جشن تعطیلات در دفتر بازگشته است

[ad_1]

برای شرکت هایی که پول لازم برای رفتن به یک مهمانی تعطیلات را دارند، مکان ایده آل ممکن است چیزی شبیه به Freehold به نظر برسد. رستوران شیک صنعتی ویلیامزبورگ، بروکلین، مجهز به همه چیزهایی است که هزاره این شهر ارائه می دهد: کافه، سالن استراحت، حیاط با چراغ های چشمک زن و میز پینگ پنگ. آخرین جشن تعطیلاتی که چند وقت پیش رفتم آنجا بود. این دقیقاً یک نوشیدنی پر سر و صدا نبود – در تلاش برای کاهش خطر رفتار مستی، شرکت همه نوشیدنی‌ها را به دو نوشیدنی محدود کرد – اما شرکت در آن صدها نفر آسان بود. یادم می‌آید که برای ورود به داخل بلوک صف می‌کشیدم، در مسیر دستشویی، بدن‌ها را فشار می‌دادم، و با حواس‌پرتی صحبت‌های کوتاهی انجام می‌دادم، همانطور که با هر جمعیت زیادی انجام می‌دهید.

برد گالاگر، یکی از بنیانگذاران Freehold نیز این مهمانی را به یاد می آورد: او در خانه کار می کرد زیرا افراد زیادی در آنجا حضور داشتند. او به من گفت که به دلایل واضح، مدتی است که محل برگزاری جشنی با این عظمت جشن گرفته است. از جمله کارهایی که بیماری همه گیر در سال گذشته انجام داد، شرکت ها را مجبور کرد که سنت دسامبر جشن تعطیلات اداری را کنار بگذارند، چه به معنای یک گردهمایی بی تکلف در دفتر باشد یا یک ویژگی عجیب و غریب که ده ها هزار دلار یا بیشتر هزینه دارد. گالاگر گفت: «من سال گذشته یک هولیگان را تماشا کردم. واقعاً این اتفاق نیفتاد.» بدون هیچ گزینه دیگری، شرکت‌هایی که سعی می‌کردند یک سال وحشتناک را با چیزی خوب برای کارگران خود به پایان برسانند، راه مهمانی‌های زوم (تا حدی بدبینانه) یا، اگر بودجه داشتند، هدایایی را در پیش گرفتند.

اما امسال همه چیز فرق می کند. تنها 11.3 درصد از آمریکایی‌های شاغل به دلیل همه‌گیری همه‌گیر هنوز از خانه کار می‌کنند، و به لطف واکسن‌ها، مجموعه شخصی دیگر تهدیدی برای کووید نیست. ماهیت مهمانی‌های تعطیلات به تدریج در طول سال‌ها تغییر کرده است، و اینکه شرکت‌ها دقیقاً چگونه – و اینکه آیا – تصمیم می‌گیرند تعطیلات امسال را نامگذاری کنند، اولین گام برای ابداع یک بیماری همه‌گیر ناشناخته دیگر است: آیا مهمانی اداری همیشه به همین شکل خواهد بود؟

کارشناسان منابع انسانی و متخصصان رویداد که با آنها تماس گرفتم موافقت کردند: جشن جشن شرکت وجود دارد به طور رسمی بازگشت، هر چند در موارد مناسب. الیسا جساپ، مشاور منابع انسانی در انجمن مدیریت منابع انسانی، به من گفت که حتی قبل از آن که Omicron به طور کلی در مورد مهمانی های شخصی کمتری شنیده بود، و آنهایی که هنوز اتفاق می افتد معمولاً کوچکتر از قبل از همه گیری هستند. او گفت که به نظر می رسد مهمانی های شخصی در میان شرکت هایی با کمتر از 50 کارمند و آنهایی که در مکان هایی با آب و هوای گرم مستقر هستند که امکان گردهمایی در فضای باز را فراهم می کند متمرکز شده است. در Freehold، گالاگر همچنین شاهد بازگشت مهمانی های تعطیلات به شکلی کوچکتر و صمیمی تر است. این مهمانی‌های کوچک بسیار دور از مهمانی‌هایی هستند که صدها بازدیدکننده قبل از همه‌گیری میزبانی می‌کردند: «من می‌توانم بگویم که ما واقعاً مهمانی‌هایی بین 10 تا 30 نفر و سپس 40 تا -70 نفر می‌بینیم. [range]”گالاگر گفت. او سوالات بیشتری از استارت‌آپ‌های کوچک دریافت می‌کند، و شرکت‌های نسبتاً کمی بزرگی که پیدا شده‌اند، تمایل دارند که مهمانی‌های تیم خود را به هم بریزند تا جلسات را تا حد امکان کوچک نگه دارند.

اما در حالی که بسیاری از شرکت ها می خواهند انجام دهند چیزی برای افزایش روحیه کارکنان و پایان دادن به سال با یک یادداشت مثبت، مهمانی های شخصی دور از انتخاب واضح هستند. برونسون ون ویک، یک سازمان دهنده رویداد مستقر در نیویورک، گفت: “فکر نمی کنم این یک اولویت در سال 2021 باشد.” تاکنون از شرکت رویدادهای مارک دار او Workshop خواسته شده است که حدود نیمی از مهمانی های تعطیلات شرکتی را نسبت به سال 2019 برگزار کند. اکنون که Omicron اینجا است و موارد COVID-19 در حال افزایش است، حتی شرکت های بیشتری می توانند از مهمانی شخصی خودداری کنند. در حالی که ون ویک و گالاگر گفتند که در روزهای اخیر هیچ گونه لغو یا اصلاح شده ای ندیده اند، روهال دولی از انجمن منابع انسانی به من گفت که تعداد زیادی از شرکت ها برنامه های خود را در نتیجه مستقیم این گزینه تغییر می دهند.

هر جایگزین ممکنی برای مهمانی سنتی در خطر است: جساپ از شرکت هایی شنیده است که مهمانی های ترکیبی، مهمانی های کاملا مجازی یا هدایایی برای کارمندان می سازند. (گزینه‌های ترکیبی معمولاً شامل یک مهمانی جداگانه زوم یا کارمندانی از راه دور هستند که برای تماشای بخش‌هایی از یک گردهمایی شخصی هماهنگ می‌شوند، نه، همانطور که من امیدوار بودم، کارگرانی که چهره‌هایشان بر روی دیواری مانند The Wizard of Oz در بالای مهمانی‌ها قرار دارد.) شرکت‌ها از آنها کمک می‌خواهند. van Wick تا بفهمند دقیقاً چه چیزی را برای کارگران خود ارسال کنند. آنها سال گذشته همین کار را کردند و هدایای محبوب شامل حلقه‌های گل، تاج گل و حتی گرد و غباری بود که می‌توان آن را درون آتش انداخت تا آن را به بنفش آمیتیست یا آبی یاقوت کبود تبدیل کرد. جساپ همچنین شنیده است که کارفرمایان همه چیز را از کارت هدیه و سبد گرفته تا کلاس های آشپزی مجازی و مزه شراب به کارمندان می دهند.

در حالی که شرکت ها در حال آزمایش نحوه جشن گرفتن تعطیلات در طول یک بیماری همه گیر هستند، مشخص نیست که آیا آنها به روال روزانه خود قبل از همه گیری در سال آینده باز خواهند گشت یا سال بعد. همانطور که کارفرمایان در مورد ارزش دفاتر و کار شخصی تجدید نظر می کنند، می توانند آنچه را که واقعاً در تعطیلات زمستانی خود به دست می آورند دوباره ارزیابی کنند. مهمانی‌های تعطیلات سال‌هاست که در مسیری محدودتر حرکت می‌کنند، و متزلزل کردن سنت همه‌گیر فرصتی طبیعی و شاید ضروری برای بررسی اینکه آیا یک مهمانی سنتی واقعاً بهترین راه برای سرمایه‌گذاری در فرهنگ شرکتی است، فراهم می‌کند.

میهمانی اداری یا به خاطر شکل دردناکی از برزخ اجتماعی یا به‌عنوان یک بدجنسی آشفته – یا هر دو، شهرت دارد. طی دهه‌های گذشته، رایج‌ترین مهمانی‌های تعطیلات، که رسوایی‌های هیجان‌انگیز با نوشیدنی‌های رایگان فراوان، غذای گران‌قیمت، رقصیدن، رفتار نامناسب و ناراحتی روز بعد بود، پیتر کاپلی، کارشناس منابع انسانی و استاد تجارت در دانشگاه پنسیلوانیا، به من گفت . او با اشاره به اینکه رویدادهای کاری کنترل نشده به روزهایی برمی گردد که شرکت ها در سطح مدیریت بسیار مردانه بودند، گفت: «آنها بیشتر شبیه مهمانی های دانشگاهی بودند تا مهمانی های بزرگسالان».

زمانی که زنان به شرکت های آمریکایی پیوستند، این تغییر نکرد. اما در چند دهه گذشته، کسب و کارها به تدریج جشن های خود را کاهش داده اند، ابتدا به دلیل مخالفت با تزئینات کریسمس در دهه 1990، و بعداً به دلیل ترس از مسئولیت در مورد رفتار مستی. جنبش #MeToo با کاهش مصرف الکل و رقصیدن توسط کارفرمایان، همه چیز را به سمتی حتی ملایم‌تر سوق داده است. کاپلی معتقد است که فضای اجتماعی یک مهمانی جشن می تواند تأثیر انسانی مفیدی در بین مدیران و همکاران داشته باشد. اما دستیابی به این امر مستلزم مستی و تظاهر به احمق نیست.

اگرچه لزوماً بیان این موضوع به نفع او نیست، اما ون ویک معتقد است که روزهای داوطلبانه و فعالیت های تیمی می تواند بازگشت سرمایه بهتری نسبت به مهمانی تعطیلات داشته باشد. در سال های اخیر تیم خودش به جای پارتی کار خدماتی انجام می دهد. او توضیح داد: “یک حزب دیگر می تواند برای ما طاقت فرسا باشد.” شرکت‌هایی که مجبور به ابداع راه‌های جدید برای جشن گرفتن هستند، احتمالاً با رویکردی بهتر، ایمن‌تر، لذت‌بخش‌تر – و شاید ارزان‌تر – از این همه‌گیری خارج می‌شوند. گالاگر، از یک سو، امیدوار است که مهمانی های کوچکتر امسال خاص تر از رویدادهای دسته جمعی باشند و کارمندان زمان معناداری برای رویارویی با قد بلندترها داشته باشند. و اگر سال‌های آینده شاهد جهش‌های کووید در زمستان باشیم، ممکن است شرکت‌ها چاره‌ای نداشته باشند جز اینکه از مهمانی‌های تعطیلات بزرگ در داخل خانه خودداری کنند، مانند جشنی که من در Freehold رفتم.

چه شرکت‌ها در حال انجام امور شخصی باشند، چه مهمانی ترسناک را به زوم برگردانند، یا برای کارمندان خود هدیه بفرستند، یافتن راهی برای جشن گرفتن احتمالا بهتر از این است که سال را بدون هیچ شناختی بگذرانند. البته، نوشیدنی‌های رایگان می‌توانند لذت‌بخش باشند، اما اینکه بتوانید با همکاران خود به روشی معمولی ارتباط برقرار کنید، چیزی است که واقعاً مهم است. کاپلی گفت: “ممکن است هیچ کس دیگر خواهان مهمانی نباشد و این استفاده خوبی از پول نیست.” «می توان گفت همه نفع نبرده اند و همه آنها را دوست ندارند. اما هیچ کس چیزی را دوست ندارد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle