حتی پول رایگان هم نمی تواند مالیات کربن را رفع کند

[ad_1]

دوستان من یک بار دیگر به نقض می پردازیم – یک بار دیگر در مورد قیمت گذاری کربن صحبت می کنیم.

به مدت 40 سال، اقتصاددانان و متخصصان محیط زیست راه حل ساده ای را برای تغییر آب و هوا پیشنهاد کرده اند: برای آن قیمت گذاری کنید. اگر دولت برای هر تن آلودگی گرما که وارد هوا می شود، هزینه ای در نظر بگیرد، اقتصاد به سمت منابع انرژی پاک تر و ارزان تر خواهد رفت و آلودگی کربن به مرور زمان کاهش می یابد.

در عمل، این به معنای افزایش هزینه سوخت های فسیلی – و انجام دادن است که گفتن راحت تر از انجام دادن است علیرغم حمایت به معنای واقعی کلمه از سوی هزاران اقتصاددان، طرح های قیمت کربن هیچ شانس کوتاه مدتی برای تصویب در ایالات متحده ندارند و تنها حدود یک پنجم از کل انتشار گازهای گلخانه ای جهان را پوشش می دهند. محققان دریافته اند که قیمت گذاری کربن یک غیرعادی چالش سیاسی دشوار، زیرا هزینه های بسیار مهمی را به همراه دارد (تمام هزینه های سوخت فسیلی برای همه بالا می رود) به مزایای تا حدودی مبهم. بدتر از آن، برخی از اقتصاددانان استدلال می کنند که قیمت کربن به شدت بر فقرا سقوط می کند زیرا خانوارهای کم درآمد بیشتر درآمد خود را صرف انرژی می کنند.

بنابراین، در چند سال گذشته، وکلا پیشنهاد کرده‌اند که برای دور زدن این موانع و ایجاد یک ایده ناخوشایند قابل قبول‌تر و حتی محبوب‌تر است. بر اساس این طرح جدید، که به عنوان a درآمد خنثی قیمت کربن، دولت از هر تن آلودگی کربن مالیات می گیرد، اما به جای استفاده از آن پول، آن را به عنوان پرداخت به مالیات دهندگان برمی گرداند. در تئوری، این به رای‌دهندگان کمک می‌کند تا نه تنها هزینه‌ها (قیمت‌های بالاتر) را نیز ببینند مزایا (چک آبدار بزرگ).

در آمریکا، این ایده «مالیات و سود سهام» به عنوان یک مرهم غیر ایدئولوژیک و از لحاظ نظری دو حزبی برای تغییرات آب و هوایی مد شده است، راهی برای مالیات بر کربن بدون افزایش اندازه دولت. شورای رهبری آب و هوا، لابی آب و هوای شهروندان، و سیاستمداران جمهوری خواه تقریباً صفر از آن حمایت می کنند (افسوس). اما در خارج از کشور برخی کشورها عملاً رفته اند و این سیاست را اجرا کرده اند. ماتو میلدنبرگر، استاد علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا سانتا باربارا، به من گفت: «تعداد زیادی سناریوهای فرضی وجود دارد که نشان می‌دهد این ایده نویدبخش است. این هفته، تیمی از محققان، از جمله میلدنبرگر، اولین مطالعه عمده را در مورد اینکه آیا قیمت کربن بدون درآمد واقعاً حمایت از سیاست آب و هوا را افزایش می دهد، منتشر کردند. نتایج به خوبی تئوری نبود.

میلدنبرگر گفت: «ما شواهد قوی مبنی بر اینکه تخفیف‌ها باعث افزایش راحتی مردم با قیمت‌گذاری کربن شود، پیدا نکردیم. حتی زمانی که مردم سود سهام بیشتری نسبت به پرداخت مالیات دریافت می‌کنند، از قیمت‌های بالاتر انرژی رنجیده می‌شوند و تمایل دارند سیاست را در پرتو سیاست گسترده‌تر خود ببینند. دیدگاه اصلی من این است که شواهدی نمی بینیم که سود سهام روشی دگرگون کننده برای غلبه بر سیاست تغییرات آب و هوایی است.

میلدنبرگر و همکارانش از شهروندان کانادا و سوئیس، دو کشوری که چیزی نزدیک به قیمت کربن بدون درآمد را اجرا کرده اند، نظرسنجی کردند. در کانادا، ساکنان برخی از استان‌ها به عنوان بخشی از اظهارنامه مالیاتی سالانه خود، تخفیف یکجای کربن دریافت می‌کنند. همه ساکنان سوئیس این تخفیف را به عنوان تخفیف در حق بیمه سلامت خود می دانند.

هیچ یک از این سیاست‌ها، طرح مالیات و سود سهام «ایده‌آل» نیست که برخی از اقتصاددانان آن را تأیید می‌کنند، که در آن همه چک ماهانه یا فصلی دریافت می‌کنند. اما آنها نزدیک هستند، و به طرز قابل تحسینی پیشرو هستند: برای مثال، در کانادا، 80 درصد ساکنان بیشتر از آنچه در مالیات پرداخت می کنند، تخفیف دریافت می کنند.

با این حال “در عمل، [people] میلدنبرگر به من گفت که در سوئیس و کانادا چیز زیادی در مورد تخفیف هایی که دریافت می کنند نمی دانند. آنها سود این سیاست را دست کم گرفتند و هزینه آن را دست کم گرفتند.»

به عنوان مثال، در انتاریو، تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان نمی دانستند که تخفیف دریافت کرده اند. در ساسکاچوان، اکثر پاسخ دهندگان انجام داد می دانم اما فکر می کردم تخفیف آنها به طور متوسط ​​268 دلار در سال بود، در حالی که واقعاً 444 دلار بود. حمایت از مالیات کربن با شناسه حزب اعلام شد: اعضای حزب لیبرال نخست وزیر جاستین ترودو، که این مالیات را اجرا می کرد، از آن حمایت کردند. اعضای حزب محافظه کار با آن مخالفت کردند. وقتی محققان به پاسخ دهندگان تخفیف واقعی خود را نشان دادند، دیدگاه هیچ کس تغییر نکرد، اما پاسخ دهندگان راست از این سیاست متنفر بودند. دریا. او گفت: «آنها بیشتر به این باور رسیدند که با این سیاست از بین رفته اند.

در سوئیس، اکثر پاسخ دهندگان از تخفیف اطلاعی نداشتند. نظرسنجی نشان داد که وقتی به آنها گفته شد چقدر از این سیاست درآمد کسب کرده‌اند، تأیید این سیاست افزایش یافت، اما به میزان بسیار کمی. میلدنبرگر گفت: «هیچ چیز برای حمایت از مالیات‌های بلندپروازانه‌تر کربن در آینده که دانشمندان می‌گویند ضروری است، وجود نداشت. تابستان گذشته، رای دهندگان سوئیسی در یک همه پرسی سراسری، طرح بزرگتر مالیات و سود سهام را رد کردند.

این واکنش‌های ملایم به این سیاست برای اکثر مالیات‌دهندگان که در واقع پول رایگان دریافت می‌کنند، کاملاً غیرمنطقی است. با این حال، تا حدی منطقی است: اگر از تغییر جامعه (و پرداخت هزینه بیشتر در پمپاژ) برای رسیدگی به یکی از چالش‌های اصلی زمان ما حمایت نمی‌کنید، چرا ۴۴۴ دلار در سال باید آن را تغییر دهد؟ «یک خاصی وجود دارد… عجیب بودن میلدنبرگر گفت: استفاده از سود سهام برای حل چالش های سیاسی قیمت گذاری کربن. زیرا مزیت واقعی قیمت گذاری کربن داشتن یک آب و هوای پایدار در 10 سال آینده است. پرداخت، مانند یک مزیت جانبی است.»

برای میلدنبرگر، نتایج نشان داد که ذهنی هزینه ها و منافع همیشه بر واقعیت های واقعی اقتصادی غلبه خواهد کرد. از آنجایی که قیمت‌های کربن بر هر جنبه‌ای از اقتصاد تأثیر می‌گذارد و جنجال‌های زیادی را برانگیخته است، «یک عدم تقارن اساسی در سود بالقوه‌ای که دریافت می‌کنید و پیام‌های شدیدی که در مورد هزینه‌ها دریافت می‌کنید وجود دارد». به عنوان مثال، در انتاریو، دولت محافظه‌کار استانی برچسب‌هایی را روی هر پمپ بنزینی که در مورد تأثیر قیمت کربن هشدار می‌داد، نصب کرد. او گفت که پرداخت سالانه یکباره نمی تواند چنین پیام رسانی همه جانبه ای را شکست دهد. (کانادا قصد دارد به زودی به چک های سه ماهه روی بیاورد تا سهم ذهنی پرداخت ها را افزایش دهد.)

گرنوت واگنر، اقتصاددان در دانشگاه نیویورک، نسبت به این نتایج عاقلانه تر بود. او به من گفت: «افرادی وجود دارند که متقاعد شده‌اند که طراحی خط مشی‌شان جواب می‌دهد، و ببین، هرگز چنین نیست. “در پایان روز، همه چیز سیاست است. و همه اینها سیاست هویتی است، چیزی که ما دوست داریم اینطور نباشد، اما هست.»

او گفت که در زادگاهش اتریش، دولت به تازگی یک طرح مالیات بر کربن و سود سهام، همراه با تعداد زیادی کاهش مالیات برای کسب و کار را اجرا کرده است. و یارانه حمل و نقل عمومی ملی او گفت: “کل بسته چیزی است که تفاوت را ایجاد می کند.” او خاطرنشان کرد که بیش از 20 سال بین اولین پیشنهاد مالیات بر کربن در اتریش و ترکیب خاصی از سیاست ها و ائتلاف هایی که این امکان را فراهم کرد، گذشت.

با این حال، برای میلدنبرگر، نتایج نشان می دهد که ایجاد سیاست بسیار دشوار است سیاسی حلقه های بازخورد در تاریخ آمریکا، تنها چند برنامه – مانند تامین اجتماعی، لایحه GI، و مدیکر – شرایط سیاسی را ایجاد کرده اند که آنها را در آینده حفظ و گسترش داده است. به طور کلی «مردم برای دفاع از منافع مادی خود بسیج نمی شوند.

او گفت که در یک محیط سیاسی که خود نتایج انتخابات مورد مناقشه قرار می گیرد، انتظار اینکه مردم به سمت درک واقعی از هزینه ها و منافع حرکت کنند احمقانه است. «چیزهای احمقانه تری وجود دارد که مردم اکنون به آن باور دارند تا مزایا یا هزینه ها [of a policy] 500 دلار در مقابل 5000 دلار هستند. ممکن است محدودیت‌های واقعی برای اینکه چقدر می‌توانیم انتظار داشته باشیم ساختار عینی سیاست‌ها در حال حاضر سیاست را تغییر دهد، وجود داشته باشد.»

این یک یافته دلسردکننده است – و ممکن است به سیاست سخت‌تر تغییر آب و هوا در آینده اشاره کند. حداقل می‌توان روی شرکت‌ها برای توجه به جریان نقدی خود حساب کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort