جایی که من زندگی می کنم، هیچ کس به COVID علاقه ندارد

[ad_1]

در ماه نوامبر، همسرم از من پرسید که آیا مقاله ای با عنوان قابل توجه “آیا رفتن به شام ​​شکرگزاری امن است” را دیده ام؟

– این مال پارسال است؟ من پرسیدم.

با صدای غرش گفت: نه، چند روزی است. “اینها مردم

من به اندازه کافی بزرگ شده ام که روزهای خوب گذشته را به یاد بیاورم، زمانی که تمام نکات تعطیلات، تغییراتی در مورد نحوه صحبت با عمویم اوباماکر چای پارتی بود. با نزدیک شدن به کریسمس، می‌توانیم انتظار بیشتری از این نوع چیزها داشته باشیم، زیرا گمانه‌زنی‌های فرااخلاقی به مرحله توسعه فوق‌العاده باروک پیش می‌رود. آیا برای پسر 2 ساله ما اشکالی ندارد که مادربزرگ را در یک مهمانی کریسمس در آغوش بگیرد اگر او فقط چند روز پیش تقویت کننده خود را دریافت کرده باشد؟ آیا کودک خردسال باید ماسک بزند مگر زمانی که پوره سیب زمینی را روی صندلی خود بپاشید؟ بزرگ‌ترین ما سرانجام اولین شب (نقاب‌دار) خود را با دیگر بچه‌های 10 ساله کاملاً واکسینه شده ملاقات کرد، اما یکی از آنها در مهدکودک آزمایش خواهر و برادری مثبت داشت. آیا او باید در خانه بماند یا از محافظ صورت استفاده کند؟ Omicron چطور؟

نمی دانم چگونه آن را طوری بیان کنم که بیهوده به نظر نرسد: هیچ کس اهمیتی نمی دهد. به معنای واقعی کلمه، من می دانم که این درست نیست، زیرا اگر چنین بود، مقالات سفارش داده نمی شدند. اما در خارج از جهان، که با کلاس‌های حرفه‌ای و مدیریتی در تعداد انگشت شماری از کلان‌شهرهای بزرگ پر شده است، بسیاری از آمریکایی‌ها، اگر نه بیشتر، زندگی‌شان را طوری می‌گذرانند که گویی کووید به پایان رسیده است، و برای مدت طولانی.

در بخش من از روستایی جنوب غربی میشیگان و در جوامع مشابه در سراسر کشور، این درست نیست، اما بدون توجه قابل توجه به موارد. آمار بستری شدن در بیمارستان که همیشه در این زمان از سال بدون جلب توجه زیاد است. یا گزارش مرگ من نمی خواهم ادامه حضور کووید را انکار کنم. (برای اهداف این مقاله، من داده‌های COVID را برای شهرستان خود جستجو کردم و متوجه شدم که میانگین تست‌های مثبت هفت روزه به اندازه گذشته بود و ۱۳۶ مورد مرگ به ویروس ژوئن ۲۰۲۰ نسبت داده شده است.) می‌خواهم بگویم که ویروس محاسبات من یا همسایگانم را که ماسک‌ها، آزمایش‌ها را کنار گذاشته‌اند، در نظر نمی‌گیرد (مگر اینکه کار به آنها نیاز داشته باشد، در این صورت آنها به عنوان BS معمولی از منابع انسانی رد می‌شوند) و سایر نشانگرهای ملموس وجود COVID-19 برای ماه ها – شاید حتی بیشتر.

واقعا در مورد من وقتی می گویم برای مدت طولانی، یعنی تقریباً دو سال، تقریباً از ابتدا. در سال 2020، در دو عروسی شرکت کردم، زیاد سفر کردم، تعطیلات خانوادگی را با فرزندانم گذراندم، صدها ساعت را در بارها و رستوران ها گذراندم، همه بدون ماسک. امسال من و همسرم به چهارمین فرزندمان خوش آمد گفتیم. در دوران بارداری او، از اولین تماس تلفنی با ماما چند ماه پس از دریافت تست بارداری مثبت تا پس از زایمان، موضوع ویروس هرگز توسط هیچ متخصص پزشکی، از جمله دولا، دوست عزیز نیویورکی او مطرح نشد.

در همین حال، فرزندان ما که از آوریل 2020 به شرکت در تعاونی یادگیری خانگی هفتگی خود ادامه داده‌اند، هرگز از ماسک استفاده نکرده‌اند و در موارد نادری که آنها را می‌بینند به وضوح احساس ناراحتی می‌کنند، به دلایلی که تا همین اواخر روان‌شناسان کودک و دیگران. کارشناسان پزشکی آزادانه اعتراف می کنند. آنها به ملاقات با دوستان و خانواده، از جمله پدربزرگ و مادربزرگشان، به صورت هفتگی ادامه می دهند. تا آنجا که من می توانم بگویم، آنها از این موضوع آگاه نیستند که “باکتری ها” از دور دلیلی برای نگرانی هستند، اما تنها مسن ترین ما، که 6 سال سن دارد، دوره کوتاهی را در سال گذشته به یاد می آورد که عبادت های عمومی در اسقف نشین ما متوقف شد و ما می گذرانیم. یکشنبه صبح در خانه دعای تسبیح می خوانند.

CDC توصیه می کند که همه بزرگسالان یک واکسن تقویت کننده دریافت کنند. من حتی یک نفر را نمی شناسم که دریافت کرده باشد. وقتی سرفصل‌هایی مانند «اینجا چه کسی ممکن است به یک چهارمین دوز واکسن کووید-19 نیاز داشته باشد» را می‌خوانم، واقعاً می‌لرزم. صبر کن الان چهار تا هستن؟ دروغ می گویم اگر بگویم می دانم همه گزینه ها چیست یا چه تفاوت هایی بین آنها وجود دارد. (همه آنها شبیه آخرین ورود به یک فرنچایز اکشن در بازار پایین به نظر می رسند: Tom Clancy’s نسخه دلتا: رمانی از جک رایان، Transformers 4: The Rise of Omicron.) کووید برای من نامرئی است مگر زمانی که اخبار را می خوانم، در این صورت با شدت گزارش های کودتاهای دور در میانمار مرا تحت تأثیر قرار می دهد.

البته تجربه خانواده من در سال 2020 کمی غیرعادی بود. اما شرط می‌بندم که اکنون به بیشتر هموطنانم نزدیک‌تر هستم تا افرادی که تقریباً بیش از حد در رسانه‌ها و مؤسسات نخبگانی که هنوز واقعاً نگران این ویروس هستند، بیش از حد حضور دارند. و از برخی جهات، وضعیت من همیشه با تجربه یک بیماری همه گیر معمول آمریکایی بیشتر از آنچه در نیویورک، واشنگتن، دی سی، یا لس آنجلس است، مطابقت دارد.

بهترین مثال برای این واقعیت، جدای از آشفتگی در سفرهای تعطیلات، استتار در فضای باز است. با رد این سوال که آیا تاکنون شواهد قابل توجهی به نفع پخش در فضای باز وجود داشته است، اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که تا زمانی که خود را در واشنگتن دی سی در یک سفر کاری در ماه مارس یافتم، هرگز کسی را ندیده بودم که بیرون ماسک بزند. برای کسی که هرگز در هیچ موقعیتی چنین لباسی را نپوشیده است، پیدا کردن هزاران نفر که بی تفاوت این لباس ها را در فضای باز می پوشند، عجیب بود، از جمله کسانی که شب ها پس از خروج از کافه ها یا رستوران هایی که احتمالاً لباس ها را درآورده اند، به تنهایی یا جفت راه می روند. حتی عجیب‌تر بود که ببینم مردم خودشان را در خیابان می‌شناسند و گاهی اوقات، اما نه همیشه، قبل از توقف برای شروع گفتگو، مثل آقایانی که از ادوارد کلاه‌شان را برمی‌دارند، ماسک‌هایشان را برمی‌دارند.

من از این تجربه با این تصور بیرون آمدم که صرف نظر از ارزش آنها، ماسک ها مدت هاست که از سلامت عمومی فراتر رفته و به یک نماد تبدیل شده اند. ما به این خانه ایمان داریم علائم یا کلاه MAGA. بدون شک این دلیلی است که در منطقه من از آمریکا تنها افرادی را که ماسک زده می بینید، نوجوانان متفکری هستند که به تنهایی در کافه ها نشسته اند و به نظر می رسد ماسک هایی را برای متمایز کردن خود از ابتذال ارتجاعی زندگی در ارتفاعات انتخاب کرده اند. یک بار روی تی شرت ها شعارهای ضد بوش نوشتم. زنده ماندن از چنین اضطراب قدیمی نوجوانی، در هر صورت، عمیقاً دلگرم کننده است.

تا آنجا که به من و همسرم مربوط می شود، جو اقتصاد با پایبندی بی وقفه به دستورالعمل های CDC مرتبط است. بر اساس استانداردهای اروپایی، فشار دادن دست برای ماسک در مدارس آنقدر احمقانه و پوچ است که به اندازه اصرار بر ننوشیدن قهوه یا شراب زنان آمریکایی خطرناک نیست. در واقع، چیزی احمقانه، خالصانه، و کاملاً آمریکایی در مورد وسواس در مورد اینکه آیا معلمان واکسینه شده در طول یک روز طولانی مدرسه، پتوهای خود را بر می دارند وجود دارد. (وقتی چنین چیزهایی را می خوانم، همان ناراحتی دست دومی را احساس می کنم که وقتی دیدم یک گردشگر آمریکایی در رم به پیشخدمتی در یک تراتوریا التماس می کرد تا زیرسیگاری را از روی میز بیرون که کارمند مورد نظر تازه سیگار کشیده بود، بردارد.)

من همیشه وسوسه می شوم از افرادی بپرسم که با نفس نفس آنچه را که مقامات مختلف بهداشت عمومی در مورد ماسک و تقویت کننده ها می گویند نقل می کنند، آیا آنها می دانند که مؤسسه ملی بهداشت چگونه “نوشیدنی مشکل دار” را تعریف می کند؟ پاسخ زنی است که بیش از یک «واحد» الکل در روز مصرف می کند، یعنی. همسرم و تقریباً همه دوست دخترم. اگر از همین مقامات پرسیده شود، احتمالاً می گویند که خطرات قابل توجهی با خوردن خامه یا خام مرتبط است کیبه نایهیا مصرف تیلنول بعد از خماری. (به حشیش اشاره نکنیم، که البته هنوز در سطح فدرال ممنوع است.) منظورم این است که بزرگسالان پیچیده معمولاً قادر به چشمک زدن به دستورالعمل های بیش از حد سخت هستند. در مورد کووید، بسیاری از آنها چنین نیستند.

کاش می‌توانستم متقاعد شوم که یک بار در زندگی‌ام مبتلا به کووید، واقعاً یک فاصله سالم از مدل معمولی را تجربه می‌کنیم، طبق آن آخرین اخبار احمقانه – طلاق بدون شراب، نان کارخانه‌ای، غذای منجمد و البته کودک غذا – با اشتیاق از طبقات متوسط ​​رو به بالا پذیرفته می شوند، که پس از آمدن طبقات پایین تر به آنها فکر می کنند.

اما من می ترسم که آینده، حداقل در مناطق بزرگ شهری، آینده ای باشد که دیر یا زود نخبگان به حماقت خود در ادامه تحمیل آن بر دیگران اعتراف کنند. برای مثال، تعجب نمی‌کنم اگر سال‌ها در نیویورک و کالیفرنیا حتی از کارکنان خدمات واکسینه شده انتظار می‌رفت که ماسک بزنند، که تجسم نهایی موقعیت در دنیایی است که بسیاری از مردم لباس‌های روزمره خود را پاک کرده‌اند. چیزی که زمانی قابل مشاهده ترین نشانگر کلاس ما بود.

پس از همه، شما هرگز نمی دانید که آنها روز شکرگزاری را چگونه سپری کردند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici haptheta healing nedirAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama Büyüsü