تعداد بستری شدن در بیمارستان کووید به همان اندازه که به نظر می رسد بد است

[ad_1]

در حال حاضر تعداد بیشتری از آمریکایی‌ها با COVID-19 در بیمارستان بستری می‌شوند تا هر زمان دیگری از زمان همه‌گیری. تعداد فعلی – 147,062 – از کریسمس دو برابر شده است و انتظار می رود که حتی با شیب بیشتری افزایش یابد، در حالی که Omicron رکورد تعداد پرسنل بهداشتی را از خط مقدم با شیوع بیماری به ارمغان می آورد. برای بیمارستان ها، محاسبه این جهش ساده است: کارکنان کمتر و بیماران بیشتر به معنای مراقبت بدتر است. در ایالات متحده، مردم با انواع فوریت های پزشکی اکنون ساعت ها، اگر نگوییم روزها، منتظر کمک هستند.

برخی از خبرنگاران و کارشناسان می گویند که این تصویر بسیار بدبینانه است، زیرا آمار بستری شدن در بیمارستان شامل افرادی است که به سادگی در بیمارستان بستری شده اند. س کووید، نه برای کووید – بیماران “تصادفی” که به سادگی آزمایش مثبت می دهند در حالی که برای چیز دیگری تحت درمان هستند. در بعضی جاها نسبت چنین مواردی زیاد به نظر می رسد. دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، اخیراً اعلام کرد که یک سوم بیماران کووید “به دلایل دیگر بستری شده اند” در حالی که سیستم بهداشتی فلوریدا جکسون این سهم را به نصف کاهش داده است. در ایالت نیویورک، کووید “به عنوان یکی از دلایل پذیرش” برای 43 درصد از افراد بستری در بیمارستان که آزمایش آنها مثبت بود، لحاظ نشد.

اما تعداد بستری شدن در بیمارستان کووید پیچیده تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد. بسیاری از افراد این طرف کتاب هنوز به دلیل ویروس کرونا در بیمارستان هستند که هم باعث ایجاد و هم تشدید شرایط مزمن می شود. و مهمتر از آن، این تفاوت های ظریف، بحران واقعی، فوری و عظیمی را که در بیمارستان های آمریکا در حال رخ دادن است، تغییر نمی دهد. چه بیماران مبتلا به کووید یا به دلیل ابتلا به کووید بستری شوند، آنها همچنان در تعداد بی سابقه ای پذیرش می شوند که بیمارستان ها برای مراقبت از آنها تلاش می کنند. جرمی فاوست، پزشک اورژانس در بیمارستان زنان و بریگام در ماساچوست، گفت: «حقیقت این است که ما هنوز در مرحله اورژانس یک بیماری همه گیر هستیم و هر کسی که آن را کم اهمیت جلوه دهد، احتمالاً باید قبل از اینکه بتواند از بیمارستان بازدید کند. من


برخی از بیماران کووید مثبت بدون شک در بیمارستان بستری هستند برای کووید: اکثراً واکسینه نشده اند، مشکلات تنفسی کلاسیک دارند و به اکسیژن اضافی نیاز دارند. Omicron ممکن است وزن کمتری نسبت به دلتا داشته باشد، اما این باعث سبکی آن نمی شود. سارا موری، یکی از بیمارستان‌های UC سانفرانسیسکو، می‌گوید: «اگر ویروسی که باعث بیماری ریوی با شدت کمتری می‌شود، بخش بسیار زیادی از جمعیت را تحت تأثیر قرار دهد، همچنان بسیاری از آنها را با بیماری شدید ریوی در بیمارستان بستری خواهید کرد. نسبت چنین بیمارانی در سراسر کشور متفاوت است: در مناطقی که Omicron شروع به کار کرد، نسبت به پرش‌های قبلی کمتر است، اما در جوامعی که هنوز عفونت‌های دلتا زیادی دارند یا نرخ واکسیناسیون پایینی دارند، همچنان بالاست. واشنگتن پست گزارش کرده است. جیمز لالر، پزشک بیماری‌های عفونی، در مرکز پزشکی دانشگاه نبراسکا، گفت: «بیشتر موارد مبتلا به کووید مثبت ما به دلایل مرتبط با عفونت کووید در بیمارستان هستند.

از طرف دیگر، بیمارانی هستند که ابتلا به کووید در آنها واقعا تصادفی است. آنها ممکن است با شکستگی اندام یا آپاندیس پاره شده به اورژانس مراجعه کرده باشند تا زمانی که آزمایش شدند متوجه شوند که کووید بدون علامت نیز دارند. بسیاری از متخصصان بهداشت به من گفته اند که چنین بیمارانی را درمان کرده اند، اما به ندرت. کریگ اسپنسر، پزشک اورژانس در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا، به من گفت: «این اتفاق می‌افتد، اما مسئله مهمی نیست».

مشکل تقسیم افراد به این دو دسته تقریبی این است که بسیاری از بیماران، از جمله بیماران مزمن، دقیقاً در این دو دسته قرار نمی گیرند. کووید فقط یک بیماری تنفسی نیست؛ همچنین بر دیگر سیستم های اندام تاثیر می گذارد. این می تواند ضربان قلب ضعیف را به طور ناموزون کند، یک مورد قابل درمان دیابت را شدید کند، یا یک فرد ضعیف را تا حدی ضعیف کند که بیفتد و چیزی بشکند. ویگنت آرورا، یک بیمارستان در دانشکده پزشکی دانشگاه شیکاگو گفت: “اگر در آستانه رفتن به بیمارستان هستید، کووید شما را روشن می کند.” در چنین مواردی، ممکن است COVID به عنوان دلیلی برای پذیرش ذکر نشود، اما بیمار بدون کووید بستری نمی شد. (برخی افراد ممکن است فقط بیماری های مزمن داشته باشند به دلیل عفونت قبلی کوویدکه می تواند خطر ابتلا به دیابت، مشکلات قلبی و سایر عوارض طولانی مدت را افزایش دهد.) فاوست گفت: “این عفونت های تصادفی در افراد مبتلا به بیماری های مزمن چندان رایج نیستند.” این که آنها تا 60 سالگی یا 90 سالگی زندگی کنند به چیزهایی از این دست بستگی دارد.

سرماخوردگی و سایر عفونت‌های ویروسی نیز می‌توانند افراد را با فشار دادن بیماری‌های مزمن خود به بیمارستان بیاورند. موری گفت: «اما به طور کلی، ما نمی‌بینیم که چنین عفونت‌هایی به یکباره برای چنین بخش‌های عظیمی از جمعیت اتفاق بیفتد. Omicron (با کمک دلتا) همان کاری را انجام می دهد که سایر ویروس های تنفسی انجام می دهند، اما به اندازه کافی سریع و خشونت برای تسخیر سیستم سلامت همانطور که آرورا اخیراً به من گفت، “ما افراد مزمن زیادی در ایالات متحده داریم و انگار همه این افراد در حال حاضر همزمان به بیمارستان می آیند.”

آن دسته از بیمارانی که مشکلاتشان توسط کووید تشدید شده است، اغلب به طور گمراه‌کننده‌ای با گروه کوچک‌تری که مشکلات پزشکی آنها واقعاً مرتبط با کووید نیست، گروه‌بندی می‌شوند. راستش را بخواهید، هیچ راه آسانی وجود ندارد که مثلاً بگوییم حمله قلبی یک فرد مبتلا به کووید مثبت ناشی از عفونت او بوده است یا به هر حال این اتفاق می‌افتد. اما مشکلات سلامتی در صف قرار نگرفته اند که بیماران را یکی یکی تحت تاثیر قرار دهد. آنها متقاطع، همپوشانی و تغذیه از یکدیگر. کل بحث در مورد -COVID-یا-با-COVID به یک باینری جعلی بستگی دارد. اسپنسر گفت: «سیستم مراقبت های بهداشتی در بحران و در آستانه فروپاشی است. “مهم نیست که با یا برای. این یک سیل خالص از اعداد است.”

حتی موارد واقعا تصادفی باعث افزایش تنش می شود. افراد مبتلا به کووید مثبت باید از سایر بیماران جدا نگهداری شوند، که این امر توانایی بیمارستان ها را برای استفاده از تخت هایی که دارند پیچیده می کند. این بیماران باید تحت نظر باشند اگر عفونت آنها به چیزی شدیدتر پیشرفت کند. اگر به دلایل نامرتبط شروع به مرگ کنند، خانواده آنها اجازه ورود به اتاقشان را نخواهند داشت. متخصصان مراقبت های بهداشتی که آنها را درمان می کنند باید از تجهیزات حفاظت فردی کامل استفاده کنند. اگر نیاز به مراقبت های بعدی داشته باشند، نمی توانند به خانه سالمندان یا مراکز مشابه ترخیص شوند. وقتی بیمارستان ها هر دو را ندارند، فضا و توجه را اشغال می کنند. فاوست گفت: «اگر 90 درصد سیر شده‌اید و ناگهان 10 درصد بیماران بیشتری داشته باشید، برای من مهم نیست که نیمی از کووید، همه کووید، کووید تصادفی باشد – فقط سیر بودن مهم است.


در مدت کوتاهی که از کشف Omicron می گذرد، داستان محبوب این نوع از این ایده که نرم تر است می چرخد. این درست است برای چهره ها، و در مقایسه با دلتا، اما این گزینه مطمئناً برای افراد واکسینه نشده، برای کسانی که ممکن است درازمدت به کووید از یک عفونت ظاهراً “خفیف” مبتلا شوند، و به خصوص برای کل سیستم بهداشتی درمانی نیست. بحث بستری شدن در بیمارستان نشان می دهد که تفکر مطلوب در مورد گزینه جدید و عدم موفقیت مستمر آمریکا در بررسی یک بیماری همه گیر، چه در مقیاس شخصی و چه در مقیاس عمومی، خطر جهش فعلی را پنهان می کند.

به جای اغراق در وضعیت اسفناک ما، ممکن است آمار رسمی بستری شدن در بیمارستان باشد دست کم گرفتن سپس. تعداد کارکنان تخت‌های بیمارستانی که توسط وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی نظارت می‌شوند به هوس‌های هر بیمارستان بستگی دارد، که می‌توانند نحوه شمارش تعداد تخت‌هایی را که کارکنانشان می‌توانند به طور منطقی نظارت کنند، انتخاب کنند. بسیاری از کارکنان بهداشتی به من گفته‌اند که در جریان همه‌گیری، مجبور شده‌اند از بیماران بیشتری مراقبت کنند که با خیال راحت از عهده آنها برآیند، و با توجه به اینکه تعداد بیشتری از آنها از کووید رنج می‌برند، فشار بدتر می‌شود.

داده های ظرفیت نیز معمولاً حداقل برای یک هفته منسوخ می ماند. مریلند را به عنوان مثال در نظر بگیرید: همانطور که فاوست اخیراً نوشت، HHS در حال حاضر تخمین می‌زند که تنها 87 درصد از تخت‌های بیمارستانی این ایالت اشغال شده است. اما مدلی که او ایجاد کرد، که این عدد را بر اساس هفته‌های گذشته پیش‌بینی می‌کند، نشان می‌دهد که این درست نیست – و اکنون هر شهرستان در این ایالت بالاتر از ظرفیت است. تجربه متخصصان بهداشت در مریلند از نتایج فاوست حمایت می کند. هفته گذشته، یکی از پرستاران مریلند به من گفت که بخش اورژانس او ​​به طور منظم 10 بیمار را روی دستگاه تنفس مصنوعی دارد که منتظر یک تخت در بخش مراقبت های ویژه شلوغ هستند. یک پزشک مراقبت های ویژه گفت که بیماران مبتلا به حملات قلبی و سایر موارد اورژانسی می توانند 24 تا 36 ساعت قبل از مراجعه به پزشک منتظر بمانند. تطبیق این اطلاعات دست اول با این ایده که 13 درصد از تخت های کشور هنوز خالی است دشوار است.

داده های COVID همیشه ناشیانه، عقب مانده و ناقص بوده اند. هیچ شاخص واحدی نمی‌تواند تعداد بیماران، تعداد بیماران، مراقبت‌هایی که نیاز دارند، تعداد کارکنان بهداشتی برای کمک به آنها یا اینکه چقدر این کارگران به نقطه شکست خود نزدیک هستند را در نظر بگیرد. ما راه روشنی برای اندازه گیری دقیق میزان استرس سیستم مراقبت های بهداشتی نداریم.

اما می‌توانیم از متخصصان سلامت بپرسیم که چه احساسی دارند. من ده ها نفر را در سه ماه گذشته پرسیده ام و از صدها نفر دیگر شنیده ام. و چیزی که آنها تقریباً به اتفاق آرا گفتند این است که آنها خسته، تضعیف شده، غرق شده اند و در سیستمی کار می کنند که نمی تواند فشاری را که می خواهد تحمل کند، تحمل کند. بحث در مورد تعداد بیماران مبتلا به کووید یا به دلیل ابتلا به آن در بیمارستان، توجه را از مهم ترین موضوع در حال حاضر منحرف می کند: همانطور که آن سوسین، پزشک بهداشت عمومی در کالج دارتموث، در توییتر برای من نوشت“چه چیزی برای سیستم های بهداشتی و نیروی کار ما بسیار زیاد است یا خواهد بود؟” ایالات متحده در آستانه یادگیری پاسخ به سختی است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis