دانشگاه ها در تلاش هستند تا در مورد حکم کایل ریتونهاوس به اجماع برسند

[ad_1]

در دانشگاه ها، تبرئه اخیر کایل ریتونهاوس باید فرصتی برای بررسی یک پرونده تفرقه انگیز باشد که بحث های پیچیده ای را در مورد موضوعات مختلف مانند قوانین دفاع از خود، اسلحه، نژاد، شورش، حقوق متهمان، دادستان، تعصب رسانه ای و غیره به راه انداخته است. اگر مدیران کار خود را انجام می‌دادند، اساتید و دانشجویان در پخش طیف گسترده‌ای از دیدگاه‌ها آزاد بودند و این فرصت را داشتند که دیدگاه‌های متفاوت یکدیگر را بهتر درک کنند. در عوض، بسیاری از مدیران پیشگیرانه داستان های دلخواه خود را تحمیل می کنند.

حماسه Rittenhouse در کنوشا، ویسکانسین، در 25 اوت، در میان شورش هایی که به دنبال تیراندازی پلیس به یک مرد سیاهپوست آغاز شد. ریتن هاوس که در آن زمان 17 سال داشت، خود را به یک تفنگ به سبک AR-15 مسلح کرد و به هرج و مرج رفت و ادعا کرد که قصد دارد از جامعه محافظت کند. او به سه مرد شلیک کرد و دو نفر را کشت. هفته گذشته، هیئت منصفه ایالت ویسکانسین، او را در قتل بی گناه تشخیص داد و ادعای او را مبنی بر اینکه در زمان تیراندازی، از جان خود می ترسید و در دفاع از خود عمل می کرد، عنوان کرد. بسیاری از تحلیلگران می گویند که این نتیجه گیری قابل قبولی است که می توان از قانون ویسکانسین و فیلم ها و شهادت های ارائه شده در طول محاکمه به دست آورد.

بیش از 2000 مایل دورتر، مدیران UC سانتا کروز احساس متفاوتی داشتند. صدراعظم سینتیا لاریو و مدیر کل موقت تنوع جودیت استرادا بیانیه‌ای صادر کردند که آغاز می‌شود:

ما از محکومیت بیگناه امروز صبح در مورد تمامی اتهامات در دادگاه علیه کایل ریتنهاوس دلسرد و دلسرد شده ایم… ما در همبستگی با همه کسانی که از این شکست در پاسخگویی خشمگین هستند، میپیوندیم.

UC Santa Cruz یک مؤسسه عمومی با حدود 19000 دانش آموز و 1000 مربی است که به جرأت می توان گفت که همه آنها نظرات یکسانی ندارند. اما لاریو و استرادا بر احساسات شخصی خود تأکید کردند و آشکارا وعده همبستگی (به معنای “وحدت یا توافق احساس یا عمل” با یک تعریف) با دیگران دادند. بر این اساس که آیا آنها نیز احساس عصبانیت می کنند. این ژست گرفتن است، نه درگیر شدن با جامعه در محوطه دانشگاه. من به Larive نامه نوشتم و از او خواستم توضیح دهد که چرا هیئت منصفه باید Rittenhouse را مقصر می دانست اگر منظور او از “بی مسئولیتی” بود. سخنگوی دانشگاه اسکات هرناندز-جیسون گفت: “پیام در محوطه دانشگاه خود گویای این موضوع است.

درسته. آمریکا هرگز زمانی را ندیده است که محاکمه های جنجالی که توجه عمومی را به خود جلب کرده و احساسات را برانگیخته باشد، نداشته باشد. من یک پاسخ قدیمی در مورد نحوه رفتار یک دانشگاه در این موارد دارم: باید بی طرف بماند و تحلیل و بحث مستدل را تشویق کند. اما لاریو و استرادا انتخاب های متفاوتی داشتند. و آنها تنها رهبران دانشگاه نیستند که در روزهای پس از صدور حکم این کار را انجام داده اند. مدیران بسیاری از پردیس‌ها به جای ترویج نظارت مستقل، بیانیه‌هایی را صادر کردند که در آن پاسخ‌هایی به سؤالات بحث‌برانگیز پیشنهاد می‌کردند و نظرات خود را در مورد حکم بی‌گناه در این پرونده و اهمیت ظاهری آن به‌گونه‌ای ابراز می‌کردند که گویی موضوع اجماع جامعه است.

کل قسمت تصویری از یک مشکل بزرگتر در دانشگاه است: مدیران از نظر ایدئولوژیک تلاش های گزینشی برای آرام کردن احساسات معلمان و دانش آموزان ناراحت می کنند. این کنش‌ها ارتدوکسی فکری را تحمیل می‌کنند و تنوع فکری و شمول را تضعیف می‌کنند. دوایت مک براید، رئیس مدرسه جدید در بیانیه‌ای گفت: «البته، این جمله سؤالاتی را در مورد … هوشیاری در خدمت نژادپرستی و برتری سفیدپوستان ایجاد می‌کند». در واقع، بسیاری از ناظران از آن دور هستند مطمئن وقتی 12 هیئت منصفه به این نتیجه رسیدند که یک مرد سفیدپوست برای دفاع از خود به سه مرد سفیدپوست دیگر شلیک کرده است، آنها چیزی در مورد برتری سفیدپوستان می گفتند.

استثناهایی وجود دارد که در آن مدیران سعی می کنند تا مورد Rittenhouse را به روش های آموزشی زمینه سازی کنند. جیلیان لستر، رئیس دانشکده حقوق کلمبیا می نویسد: «تنها در این هفته، ما شاهد یازدهمین ساعت حکم اعدام اوکلاهاما، لغو طولانی مدت دو حکم برای قتل مالکوم ایکس و – همین امروز – تبرئه کایل بودیم. Rittenhouse، پرونده ای که در پس زمینه اختلافات عمیق در گفتمان ملی ما در مورد عدالت کیفری تصمیم گرفته شد. به تجربه بی طرفی در فرمول بندی و تحلیل توجه کنید.

ایمیل مدرسه لستر دیدگاه‌های مختلف را تأیید می‌کند و آنها را به عنوان فرصتی برای یک تحقیق آکادمیک معرفی می‌کند:

این سه تصمیم به کانونی برای بحث های پرشور در مورد سیستم های عدالت کیفری ما، وجود نژادپرستی ساختاری در اجرای قانون و زمینه اخلاقی و سیاسی تبدیل شده است که ما در مورد کفایت سیستم حقوقی خود قضاوت می کنیم.

این واکنش شایسته چیزی بود که لستر آن را «جامعه ای اختصاص داده شده به مطالعه قانون و عدالت» می نامید. و او وعده داد “برنامه ای که در آن می توانیم با هم جمع شویم تا واکنش ها، احساسات، تحلیل ها و ایده ها را به اشتراک بگذاریم.”

اما اکثر اظهارات از بالا به پایین مدیران غیر ضروری هستند: همانطور که گلن لری، استاد دانشگاه براون در سال گذشته توضیح داد، آنها یا کلمات پیش پا افتاده را تایید می کنند یا مواضع بحث برانگیز را به عنوان امنیت ارائه می دهند. او تأکید کرد: «ما، اعضای هیئت علمی، تنها «رهبرانی» هستیم که در حوزه ایده‌ها شایسته ذکر هستند. چرا مدیریت عالی این دانشگاه باید به نمایندگی از موسسه به عنوان یک مجموعه و یک صدا اعلام کند که به اتفاق آرا – بدون هیچ تفاوت ظریف در لهجه یا ظرافت – وقایع بحث برانگیز جاری را از یک دریچه تفسیر می کنند؟

این دقیقاً همان کاری است که داگلاس ام. هاینز، معاون رئیس دانشگاه کالیفرنیا، ایروین، در بخش عدالت، تنوع و شمول، در بیانیه‌ای انجام داد که یک تحلیل شخصی بسیار ذهنی را ارائه می‌دهد که گویی یک واقعیت است. او گفت: «حکم، پیامی دلخراش دارد: نه سیاه‌پوستان زنده‌اند و نه متحدانشان». [sic] سوال.» اما ناظران دیگر، از جمله اساتید دانشگاه کالیفرنیا، با این که او پیام را منتقل کرده است مخالف هستند و می‌گویند که اظهاراتی مانند اظهارات هاینز نامناسب است و از سوی مدیرانی که در مقام رسمی خود صحبت می‌کنند، می‌گویند.

در حالی که انتظار بی طرفی داشت از نظر مدیران دانشگاه، اکنون عجیب به نظر می رسد، زمانی برای بسیاری از دانشمندان یک ستاره بود. این اصل به بهترین وجه در گزارشی در سال 1967 که توسط کمیسیونی به ریاست دانشمند حقوقی هری کالون برای دانشگاه شیکاگو تهیه شده است، بیان شده است. او گفت که رسالت دانشگاه کشف، بهبود و اشاعه دانش است و دانشگاهی که متعهد به این مأموریت باشد ارزش ها، شیوه ها و نهادهای اجتماعی را به چالش خواهد کشید. در گزارش Calven آمده است: “یک دانشگاه خوب، مانند سقراط، ناراحت خواهد شد.” اما «ابزار اختلاف نظر و انتقاد، تک تک مدرس یا دانشجو است»، نه خود دانشگاه و نه مدیرانی که از طرف کل صحبت می کنند. «دانشگاه خانه و حامی منتقدان است. او خود منتقد نیست.»

گرگ لوکیانوف، رئیس بنیاد حقوق فردی در آموزش، یک گروه غیرانتفاعی که از حقوق دانش‌آموزان و معلمان دفاع می‌کند، به من گفت که هر بار که دانشگاه‌ها درباره موضوعی بحث‌انگیز صحبت می‌کنند، این پیام را می‌فرستند: «این فضایی است با “و” این به بازار منحصر به فرد ایده‌ها، مانند آموزش عالی، آسیب بلندمدت وارد کرده است. لوکیانوف گفت، اگرچه منبر قلدری چیزی است که رهبران دانشگاه می توانند از آن استفاده کنند، “آنها باید بسیار مقتصد باشند.”

به گفته کمیته Calven، دانشگاه نباید بی طرفی خود را حتی در تعقیب اهداف شایسته، مانند عدالت اجتماعی، به خطر بیندازد:

این جامعه ای است که نمی تواند بدون به خطر انداختن شرایط موجودیت و اثربخشی خود در مورد مسائل روز اقدام جمعی انجام دهد. هیچ مکانیزمی وجود ندارد که به وسیله آن بتواند به موقعیتی جمعی دست یابد بدون اینکه مانع از آزادی کامل مخالفت شود… اگر اقدام جمعی انجام دهد… این کار را به قیمت محکوم کردن هر اقلیت مخالف انجام می دهد.

این بی‌طرفی فراگیر «نه از فقدان شجاعت و نه از بی‌تفاوتی و بی‌حساسیت ناشی می‌شود». “این از احترام به مطالعه رایگان و الزام به ارزش گذاری تنوع از دیدگاه ناشی می شود.” این “بیشترین آزادی را برای معلمان و دانش آموزان به عنوان یک فرد برای شرکت در اقدامات سیاسی و اعتراضات اجتماعی فراهم می کند.”

مک براید در مکتب جدید اخلاق کاملاً متفاوتی را توصیف می کند:

من بلافاصله نمی دانم چگونه جمله ریتنهاوس را در دانشگاهی که در آن دانشجویان، اساتید و کارکنان آن چنان خستگی ناپذیر و مشتاقانه برای عدالت اجتماعی تلاش می کنند، تحلیل کنم. پاسخ در اینجا نهفته است: وقتی هنوز نمی دانیم چه بگوییم، بیایید یکدیگر را دلداری دهیم. بیایید در تعهدات و ارزش های مشترک خود متحد شویم. من از این که بخشی از این جامعه هستم سپاسگزارم که اینقدر برای مقابله با نابرابری، گسترش نژادپرستی سیستمیک، به چالش کشیدن ظلم و ایجاد تغییرات مثبت سوق داده شده است.

به طور قابل توجهی، مک براید ادامه داد:

اگرچه نمی دانیم چه بگوییم، اما می دانیم چه باید بکنیم، یعنی اقدام برای ایجاد جوامع قوی تر، اتحاد با یکدیگر و استفاده از بورس تحصیلی و تحقیقات خود در خدمت عدالت اجتماعی.

او خواستار جستجو، بحث آزاد بین افراد با دیدگاه های مختلف نیست. او پیشنهاد می کند که جامعه در یک دیدگاه جمعی متحد است – و علاوه بر این که جامعه به نوعی متحد است هر دو همانطور که نمی دانم چه بگویم و دانستن اینکه در مورد آن چه باید بکنید! و در مورد اساتید و دانشجویانی که با ناعادلانه بودن حکم موافق نیستند، یا از نادرستی در پوشش رسانه‌ای ناراحت هستند، یا معتقدند که ریتنهاوس قربانی رفتار نادرست دادستان است، یا نگران هستند که انتقادات گسترده از حکم، سیستم هیئت منصفه را تضعیف کند، چه؟

در واقع، به تعداد افرادی که در دانشگاه وجود دارند، در مورد آنچه در جهان اشتباه است، دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. افراد همچنین در مورد رویدادهای خبری، در صورت وجود، به طور قابل توجهی با هم تفاوت دارند. دانشجویان و اساتید باید رهبران دانشگاه را به چالش بکشند که گویی به نمایندگی از کل جامعه خود صحبت می‌کنند، ارزیابی‌ها و ایده‌هایی ذهنی درباره آنچه دیگران فکر می‌کنند یا «باید» انجام دهند ارائه می‌کنند. این مدیران آنچه را که فکر می‌کنند می‌خواهند بشنوند به گروه می‌گویند، انگیزه‌هایی برای افراد ایجاد می‌کنند تا دیدگاه‌های دیگر را پنهان کنند، و به توانایی همه افراد برای علاقه‌مندی و یادگیری از یکدیگر آسیب می‌رسانند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet