تعداد حامیان دروغ بزرگ و توطئه گران در 6 ژانویه همچنان در حال افزایش است

[ad_1]

همانطور که برخی می گویند، تلاش دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای دزدی انتخابات 2020 واقعاً کار بزرگی نبود.

«در واقع، 6 ژانویه به سختی به عنوان پاورقی در نظر گرفته می شود. تاکر کارلسون در سالگرد قیام گفت، آن روز چیز زیادی اتفاق نیفتاد. «اگر به آن فکر کنید، انتخابات ریاست جمهوری لغو نشد، کاپیتول ویران نشد. مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا در ماه اکتبر گفت که فقط “یک روز در ژانویه” است و مطبوعات را متهم کرد که از “یک روز برای تحقیر شخصیت و نیات 74 میلیون آمریکایی که معتقدند ما می‌توانیم دوباره قوی و موفق باشیم استفاده می‌کنند.” جان ایستمن، نویسنده یادداشتی که استراتژی سرقت انتخابات کنگره را تشریح می کند، گاهی اوقات کار خود را رد کرده و می گوید بررسی ملیهر کسی که فکر می کند این یک استراتژی قابل اجرا است، دیوانه است.

این دفاع ها ضعیف هستند – درست است که انتخابات لغو نشد، اما هدف این بود – و هر روز که می گذرد ضعیف تر می شود. همانطور که اطلاعات بیشتری از پانل مجلس نمایندگان در روز 6 ژانویه در دادگاه و در گزارش های مطبوعاتی منتشر می شود، یک افشاگری تکان دهنده این است که چند نفر در تلاش برای کودتا دست داشته اند. توطئه گران ممکن است به نی چسبیده باشند و ممکن است ژنده پوش و بی نظم بوده باشند، اما آنها فقط یک مشت بازیگر حاشیه ای نبودند. آنها یک سپاه کامل بودند.

آخرین اخبار به فهرستی از رای دهندگان جعلی اشاره می کند که در دسامبر 2020 برای حمایت از ترامپ در ایالت هایی گرد آمدند و نتایجی را که رئیس جمهور زیر سوال برد. هر ایالت فهرست رای دهندگانی را ارائه می کند که مربوط به نامزدی است که برنده ایالت شده است. این لیست توسط فرماندار ایالت تأیید می شود و آرای او به واشنگتن دی سی فرستاده می شود و در آنجا شمارش می شود و توسط کنگره تأیید می شود. مانند بسیاری از رژیم های انتخاباتی در ایالات متحده، این یک فرآیند مرموز اما معمولی است که به یک نتیجه ساده می رسد.

اما حامیان ترامپ این را یک فرصت دیدند. این رای دهندگان متقلب قصد داشتند رای خود را در واشنگتن به صندوق بیندازند، هرچند که توسط مقامات ایالتی تایید نشده بودند. در چندین ایالت، رأی دهندگان آینده برگه هایی را امضا کردند که به گفته آنها عملاً موقتی است: اگر چالش های انتخاباتی ترامپ غالب می شد، آنها آماده بودند تا رأی دهندگان قانونی شوند. اما برخی دیگر آرش های خود را به اشتباه به کنگره و آرشیو ملی ارائه کردند که درست است، که به نظر می رسد نقض قانون باشد.

این سوال که چگونه این قرار بود کار کند نادیده گرفته شده است. کنگره هرگز رای دهندگان جعلی را چه به اشتباه و چه از روی طراحی نمی پذیرد. در عوض، به نظر می رسید بخشی از استراتژی ترامپ این است که همه چیز را امتحان کند، ببیند چه خبر است، و به اندازه کافی سردرگمی و هرج و مرج بکارد تا از صدور گواهینامه 6 ژانویه جلوگیری کند. پس از آن شاید مجلس نمایندگان مجبور به انتخاب رئیس جمهور شود و از آنجایی که هیئت های بیشتری تحت کنترل جمهوری خواهان بودند، ترامپ می تواند برای دور دوم منصوب شود. یا چیزی شبیه به آن؛ تلاش برای درک بیش از حد منسجم تلاش های آشفته احتمالاً یک اشتباه است.

رای دهندگان جعلی در آن زمان مخفی نبودند. آنها همچنین به صورت علنی با نمایندگان دولت ترامپ دیدار کردند آنها را در مطبوعات تشویق کرد. اما زمانی که تلاش های آنها به ناچار شکست خورد، تا حد زیادی فراموش شدند و توجه به جنبه های دیگر حمله ضد انتخاباتی معطوف شد. اما اکنون رای دهندگان جعلی در کانون توجه کمیته مجلس نمایندگان برای 6 ژانویه قرار گرفته اند. واشنگتن پست یک مقام ارشد به سی ان ان گفت که گزارش می دهد و وزارت دادگستری نیز در حال بررسی این طرح است. از جمله افشاگری های جدید این است که کارکنان ستاد انتخاباتی ترامپ و مشاور وفادار اما بی دست و پا، رودی جولیانی، رئیس جمهور این کشور چقدر درگیر این ترفند بوده اند. که در پست به گفته مقامات سابق مبارزات انتخاباتی و رهبران حزب، این کمپین با هدف کمک به رأی دهندگان برای دسترسی به ساختمان های کنگره، همانطور که در برخی ایالت ها لازم است، و گسترش زبان پروژه برای گواهی نامه ها بود که بعداً به کنگره ارائه خواهد شد.» اعتبار، برخی از رای دهندگان جمهوریخواه آینده از موافقت با این طرح خودداری کردند.

اطلاعات جدید از این جهت حائز اهمیت است که بار دیگر تاکید می‌کند که خطرناک‌ترین بخش‌های عملیات تقلب انتخاباتی ترامپ، شورش‌های نسنجیده نبود، بلکه دسیسه‌های قانونی قبل و در 6 ژانویه بود، چیزی که من آن را «کودتای سند» نامیدم. پیوند دادن رأی دهندگان قلابی به کمپین ترامپ و چهره هایی مانند جولیانی می تواند به اصلاح پویایی ناراحت کننده ای که در آن پیاده نظام تحت تعقیب قرار می گیرند در حالی که پین ​​های سلطنتی آسیبی ندیده اند، کمک کند.

توجه مجدد به رای دهندگان جعلی نیز به پر کردن این تصویر کمک می کند که انگیزه سرقت انتخابات چقدر بزرگ است. در ظاهر، کل مانور مانند استانی از چندین چهره سرسبز به نظر می رسد: ترامپ، ایستمن، جولیانی، وکلا جنا الیس و سیدنی پاول، جفری کلارک و مایک لیندل. با این حال، هنگامی که اطلاعات بیشتری ظاهر می شود، اندازه جلو افزایش می یابد.

در مجموع 83 رای دهنده تقلبی نمایندگی داشتند – و اکثر رای دهندگان عمیقاً درگیر سیاست حزبی در سطح محلی یا ایالتی هستند، به این معنی که آنها فقط رای دهندگان تصادفی جمهوری خواه نبودند، بلکه فعالان سیاسی و اپراتورهای باتجربه بودند. (از 83 نفر، 25 نفر در دو ایالت – پنسیلوانیا و نیومکزیکو – بودند که اسناد جعلی را به طور موقت ارائه کردند.) فهرست سایر شرکت کنندگان در تلاش گسترده تر نیز در حال افزایش است. نقش مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید بیش از آن چیزی بود که در ابتدا تصور می شد. مردم با تعدادی دیگر از بازیکنان ملاقات کردند: فیلیپ والدرون، یک سرباز کهنه کار ارتش که به یک محقق امنیت سایبری تبدیل شده است. تاجر راسل رامسلند؛ پاتریک برن، بنیانگذار Overstock.com؛ پنی بد حرفه ای برنارد کریک; و اعضای کنگره مانند اسکات پری از پنسیلوانیا.

علاوه بر این، البته، 2000 تا 2500 نفر هستند که مقامات می گویند در 6 ژانویه وارد کاپیتول شدند. نزدیک به 800 نفر از آنها به جنایت متهم شده اند. دادستان ها همچنین افرادی را متهم کرده اند که می گویند در توطئه 6 ژانویه دخیل بوده اند اما در ساختمان کنگره حضور نداشته اند و در عوض به عنوان یک نیروی ضربتی ثانویه منتظر می مانند.

شاید بدتر از همه این باشد که به نظر می رسد توطئه گران پس از شکست نقشه هایشان پیروز شده اند، نه باخت. پس از 6 ژانویه، یک اجماع دو حزبی علیه ترامپ و تلاش برای کودتا شکل گرفت، اما از آن زمان منشعب شد. اعضای کنگره که همه اینها را در 7 ژانویه رد کردند، اکنون مادر بهترین ها و حامی بدترین ها هستند که توسط رهبر اقلیت مجلس نمایندگان کوین مک کارتی رهبری می شود. تصادفی نیست که این امر عموم مردم را دنبال می کند. اقلیتی از جمهوری خواهان در تعدادی از نظرسنجی ها آماده پذیرش نتایج انتخابات 2020 هستند. گروه های بزرگ به اشتباه معتقدند که جو بایدن رئیس جمهور به دلیل تقلب پیروز شده است. به گفته الف، از هر 10 جمهوری خواه، چهار نفر معتقدند خشونت علیه دولت گاهی موجه است واشنگتن پست پرسشنامه. تنها حدود یک چهارم می گویند که ترامپ بیشتر مقصر این قیام است.

پنس درست می گفت که همه رای دهندگان ترامپ در میان جمعیتی که در 6 ژانویه به ساختمان کنگره یورش بردند، نبودند. نکته ترسناک این است که با گذشت زمان، تعداد بیشتری از آنها به صفوف بیشمار او می پیوندند.


کلاژ عکس از برنت استورتون / گتی. فلوریان گرتنر / گتی; اسپنسر پلات / گتی; روی روهلین / گتی[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort