ترامپ کمپین خود را در سال 2024 به آرامی آغاز کرد

[ad_1]

فلورانس، آریزونا – امشب، در اعماق صحرای آریزونا، هزاران نفر برای دونالد ترامپ شعار دادند. آنها ساعت ها با باد می جنگیدند – برخی تمام روز را منتظر بودند – فقط برای دیدن رئیس جمهور شکست خورده سابق. و هنگامی که سرانجام در حالی که لی گرین وود از طریق بلندگوها بازی می کرد، روی صحنه ظاهر شد، جمعیت طوری غرش کردند که گویی ترامپ هنوز فرمانده است. برای بسیاری از آنها، او است.

ترامپ به هوادارانش گفت: «من دو بار بودم و دو بار پیروز شدیم. “این جمعیت نماد بزرگی از آنچه اتفاق افتاده است، زیرا مردم تشنه حقیقت هستند. آنها می خواهند کشور خود را بازگردانند.”

تجمع امشب اولین رویداد عمومی ترامپ از ماه جولای بود. روی کاغذ، این تظاهرات به عنوان پاسخ او به سالگرد 6 ژانویه و همچنین شروع غیررسمی تلاش های او برای حمایت از جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای در نظر گرفته شد. اما این رویداد همچنین به عنوان یک شروع نرم برای مبارزات انتخاباتی ترامپ در سال 2024 عمل کرد. اگرچه او یک کلمه صحبت نکرد، به نظر می رسد رئیس جمهور سابق آماده نامزدی در دو سال دیگر است.دوباره آمریکا را بزرگ کن… دوبارهاو در مقابل جمعیت شوخی کرد – و امشب پیام او به همان اندازه واضح و ناصادقانه بود: او در سال 2020 به جو بایدن نباخت و سال آینده را صرف انتخاب جمهوری خواهانی خواهد کرد که موافق باشند.

ترامپ به دلایلی آریزونا را برای این لحظه انتخاب کرد. در این حالت، دروغ بزرگ رشد می کند. ترامپ در سال 2020 تنها با 10000 رای آریزونا را از دست داد و ظاهراً به او و حامیانش فضایی داد تا ادعا کنند که نتیجه اخیر نتیجه شوخی‌های چپ، پرتاب رای و دخالت ونزوئلا و سایر اظهارات جعلی بوده است. قانونگذاران ایالتی که سال گذشته را صرف بررسی آرا کردند، در نهایت هیچ مدرکی دال بر شر پیدا نکردند. اما این برای حامیان ترامپ اهمیتی نداشت. سیاستمداران جمهوری خواه در آریزونا به هر حال دروغ های ترامپ را پذیرفته اند. بسیاری از آنها امشب مهمان افتخاری بودند.

تیتر اول قبل از ترامپ، کری لیک، گزارشگر سابق اخبار تلویزیونی بود که برای معاونت فرماندار، داگ دوسی، نامزد شد. او به دروغ ادعا می کند که “بسته های رای” در سال گذشته در آریزونا ریخته شده است. (ترامپ در حالی که او را در طول سخنرانی خود به صحنه بازگرداند، فریاد زد: “کری لیک، او از ابتدای تقلب در انتخابات با ما بوده است.”) دیگر سخنرانان شامل مارک فینچم نامزد وزیر امور خارجه بود که آخرین بار در کاپیتول حضور داشت. 6 ژانویه و اغلب از کلاه گاوچران و کراوات بولو استفاده می کند، حتی اگر اهل میشیگان باشد. پل گوسار، اندی بیگز و دبی لسکو، سه عضو دوستدار ترامپ در کنگره که به تایید پیروزی بایدن در سال 2020 رای منفی دادند. و کلی وارد، رئیس جمهور جمهوری خواه جمهوری خواه، که تعدادی از تئوری های توطئه را پذیرفته است و اخیراً اخطار پایان کار و استعفای خود را از Dominion Voting Systems دریافت کرده است. متهم کردن این شرکت به تغییر 6000 رای برای ترامپ آرای بایدن در سال گذشته هر یک از این جمهوری خواهان بارها ادعاهای نادرست ترامپ مبنی بر شیطنت انتخاباتی را تکرار کرده اند. البته که دارند. این هم آزمون تورنسل سابق رئیس جمهور سابق: شما دروغ را تایید می کنید. او از شما حمایت می کند

تقریباً همه کسانی که در این گردهمایی با آنها مصاحبه کردم قول دادند که از الگوی ترامپ پیروی کنند و فقط از نامزدهای جمهوری خواه حمایت کنند که از ایده نادرست پیروزی او در انتخابات حمایت می کنند. “در حال حاضر، من تمام نامزدهای جمهوری خواه در آریزونا را تماشا می کنم که آن را پنهان می کنند. جولی استولدریر که با خواهرش امی سوار ماشین شد، به من گفت: «همه حرف است و هیچ اقدامی.» لیک اقدام امیدوارکننده‌ای است، بنابراین خواهران او را می‌پرستند. این زوج دوست دارند ترامپ در سال 2024 دوباره نامزد شود، اما فکر نمی‌کنند که این کار را انجام دهند و مطمئن نیستند که مجبور شوند: آنها مطمئن هستند که او به زودی پس از رأی آریزونا و سایر ایالت‌ها به لغو انتخابات، به عنوان رئیس‌جمهور اعاده خواهد شد. . امی به من گفت: «من الان می‌خواهم ترامپ برگردد. “من نمی توانم این کار را تا سه سال دیگر انجام دهم.”

پیش‌بینی‌های استولدریر ممکن است جسورانه به نظر برسد، اما خواهران به سادگی آنچه را که از جمهوری‌خواهان برجسته در این تجمع شنیده بودند، تکرار می‌کردند. اوایل بعدازظهر وارد، رئیس حزب ایالتی، با وعده اینکه نتایج انتخابات 2020 به زودی باطل خواهد شد، جمعیت را داغ کرد. تا نیمه دوم شب، لیک خواستار دستگیری هرکسی بود که در “انتخابات مخوف و مزخرف 2020” دخیل بود.

هر آنچه در مورد اصول انتخابات میان دوره ای می دانیم نشان می دهد که جمهوری خواهان سال 2022 عالی خواهند داشت. اگر لیک و سایر حامیان تجمع دروغ بزرگ امشب در رقابت اصلی خود پیروز شوند، شانس خوبی برای تبدیل شدن به نسل بعدی سیاسی گراند استیت کانیون خواهند داشت. رهبران با این حال، حتی با وجود قدرت، آنها همچنان یک بدهی وفاداری به ترامپ بدهکار خواهند بود – بدهی که او انتظار دارد بازپرداخت شود. ترامپ درست پس از آن که لیک قول داد در صورت عدم انجام «کار بزرگ» علیه او مخالفت کند، به لیک گفت: «کری برای یکپارچگی انتخابات شگفت‌انگیز خواهد بود». وی افزود: صحت انتخابات می تواند «نه. 1 قطعه.”

حدود یک ساعت پس از سخنرانی، ترامپ توجه خود را به 6 ژانویه معطوف کرد و هجوم به ساختمان کنگره را بهانه ای برای دموکرات ها برای دستگیری و بدرفتاری با مردم در زندان خواند. او پلیسی را که به اشلی بابیت تیراندازی کرد مسخره کرد و جمعیت تشویق کردند. او پیشنهاد کرد که اف‌بی‌آی افراد را در میان جمعیت مقابل ساختمان کنگره قرار داده است تا شورش‌ها را تحریک کنند. وی افزود: «قیام واقعی در روز انتخابات 12 آبان رخ داد.

ترامپ بیش از یک سال است که این پیام ها را پخش می کند. با این تفاوت که آنچه او می گوید مانند گذشته در آگاهی عمومی نفوذ نکرده است. ترامپ دیگر رئیس جمهور نیست و برای همیشه از توئیتر منع شده است، به این معنی که اتهامات وی در مورد کلاهبرداری و دعوا علیه جمهوری خواهان ناکافی وفادار باید در ایمیل های مطبوعاتی بیان می شد. به این ترتیب، رئیس جمهور سابق آفلاین بود.

با این حال، ترامپ همچنان مستقیماً از طریق رسانه های راست افراطی با مطیع ترین حامیان خود صحبت می کند. مجریان نیوزمکس که مشتاقانه در مورد اعلامیه ای در سال 2024 زمانی که ترامپ روی صحنه رفت حدس می زدند، گفتند: “او برنزه است، خوش اندام است، از زمانی که دفتر را ترک کرد کمی وزن کم کرده است.” “مردم این را فراموش می کنند. شاگرد برنامه شماره یک NBC بود.») اکنون که میانه فصل در راه است، ترامپ بیشتر اوقات بیرون می رود، تجمعات برگزار می کند و به همه جمهوری خواهانی که آنقدر مستأصل هستند که در ازای حمایت او در مورد انتخابات دروغ می گویند، برخورد خواهد کرد. او به نوعی خود را دوباره در کشور معرفی می کند: من اینجا هستم، آمریکا، پس از یک انتخابات دزدیده شده، آماده برای پیروزی از هر راه ممکن.

از گروهی از شرکت‌کنندگان مسن‌تر پرسیدم که آیا از دیدن مجدد ترامپ در سال 2024 هیجان‌زده هستند یا خیر. دو نفر از آنها در مورد اینکه آیا او می تواند قبل از سال 2025 به سمت ریاست جمهوری برود یا نه بحث می کردند. یک بازنشسته به نام مایکل که از ذکر نام خانوادگی خود خودداری کرد، گفت: “امکان ندارد.” “من فکر می کنم که آن است!” یک مستمری بگیر به نام سوزان هیگینز گفت. «جنگ‌ها باید وارد شوند و وارد شوند [Biden] خیلی دور. “

تا پایان عصر، ترامپ در تظاهر به عدم نامزدی برای ریاست جمهوری با مشکل مواجه شد. او خطوط حمله خود علیه بایدن به افغانستان، مهاجرت و تورم را تجسم کرد، تعدادی از تغییرات سیاسی را که کنگره تحت کنترل جمهوری خواهان قادر به انجام آن خواهد بود، تشریح کرد و وعده داد که «در سال 2024 ما کاخ سفید را دوباره به دست خواهیم آورد. “Hold on I’m Coming” توسط سام و دیو زمانی که منتشر شد پخش شد و آهنگ مانند یک وعده به نظر می رسید.

ترامپ 14 ماه قابل توجهی را پشت سر گذاشت. اکثر نامزدهای بازنده ریاست جمهوری مجبورند بی سر و صدا از احزاب خود کناره گیری کنند. ترامپ در برابر این روند مقاومت کرد و تنها پس از شکست، کنترل خود را بر حزب جمهوری خواه محکم کرد. او نامزدهای جمهوری خواه در سراسر کشور – از جمله کسانی که امشب روی صحنه بودند – را متقاعد کرد که دروغ های انتخاباتی خود را تکرار کنند و حامیان همیشگی خود را متقاعد کرد که این دروغ ها را به عنوان کتاب مقدس در نظر بگیرند. تا کنون این دروغ ها برای همیشه پخش شده است. اما در تظاهرات امشب، در حالی که طرفداران ترامپ خواستار دستگیری فعالان افکار عمومی و احیای رئیس جمهور قانونی شدند، احساس کردم که این فقط می تواند آغاز باشد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyat