تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی نیروی انتظامی سال 98

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون جذب و بکارگیری نیروی شرکتی خرداد ماه ۱۴۰۰ در عنوان شغلی خدمتگزار وخدمتگزار سرایدار که در مرحله بررسی مدارک نسبت به ارائه مدارک خود اقدام نمودهاند و مجاز به شرکت در مصاحبه میباشند میرساند، جهت طی فرآیند مصاحبه و اطلاع از لیست پذیرفتهشدگان، فایل پیوست این اطلاعیه را به دقت مطالعه نمایند. به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون جذب و بکارگیری نیروی شرکتی خرداد ماه ۱۴۰۰ در عناوین شغلی منشی و پذیرش که در مرحله بررسی مدارک نسبت به ارائه مدارک خود اقدام نمودهاند و مجاز به شرکت در مصاحبه میباشند میرساند، جهت طی فرآیند مصاحبه و اطلاع از لیست پذیرفتهشدگان، فایل پیوست این اطلاعیه را به دقت مطالعه نمایند. پذیرفته شدگان نهایی آزمون جذب و بکارگیری نیروی شرکتی حسابداری درآمد و حسابداری ترخیص میبایست مدارک مندرج در فایل پیوست را آماده و جهت سیر مراحل جذب و بکارگیری در اسرع و وقت به اداره برنامه ریزی، تامین و توزیع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه واقع در خیابان قرهنی ۱ مراجعه نمایند.

سوالات استخدامی شرکت های خصوصی
پذیرفتهشدگان نهایی آزمون جذب و بکارگیری نیروی شرکتی نگهبان می بایستی مدارک مندرج در فایل پیوست اطلاعیه را آماده و جهت سیر مراحل جذب و بکارگیری در اسرع وقت به اداره برنامه ریزی، تامین و توزیع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی واقع در خیابان قره نی – قره نی ۱ مراجعه نمایند . پذیرفته شدگان اصلی آزمون جذب و بکارگیری ماما (پزشک خانواده) میبایست مدارک موجود در فایل پیوست این اطلاعیه را آماده و جهت سیر مراحل جذب و بکارگیری در اسرع وقت به اداره برنامه ریزی، تامین و توزیع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه (واقع در خیابان قره نی-قره نی ۱) مراجعه نمایند . بکارگیری براساس ساعت اعلام شده در جدول موجود در فایل به اداره برنامه ریزی، تامین و توزیع نیروی انسانی دانشگاه (واقع در خیابان قره نی – قره نی ۱) مراجعه نمایند .

شرکت گلبهاران طلوع خواف طرف قرارداد ارائه خدمات بهداشتی و درمانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام در نظر دارد در راستای شناسایی یک نفر نیرو با مدرک تحصیلی کاردان و کارشناس بهداشت حرفه ای جهت ارائه خدمات در محدوده تحت نظارت دانشکده علوم پزشکی تهران از طریق مصاحبه اقدام نماید، متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام به صورت حضوری از تاریخ انتشار این آگهی تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخه ۱۴۰۰/۶/۱۸ به دفتر شرکت واقع در طبقه همکف دانشکده خیابان شهید بهشتی مراجعه نمایند. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت حیدریه در نظر دارد جهت واحدهای تابعه خود، افراد واجد شرایط در رشته مامایی را از طریق فراخوان، شناسائی و با درنظر گرفتن اولویتهای مربوطه و درصورت نیاز بعد از برگزاری آزمون مصاحبه تخصصی و تاییدصلاحیت عمومی توسط هسته گزینش دانشگاه و همچنین با در نظر گرفتن سایر شرایط، بصورت قرارداد پزشک خانواده دعوت به همکاری نماید.

تذکر مهم: داوطلبان گرامی موظفند مدارک ذیل را از تاریخ انتشار آگهی (یکشنبه مورخ ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰) تا روز سه شنبه مورخ اول تیرماه ۱۴۰۰ در ساعات اداری (۸صبح لغایت ۱۳)به آدرس:خیابان قره نی -قره نی ۱-دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه -طبقه اول -واحدبرنامه ریزی، تامین و توزیع نیروی انسانی بصورت حضوری تحویل نمایند. خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقیق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه دار از جمله تلفن همراه (حتی خاموش)، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، ماشین حساب و غیره در جلسه آزمون ممنوع و طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون های استخدامی، موجب محرومیت از گزینش در آزمون می شود . همیشه یادتان باشد در یک جلسه مصاحبه ای فقط یک کارشناس مالی حضور ندارد و ممکن است مدیران دیگر بخشها هم از شما سوال کنند و حتی یک کارشناس زبان.

سوالات استخدامی وزارت نیرو به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون جذب و بکارگیری نیروی شرکتی خرداد ماه ۱۴۰۰ در عنوان شغلی خدمتگزار (دارای مدرک کمک پرستاری یا کمک بهیاری) که در مرحله بررسی مدارک نسبت به ارائه مدارک خود اقدام نمودهاند و مجاز به شرکت در مصاحبه میباشند میرساند، جهت طی فرآیند مصاحبه و اطلاع از لیست پذیرفتهشدگان، فایل پیوست این اطلاعیه را به دقت مطالعه نمایند. جلسه مصاحبه داوطلبان رشته شغلی کارشناس شبکه و کارشناس تحلیلگر سیستم در آزمون استخدامی پیمانی ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۹، روز چهارشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. رئیس توجه بفرمائید آقای قائمی صورت اسامی غائبین را و آنهائیکه از حضور در جلسه تاخیر کرده اند که خیلی هم زیاد هستند میخوانند و توبیخکی هم همراه دارد بفرمائید ، بخوانید. مکان آزمون متعاقبا از طریق همین اطلاعیه اطلاعرسانی خواهد شد. معذور می باشند. بنابراین اکیداً توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه و اوراق تشخیص هویت، از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود .

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد سوالات استخدامی آموزش و پرورش بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر