حملات هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی حتی بدتر از آن چیزی است که می دانستیم

[ad_1]

برای خبرنامه Conor اینجا ثبت نام کنید.

اطلاعات جدیدی در بحث طولانی این هفته وجود دارد.

برای بیش از یک دهه، من با سیاست ایالات متحده در مورد جنگ با هواپیماهای بدون سرنشین مخالف بوده ام. من استدلال کردم که “جراحی” خواندن حملات هواپیماهای بدون سرنشین یک تبلیغات اورولی است. من بعداً خواستار توقف حملات هواپیماهای بدون سرنشین به دلیل قتل عام های مکرر مردم بیگناه و دلایل دیگر شدم. با این حال، اطلاعات دقیق در مورد بسیاری از حملات به سختی بدست می آمد – و همانطور که معلوم شد، آنچه مردم آمریکا نمی دانستند تحقیرآمیزتر بود.

این نتیجه اصلی اسناد پنتاگون است که در نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش شد:

خلاصه اسناد – ارزیابی محرمانه خود ارتش از بیش از 1300 گزارش تلفات غیرنظامی از نیویورک تایمز – نشان می دهد که چگونه جنگ هوایی با اطلاعات غلط عمیق، هدف گیری عجولانه و اغلب نادرست و کشته شدن هزاران غیرنظامی و بسیاری از کودکان مشخص شده است. ، در تضاد کامل با تصویر دولت ایالات متحده از جنگی که توسط هواپیماهای بدون سرنشین و بمب های دقیق به راه افتاده است.

این اسناد همچنین نشان می دهد که با وجود سیستم بسیار مدون پنتاگون برای غربالگری قربانیان غیرنظامی، وعده های شفافیت و پاسخگویی جای خود را به عدم شفافیت و مصونیت از مجازات داده است.

عظمت خان، که داستان را فاش کرد، در تحلیل بعدی، برداشت های آگاهانه خود را توصیف می کند. “آنچه پس از مطالعه آنها دیدم یک سری اشتباهات غم انگیز نبود، بلکه یک مدل معافیت از مجازات بود: ناتوانی در یافتن غیرنظامیان، تحقیق در محل، شناسایی علل و درس های آموخته شده، مجازات کسی یا مجازات آنها تخلفاتی که مشاهده کردند. از تکرار این مشکلات مکرر جلوگیری می کند، “او نوشت. استفاده طولانی مدت.

نورمن سولومون می گوید سالن:

چیزی که نباید در تمام کلمات پررنگ مانند “شکست”، “هوش نادرست” و “هدف گیری نادرست” گم شود این است که عملا هیچ یک از آنها غیرقابل پیش بینی نبودند. این قتل ها نتیجه سیاست هایی است که اولویت بسیار کمی برای جلوگیری از مرگ غیرنظامیان قائل است.

که در حفاظت یکجردن کوهن و جاناتان الیس آلن با زیر سوال بردن پیش شرط های اصلی استراتژی هواپیماهای بدون سرنشین ایالات متحده پاسخ دادند:

وسوسه انگیز است که روی این موضوع تمرکز کنیم که چگونه پهپادها به پهپادهای ارزان قیمت اجازه استفاده از آن را می دهند. با این حال، با افزایش تعداد تروریست ها و وارد کردن آسیب روانی به سربازان آمریکایی – در حالی که اجازه می دهد جنگ ها برای همیشه ادامه یابد – جنگ هواپیماهای بدون سرنشین به ایالات متحده آسیب می رساند و کشورها را هدف قرار می دهد. جنگ ارزان‌ها هنوز یک جنگ است، قهرمانی ارزان‌ها همچنان یک قهرمانی است، و سیاستمداران در واشنگتن باید با این واقعیت عمل کنند.

که در دلیلاسکات شکفورد شکست دولت ایالات متحده در پاسخگویی را با رفتار خود با افراد خودی که سعی در کشف حقیقت در مورد جنگ هواپیماهای بدون سرنشین دارند، مقایسه می کند:

ارتش به طور منظم حتی در تجزیه و تحلیل کامل آنچه که در اکثر گام های اشتباه خود رخ داده است، ناکام است. اسناد پنتاگون تخمین می زند که تنها در 4 درصد از مرگ غیرنظامیان، شناسایی نادرست اهداف نقش داشته است. اما زمانی که تایمز به صحنه حملات رفت و تحقیق کرد، روزنامه دریافت که شناسایی نادرست اهداف تقریباً یک سوم از مرگ و جراحت غیرنظامیان را به خود اختصاص داده است.

افشاگر دنیل هیل در حال حاضر در یک زندان فدرال در ایلینوی به سر می برد و به دلیل افشای برخی اسناد روزنامه نگاران به 45 ماه محکوم شده است که دقیقاً این مشکلات را در نحوه عملکرد هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی نشان می دهد. با قضاوت بر اساس این گزارش تایمز، نشت های هیل فقط نوک کوه یخ بود. تایمز نشان می دهد که بارها و بارها، این حملات هواپیماهای بدون سرنشین نه تنها مردم بی گناه را می کشند، بلکه در نابودی شورشیان هدف شکست می خورند. حتی با این باور ظالمانه که بیگناه می تواند یک عارضه جانبی باشد، این یک شکست است: گاهی اوقات این بی گناهان تنها افرادی بودند که کشته یا زخمی شدند.

Chip Gibbons در اوایل سال جاری به طور مفصل به این مورد خاص از سیگنال‌دهی پهپادها پرداخت ژاکوبن. او استدلال کرد: افشاگری های دانیل هیل در مورد وحشیانه جنگ هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی به هیچ آمریکایی آسیبی رسانده و آنها را از امنیت کمتری نکرده است. اما پیگرد کیفری او برای گزارش و محکومیت اخیر او به نزدیک به چهار سال زندان ضربه ای به دموکراسی بود.

که در هفتهرایان کوپر اخیراً گفت که کاهش آشکار حملات هواپیماهای بدون سرنشین در دوران دولت بایدن تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفت و از نظر اهمیت دست کم گرفته شد.

تحریک هفته

آمریکایی‌ها عموماً از حفظ حریم خصوصی مراقبت‌های بهداشتی حمایت می‌کنند و بسیاری از ما اگر خود را در مقابل دوربین تلویزیونی در مطب پزشک یا اتاق بیمارستان ببینیم ناراحت می‌شویم. با این حال، زمینه‌هایی برای پذیرش روزنامه‌نگاران در بیمارستان‌ها برای گزارش درباره همه‌گیری COVID-19 و سایر مسائل بهداشت عمومی وجود دارد. در اینجا پیتر ماس این کار را انجام می دهد رهگیری:

محرومیت کلی روزنامه‌نگاران از بیمارستان‌های آمریکا در آغاز همه‌گیری به این معنی بود که عکس‌ها یا فیلم‌های کمی از بیماران مبتلا به این ویروس وجود داشت. این کمبود گرافیک در زمانی رخ داد که آمریکایی ها تصمیم می گرفتند که آیا مسدود کردن و سایر اقدامات علیه کووید واقعاً ضروری است یا خیر. اگرچه نمی توان گفت که آیا شواهد بصری قوی تر باعث کاهش شک و تردیدهایی می شود که در روزهای اولیه ریشه دوانده بود، تعدادی از دانشگاهیان و پزشکان من معتقدم که چنین خواهد بود.

همه‌گیری نشان داده است که چگونه مستند کردن آنچه در بخش اورژانس یا بخش مراقبت‌های ویژه اتفاق می‌افتد می‌تواند تأثیر واقعی داشته باشد… در کشورهای کمتر خوش شانسی که دائماً توسط جنگ یا بلایای طبیعی لرزیده‌اند، بیمارستان‌ها مکان‌های رایجی برای جمع‌آوری اخبار هستند. قربانیان و حقایق آنها فاش می شود. اگر تغییرات آب‌وهوایی و آشفتگی سیاسی در ایالات متحده منجر به تلفات گسترده‌تر شود، بیمارستان‌ها به طور فزاینده‌ای به فضاهای مورد مناقشه تبدیل می‌شوند که در آن شرکت‌ها با روزنامه‌نگارانی که تلاش می‌کنند اخبار را پشت درهای بسته منتشر کنند، درگیر می‌شوند.

بیشتر در مورد بیماری همه گیر

در کد اختری ده، اسکات الکساندر به یک درمان غیرمعمول برای COVID-19 اشاره می کند – و برای پزشکانی که آنقدر شجاع هستند که آن را تجویز کنند. RealClearInvestigations بر پزشکانی تأکید می کند که ادعا می کنند درمان های تجربی بیشتر کووید-19 جان انسان ها را نجات می دهد.

که در واکسآنا نورث این را قابل توجه دانست که آمریکایی ها در طول همه گیری به کار خود ادامه دادند:

برای لحظه ای در اوایل سال 2020، به نظر می رسید که می توانیم از سرمایه داری جدا شویم. یک کروناویروس جدید جهان را فرا گرفته است و رهبران و کارشناسان به ایالات متحده توصیه کرده‌اند که تا پایان بحران فوری به میلیون‌ها نفر در خانه بمانند. این افراد کار نمی کنند. آنها پنهان می شدند، از خانواده های خود مراقبت می کردند و خود را منزوی می کردند تا همه را در امان نگه دارند. با تعلیق بیشتر اقتصاد، شیوع ویروس متوقف می شود و آمریکایی ها به زودی با تلفات نسبتاً کمی به حالت عادی باز خواهند گشت.

بدیهی است که این اتفاق نیفتاد.

در عوض، کارگران یقه سفید به زوم (اغلب با کودکان در پس‌زمینه) تغییر مکان دادند و بقیه مجبور شدند در مواجهه با یک ویروس کشنده در محل کار خود ظاهر شوند. صدها هزار نفر جان خود را از دست دادند، بی‌شماری افسرده و سوخته بودند، و استاندارد بدی جدیدی وضع شد: آمریکایی‌ها حتی در دوران آخرالزمان به کار خود ادامه دادند.

البته، کار در طول یک بیماری همه گیر نیست جدید استاندارد برای بشریت – این هنجار در تاریخ بشر است. و در مقاله ای متضاد در فایننشال تایمزرابین هاردینگ استدلال می کند که ثروتی که سرمایه داری تولید کرده است همان کاری است که انجام داده است این همه گیری های مختلف در کشورهای ثروتمند:

رفاه ما چیزی است که ویروس را بسیار مخرب می کند. کشورهای پیشرفته آماده هستند و می توانند هزینه زیادی برای نجات جان تعداد کمی بپردازند. پنجاه یا دویست سال پیش، زندگی به حالت عادی باز می‌گشت زیرا این بیماری جمعیت بسیار جوان‌تری را از هم پاشید. چه بلوک خوب بود یا بد، ما می توانستیم انتخاب کنیم.

در شبکه های اجتماعی

جمله ای برای تأمل توسط سی تی نگوین:

توییتر به گفتار با زمینه بالا پاداش می دهد و سپس ابزاری عالی برای بی محتواسازی آن گفتار در اختیار ما قرار می دهد. توییتر برای رفع آسیب پذیری ما و سپس مجازات آن طراحی شده است.

دوست دارید سال آینده در این خبرنامه در مورد چه چیزی بحث شود؟ پس از ایمیل امروز، Up for Debate تا سال جدید متوقف خواهد شد. بنابراین به جای پرسیدن یک سوال به موقع و ارسال پاسخ‌هایم در اواخر این هفته، تصمیم گرفتم از شما بپرسم که می‌خواهید در سال 2022 در مورد چه چیزی فکر کنید. آیا سؤالی وجود دارد که به خصوص دوست دارید در بین خوانندگان خود ببینید؟ یا بحث‌های خاصی که دوست دارید کاوش و تقطیر شده و بینش‌های هوشمندانه‌ای از دیدگاه‌های مختلف ارائه شود؟ به من در conor@theatlantic.com بگویید و فصل تعطیلات امن و شادی داشته باشید!

سال بعد می بینمت

با ارسال یک ایمیل، موافقت می کنید که به ما اجازه استفاده از آن را – به طور جزئی یا کامل – در این خبرنامه و در وب سایت خود بدهید. بازخورد منتشر شده شامل نام کامل، شهر و ایالت نویسنده است، مگر اینکه در یادداشت اصلی شما خواسته شده باشد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat