خرید کتاب اورجینال پزشکی

فهیمه میرزا حسین ، مدیر گروه تحقیقات هجدهمین خرید کتاب اورجینال پزشکی جشنواره عروسکی تهران-مبارک ، ضمن اعلام خبر چاپ آثار برگزیده در این بخش و انتشار سه جلد کتاب ترجمه شده در هجدهمین جشنواره ، از لزوم “تحقیقات آینده” صحبت کرد. در زمینه تجربه نشده قبلی تاج.
انتشار آثار منتخب در بخش تحقیق و انتشار سه جلد کتاب ترجمه شده در جشنواره تهران – مبارک
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران کتاب پزشکی، به نقل از روابط عمومی در هجدهمین جشنواره عروسکی تهران – مبارک ، فهیمه میرزا حسین ، مدیر گروه تحقیقات ، در پاسخ به س questionالی در مورد تأثیر شیوع ویروس کرونا در بخش: کرونا یک دوره عجیب در تاریخ دارد انسان فهمیده است که میزان تأثیر او در تمام جنبه های زندگی به وضوح دیده می شود. در طی کمتر از چند ماه ، این اپیدمی بخشهای زیادی از زندگی روزمره ، روابط ، کار ، وقایع و غیره را نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان و ماهیت ناشناخته بیماری و ابعاد آن همراه با فقدان تجربه در برخورد با آن ، باعث تصمیمات مختلفی در سراسر جهان گرفته شده است. خیلی ها تعویق را انتخاب کردند ، در حالی که دیگران به فضای مجازی روی آوردند ، اما این راه حل طبیعتاً مشکلات خرید کتاب اورجینال پزشکی خود را داشت. با این حال ، برنامه ریزی در بخش تحقیقات از سال گذشته ، بلافاصله پس از آزادی دبیر زنده یاد گلزار محمدی آغاز شد. وی تأکید زیادی بر انجام این بخش داشت. بنابراین ، در اوایل دسامبر سال گذشته آماده و آماده تصویب آن بود ، که خرید کتاب اورجینال پزشکی متأسفانه اجازه بیماری را نداد و خیلی زود همه گیر کشنده تاج با غم از دست دادن آن همراه شد و چنین دانلود کتاب لاتین تاجی بر روی موج اتفاقات جدید کم و بیش کل جشنواره را به تعویق انداخت . اما در پایان تصمیم بر این شد که همه بخشها از جمله قسمت تحقیقاتی اجرا شود و من به تازگی من خرید کتاب اورجینال پزشکی را موظف به کار در این بخش کرده ام ، امیدوارم که با کمک عروسک های همکارم بتوانیم با غلبه بر شرایط فعلی گام موثری در تحقیقات برداریم. .

مدیر بخش تحقیقات جشنواره تئاتر عروسکی تهران – مبارک با بیان اهمیت تحقیق در بازیگران برجسته نمایش های عروسکی اظهار داشت: توسعه در هر بخش از جامعه ارتباط مستقیمی با تحقیق و جستجوی چشم اندازهای جدید دارد. این به محققان بستگی دارد. من می دانم که عروسک گردانی یک هنر نمایشی است ، اما هنرها همیشه و همیشه در بیان دستاوردهای اندیشمندان با زبان هنری خود پیشگام هستند. بنابراین ، اگر سهل انگاری در این زمینه رخ دهد ، نتیجه آن در آینده مشاهده می شود؛ جایی که رویکردها تکرار می شوند خرید کتاب اورجینال پزشکی و ایده ها مصنوعی هستند زیرا بیان و دیدگاه جدیدی ارائه نمی دهند. بنابراین ، گروه تحقیقاتی یک بخش استراتژیک است.

وی در ادامه با ذکر اهداف و رویکردهای فراخوان ، اولویت های گروه تحقیق را متذکر شد و گفت: “کرونا همه چیز را تغییر داده است. امروز حتی اگر بخواهیم نمی توانیم تئاتر برویم زیرا ترس از بیماری شیوع پیدا کرده است و البته نمی دانیم این ترس از کی و چگونه در روح مردم نهفته است ، بنابراین باید برای آن جواب یا راه حلی بیاوریم و طراحی باید به طور همزمان انجام شود. از آنجا که دیگر تئاتر فرصت اتلاف وقت را ندارد ، رویکرد “کاوش در آینده” اولویت داشت. تحقیقات در این زمینه ممکن است بر آموزش مورد نیاز شرکت کنندگان تأثیر بگذارد. محققان باید بگویند که رابطه بین صحنه های واقعی و مجازی در آینده چگونه خواهد بود؟ مخاطب چه چیزی را می خواهد؟ و اینکه بیننده چقدر برای علاقه مند شدن به کتاب اورجینال مخاطب و بسیاری از مباحث دیگر باید از علوم دیگر بیاموزد. بدیهی است که در هر جامعه ای نخبگان ، محققان و دانشمندان همیشه زمینه رشد این جامعه خرید کتاب اورجینال پزشکی هستند و دنیای عروسک سازی نیز از همین قاعده پیروی می کند. بدون شک ایجاد متون حاوی تجربیات علمی و عملی می تواند گامی مثر در رشد و پیشرفت این هنر باشد.

این نویسنده و پژوهشگر از بخش تحقیق هجدهمین جشنواره تا تئاتر عروسکی از مردم استقبال کرد: “بررسی چند سال اخیر نشان می دهد که بیشتر رویدادهای تئاتر عروسکی معطوف به اجرای آثار است و موفقیت چندانی در این بخش حاصل نشده است. برای تحقیق “. به همین دلیل است که فکر می کنم علی رغم تفاوت بین جشنواره تهران- مبارک و بخش تحقیقات ، تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان و خرید کتاب اورجینال پزشکی فعالان نمایش عروسکی این فرصت را خواهند داشت که تحقیقات خود را با سایر عروسک های عروسکی به اشتراک بگذارند ، که نوید رشد روزافزون را می دهد. این حوزه انتخابیه خواهد بود.

سرانجام ، وی از انتشار مقالات پژوهشی منتخب در قالب یک کتاب و انتشار سه جلد کتاب ترجمه در این زمینه خبر داد. وی گفت: یکی از نکات قابل توجه در خاطره گلزار محمدی تولید منابع مکتوب در زمینه نمایش عروسکی و در این ارتباط با چندین مترجم بود. افراد برجسته در این زمینه خرید کتاب اورجینال پزشکی از تولید آثار خود مشورت کرده اند. من فکر می کنم دستیابی به فروش کتاب پزشکی نتیجه تلاش این نزدیکان که در قالب سه کتاب منتشر می شود ، کار بزرگی است ، زیرا متأسفانه تعداد کتاب های تخصصی منتشر شده در چهار دهه گذشته به سختی هفتاد یا هشتاد کتاب است. یعنی سالی سه یا چهار کتاب! بنابراین ، اگر بتوانیم چهار عنوان تخصصی را با کمک محققان ارزشمند عروسک ، نویسندگان و مترجمان خرید کتاب اورجینال پزشکی خود منتشر کنیم ، سهم ارزنده ای در توسعه و تقویت مبانی نظری عروسک سازی داریم.

Tags:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>