژه کمتر مرتبط است. داده های استان گوتنگ در آفریقای جنوبی نشان می دهد که نسبت بیماران بستری شده در بیمارستان مبتلا به کووید که در بخش مراقبت های ویژه یا دستگاه تنفس مصنوعی هستند، 50 تا 70 درصد کمتر نسبت به همان مرحله دلتا. علاوه بر این، میانگین بیماران بیمارستانی سریعتر از موج دلتا مرخص می شوند. این را داده‌های موسسه ملی بیماری‌های عفونی نشان می‌دهد فایننشال تایمز. پزشکان در منطقه Tshwane، در مرکز موج Omicron، همین موضوع را گزارش می‌کنند: بیماران مبتلا به کووید مثبت در بیمارستان خود کمتر به حمایت اکسیژن نیاز دارند و زمان بستری آنها کوتاه‌تر از بیماران موج دلتا است.
 • به طور حکایتی، بسیاری از پزشکان آفریقای جنوبی می گویند که در مورد عفونت مجدد بسیار نگران هستند، اما در مورد یک بیماری جدی وحشت کمتری دارند. ریچارد فریدلند، مدیر اجرایی یک شبکه بزرگ بهداشتی خصوصی در آفریقای جنوبی گفت: “ما شاهد شیوع افرادی هستیم که واکسینه شده اند، اما عفونت هایی که مشاهده می کنیم بسیار خفیف تا متوسط ​​هستند.” بلومبرگ. “زود است، اما من کمتر وحشت دارم.” من روی حکایات زیاد شرط نمی بندم. اما اینها خط اول پزشکان هستند و رتبه بندی آنها توسط داده های محکم پشتیبانی می شود.

نتیجه: Omicron به سرعت در آفریقای جنوبی در حال گسترش است و می تواند همین کار را در هر جای دیگری انجام دهد. انگلستان انتظار می رود تا یک ماه در آنجا گزینه غالب خواهد بود. اما به نظر می رسد که فرد مبتلا معمولی علائم خفیف تری نسبت به بیماران مبتلا به سویه های قبلی دارد. بیماران بستری در آفریقای جنوبی کمتر به بخش مراقبت های ویژه مراجعه می کنند یا به اکسیژن نیاز دارند.

آیا این بدان معناست که ویروس کرونا به سادگی جهش یافته و مسری تر و شدت کمتری پیدا کرده است؟ گفتن این سخت تر است. Omicron ممکن است به طور مشابه با سویه اصلی ویروس کرونا خطرناک باشد، اما واکسیناسیون آفریقای جنوبی و قرار گرفتن در معرض زیاد با دلتا به این جمعیت ایمنی طبیعی بالاتر از حد متوسط ​​داده است. علاوه بر این، ایالات متحده قدیمی‌تر از آفریقای جنوبی است، با ترکیبی متفاوت از واکسیناسیون و قرار گرفتن در معرض دلتا، بنابراین ما نمی‌خواهیم در مقایسه مستقیم بیش از حد مطمئن عجله کنیم.

2. مطالعات اولیه

 • مطالعه آفریقای جنوبی
  موسسه تحقیقات بهداشت آفریقا یک کوچک، سریع، مقدماتی مطالعه که کاهش زیادی در آنتی بادی های خنثی کننده علیه Omicron، در مقایسه با انواع قبلی، در بین افرادی که دو تزریق واکسن فایزر داشتند، نشان داد. این نشان می دهد، اما ثابت نمی کند، که دو دوز واکسن ممکن است کمتر از عفونت Omicron جلوگیری کند.

  اما این مطالعه همچنین نشان داد که افراد دارای ایمنی ترکیبی – عفونت قبلی، به علاوه واکسیناسیون – بسیار بهتر محافظت می شوند. این ممکن است خبر خوبی برای افرادی باشد که واکسن تقویت کننده دارند. شین کروتی، استاد موسسه ایمونولوژی لا جولا می نویسد: «خنثی کردن وسعت ایمنی ترکیبی فوق العاده است. توییتر. و ما می دانیم که واکسن 3 دوز (تقویت شده) تا حدی این پیشرفت را در وسعت خلاصه می کند. دیگران موافقند. اسکات گوتلیب، کمیسر سابق GDA و عضو فعلی هیئت مدیره فایزر از CNBC، گفت: “ما معتقدیم که سه دوز واکسن – بنابراین یک واکسن به درستی تقویت شده – به طور موثر پاسخی را که از عفونت و واکسیناسیون دو دوز دریافت می کنید شبیه سازی می کند.”

  یادداشت مختصری در مورد روش شناسی: این مطالعه پلاسمای افرادی را که برای اندازه گیری آنتی بادی های خنثی کننده در پاسخ به Omicron واکسینه یا آلوده شده بودند، بررسی کرد. این آنتی بادی ها مولکول های کوچکی هستند که به سطح ویروس ها متصل می شوند تا از اتصال آنها به سلول های میزبان جلوگیری کنند. آنها بخش مهمی از سیستم ایمنی بدن هستند، اما همه چیز نیستند. سلول‌های T کشنده نیز وارد ویروس‌ها می‌شوند و آن‌ها را از بین می‌برند، اما محققان کمتر قادر به اندازه‌گیری پاسخ سلول‌های T در آزمایش‌های سریع مانند این هستند. ممکن است مجبور باشیم چند هفته دیگر منتظر بمانیم تا آزمایشگاه ها درک بهتری از خطر بیماری جدی به ما بدهند.

 • مطالعات سوئدی و آلمانی
  در یک مطالعه کوچک دیگر، محققان مؤسسه کارولینا در استکهلم دریافتند که از دست دادن خنثی سازی در برابر Omicron “مطمئنا بدتر از” در برابر دلتا بود، “اما باز هم نه به اندازه ای که انتظار داشتیم.” مشابه مطالعه در آفریقای جنوبی، این مطالعه به بررسی پلاسمای افرادی که واکسینه یا آلوده شده بودند، پرداخت که نمی‌توانست داستان کامل یک عفونت یا بیماری علامت‌دار را به ما بگوید.

  در آلمان، ساندرا سیسک، ویروس شناس، یافته های کمتر دلگرم کننده ای را منتشر کرده است که حداقل یکی از دانشمندان گفته است که پیش بینی کرده است. “فاجعه.” اما به طور کلی، یافته‌های سیزک همان داستان مطالعات سوئدی و آفریقای جنوبی را نشان می‌دهد: آنتی‌بادی‌های جمع‌آوری‌شده از افرادی که دو دوز واکسن فایزر را دریافت کرده‌اند، عملکرد ضعیفی در برابر Omicron داشتند. افراد واکسینه شده با عفونت قبلی بهتر عمل کردند.

 • مطالعه فایزر
  Pfizer و BioNTech نتایج آزمایشات آزمایشگاهی اولیه خود را روز چهارشنبه منتشر کردند. آنها دریافتند که دو دوز Pfizer خنثی سازی “به میزان قابل توجهی” را در برابر Omicron نشان داد – دوباره مطابق با مطالعات پلاسما. اما به نظر می رسد که سه دوز از واکسن همان سطح آنتی بادی های خنثی کننده علیه Omicron را به عنوان دو دوز در برابر سویه اصلی ارائه می دهد. این شرکت می گوید هنوز در حال کار بر روی یک واکسن مخصوص Omicron است که می تواند در ماه مارس آماده شود.

نتیجه: مطالعات اولیه به شدت نشان می دهد که افراد واکسینه شده در برابر شیوع Omicron آسیب پذیر هستند. اگر می‌خواهید آنتی‌بادی‌های خود را افزایش دهید و از چنین عفونتی اجتناب کنید، آنها یک استدلال قوی برای دریافت یک تقویت‌کننده هستند. اگر داده‌های اولیه فایزر دقیق باشد، Omicron از محو شدن ایمنی دو شلیک جلوگیری می‌کند، اما تقویت‌کننده باید ضدحمله مؤثری را بر روی نوع ایجاد کند.

3. داستان دو قتل

 • کنوانسیون انیمه نیویورک: همه شرکت کنندگان بالای 12 سال در کنگره Anime NYC در نوامبر باید حداقل یک عکس داشته باشند. یکی از حاضران، پیتر مک گین، به خانه بازگشت و آزمایش اومیکرون مثبت شد. از بین 30 تا 35 نفری که او در نیویورک با آنها وقت گذراند، 15 نفر نیز به کووید مبتلا شدند. از این تعداد، 14 نفر علائم خفیف داشتند (مک گین فکر می کرد ممکن است سرماخوردگی خفیف داشته باشد، نه بیشتر)، و یک نفر «روز بدی را سپری کرد»، اما مجبور نشد به بیمارستان برود.
 • جشن کریسمس در نروژ: همه در مهمانی کریسمس اسلو واکسینه شده بودند و همه باید روز قبل یک آزمایش سریع را پشت سر می گذاشتند. از 120 نفر حاضر – که برخی از آنها اخیراً به آفریقای جنوبی سفر کرده‌اند – بعداً بیش از نیمی از آنها تست کووید مثبت داشتند و ابتلای بسیاری به Omicron تأیید شده است. گزارش شده است که آنها تعدادی علائم شبیه سرماخوردگی بدون موارد جدی داشتند.

نتیجه: این‌ها فقط حکایت‌ها هستند، اما درس‌های آن‌ها با یافته‌های تحقیقات اولیه سازگار است: Omicron ممکن است در مورد پیشرفت‌ها و سرایت سخت‌گیرانه عمل کند، اما واکسن‌ها می‌توانند از بیماری‌های جدی محافظت کنند. سایر کشورها نیز یافته های مشابهی را گزارش می دهند. روز چهارشنبه، مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های اروپا بیانیه‌ای صادر کرد که در پایان می‌نویسد: «تمامی مواردی که اطلاعات شدت آن در دسترس است، بدون علامت یا خفیف بودند. تاکنون هیچ مورد فوتی گزارش نشده است.»


اگر اطلاعات جدیدی منتشر شود که این فرضیه‌ها را منفجر کند، اکنون به این فکر می‌کنم.

1. Omicron قابل حمل تر از دلتا است و در بسیاری از نقاط سریعتر از دلتا پخش می شود. این ممکن است درست باشد زیرا Omicron ذاتاً عفونی‌تر است، یا به این دلیل که احتمال شیوع آن در برابر یک یا دو واکسن یا به دلیل ترکیبی از این دو عامل است. اگر رفتار افراد در مواجهه با این ترس به طرز چشمگیری تغییر کند، می تواند تأثیری کاهنده بر شیوع داشته باشد.

2. امیکرون عفونت ناگهانی بیشتر می شود. قبلاً در مناطق بسیار واکسینه شده در آفریقای جنوبی، نیویورک و اسلو عفونت شدید نشان داده است. من انتظار ندارم که این نمونه ها خارق العاده باشند. ما باید آماده باشیم که موارد Omicron در ایالات متحده و در سراسر جهان منفجر شود.

3. Omicron نسبت به سویه های قبلی منجر به عفونت کمتری می شود، اما اگر تعداد کل عفونت ها به شدت افزایش یابد، همچنان می تواند منجر به بسیاری از بستری شدن در بیمارستان، به ویژه در میان سالمندان شود. این نتیجه گیری با همه چیزهایی است که از آفریقای جنوبی، اروپا و شیوع بیماری در نیویورک و اسلو می شنویم. من انتظار دارم که نرخ بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده به عنوان نسبتی از موارد کمتر از آن چیزی باشد که برای سویه های قبلی دیده ایم. اما این بدان معنا نیست که تعداد کل بستری ها کمتر خواهد بود. برعکس، Omicron ممکن است وزن کمتری در هر مورد تولید کند، اما ایالات متحده نیز ممکن است مملو از موارد کووید باشد که منجر به جهش بسیار زیادی در بستری شدن در بیمارستان در اوج موج دلتا در حال انجام شود. به طور خاص، افراد مسن تعداد سلول های T کمتری دارند، که می تواند منجر به آمریکایی های مسن تر شود – به ویژه خانه های سالمندان در ایالات متحده– به ویژه در برابر Omicron آسیب پذیر است.

4. تقویت کننده خود را بسازید. آمریکایی ها نمی توانند بسیاری از همه گیری را کنترل کنند. این چیزی است که اکثر ما می توانیم کنترل کنیم: بزرگنمایی را انتخاب کنید. این توصیه خوبی خواهد بود، حتی اگر Omicron وجود نداشته باشد. دلتا در حال حاضر دوباره در ایالات متحده رشد می کند و ما شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان با آن هستیم.

5. من نگران جنوب جهانی هستم: واکسن های تقویت کننده در اکثر کشورهای کم درآمد مقرون به صرفه نیستند و نرخ کامل واکسیناسیون در آفریقا رقت انگیز است. در کامرون، این کمتر از 3 درصد است. در نیجریه، این کمتر از 2 درصد است. در چاد کمتر از 1 درصد است. حتی اگر Omicron ذاتاً شدت کمتری داشته باشد، موارد ابتلا همچنان می‌تواند برخی از بیمارستان‌های آن کشورها را تحت تأثیر قرار دهد و باعث اختلال بزرگ شود. در کنار شرکت‌های دارویی که بر روی یک واکسن خاص برای Omicron کار می‌کنند، تسریع تولید جهانی واکسن ضروری است. ظهور Omicron یادآوری است که جهانی شدن بشریت را در شبکه های مشترک به هم متصل می کند – ویروس یا گونه ای که در چین یا آفریقای جنوبی ظاهر می شود می تواند هزاران نفر را در خارج از کشور در چند روز آلوده کند. ما هنوز در این با هم هستیم.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر