جان مک کین در مورد پوتین و اوکراین چه می گوید؟

[ad_1]

من معمولاً از گفتن کلماتی به زبان کارفرمای فقیدم، سناتور جان مک کین، به غیر از آن‌هایی که در طول مکالمه طولانی‌مان به من دستور داده بود، بنویسم. با این حال، پس از مرگ او، من نه تنها برای شرکت او، بلکه برای صدای او در امور ملی خود چنان دلتنگ شدم که گاهی وسوسه می‌شوم که او را از دانش خود در مورد ارزش‌ها و دیدگاه‌هایی که به جذابیت‌های متمایز او برای آمریکایی‌ها و جهان جان می‌بخشد، به چالش بکشم.

من می خواستم آن را در جریان دو محاکمه استیضاح رئیس جمهور دونالد ترامپ بشنوم. می خواستم واکنش او را به تقلید در 6 ژانویه بشنوم. زمانی که ایالات متحده ناگهان نیروهای خود را از افغانستان خارج کرد، می خواستم آن را بشنوم. و می‌خواهم بشنوم که از آمریکایی‌ها و غرب می‌خواهد به اوکراین کمک کنند، کشوری که او از استقلالش دفاع می‌کند، گویی مال خودش است، زیرا با احتمال تهاجم جدید روسیه مواجه است.

منصرف کردن ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای گسترش جنگ با اوکراین بعید به نظر می رسد. او می داند که ایالات متحده و متحدان ما در ناتو خواسته اصلی او – حذف دائم اوکراین و هر جمهوری سابق شوروی سابق از ناتو – را نمی پذیرند، اما او می گوید که قابل مذاکره نیست. مک کین فرض می کند که این درخواست چیزی جز بهانه نبوده است. رد قطعی او جنگ پوتین را برای بازسازی سرزمینی که او آن را متعلق به روسیه می‌داند و برای ترویج جاه‌طلبی بزرگ او برای لغو اصول قانون نهایی هلسینکی و منشور پاریس و در نتیجه بازگرداندن اروپا به بی‌نظمی توجیه می‌کند. رقابت قدرت‌های بزرگ مرزهای ملی با زور و تهدید با زور دوباره ترسیم می شوند.

اگر مک‌کین نیروهای روسی را ببیند که بیش از 100000 نفر در حال ساخت هستند، آماده حمله به اوکراین از شرق، جنوب و از همه نگران‌کننده‌تر شمال، جایی که می‌توانند کیف را تهدید کنند، استدلال خواهد کرد که هرگونه امید به مهار پوتین به متقاعد کردن او بستگی دارد. که اهداف نظامی او منجر به نابودی اقتصاد روسیه و بی ثباتی امنیت سیاسی خود می شود. مک کین استدلال می کند که برای این منظور، ایالات متحده باید ماهیت این پیامدها را بدون ابهام ترسیم کند.

دولت بایدن تعدادی از تحریم‌ها را با روسیه در میان گذاشته است که در صورت حمله روسیه ممکن است اعمال شوند، که گفته می‌شود بدترین تحریم‌هایی است که می‌توانید تصور کنید، از جمله لغو خط لوله گاز نورد استریم 2 و ممنوعیت بانک‌های روسی از سوییفت. ، شبکه جهانی پرداخت الکترونیکی. چنین اقدامات سختگیرانه ای برای روسیه فاجعه بار و برای پوتین دشوارتر از تحریم های اعمال شده توسط دولت های قبلی ایالات متحده خواهد بود. آنها همچنین احتمالاً کمبود انرژی در غرب را تشدید می کنند، قیمت نفت و گاز را افزایش می دهند و تورم را بدتر می کنند. اما اختلافات آشکار بین ایالات متحده و متحدانش در مورد اعمال چنین تحریم‌های شدیدی ممکن است تردید پوتین را در مورد اینکه غرب می‌تواند اتحاد و سرسختی برای متوسل شدن به آنها را پیدا کند، تأیید کند.

برای متقاعد کردن او در غیر این صورت، مک کین از ایالات متحده و متحدانش خواهد خواست که علناً اعلام کنند که ما بر سر سخت ترین تحریم ها توافق کرده ایم. برای افزایش تهدید عمومی، رهبران سیاسی ایالات متحده و اروپا باید شروع به آماده سازی شهروندان خود برای تأثیرات چنین تحریم هایی بر اقتصاد ما کنند.

مک کین همچنین بر اهمیت درک پوتین تاکید کرد که ایالات متحده قاطعانه متعهد به تامین کافی و مستمر تسلیحات دفاعی مرگبار به اوکراین با تمرکز بر مقابله با مزایای هوایی و زرهی روسیه است. بهترین راه برای حفظ این تصور، تهیه سلاح های زیادی قبل از تهاجم است. و اگر ایالات متحده اطلاعاتی دریافت کند که پوتین تصمیم به حمله کرده است، مک کین سعی خواهد کرد آن را با اوکراین در میان بگذارد. من می شنوم که مک کین اصرار دارد که تمام کاری که ایالات متحده می تواند برای تقویت توانایی اوکراین برای درخواست بالاترین قیمت ممکن از روسیه برای تجاوز خود انجام دهد، علاوه بر استقرار نیروهای آمریکایی در درگیری، باید انجام شود. بگذارید پوتین برای مردم روسیه توضیح دهد که چرا باید به دلیل جاه طلبی های بی پروا خود متحمل ضررهای سنگین شود.

دولت اوباما ترس آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان را مبنی بر اینکه کمک به تسلیحات مرگبار به اوکراین تنها باعث طولانی شدن جنگی که مجبور به شکست آن شده است را رد کرده است و از ارائه چنین حمایتی خودداری کرده است. مک کین از تصمیمی که به گفته او منافع امنیتی ناتو را به خطر می اندازد، خشمگین شد. او به پوتین کمک کرد تا به اصولی حمله کند که امنیت اروپا بر آن استوار است، اصول مورد توافق اتحاد جماهیر شوروی در هلسینکی و پاریس و روسیه در یادداشت بوداپست، از جمله تمامیت ارضی کشورهای دارای مرزهای بین المللی به رسمیت شناخته شده و استقلال مستقل دولت آنها. این واقعیت که این اصول برای امنیت ایالات متحده مهم هستند، به بهترین وجه با جنگ‌های متعدد، از جمله جنگ‌های جهانی، در زمانی رخ داد که مرزهای اروپا مرتباً با زور تغییر می‌کردند.

من بیش از همه دلتنگ صدای مک کین هستم، و معتقدم که او بیش از همه دلتنگ جهان است، در بحث اخلاقی که او به امید متحد کردن غرب برای پذیرش تعهدش برای پیشروی در راه آزادی و عدالت در جهان می‌پیوندد. این ارزش ها در اوکراین و جاهای دیگر توسط جاه طلبی های پوتین تهدید می شود. مک‌کین اغلب می‌گفت که چقدر به کشورش افتخار می‌کند که اغلب در سرزمین‌های کوچک و دوردستی که آمریکایی‌ها اطلاعات کمی در مورد آن‌ها دارند، به کمک مردم می‌آمد، به نام حق هر انسانی برای احترام به کرامتش.

مک‌کین بارها و بارها استدلال می‌کند که آرمان‌های آمریکا بزرگ‌ترین دلیل آن است، که منافع ما به بهترین نحو در برابر پیشرفت‌های جهانی آن‌ها محافظت می‌شود، و ما باید به کشورهایی کمک کنیم که به آن اعتقاد دارند. او در مورد اعزام نیروهای آمریکایی به عنوان جنگنده به اوکراین بحث نمی کند. اما همانطور که او و سناتور باب دول هنگام مخالفت با تحریم تسلیحاتی بوسنیایی انجام دادند، او اصرار داشت که انکار وسایل حفاظتی قربانیان تجاوز از نظر اخلاقی آسیب پذیر است.

مک کین زمانی که برای اولین بار غل و زنجیر رهبران فاسد تحت رهبری کرملین و در طول مبارزه شجاعانه و نزدیک به هشت ساله آنها علیه مهاجمان روسی را به بند انداخت، قهرمان سرسخت اوکراینی ها بود. او به طور منظم از کشور بازدید می کرد. او در تظاهرات میدان شرکت کرد که از آن به عنوان یکی از تاثیرگذارترین تجربیات زندگی خود یاد کرد. او شب سال نو را با تفنگداران دریایی اوکراین در خط مقدم در دونباس گذراند. هنگامی که رئیس جمهور اوکراین را دید که مدالی را که پسر کشته شده اش به دست آورده به مادر گریان داد، او نیز گریست.

وقتی مک کین مرد، پست کیف سرمقاله ای منتشر کرد که سناتور را یکی از “بهترین دوستان” اوکراین خواند:

وقتی اوکراین با برخی از تاریک ترین و خطرناک ترین زمان ها روبرو می شود، اغلب صدای یک سیاستمدار اوکراینی نیست که روحیه ملت را بالا می برد. این صدای سناتور آمریکایی جان مک کین بود.

این صدا متمایز، تاکیدی و انسانی بود و امیدوارم ضروری نباشد. در شرایط سختی مانند این، زمانی که انجام کار درست دشوار است، ارزش آن را دارد که دوباره به آن گوش دهید، البته اگر دلیل دیگری جز این نباشد که بفهمید کار درست چیست.

مک کین با بازتاب بازدید خود از تظاهرات میدان در سال 2013، خاطرنشان کرد:

به نظر می‌رسد که جنبش‌های سیاسی آتشین عصر ما اغلب آثار تعصب مذهبی یا غرور قومی زخمی یا ایدئولوژی‌های غیرانسانی از هر نوع و قدرت طلبانی هستند که از آنها سود می‌برند. امشب شاهد یک جنبش توده ای آتشین برای ایده های جهانی آزادی و عدالت بودم. معنای هویت اروپایی برای این مردم این بود. انسانیتی که من در این میدان دیدم، با تمام شأن پایدار و باورنکردنی‌اش، که به خدا می‌شناسد و مشتاق است که توسط نیروهای قدرتمندی که خود را بالاتر از آنها قرار داده بودند شناسایی و پاسخگو باشند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis