خرید کتاب از آمازون

به گزارش ایران پیپر , وبسایت و پلتفرم تجارت الکترونیک جی . دی یکی‌از غول‌های فروش اینترنتی در خرید کتاب از آمازون اعلام نموده است به کتابفروشان این مرز و بوم یاری خواهد کرد تا در دوران سکون فروش به خاطر شیوع ویروس کرونا بتوانند کتاب‌های خویش را به دست مشتری‌ها برسانند . جی . دی ( JD ) نظیر وب سایت فروش علی‌بابا یکی سایت‌های فروش خرید کتاب از آمازون است که به آمازون چینی به شهرت رسیده است .

ماه قبلی این موسسه که دفتر کار مرکزی آن در شهر پکن جای دارد , به دو کتابفروشی دارای اسم و رسم این شهر یاری کرد تا بتواند رونق دیرین خویش را داشته باشد . کتابفروشی‌های کالدکوت ( Caldecott ) و زونگچانگ ( Zhongshang ) کتابفروشی‌های حوزه خرید کتاب از آمازون می باشند که ماه قبل توانستند به امداد جی . دی میزان فروش خویش را به دوبرابر ارتقاء دهند .

کتابفروشی‌های خرید کتاب از آمازون مذکور توانستند بعداز قرارداد با مسئولان جی . دی بیش تر از 200درصد فروش خویش را نسبت به دوران قبلی از کرونا ارتقا دهند . حال کتابفروشی‌های دیگر سرزمین پکن هم برای شرکت کردن با وب سایت فروش اینترنتی اظهار عشق و علاقه کرده‌اند .

یکی‌از طرح‌های جذاب کمپانی جی . دی در دوران کرونا و قرنطینه مردمان ارسال بسته‌های کتاب خرید کتاب از آمازون همراه مواد ضدعفونی کننده است که با استقبال اکثری روبرو شده‌است . مشتری‌ها قبلی خرید کتاب از آمازون از دست زدن به کتاب‌ها از مواد ضدعفونی کننده استعمال می‌نمایند .

جیائو زانگ مدیریت عملیاتی گروه جدید تاسیس توزیع کتاب کمپانی جی . دی میگوید از چندین ماه پیش با کتابفروشی‌های کتاب‌های بچه در شهر پکن قرارداد امضا کردیم و از این همیاری راضی هستیم زیرا کتاب خرید کتاب از آمازون یک کدام از کالاهای حتمی است که بایستی به دست مشتری‌ها و خانواده‌ها رسد . او ذکر کرد : حمایت از کتابفروشی‌ها در آتی هم ادامه خواهد داشت و از روش امید واریم بتوانیم نقش نیکی در ارتقای فعالیت آن‌ها و حیات کتابفروشی‌ها ایفا کنیم .

گزارش راءس اطلاع‌رسانی صنعت کتاب چین نشان میدهد در اوایل سال 2020 میلادی اکثری از کتابفروشی‌ها به خاطر چالش کرونا با خطر تعطیلی مواجه هستند البته ظاهراً با روش‌های خلاقانه و قراردادهای اینچنین توانسته‌اند به حیات خویش ادامه دهند . به گفته این راءس اینک 70هزار کتابفروشی در چین موجود هست که از این در میان 135 کتابفروشی زنجیره‌ای دارنده سایت‌های آنلاین می باشند .
ه نقل از سیتی هرالد , احتمالا هنگامی نخستین بار به منزل آقای استیون ولفلک وارد گردید تصور کنید به غلط وارد یک کتابفروشی شده‌اید . وی بومی شهر کنویک از ایالت واشنگتن آمریکاست . خودش می گوید دلداده کتاب است و به خاطر همین شمارش کتاب‌هایش از دستش در رفته است البته در آماری سرانگشتی می گوید حدود 30 هزار جلد کتاب در خانه‌اش موجود است .

ایران پیپر می گوید در حین 30 سال قبل بیشتر درآمدش را صرف خرید کتاب نموده است و دلش نیز نمی آمده که هیچ کدام از این کتاب‌ها را بفروشد . در حقیقت وی کتاب‌ها را می‌خریده تا نگه داراست البته خب می گوید بیشتر آن ها را خوانده است .

وی اعتقاد دارد قبلی , حالا و آتی او‌را اشراف نموده است و همین موضوع هیجان‌انگیز است . از هر کتابی که بخواهید در خانه‌اش پیدا میگردد . از کتاب های علمی و تاریخی گرفته تا رمان‌های نویسندگان دارای شهرت خرید کتاب از آمازون . نظر ها آلبرت انیشتین , رمان‌های همینگوی و داستان‌های نیل آرمسترانگ تمامی در گروه فردی یا این که خوبتر بگوییم کتابخانه خانگی یا این که کتابسرا استیون پیدا می‌گردد .

وی اعتقاد دارد زمانی کتابی دیرین در دست میگیرد تمام ماجراهای گذشته‌اش در ذهنش می‌گذرد و همین مورد اورا راضی نگه می دارد . وی 69 سال سن داراست و میگوید می خواهد سال 2020 بازنشسته شود و سایر عمرش را با کتاب‌هایش و خرید کتاب از آمازون سپری نماید .

ایندکسر