جو بایدن باید توافق آب و هوایی جو مانچین را بپذیرد

[ad_1]

وقتی در مورد تغییرات آب و هوایی می نویسم سعی می کنم از ناامیدی دوری کنم. پس از پنج سال تحقیق در مورد این موضوع، متوجه شدم که بازی با تلفن، چیزی را شکل می دهد که در نهایت وارد گردش می شود. مثال: هفته گذشته، دانشمندان داده‌های ماهواره‌ای را ارائه کردند که نشان می‌داد یک قطعه یخ شناور در سواحل قطب جنوب شروع به تجزیه شدن کرده است. این هشدار و تعجب آور است، اما فاجعه آمیز نیست. با این حال در پایان چرخه شستشوی روزنامه نگاری، اضطراب به تهدیدی برای کل صفحه یخ تبدیل شده بود. او در آستانه سقوط بود. ما هنوز این را نمی دانیم.

بنابراین: سعی می کنم از ناامیدی دوری کنم. اما گاهی اوقات ناامیدی احساس درستی است.

ایالات متحده در آستانه یک شکست بزرگ در بازنویسی تاریخ است. روز یکشنبه، سناتور جو مانچین، رهبر دموکرات‌ها، به فاکس نیوز گفت که نمی‌تواند به قانون ساخت و ساز بهتر، ابزاری برای بسیاری از سیاست‌های قانونی جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در مورد آب و هوا، رأی دهد.

اگر این تصمیم معتبر باشد، مانچین عملاً سرنوشت این سیاره را رقم زده است: تقریباً تضمین شده است که جهان تا سال 2040 بیش از 1.5 درجه سانتیگراد بالاتر از دمای پیش از صنعتی خود گرم شود. اما این یک تراژدی برای ایالات متحده نیز خواهد بود. که مزیت فناوری خود را به چین منتقل خواهد کرد. در واقع من نگران آن هستم فقط مانچین و سایر دموکرات‌ها اساساً به برتری صنعتی چین یارانه پرداخت می‌کنند.

اگر Build Back Better شکست بخورد، برای حزب دموکرات نیز فاجعه خواهد بود. بایدن استدلال می کند که فقط میانه روی، تجربه و نهادگرایی او می تواند بحران های کشور را کاهش دهد. دموکرات‌ها در کنگره و پس از آن نانسی پلوسی و چاک شومر، عمل‌گرایان سالمند، به ترتیب به ریاست مجلس نمایندگان و سنا انتخاب شدند. اگر این سه نفر از میانه‌روها نتوانند کالا را تحویل دهند – اگر نتوانند، علیرغم چندین دهه سردرگمی، در واقع از یک قانون آب و هوایی جاه‌طلبانه اما ناکافی عبور کنند – پرونده چپ میانه خود به خود فرو می‌پاشد. چپ قانع‌کننده‌تر از همیشه استدلال خواهد کرد که رادیکالیسم و ​​شکاف سیاسی به تنهایی پاسخی معقول به بحران آب‌وهوایی است.


برخی از کارشناسان هنوز سیاست آب و هوا را به روشی که برای اولین بار در دهه 1990 ترسیم شد در نظر می گیرند: به عنوان یک خدمت به جهان، به عنوان یک امر اساسی. کار درست کشوری که سیاست اقلیمی را اتخاذ کرده است، قرار است هزینه های داوطلبانه را برای کشورهای دیگر بپردازد. اما این دیدگاه ناقص و به طرز خطرناکی با اتفاقات چند سال اخیر خارج است. ما قبلاً می دانیم که کشورهایی که برای اولین بار فناوری را توسعه می دهند بیشترین سود را می برند. کشورها با اقدام به موقع، به بخش‌های فناوری سبز محلی خود – یعنی نسل‌های بعدی صنایع انرژی – کمک می‌کنند تا مزیت رقابتی ایجاد کنند. با رشد بازار داخلی فناوری‌های سبز، شرکت‌هایی که به آن خدمات ارائه می‌کنند محصولات خود را در طول زمان بهبود می‌بخشند و یاد می‌گیرند که ابزارهای خود را سریع‌تر، ارزان‌تر و کارآمدتر کنند. سپس کالاهای ارزان و عالی خود را به دنیا می فروشند.

و چین، که مانچین از آن به عنوان دشمن اصلی جهانی آمریکا یاد می کند، چنین فکر نمی کند. این کشور قهرمان آب و هوا نیست: سال گذشته آلودگی کربنی آن از مجموع انتشار گازهای گلخانه ای هر کشور ثروتمندی فراتر رفت. اما رهبری او به دلایل زیادی به هر حال به فناوری های انرژی جدید چسبیده است غیر مرتبط به تغییرات آب و هوایی دولت چین به دلیل وابستگی به نفت خاورمیانه و گاز طبیعی ایالات متحده، سعی کرده تا حد امکان منابع انرژی را در داخل مرزهای خود توسعه دهد. سال‌ها آلودگی هوای سمی نیز به او نیاز سیاسی برای توسعه تا حد امکان انرژی کم آلاینده داد.

همه این چیزها – منافع دنیا، منافع شخصی کشور – به یک نتیجه منتهی می شود: چیزی باید بگذرد. برخی از نسخه های لایحه آب و هوا. همه نوع نسخه او

آنچه بسیار ناامید کننده است این است که بزرگترین جنجال بر سر این لایحه است آنها نیستند در مورد سیاست آب و هوا در عوض، آنها برای ده ها سیاست اجتماعی در بسته Build Back Better هستند. مانچین از رهبران دموکرات می خواهد که انتخاب کنند کدام یک از این برنامه ها به طور نامحدود ادامه یابد. (با توجه به رویه سنا برای تصویب این لایحه برای ساخت بهتر، این نباید بر حجم بودجه بعد از 10 سال تأثیر بگذارد.) با این حال، تاکنون شومر و پلوسی از این امر خودداری کرده اند. در عوض، آنها این برنامه ها را در یک دهه آینده به امید اینکه کنگره آینده آنها را تجدید کند، متوقف کردند. مانچین از این رویکرد خشمگین است زیرا می گوید تمدید همه برنامه ها به طور نامحدود بودجه را 4.5 تریلیون دلار افزایش می دهد که کمتر از 1.8 تریلیون دلار خود او است.

ما اکنون می دانیم که هفته گذشته مانچین بسته ای به همین مقدار پیشنهاد داد که شامل بیش از 500 میلیارد دلار هزینه آب و هوایی است. واشنگتن پست کاخ سفید در حال بررسی نحوه پاسخگویی بود تپهل، اختلاف بر سر اینکه آیا بایدن می تواند نام مانچین را در یک بیانیه مطبوعاتی بیاورد یا خیر شروع شد. (و من آن قسمت را نمی فهمم.) اما اگر شما نیز مانند من معتقدید که بایدن باید سیاست آب و هوا را در طول این مدت اتخاذ کند این در یک مقطع زمانی خاص – زمانی که می‌توانیم تغییرات اقلیمی را تشخیص دهیم، اما هنوز قبل از برگشت‌ناپذیر شدن آن، علیه آن عمل می‌کنیم – تقریباً بدیهی است که دموکرات‌ها باید این توافق را انجام می‌دادند و باید هر کاری که ممکن است برای بازگرداندن آن روی میز انجام دهند. ، اگر قبلاً نه اگر به آنچه دموکرات‌ها درباره تغییرات آب و هوا می‌گویند باور دارید، تقریباً هر سیاست اجتماعی، از جمله اعتبار مالیاتی کودکان، ارزش قربانی کردن دارد تا کربن‌زدایی به قانون تبدیل شود.

در میان برخی از ترقی خواهان این غریزه وجود دارد که بایدن باید ضررهای خود را در اینجا کاهش دهد و به سمت اقدامات اجرایی برود. این نصیحت وحشتناکی است او می تواند کاری انجام دهد، اما کافی نخواهد بود. مدل‌های آزمایشگاه صفر پرینستون نشان می‌دهد که اگر کنگره قوانین آب و هوایی را تصویب کند، هدف بایدن برای به نصف رساندن آلودگی کربنی ایالات متحده تا سال 2030 (در مقایسه با بالاترین سطح آن) بسیار آسان‌تر خواهد بود.

هر توافقی که دموکرات‌ها انجام دهند، توانایی آن‌ها را برای اتخاذ قوانین متمرکز بر آب و هوا بعداً تقویت می‌کند، زیرا وقتی دولت فدرال از قدرت خود برای ارزان‌تر کردن چیزها استفاده می‌کند، ارزان‌تر می‌شوند. این برای قوانین فدرال مهم است، زیرا پس از ریاست جمهوری رونالد ریگان، هر مقررات جدید فدرال باید از طریق تجزیه و تحلیل هزینه و فایده انجام می شد. یعنی آژانس فدرال باید نشان دهد که هزینه تخمینی یک قانون پیشنهادی که به دلار اندازه‌گیری می‌شود، کمتر از منافع مورد انتظار آن به دلار است. اگر دولت فدرال قصد دارد برای یارانه دادن به فناوری های سازگار با آب و هوا هزینه کند، هزینه تخمینی اتخاذ یک قانون تهاجمی تر را کاهش می دهد. بنابراین، اگر کنگره به هزینه وسایل برقی برای گرمایش خانه یارانه بدهد، وزارت انرژی قادر خواهد بود قوانین سختگیرانه تری را برای کارایی آنها اتخاذ کند. اگر به خرید خودروهای برقی یارانه بدهد، ممکن است قوانین آلایندگی لوله اگزوز سازمان حفاظت محیط زیست سخت‌تر شود.


با توجه به لایحه زیرساخت های دو حزبی، ایالات متحده در شرف شروع هزینه های تحقیقاتی است. (منچین این را در استدلال خود علیه Build Back Better نشان می دهد، و حداقل در واقع حق با اوست.) تحقیق و توسعه فوق العاده است، و اقتصاددانان متعارف حق دارند آن را اینگونه بیان کنند. خیر عمومیموهبتی برای جامعه که دولت می تواند و باید آن را تامین کند. ولی تمیز تحقیقات ما فقط به این نقطه می رسد. و اگر ایالات متحده مواظب نباشد – اگر الف ایجاد نکند بازار برای ایده‌های جدیدی که او تولید می‌کند – سپس هر فناوری جدیدی که تحقیق و توسعه را کشف کند، از بین انگشتان او می‌لغزد.

آمریکا در توسعه ایده های جدید و همچنین تبدیل آنها به محصول خوب عمل کرده است. ماشین، هواپیما، کامپیوتر – در قرن بیستم، آمریکایی‌ها فناوری‌های کلیدی را اختراع کردند که از آنها پشتیبانی می‌کرد و سپس با موفقیت آنها را تجاری کردند.

ایالات متحده پیشرو در نوآوری است: جهان به کلاس های درس، دانشگاه ها و آزمایشگاه های ملی ما حسادت می کند. محققان دولتی و اساتیدی که از بودجه عمومی برخوردار هستند، ایده ها، مواد و رویکردهایی را توسعه می دهند که مرز دانش را دیکته می کند. اما این واقعا یک نیست تکنولوژیکی رهبر. (آیا وسیله ای در خانه شما وجود دارد که مطمئن باشید می توانید بگویید از خط مونتاژ ایالات متحده خارج شده و زندگی شما را بهبود می بخشد؟ نه رایانه یا تلفن همراه شما. نه مایکروویو شما.) به این دلیل است که او نمی تواند دستگاه خودش را ترجمه کند. ایده ها که در محصولات نمی تواند تحقیقات در سطح جهانی خود را به کالاهای قابل فروش تبدیل کند که واقعاً بفروشند. همانطور که نوشتم، تحقیقات با بودجه ایالات متحده در آزمایشگاه های آمریکایی اولین پنل خورشیدی را در دهه 1950 تولید کرد. اما دولت ایالات متحده از توسعه بازار فناوری خورشیدی امتناع کرد و در دهه 1980، شرکت های ژاپنی و نه آمریکایی، پنل های خورشیدی را با موفقیت راه اندازی کردند.

مانند نیکوس تزافوس، رئیس انرژی و ژئوپلیتیک جیمز شلزینگر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی، اخیرا نوشت، ایالات متحده در حال توسعه ناموفق است بازارها برای نوآوری های خود این اتفاق در مورد پنل های خورشیدی افتاد. این در حال حاضر با نیمه هادی ها اتفاق می افتد. و همین است اراده با نوآوری های انقلابی ایجاد شده توسط لایحه زیرساخت دو حزبی اتفاق افتاد.

چگونه از این سرنوشت اجتناب کنیم؟ ما ابتدا به آژانس‌های فدرال نیاز داریم که بدانند کارشان ارائه نوآوری‌های جدید به بخش عمومی است. اما ما همچنین به سیاست عمومی نیاز داریم تقاضا برای فناوری های جدید را تضمین می کند. ما به نوع اعتبارات مالیاتی، تضمین خرید و یارانه نیاز داریم بودجه توسط لایحه Build Back Better تامین شده است برای کمک به کارآفرینان برای اطمینان از اینکه بازاری برای هر نوآوری جدیدی که به محصول تبدیل می شود وجود دارد. ما به سیاست هایی مانند اعتبار مالیاتی 48C مانچین نیاز داریم که شرکت ها را تشویق می کند تا کارخانه های انرژی مدرن در مناطق روستایی راه اندازی کنند. اینها همه سیاست هایی هستند که در صورتحساب Build Back Better سرمایه گذاری شده اند. این کشور به همان اندازه که برای چندین دهه بوده است به وصله خط لوله نوآوری خود به بازار نزدیک است. دموکرات ها باید آن را مهر و موم کنند. زمان تصویب لایحه یا نابودی کشوری است که در حال تلاش است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat