ترامپ در سال 2022 به اندازه بایدن مأموریت موقت خواهد داشت

[ad_1]

زمانی که انتخابات میان دوره ای 2022 در کمتر از یک سال قضاوت شود، اظهارات واشنگتن به احتمال زیاد ضربه ای ویرانگر به ریاست جمهوری جو بایدن وارد می کند.

به استثنای یک ناهنجاری تاریخی، دموکرات ها حداقل یک مجلس را در کنگره از دست خواهند داد، دیگر اهداف قانونی بایدن حفظ زندگی خواهد بود و غم و اندوه فزاینده برای نامزد ریاست جمهوری این حزب در سال 2024 به وحشت تبدیل خواهد شد. اما حتی زودتر از آن، برخی از قابل اعتمادترین رای دهندگان نیز حکم ملموسی را در مورد انعطاف پذیری سیاستمداری دیگر صادر خواهند کرد که مانند هیچ کس دیگری در دو دوره انتخاباتی آینده شناور است: رئیس جمهور سابق، که به سختی باید نامش ذکر شود.

دونالد ترامپ به اندازه جو بایدن دوره موقت را بر عهده خواهد داشت. احکام رأی دهندگان برای ترامپ در بهار امسال به آیداهو، آلاباما و جورجیا خواهد رسید. سپس در آریزونا، آلاسکا و وایومینگ در تابستان. ترامپ قبلاً نامزدهای انتخابات مقدماتی 2022 را در همه این ایالت ها تأیید کرده است. او تاکنون در نزدیک به 40 کنگره برای کنگره شرکت کرده است که اخیراً مهمات خود را در مورد جمهوریخواهان در مجلس نمایندگان آموزش داده است که به بسته زیرساختی دو حزبی رای دادند. او 9 تایید دیگر را در انتخابات مقدماتی فرمانداری انجام داد که یکی از آنها علیه رئیس جمهور فعلی حزب جمهوری خواه در آیداهو بود.

رکورد نهایی رئیس جمهور سابق در این رقابت ها به عنوان اولین فشارسنج تداوم قدرت او خواهد بود، زیرا او انتظار دارد در سال 2024 به کاخ سفید بازگردد. کسانی که می خواهند با برند او موافق باشند.

اشتباه نکنید: ترامپ خودش این انتخابات را می‌سازد. یکی از جمهوری‌خواهان آشنا به کارکنان رئیس‌جمهور سابق به شرط ناشناس ماندن به من گفت: «من هرگز زمانی را ندیده‌ام که ترامپ بیشتر از الان کنترل داشته باشد.» “سوزی [Wiles] برای تصویب تصمیم نمی گیرد. [Bill] استپین تصمیمات تاییدی نمی گیرد. او این تصمیمات را برای تایید خیلی بیشتر از همیشه می گیرد.»

البته، چهل و پنجمین رئیس جمهور محبوبیت قاطع در انتخابات ریاست جمهوری فرضی جمهوری خواهان در سال آینده باقی خواهد ماند. اما حتی متحدان او نیز اذعان دارند که موفقیت او در تایید در ماتریس تصمیم گیری او منعکس خواهد شد. و شاید مهمتر از آن، این موضوع توسط ناوگانی از جمهوریخواهان که منتظرند بخشی از آسیب پذیری ترامپ را برای توجیه نامزدی خود در سال 2024 بیابند، به دقت ارزیابی می شود.

مو بروکس، یکی از نامزدهای مجلس سنای آمریکا در آلاباما، که مورد حمایت ترامپ قرار گرفته است، گفت: «بسیار مهم است که کاندیداهای مورد تأیید دونالد ترامپ در اکثر مواقع غالب باشند، زیرا این پیامی قوی به نامزدهای بالقوه رقیب درباره میزان علاقه رای دهندگان اولیه جمهوری خواه به او است. او در ارزیابی ای که صرفاً خودخواهانه است به من گفت.

بروکس که در راهپیمایی 6 ژانویه قبل از شورش کنگره ایالات متحده ظاهر شد، در بهار گذشته از برکت ترامپ برخوردار شد و او را در یک راهپیمایی عظیم MAGA در تابستان امسال در ایالت و پیشتازی دو رقمی سالم در نظرسنجی ها به ارمغان آورد، اگرچه یکی از مخالفان او، کتی، بود. بریتیش، بودجه اش بهتره بروکس اکنون یکی از افراد مورد علاقه بی چون و چرای سناتور بعدی آلاباما است. مطالعه ای توسط Growth Club نشان داد که وقتی مردم متوجه می شوند که او نامزد ترامپ است، حمایت او بیشتر می شود.

اما بروکس تنها یک آزمون بزرگ برای ترامپ است. قدرت کامل رئیس جمهور سابق با توانایی او در جابجایی مقامات فعلی که از قبل پایگاه های حمایتی خود را دارند سنجیده می شود. در این مرحله اولیه، او بیش از همه به سه هدف علاقه مند است: لیز چنی، سناتور لیزا مارکوفسکی، و فرماندار برایان کمپ.

در صدر فهرست – بدون هیچ قرعه کشی – چنی، سرسخت ترین منتقد و دشمن ترامپ قرار دارد. یکی از مشاوران آشنا به این مکالمات به من گفت که ترامپ آنقدر در مورد چنی صحبت می کند که او مرتباً با نامزدهایی که به وایومینگ نزدیک نیستند، می آید.

پس از حمایت از هریت هجمن، وکیل و منتقد سابق ترامپ، برای مقابله با چنی، ترامپ حتی در تغییرات جزئی در مبارزات انتخاباتی جذب شده است. او تقریباً به صورت هفتگی، نسخه‌های چاپی اخبار و نشریات محلی را با قلم امضای شارپی و نامه‌های تشویقی به هاگمن علامت‌گذاری می‌کند.

یکی از مشاوران سابق رئیس جمهور ترامپ که در وایومینگ نامزد می شود به من گفت: «او واقعاً می خواست این کار را به درستی انجام دهد، و من فکر می کنم او بسیار مطمئن است که انجام داده است. “من نمی توانم سناریوی احتمالی را درک کنم که در آن لیز چنی برنده شود.

طبق کتاب مایکل وولف، ترامپ همچنین 100 درصد متعهد به شکست برایان کمپ، فرماندار جورجیا و لیزا مورکوفسکی سناتور آلاسکا است. رانش زمین. به گزارش ولف، ترامپ به مرکوفسکی گفت: «من تمرین را به او دادم، اما او همیشه با من بد بوده است. “دیگری کمپ است. تمام شد. “

ترامپ از رقیب مرکوفسکی، کلی چیباکا، به دلیل تحقیر آشکار رئیس جمهور فعلی سنا، که یکی از هفت جمهوری خواه بود که به محاکمه استیضاح در فوریه رأی مثبت دادند، حمایت کرد. در فوریه آینده، ترامپ میزبان چیباکا در مار-آ-لاگو برای جمع آوری کمک خواهد بود، و اخیراً به فرماندار فعلی جمهوری خواه آلاسکا هشدار داد که تایید او با یک شرط همراه است: فرماندار نباید برای دوره چهارم از مورکوفسکی حمایت کند. اقبال مرکوفسکی در میان جمهوریخواهان آلاسکا به این صورت سنجیده می شود پایین تا 6 درصدیعنی تنها انتخاب مجدد آن بر اساس رای دموکرات ها صورت می گیرد.

تحقیر ترامپ نسبت به کمپ هنوز با تایید فرمانداری از نتایج انتخابات 2020 جورجیا، که معمولاً یک آیین سطحی است که به نامه قرمز رنگی از بی‌وفایی در دنیای ترامپ تبدیل شده، می جوشد. لازم به ذکر است که ترامپ در این مورد صبور بود و با تایید سریع اولین نامزد عاشق ترامپ مخالفت کرد که چالش بزرگی را برای کمپ اعلام کرد و سپس به تدریج سناتور سابق دیوید پردو را برای پیوستن به این رقابت جذب کرد.

لری هوگان، فرماندار مریلند با اختیارات محدود علیه ترامپ که در حال بررسی مسیر خود برای رسیدن به کاخ سفید است، گفت: ترامپ تنها چیزی است که می تواند ماموریت موقت تاریخی حزب جمهوری خواه را تغییر دهد. او به من گفت: “این تنها راه برای خراب کردن این چیز است.” «افرادی که می‌توانند برای پیروزی در انتخابات مقدماتی انعطاف‌پذیرتر باشند، ممکن است کمترین منتخب در مجمع عمومی باشند. این بزرگترین نگرانی من برای جمهوری خواهان است.”

با توجه به اتفاقاتی که در دور دوم انتخابات در گرجستان رخ داد، به راحتی می توان سناریویی را تصور کرد که در آن ترامپ چنان شدید و بی پروا در میدان نبرد دخالت کند که پیامدهای این تفرقه به قیمت یک کرسی فرمانداری یا یک کرسی ارزشمند در سنا برای حزب تمام شود. او قبلاً پیشنهاد کرده است که استیسی آبرامز، که به تازگی دومین تلاش خود را به عنوان فرماندار انجام داده و جاه طلبی های خود را در کاخ سفید پنهان می کند، می تواند فرماندار بهتری از کمپ باشد.

برعکس، اگر نامزدهای رتبه اول ترامپ پشت میز بایستند، او غیرقابل توقف به نظر می رسد و به طور بالقوه به عنوان یک نامزد قوی تر از آنچه در سال 2020 بود، به سال 2024 می رود.

ترامپ در حال انجام فرآیند تایید رسمی نیست. در عوض، او به تماس های تلفنی خود به خود و رایگان متکی است. به گفته کسانی که در انتهای خط هستند، او مطمئناً به دنبال تأیید کسی برای انجام حرکت نیست.

در اوایل آگوست، ترامپ با سناتور کوین کرامر از داکوتای شمالی تماس گرفت و گفتگو به هرشل واکر، ستاره سابق NFL که در آستانه اعلام کمپین انتخاباتی در سنای جورجیا بود، در میان گزارش‌هایی مبنی بر تهدید جان همسر سابقش انجام شد. و اینکه در امور مالی خود اغراق کرده است. (واکر تهدید را رد کرد.) کرامر به ترامپ گفت: «مردم داستان رستگاری خوب را دوست دارند. و مطمئناً داستان خوبی از رستگاری است.» ترامپ از این استدلال خوشش آمد و موافقت کرد. او رسماً تنها چند هفته بعد از واکر حمایت کرد، و بسیاری از چیزهایی که از GOP باقی مانده بود، به زودی از آن پیروی کردند.

غرایز دونالد ترامپ برای این چیزها لعنتی خوب است. و برای مردی که چیزهای زیادی داشت که می توانست یک نامزد را از مسیر خارج کند، خودش را نشان می داد… [that] کرامر به من گفت: “مردم به جلو نگاه می کنند، نه به عقب.”

آیا ترامپ به عنوان متحد کننده حزب عمل می کند، نه یک تقسیم کننده؟ همه جا اینطور نخواهد بود.

و اگرچه دستاوردهای او در تأیید اصلی استرلینگ است، اما این ایده آل نیست. اوایل امسال، نامزد مورد علاقه او، سوزان رایت، نامزدی خانه ویژه در تگزاس را از دست داد. در سال 2020، تاجری که او در کارولینای شمالی از او حمایت می کرد، از نماینده فعلی مدیسون کوتورن جدا شد.

از نظر ترامپ، خطر کسب این همه تایید – به ویژه در برابر صاحبان قدرت – این است که او نتیجه را خدشه دار کند، که تا کنون چیزی کمتر از خارق العاده نبوده است. در مناطقی مانند اوهایو و میسوری، که در آن انتخابات بزرگ و پیچیده سنا جمهوری خواهان برگزار می شود، او تاکنون رای ممتنع داده است. اما وسوسه مداخله توسط گروهی از دستیاران سابق او که عمیقا درگیر این مسابقات هستند، دامن می زند.

ترامپ می تواند به راحتی کنار بنشیند، مسیر رقابت را تماشا کند و سپس در هفته های اخیر به نمایندگی از نامزد اصلی مداخله کند.

ترامپ هرگز با ایمن بازی کردن تا این حد پیش نمی رود، بنابراین یک all-in فقط برند او را تقویت می کند. خلع چنی، مرکوفسکی، کمپ و چند نفر دیگر نیز در صورت بازگشت او به کاخ سفید، ترکیب حزب را به نفع او تغییر خواهد داد. از سوی دیگر، اگر انتخابات بزرگ او سقوط کند، ترامپ زیاد نگران نخواهد شد.

او به سادگی از یکی دیگر از بازی های آزمایش شده ترامپ استفاده خواهد کرد: او آنها را سرزنش خواهد کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle