“درست همینطور” با “سکس و شهر” فاصله زیادی دارد.


در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در سال گذشته، نمی‌توانستم خودداری کنم اما متعجبم (با عرض پوزش) چگونه قهرمانان جنسیت و شهر می تواند قرنطینه را تحمل کند و از آنجایی که این شخصیت‌ها هرگز به اندازه کهن الگوهای شخصیتی، سرگرمی مرتبط با مد و رانده شدن به موقعیت‌های آشفته، انسان‌های واقعی نبوده‌اند، خطوط داستانی تخیلی خود را ثبت کرده‌اند. کری ظاهراً با میراندا تماس می‌گرفت تا شکایت کند که کفش‌هایش نادیده گرفته شده است در حالی که میراندا 60 ساعت در هفته کار می‌کرد. و آموزش خانگی برادی و تلاش برای جلوگیری از سقوط میله استیو. شارلوت ماسک هایی از باقیمانده غذاها را با چاپ لیبرتی دوخت و کلروکس را روی هم انباشته کرد. سامانتا به شدت از محاصره روابط و قرار ملاقات های غیرقانونی با یک متخصص پوست نقض می کرد، در حالی که شوخی می کرد که اگر این کووید 19 ساله بود، عزیزم، او حداقل به اندازه کافی سنش را داشت که بتواند داشته باشد. sex س

و همینطور، یک اسپین آف از 10 قسمت جنسیت و شهر که دو قسمت اول آن به تازگی در HBO Max پخش شده است، انرژی فانتزی-فانتزی مشابهی دارد. (آنتونی یک تجارت خمیر ترش را شروع کرد، Hotfellas Baked Goods، با آب نبات چشم عضلانی! Big got Peloton!) هنگامی که سریال در ژانویه اعلام شد، با این شرط که کیم کاترال در نقش خود به عنوان سامانتا تجدید نظر نکند، سوالاتی مطرح شد. چرا در حال حاضر به این شخصیت ها نگاه کنید، با توجه به اینکه چقدر از ماجراجویی های آنها منسوخ شده است؟ نمایش فقدان چنین شخصیت حیاتی را چگونه توضیح می دهد؟ می تواند بوی جنسیت و شهر 2– تصادف ناشنوایان مصرف کننده از فیلمی که هنوز هم گاهی به خاطر اختراع این اصطلاح فحش می دهم لارنس از لابیای من– تا به حال واقعا حذف شده اید؟

به هر حال، مالکیت معنوی یک چیز جهنمی است، و پخش تلویزیونی به شدت تشنه محتوا است، بنابراین نمایشی که طرز فکر دو نسل از زنان و دختران را آگاه می کند. sex و رابطه برگشت این غم انگیزتر و عاقلانه تر از قبل است. همانطور که از عنوان پیداست، و همینطور این نه دنباله‌ای بر نمایش اصلی است و نه دنباله‌ای تلویزیونی برای فیلم‌ها، بلکه کاملاً خودش است: آشفتگی سنگین و مالیخولیایی که به نظر می‌رسد انگیزه اصلی آن جبران گناهان گذشته باشد. همه چیز را بدون توقف تماشا می‌کردم، گاهی اوقات سرم را در دستانم پنهان می‌کردم که شارلوت یک زن سیاه‌پوست را به نام یک زن سیاه‌پوست دیگر صدا می‌کرد و میراندا در برنامه فارغ‌التحصیلی‌اش یکی از دانش‌آموزانش را اشتباه می‌گرفت. به نظر می رسد سریال دیگر شخصیت هایش را دوست ندارد و به آنها احترام نمی گذارد، که باعث می شود فکر کنم آیا او تا به حال این کار را کرده است.

فرض نمایش که در پایان قسمت اول فاش می شود، مبنی بر اینکه اصلاً آنطور که به نظر می رسید نیست، می تواند جذاب باشد. یکی از موضوعات اصلی از جنسیت و شهر این بود که شخصیت‌های او نه تنها با ایده پیری فیزیکی مخالف بودند، بلکه با ایده پیری نیز مخالف بودند رو به رشد. کری، یک زن کوچک کوچک که بسته شرکتش اساساً یک کت و شلوار بچه‌گانه بود، کفشی به ارزش 40000 دلار داشت، اما هیچ حساب بازنشستگی نداشت. سامانتا با مردانی قرار می گرفت که 20 سال از او کوچکتر بودند. شارلوت به یک ایده‌آل کودکانه و بدبینانه چسبیده بود که عشق چگونه باید باشد. بازگشت به این زنان در اواسط 50 سالگی مطمئناً به معنای مواجهه با ناامیدی است، اما همچنین به معنای مکاشفه است – آزادی که با درک این موضوع به دست می‌آید که آنچه به نظر می‌رسید دیگر شکل اصلی ارزش شما در جهان نیست و شاید هرگز چنین نبوده است.

با این حال، به جای اینکه به شخصیت های او به عنوان افراد بالقوه تغییر یافته نگاه کنید، و همینطور انگار می خواهد آنها را جلوی چشم ما مجازات کند. اپیزودهای جدیدی که من دیدم کمتر a دختران طلایی –جشن اسکی زندگی برای زنان مسن تر از رژه ای در میان مهره غم انگیز از دست دادن و تحقیر. بدون سامانتا، هیچ یک از آنها در کشتی نخواهد بود sexکه احتمالا یکی از دلایل تغییر عنوان است. سریال، مانند قبل، با یک بحث ناهار پرمخاطره در مورد مایع منی شروع می شود، اما زمینه کاملاً متفاوت است: میراندا قبل از صبحانه در اتاق پسرش یک کاندوم استفاده شده را پا می گذارد. بعداً، کری مجری پادکست در یک کمدین غیر باینری به نام چه دیاز (با بازی سارا رامیرز) ظاهر شد و به او گفت که در طول بحث‌ها در موردش خیلی متواضع به نظر می‌رسد. sex. آنها می گویند: “شما باید با آن موافق باشید، وگرنه ترول ها به شما برچسب زن متاهل سیسجنسیتی می زنند.”

دوباره و دوباره، و همینطور نشان می‌دهد که شخصیت‌های او در سال 2021 چقدر بی‌قرار هستند. میراندا آخرین باری که برای گذراندن زمان بیشتر با پسرش تغییر شغل می‌دهد، اساساً به یک مشروب‌خوار تلخ تبدیل شده است که تلاش می‌کند آنقدر وجدان بیدار خود را نشان دهد که برای هر موقعیتی حرف کاملاً اشتباهی می‌زند. شارلوت، پولیانا از خیابان پارک، اکنون هیولای ترسناک والدینی است که وقتی یکی از دخترانش نمی‌خواهد لباس‌های گلدار مشابهی را بپوشد که او از اسکار د لا رنتا برایش خریده است، متورم می‌شود. استیو لهجه ای از کوئینز است که به شکل یک مرد کلسیفیه شده است. هری همان هری است، اگرچه بینندگان به نوعی مجبورند از کولونوسکوپی آینده او نه یک بلکه چهار اشاره جداگانه رنج ببرند. جدا از Peloton خود، Big بیشتر به این دلیل تعیین می شود که او آشکارا هنوز آلبومی از دهه 70 نخریده است.

بدون خراب کردن بیش از حد چیزها، مرگ وجود دارد، زیرا بدیهی است که این همان چیزی است که نویسندگان می گویند باید برای زنان 50 ساله اتفاق بیفتد. تصور سریالی برای افراد در این سن که مستقیماً هدف از دست دادن نباشد، نیاز به تخیل و همدلی دارد. جنسیت و شهر به ندرت وجود داشت در بدترین حالت، همانطور که لیندی وست نویسنده فیلم دوم را توصیف کرد، دنیای او «در اصل یک ویدیوی خانگی از مردان همجنس‌باز بود که با عروسک‌های باربی بازی می‌کردند». من اخیراً برنامه را از ابتدا تماشا کردم و صحنه ای که بیش از همه مرا به یاد آورد صحنه ای بود که در آن کری با میراندا که به تازگی زایمان کرده بود ملاقات می کند و از دیدن دوست شیرده خود به شدت وحشت می کند. میراندا به شدت خسته و ناامید است که نمی تواند پسرش را وادار به پیچ و تاب کند و از اینکه نمی تواند گفتگو را دنبال کند عذرخواهی می کند. کری لبخند ضعیفی می زند و به خانه می رود. این نمایش به راحتی قادر به بحث در مورد مقعد است sex و به وضوح برای بدن زن غیرجنسی منزجر کننده بود، در نگاهی به گذشته باید نشان دهد که تفکر واقعاً برای زنان چقدر حساس است.

هنوز، به نحوی، من کاملاً آماده نیستم که از این زنان دست بکشم. نمایش دست و پا گیر است، بله (به نظر می رسد هر یک از سه شخصیت اصلی دوستی با یک زن رنگارنگ داشته باشند، که فقط می توانم امیدوار باشم که بیشتر از تولید لحظاتی باشد که بتوان یاد گرفت). اپیزودها که هر کدام حدود 45 دقیقه طول می کشند، طولانی تر و کمتر از سریال HBO هستند. بدون سامانتا، نمایش هیچ حس طنز ندارد. با این حال، در مورد این ایده که این شخصیت‌های قدیمی را می‌توان دوباره جدید کرد، یک چیز به طرز آزاردهنده‌ای جذاب وجود دارد – اینکه همه ما، اگر بخواهیم، ​​می‌توانیم انگیزه تغییر برای بهتر شدن را پیدا کنیم. اینکه، صرف نظر از سن فرد، درد می تواند چیز دیگری پنهان باشد: یک فرصت.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر