تاریخچه این سرگرمی در ایالات متحده

[ad_1]

دپیاز لوکس به طاقچه های پنجره پیوند زده شده است. پیش غذا برای مخمر در یخچال. آشپزی، بافندگی، پازل. سرگرمی ها نتوانستند ویروس کرونا را درمان کنند، اما برای لحظه ای به نظر می رسید که می توانند رکود مضطرب زندگی همه گیر را درمان کنند. هوا به طرز نگران کننده ای فراوان بود، اما سعی کردیم در بیکاری و ناامیدی نیفتیم. مقالاتی که قرار بود آرامش‌بخش باشند، پیشنهاد می‌کردند که تحقیق در مورد سرگرمی‌های جدید می‌تواند به کاهش استرس افراد کمک کند: بله، ما فاجعه‌ای را تجربه می‌کنیم که یک بار در هر نسل اتفاق می‌افتد، اما آیا تا به حال سعی کرده‌اید نان بپزید؟

یک مطالعه غیرعلمی نشان داد که 59 درصد از آمریکایی ها در طول همه گیری همه گیر، سرگرمی جدیدی را آغاز کردند. مردم آنقدر پختند که تمام آرد تمام شد. قیمت چوب به دلیل رونق پروژه های DIY به شدت افزایش یافته است.

البته راه‌های رایج دیگری برای گذراندن وقت در روزهای اولیه همه‌گیری وجود داشت – بازی Animal Crossing، سازمان‌دهی درس‌های شاد زوم، تماشای پادشاه ببر. اما همه ما می دانستیم که شروع به یک سرگرمی نوعی سرگرمی است بهتر از این چیزها اخلاق کاری پروتستان، که برای فرهنگ آمریکایی اساسی است، موقعیت‌ها به خودی خود از نظر اخلاقی خوب عمل می‌کنند، خواه پشت میز کار سخت، در مزرعه، یا آموزش گیتار در Wonderwall. برعکس، هر زمانی که به طور مولد صرف نشود، از دست می رود.

«سرگرمی ها این هاله خوب، مفید، مناسب و مورد تایید اجتماعی را به دست می آورند. چیزی که نیاز دارید – کلمه اینجاست باید“برای انجام”، استفان ام. گلبر، مورخ و نویسنده سرگرمی ها: اوقات فراغت و فرهنگ کار در آمریکا، او به من گفت. و اگر شما از آن دسته افراد تنبلی هستید که هیچ سرگرمی ندارید، پس از ضعف اخلاقی رنج می برید یا در حال شکست خوردن هستید.

این نگرش بسیار قبل از همه گیری ویروس کرونا است. اگر تا به حال احساس کرده‌اید که نمایش اینستاگرامتان شما را با همه کاردستی‌های فوق‌العاده، غذاهای خانگی پیچیده و پیاده‌روی‌های عرق‌ریز با پلوتن که به نظر می‌رسد افراد دیگر می‌توانند وقت خود را با آن‌ها پر کنند، شما را مسخره می‌کند. اگر تا به حال احساس کرده اید که نمایه دوستیابی شما خالی به نظر می رسد، مگر اینکه چند فعالیت تفریحی چشمگیر را فهرست کنید. اگر به نظر می رسد همه سرگرمی دارند و شما هم باید سرگرم شوید، دلیلی برای آن وجود دارد. نگرانی های سرمایه داری به محل کار محدود نمی شود. آنها سابقه طولانی در تمام شدن در اوقات فراغت ما دارند.

آ این یک سرگرمی نبود همیشه چیزی برای تلاش تا حدود دهه 1880، از این کلمه برای نشان دادن هر نوع نگرانی استفاده می شد، که می توانست مثبت باشد، اما همچنین می توانست یک تثبیت وسواس گونه باشد، مانند “اسب سواری برای یک سرگرمی”. این کلمه تکامل یافت و سرگرمی به عنوان یک شکل مفید و غنی‌کننده از اوقات فراغت و با فضیلت‌ترین راه برای گذراندن اوقات فراغت یک فرد شروع شد.

اخلاقی سازی این سرگرمی به دنبال تغییر عمده ای در نحوه گذراندن روزهای آمریکایی ها به وجود آمد. در طول انقلاب صنعتی، جنبش کارگری نوپا از کاهش ساعات کار حمایت کرد که در نهایت منجر به هشت ساعت کار روزانه و پنج روز کار در هفته شد. برخی از مردم افزایش در نتیجه اوقات فراغت – و سالن ها، تئاترها و پارک های تفریحی که به نظر می رسید آن را پر می کردند – به عنوان یک تهدید می دیدند. گلبر نوشت: ایده این بود که اوقات فراغت “هم به فعالیت مجرمانه و هم به ایده های انحرافی منجر می شود.” راه حل فساد اخلاقی آب نبات پنبه ای و چرخ های وینی: سرگرمی ها.

در جامعه‌ی علمی، این سرگرمی به‌واسطه‌ی اکسی‌مورون‌ها تعریف می‌شود: «زمان آزاد سازنده»، آن‌طور که گلبر آن را می‌گوید، یا «فرغت جدی»، اصطلاحی که رابرت استبینز، استاد افتخاری جامعه‌شناسی در دانشگاه کلگری ابداع کرد. با توجه به چارچوب استبینز برای سرگرمی جدی، سرگرمی و ارتباطات بیش از آن منفعل هستند که به عنوان سرگرمی در نظر گرفته شوند و به عنوان “فرغت روزانه” طبقه بندی می شوند. از سوی دیگر، اوقات فراغت جدی مستلزم تلاش‌هایی مبتنی بر «دانش، آموزش یا مهارت‌های» خاص است و افراد اغلب سعی می‌کنند در طول زمان پیشرفت کنند و پیشرفت کنند.

البته بسیاری از آماتورها از این تلاش لذت می برند. تفریح ​​جدی غنی می کند. نوع متفاوتی از رضایت را از آرامش یا کار با دستمزد به ارمغان می آورد. تحقیقات نشان می‌دهد که فعالیت‌های اوقات فراغت، از جمله سرگرمی‌ها، با سلامت جسمی و روانی بهتر مرتبط هستند.

آن‌ها همچنین به ما کمک می‌کنند تا فراتر از کار دستمزدی، احساس خود را بسازیم. مردم تمایل دارند سرگرمی های خود را بخش بزرگی از هویت خود بدانند – شما فقط کسی نیستید که فرار می کند، بلکه دونده اما استبینز به من گفت: «ما با گفتن به مردم که فقط تلویزیون را حفاری می‌کنیم و مدام آن را تماشا می‌کنیم، یا اینکه هر شب به میخانه می‌رویم و نوشیدنی می‌خوریم، هویت زیادی به دست نمی‌آوریم». “این متمایز نیست. همه دارند این کار را می‌کنند و در نهایت شما چیزی برای نشان دادن ندارید.» از استبینز پرسیدم که آیا فکر می کند اوقات فراغت جدی عنصر ضروری برای یک زندگی معنادار است یا خیر، و او پاسخ داد بله.

اما شیوه‌ای که فرهنگ آمریکایی سرگرمی‌ها را ستایش و تشویق می‌کند، این ایده را نیز تقویت می‌کند که بطالت اشتباه است – چیزی که گلبر در کتابش «خرد عامیانه سرمایه‌داری» می‌خواند. گلبر معتقد است که سرگرمی‌ها ارزش‌های موفقیت، بهره‌وری، پیشرفت و سخت‌کوشی را تقویت می‌کنند، حتی زمانی که از کار واقعی افراد فاصله بگیرند. او می نویسد: «اگر سرمایه داری از نظر فرهنگی هژمونیک است، پس قطعاً اوقات فراغت مولد یکی از ابزارهای تداوم تسلط آن است.

بنابراین کاملاً منطقی است که سرگرمی‌ها در مواقعی که کار با دستمزد رو به کاهش است یا تهدید می‌شود، مانند زمانی که روز کاری به هشت ساعت کاهش می‌یابد، به آگاهی ملی سرازیر شود. در طول رکود بزرگ، زمانی که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت بیکار بودند، سرگرمی‌ها پاسخی به این سوال بود که وقتی کاری برای انجام دادن وجود ندارد، چه باید کرد – همانطور که در مقاله‌ای بیان شد: «کاری که نمی‌توانی از دست بدهی». یک مجله 1933 г. то. در دهه 1930، گروه های مدافع در شهرهای آمریکا برای ترویج سرگرمی ها ظهور کردند. برنامه های سرگرمی رادیویی و ستون های روزنامه رسانه ها را پر کردند. سرگرمی ها این مجله حتی پیشنهاد کرد که اگر همه سرگرمی دارند، جرم کمتر شود.

یک دهه بعد، سرگرمی ها نه تنها راه حلی برای بیکاری، بلکه برای ترس وجودی ناشی از جنگ جهانی دوم نیز شد. در سال 1942، پزشکی به نام ویلیام منینگر مقاله ای را در که در مجله آمریکایی برای جنون (که بعداً تغییر نام داد مجله آمریکایی روانپزشکی)، با عنوان «جنبه های روانشناختی سرگرمی: کمک به اخلاق مدنی». در آن می نویسد: «… در حال حاضر بیشتر مردم از احساس اضطراب و اضطراب خفیف آگاه هستند. درجه ای از ناامنی شخصی و اقتصادی؛ او نتیجه گرفت که نیاز به وقت آزاد و استراحت بسیار مهم است، اما در حالت ایده آل، البته، این اوقات فراغت “سازنده و هوشمندانه” خواهد بود.

نزدیک به 80 سال بعد، یک کشور وحشت زده دوباره به سرگرمی ها روی آورد تا به خود اطمینان دهد، اما، می دانید، به طرز سازنده ای. این بار، اضطراب زیاد با اشتغال کم برخورد کرد تا محیطی عالی برای رونق سرگرمی ایجاد کند. هر جا خلأ بهره وری وجود داشته باشد، به نظر می رسد سرگرمی ها در حال هجوم هستند. این سؤال را ایجاد می کند: آیا جامعه برای سرگرمی ها به دلیل مزایای واقعی آنها ارزش قائل است یا به این دلیل که ما به ظاهر شغل اهمیت می دهیم؟

ایکسآنها مسکونی هستند، در پایگاه آنها، سازنده. حتی اگر یک سرگرمی یک نوع محصول واقعی – یک خانه پرنده، یک باغ، یک رمان – ایجاد نکند، به اصطلاح ارزش کشت را ایجاد می کند. شما یک پایگاه مهارت یا دانش ایجاد می کنید یا فقط به یک واقعیت سرگرم کننده ارزش اضافه می کنید تا با یخ شکن بی دست و پا بعدی به اشتراک بگذارید.

آنات کیانان، استاد بازرگانی در دانشگاه بوستون، ایده “سی وی تجربی” را مطرح کرد: یک رزومه طولانی که نه با تجربه کاری، بلکه با تجربه زندگی پر شده است. او در تحقیقات خود دریافت که افرادی که عزت نفس خود را با بهره وری خود می سنجند، معمولاً اوقات فراغت خود را به دنبال “تجربه های مجموعه دار” می گذرانند و اساساً سعی می کنند زندگی نامه هایی خلق کنند که ثابت شود افراد جالبی هستند.

کینان در حال حاضر در حال کار بر روی یک مطالعه هنوز منتشر نشده در مورد آنچه که او “پارادوکس هابیت” می نامد، که مشکلات رویکرد سرگرمی را از این طریق بررسی می کند. او به من گفت: “شما این فعالیت ها را به قصد رهایی از استرس و آرامش انجام می دهید.” “اما به دلیل این انتظارات زیادی که شما برای کمال، برای برتری در دیگران دارید، آنها همچنین می توانند منجر به استرس و ناامیدی شوند. یک مطالعه اخیر نشان داد افرادی که معتقدند اوقات فراغت بیهوده یا بی ثمر است، کمتر از اوقات فراغت خود لذت می برند.

اگرچه فشار برای مولد بودن در اوقات فراغت خود سابقه ای طولانی در ایالات متحده دارد، داونا بالارد، استاد ارتباطات در دانشگاه تگزاس در آستین که به مطالعه زمان شناسی یا نحوه ارتباط مردم در طول زمان می پردازد، مشکوک است که رسانه های اجتماعی باعث ایجاد مسائل شده است. بدتر همانطور که اغلب اتفاق می افتد. رسانه های اجتماعی به ما این امکان را می دهند که دائماً زندگی خود – ظاهر و موفقیت حرفه ای، بلکه غذاهای خانگی و پروژه های خود را – با زندگی دیگران مقایسه کنیم و به ما این امکان را می دهند که سرگرمی های خود را به سرمایه اجتماعی تبدیل کنیم. بالارد به من گفت حتی چیزهایی که ما را خوشحال می کند به صورت آنلاین فروخته می شوند. حداقل آنها در برند شخصی ما گنجانده شده اند: “شما همیشه می دانید که چه داستانی را تعریف می کنید.”

رسانه های اجتماعی به هر چیزی که به اشتراک می گذاریم با لایک و بازدید پاداش می دهد. این است انگیزه بیرونی، بر خلاف انگیزه درونیکه کاری را به دلیل رضایتی که برای شما به ارمغان می آورد انجام می دهد. همانطور که همکارم آرتور بروکس نوشت، “پاداش های خارجی در واقع می توانند پاداش های داخلی را جبران کنند، که باعث می شود از فعالیت هایمان کمتر لذت ببریم.” از نظر تئوری، سرگرمی‌ها باید یکی از باانگیزه‌ترین کارهایی باشند که می‌توانیم انجام دهیم – آنها کاری هستند که وقتی می‌توانیم همه چیز را انجام دهیم، انتخاب می‌کنیم. اما تأییدیه‌ای که از دیگران آنلاین دریافت می‌کنیم و تأییدی که از فرهنگ خود دریافت می‌کنیم برای گذراندن اوقات فراغت خود به روشی سازنده و با فضیلت، این انگیزه را پنهان می‌کند.

کاینان این کار را کرد مطالعه دیگری، منتشر شده در سال 2006، که در آن او از فارغ التحصیلان دانشگاه و دانشجویان در مورد پشیمانی خود می پرسد. چیزی که او دریافت این بود که در کوتاه مدت، مردم از عدم کنترل خود پشیمان می شوند. آنها به احتمال زیاد می گویند که باید سخت تر کار می کردند یا بیشتر یاد می گرفتند وقتی به گذشته نسبتاً نزدیک فکر می کردند. وقتی مردم به گذشته های دور فکر می کنند، احتمال دارد که از داشتن آن پشیمان شوند خیلی زیاد خود را کنترل کرده و می گویند که می خواهند بیشتر به خود اجازه دهند.

گلبر می نویسد که علاقه مندان به ندرت به پیامدهای ایدئولوژیک سرگرمی خود پی می برند. اما چه متوجه باشیم چه ندانیم، حتی زمانی که تنها هستیم، خارج از روز، کاری را که می‌خواهیم انجام می‌دهیم، لعنت به آن، اخلاق پروتستانی در کار و فشار آن برای مولد بودن همچنان با ماست. مخاطب خیالی با ماست. یوغ از باید سنگین است و می تواند حتی چیزهایی را که دوست داریم سنگین کند.

این پیام که یک سرگرمی بهترین راه برای گذراندن اوقات فراغت شماست، همچنین پیامی است در مورد آنچه که در زندگی باید برای شما ارزش بیشتری قائل شوید: سخت کوشی، موفقیت، بهره وری. اینها چیزهای بدی نیستند، اما آیا واقعاً مهمتر از روابط، تفکر و استراحت هستند؟ بیرون رفتن با دوستان، مراقبت از خانواده، لذت بردن از آرامش موجودات، پر کردن انرژی – این ممکن است یک واقعیت سرگرم کننده منحصر به فرد برای گفتن در مهمانی ها نباشد، اما برای روح مفید هستند.


هنگام خرید کتاب از طریق لینک موجود در این صفحه، ما پورسانت دریافت می کنیم. با تشکر از شما برای حمایت اقیانوس اطلس.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle