تبلیغات بنر چگونه کار می کند؟ کوثر پرینت

در مورد طراحی بنر و تبلیغات بنر صحبت های زیادی وجود دارد. در این مقاله به شما نشان می دهیم که تبلیغات بنر چگونه کار می کند.

اما اول از همه ، ببینیم چه کسی اولین تبلیغ بنر را راه اندازی کرده است و کدام وب سایت را میزبانی کرده است. واقعیت این است که اولین تبلیغ بنر در بین تمام تاکتیک های تبلیغات آنلاین آنقدر محبوب است که به نام دامنه خود –  – معروف است.

اولین تبلیغ بنر در 27 اکتبر 1994 در مجله Wired (که آن را   می نامیدند) راه اندازی شد و این یک بنر ساده بود که می گفت: “آیا تا کنون ماوس خود را درست اینجا کلیک کرده اید؟ شما خواهید کرد “و بنر کاربر را به یک کمپین AT&T فرستاد.

همانطور که   در مقاله ای گفت:

“AT & T تنها کمپانی قابل کلیک نیست که آن روز در   اجرا شد ، اما با توجه به اینکه امروز اکثر مردم روی تبلیغات بنر کلیک نمی کنند ، طعنه پیام آن بسیار سخت است.”

هدف از اولین تبلیغ بنر چیست؟ همانطور که Otto Timmons گفت: “ما تبلیغات خود را به عنوان یک اعلامیه خدمات عمومی می دیدیم” زیرا این تبلیغ ویژه بنر کاربر را به میکروسایتی برد که در آن وی بتواند لیستی از موزه های برتر و سایر وب سایت های دارای ذهن را پیدا کند.

صنعت تبلیغات بنر
اما امروز ، دنیای تبلیغات بنر از تبلیغات بنری تحت وب که در نشریات مورد علاقه خود مشاهده می کنید ، گرفته شده است تا تبلیغات رسانه های اجتماعی مانند بنرهای فیس بوک ، تبلیغات تبلیغاتی در اینستاگرام ، Snapchat Geofilters و سایر تبلیغات رسانه های اجتماعی.

هزینه تبلیغات تبلیغات نمایش هزینه تبلیغات را در ایالات متحده کاهش می دهد. قالب های تبلیغات آنلاین به عنوان تبلیغات بنر ، فیلم ، رسانه های غنی و حمایت مالی بیشترین سهم از تبلیغات تبلیغاتی دیجیتال را شامل می شوند: 47.9٪ ، به ارزش 32.17 میلیارد دلار.

و برای اینکه مطمئن شویم به همان زبان صحبت می کنیم ، لازم است از ابتدا موارد تبلیغاتی و طراحی بنر را مستقیماً تنظیم کنیم.

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم:

1. تبلیغات بنر چیست؟
این نوعی تبلیغات آنلاین از طریق آگهی ها است.

تبلیغات بنر همچنین به دلیل ماهیت بصری تبلیغات بنر ، تبلیغات نمایشگر (برخلاف تبلیغات فقط با متن) نامیده می شود. هدف از تبلیغات بنر تبلیغ یک برند است. تبلیغ بنر می تواند بازدید کننده را از وب سایت میزبان به وب سایت تبلیغ کننده یا صفحه فرود اختصاص دهد.

می توانید یک تبلیغات تبلیغاتی بنر را با Google Adwords یا هر شبکه نمایشگر دیگر شروع کنید.

منبع : https://kosarprint.com/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>