جوایز سیاسی پذیرش افراد واکسینه نشده

[ad_1]

سیاستمداران به ندرت به دنبال عصبانی کردن رأی دهندگان خود هستند، خیلی کمتر به این امر اعتراف می کنند. بنابراین زمانی که امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه تمایل خود را برای مخالفت با شهروندان فرانسوی واکسینه نشده علیه کووید ابراز کرد، ناظران و بسیاری از افراد بر خود رقبا آنها ترسیده بودند و برخی کمی گیج شده بودند. ماکرون در ماه آوریل مجدداً انتخاب خواهد شد و یک چهارم کشورش مصونیت ندارند.

اما چیزی که برای مکرون خطرناک به نظر می رسید ممکن است از نظر سیاسی محاسبات حیله گرانه تری باشد، نه برای چه کسی، بلکه برای چه کسی. انجام نده. در فرانسه و سایر دموکراسی‌ها در سراسر جهان، افراد واکسینه نشده بخش نسبتاً کوچکی از جمعیت را تشکیل می‌دهند. مکرون و همکارانش در کشورهایی مانند استرالیا و ایتالیا تخمین زده‌اند که محکوم کردن این گروه می‌تواند از نظر سیاسی مؤثرتر از تسلیم شدن در برابر آن باشد. مسابقات آزاد استرالیا، هدف خشم سیاستمداران قرار گرفته است. ماکرون و دیگر رهبران منتخب دموکراتیک که در انتخابات امسال قرار دارند، با اتخاذ مواضع سخت‌گیرانه‌تر در قبال افراد واکسینه نشده، می‌توانند پایگاه انتخاباتی قوی‌تری داشته باشند: اکثریت واکسینه‌شده و بی‌صبر.

علیرغم همه توجهی که به شکاف سیاسی فزاینده بین افراد خسیس و نادان صورت می گیرد، واکسیناسیون در کشورهایی که واکسن ها به طور گسترده در دسترس هستند بسیار محبوب است. کشورهایی مانند امارات متحده عربی، اسپانیا و کانادا به ترتیب دارای نرخ واکسیناسیون تا 94٪، 81٪ و 79٪ بدون الزامات رایج واکسن هستند. برای درک این محبوبیت: تعداد بریتانیایی‌هایی که واکسینه شده‌اند (47 میلیون) بیشتر از تماشای فینال یورو 2020 بین انگلیس و ایتالیا (31 میلیون) است. در ایالات متحده، واکسیناسیون رایج‌تر از نوشیدن قهوه، تماشای تلویزیون یا حتی تماشای سوپر بول است.

بنابراین منطقی است که سیاستمداران به دنبال استفاده از این موضوع محبوب به نفع سیاسی خود باشند. این امر به ویژه در زمینه فرانسه صادق است، جایی که تخمین زده می شود که تنها 5 میلیون نفر بالای 12 سال هنوز یک دوز دریافت نکرده اند. با تصویب اخیر قوانین جدید که دسترسی افراد بدون مدرک واکسیناسیون را به رستوران ها، وسایل نقلیه و سایر مکان های عمومی محدود می کند، دولت فرانسه به وضوح در تلاش است تا دیگر افراد سرسخت این کشور را تشویق کند که مورد ضربه قرار بگیرند. همانطور که ماکرون با رنگ آمیزی بیان کرد، دولت او می خواهد عدم واکسیناسیون را آنقدر ناخوشایند کند که «بیف کند.[es] آنها را حذف کنید. “تا همین اواخر، فرانسوی‌های غیر ایمن‌شده همچنان می‌توانستند به مکان‌های عمومی دسترسی داشته باشند، تا زمانی که می‌توانستند شواهدی مبنی بر منفی بودن تست کووید ارائه کنند، که قبلا به عنوان یک رویکرد “هویج” برای ترویج واکسیناسیون توصیف کردم. به نظر می رسد ماکرون، مدل تنبیهی تر، کمپین ریاست جمهوری که هنوز اعلام نشده است را با وعده پایبندی به افراد واکسینه نشده آغاز می کند.

در مورد ماکرون، این فقط می تواند کارساز باشد. صبر و شکیبایی با افراد غیر ایمن در فرانسه رو به کاهش است، جایی که تقریباً نیمی از جمعیت بر این باورند که افراد واکسینه نشده باید هزینه‌های بیمارستان خود را بپردازند (مراقبت‌های بهداشتی در فرانسه، مانند اکثر کشورهای اروپایی، توسط دولت تأمین می‌شود). دو سوم از الزامات جدید پاسپورت واکسن برای دسترسی به مکان های عمومی حمایت می کنند. از نظر بسیاری از مردم فرانسه، واکسیناسیون گسترده بلیط آنها برای یک ظاهر عادی در تابستان بود. از آنجایی که نوع Omicron گسترش می یابد و بخش های مراقبت های ویژه تحت فشار بیماران عمدتاً واکسینه نشده قرار می گیرند، بسیاری ممکن است تعجب کنند که چرا کسانی که واکسینه شده اند باید با همان محدودیت هایی روبرو شوند که آنها را انتخاب کرده اند. همین منطق تصمیم دولت اتریش در سال گذشته را برای اعمال محدودیت تنها برای حدود 2 میلیون نفر واکسینه نشده در این کشور توجیه کرد، سیاستی که بعدها چندین کشور اروپایی دیگر از آن تقلید کردند.

مکرون با هدف قرار دادن افراد واکسینه نشده، خود را به عنوان متحد اکثریت واکسینه شده معرفی می کند. او همچنین مخالفان سیاسی خود را در موقعیت ناخوشایندی قرار می‌دهد که باید از افراد واکسینه نشده دفاع کنند، زیرا نیو استیتمنایدو ووک خاطرنشان کرد که “تنها جذابیت انتخاباتی محدودی می تواند وجود داشته باشد زیرا حوزه انتخابیه اصلی مورد نظر آن بسیار حاشیه ای است.”

ماریو دراگی، نخست‌وزیر ایتالیا، که هفته گذشته مجموعه‌ای از محدودیت‌های جدید را برای ممنوعیت ورود افراد واکسینه نشده به مکان‌های عمومی مانند رستوران‌ها، تئاترها و وسایل نقلیه اعمال کرد، افراد واکسینه نشده را نیز به محل کار خود برده است. دراگی هفته گذشته گفت: «بیشتر مشکلاتی که ما امروز با آن روبرو هستیم به این واقعیت بستگی دارد که افراد واکسینه نشده هستند. او برخلاف مکرون در انتخابات آینده شرکت نمی کند. اما حتی اگر چنین بود، نخست وزیر جای نگرانی نداشت: 86 درصد از جمعیت واجد شرایط ایتالیا قبلاً واکسینه شده اند. و مانند اکثر اروپایی ها، اکثریت ایتالیایی ها موافق پاسپورت این کشور برای واکسن هستند. تصمیم اخیر دولت ایتالیا برای اعمال واکسن کووید به افراد بالای 50 سال نیز مورد حمایت گسترده قرار گرفته است.

اما شاید معروف ترین نمونه این استراتژی سیاسی را بتوان در استرالیا دید که در آخر هفته به بن بست 10 روزه خود با جوکوویچ که دیروز از این کشور اخراج شد، در آستانه اولین مسابقه او پایان داد. تنیسور صربستانی اوایل این ماه وارد ملبورن شد تا از عنوان قهرمانی خود در مسابقات آزاد استرالیا دفاع کند که این مسابقات برای او از معافیت پزشکی برخوردار شد. مردم استرالیا که از سخت‌ترین محدودیت‌های مرزی مرتبط با همه‌گیری رنج می‌برند، به شدت با استثنای جوکوویچ مخالفت کرده‌اند، زیرا او در تنیس بسیار خوب است. اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا، که شاید فرصتی برای افزایش محبوبیت رو به کاهش حزبش در آستانه انتخابات آتی این کشور می بیند، از دولت خود خواسته است تا لغو ویزای جوکوویچ به این دلیل که “هیچ کس در اوج نیست”. [the] قوانین.” نیروی مرزی استرالیا بیانیه جداگانه ای را با اشاره به عدم رعایت الزامات ورود جوکوویچ صادر کرد.

افکار عمومی در این مورد با موریسون همراه است. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که 71 درصد استرالیایی ها معتقدند جوکوویچ نباید حق ماندن در این کشور و رقابت را داشت. اما دادگاه های استرالیا در ابتدا از ستاره تنیس حمایت کردند. هفته گذشته یک قاضی فدرال حکم داد که تنیسور باید از بازداشت آزاد شود و ویزای او بازگردانده شود. این در نهایت مانع از آن نشد که دولت موریسون برای دومین بار روز جمعه ویزای جوکوویچ را به دلایل “سلامتی و نظم” با این استدلال که به نفع عمومی است لغو کند.

لغو روادید جوکوویچ نیز به نفع سیاسی دولت بود. اگر چه اخراج جوکوویچ خطر ایجاد اختلاف دیپلماتیک با صربستان را در پی دارد که دولت آن از نگرش استرالیا نسبت به بزرگترین ستاره ورزش انتقاد کرده است، اما اجازه ماندن به او باعث رفتار ویژه ای با او می شود، به ویژه با توجه به افشاگری هایی که ممکن است استرالیایی ها را گمراه کرده باشد. نیروهای مرزی. بیگانگی صربستان به وضوح نامطلوب است، اما دادن پاس جوکوویچ از نظر سیاسی خطرناک خواهد بود، به ویژه در کشوری مانند استرالیا، که دارای 92 درصد واکسیناسیون است. موریسون همانقدر که ممکن است از سلامت عمومی دفاع کرده باشد، از موضع سیاسی خود نیز دفاع کرده است.

مانند همه استراتژی های سیاسی، موضع در برابر کلاهبرداران معتبر نیست. در مورد مکرون، انتقاد وی از شهروندان واکسینه نشده توسط برخی رای دهندگان می تواند به عنوان غرور مشتری تعبیر شود. از نظر موریسون، ماجرای جوکوویچ از نظر برخی به عنوان یک حواس پرتی از مدیریت دولت استرالیا در مورد پرش Omicron تلقی می شود. شاید بزرگترین نگرانی در مورد لفاظی های ضد موم – چیزی که بارها توسط متخصصان بهداشت عمومی بیان شده است – این باشد که می تواند افراد واکسینه نشده را کمتر در معرض آسیب قرار دهد. اما بسیاری از اکثریت واکسینه‌شده‌ها، که صبرشان برای همه‌گیری و شفقت برای همتایان واکسینه نشده‌شان رو به کاهش است، ممکن است احساس آرامش کنند: پس از تقریباً دو سال از COVID-19، رهبران آنها دقیقاً به آنها می‌گویند که چه کسی را مقصر بدانند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü