تکمیل ثبت‌نام متقاضیان طرح ملی مسکن در زنجان آغاز شد

تکمیل ثبت‌نام متقاضیان طرح ملی مسکن در زنجان آغاز شد

[ad_1]

مسعود بیات منش روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آخرین مرحله از ثبت نام برای طرح ملی اقدام مسکن اسفند سال گذشته انجام شد که تعداد زیادی در این مرحله ثبت نام کردند.
وی تاکید کرد: در مرحله نخست سهمیه استان زنجان سه هزار واحد مسکونی بود.
بیات منش یادآوری کرد: پس از ثبت نام از متقاضیان واجدان شرایط طرح اقدام ملی مسکن شهر زنجان در مرحله اول، با افزایش تقاضا این سهمیه به ۹ هزار واحد مسکونی در این شهر افزایش یافت.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: برای شهر ابهر ۳۰۰ و سایر ۱۹ شهر استان نیز ۹۲۰ واحد مسکونی سهمیه لحاظ شده است.
بیات منش ادامه داد: تاکنون در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر استان زنجان متقاضی برای طرح ملی اقدام مسکن نداشتیم.
وی اظهار داشت: در این استان تاکنون ۱۰ هزار و ۲۲۰ نفر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند که سقف سهمیه است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ۵۰ تا ۶۰ درصد از ثبت نام کنندگان این طرح در مرحله نخست ریزش کردند که برای جایگزینی ثبت نام مجدد انجام شد.
به گفته بیات منش حدود ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر در سایت ثبت نام کردند و ۲۰ هزار نفر نیز از طریق پیامک فقط کد ملی خود را برای ثبت نام در طرح ملی اقدام مسکن ارسال کردند.
وی تاکید کرد: امروز مرحله تکمیل و بارگذاری مدارک این دسته از متقاضیانی است که فقط از طریق پیامک متقاضی مسکن بوده اند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: کارگزاری استان و وزارتخانه از طریق پیامک به آنها اعلام خواهد کرد که چه ساعتی برای بارگذاری مدارک اقدام کنند تا برای پیشگیری از ابتلا به کرونا مراجعه تدریجی باشد و با تجمع جمعیت در این مراکز مواجه نشویم.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>