بیایید شکست های خود را جشن بگیریم – اقیانوس اطلس

[ad_1]

این گردهمایی که ژوئن گذشته در پارکی در ایروین، کالیفرنیا برگزار شد، یک توگا استاندارد نبود. به جای دانش آموزانی که از لیوان های سولو آبجو می نوشند، دانش آموزانی بودند که شامپاین را از لیوان های پلاستیکی با سنگ های قیمتی می نوشیدند. آنها با تاج گل های لور، لباس های توگا و لباس های امپراتوری رومی، چیزی را می پرستیدند که به ندرت جشن گرفته می شود: طرد شدن. بیش از 100 رد کمک های مالی، مقالات مجلات، بورسیه های تحصیلی – هر چه بود – از آنها رد شد.

این مهمانی یکی از اجزای پروژه بزرگتری بود که توسط پروفسور علوم شناختی باربارا سارنچکا و دو تن از دانشجویان فارغ التحصیل او برای تغییر تجربه طرد شدن حرفه ای آنها ایجاد شد. مانند بسیاری از افراد، این دانشمندان اغلب از طرد شدنشان آسیب دیده و آنها را از دیگران پنهان می کردند. رویکردی که آنها ابداع کردند – برای ردیابی، به اشتراک گذاشتن و جشن گرفتن طردهایشان – غرایز ما را وارونه می کند. به جای ترس از طرد شدن، از ما می خواهند که مستقیماً به سمت آن بدویم – و این کار را با هم انجام دهیم.


اگر تا به حال با ارسال مکرر رزومه خود در اینترنت به دنبال شغلی بوده اید، ممکن است با این سوال روبرو شده باشید: چگونه انگیزه خود را برای ادامه درخواست برای چیزهایی که احتمالاً به آنها نخواهید رسید، برایتان پیش آمده است؟ در برخی از مشاغل، حتی یافتن شغل به درخواست ها پایان نمی دهد. به عنوان مثال، در دانشگاه، مقالاتی برای انتشار، کمک های مالی، مصاحبه های اجرایی، جوایز برای برنده شدن وجود دارد و “شما اکثر چیزهایی را که برای آنها درخواست می کنید دریافت نمی کنید.”

در بیشتر دوران کاری‌اش، اگر سارنچکا نامه‌ای دریافت می‌کرد که می‌توانست بگوید رد شده است، آن را به مدت دو هفته در کشوی روی میزش قرار می‌داد تا بتواند آن را کامل بخواند. او گفت: “مثل چیزی بدبو بود که در عرض دو هفته چندان بدبو نبود.” در طول مدت زمانی که او طول کشید تا امنیت دارایی خود را به دست آورد، آهو شروع کرد به رد شدن کمتر به عنوان جورابی که باید هوا زدوده شود و بیشتر به عنوان یک واقعیت قابل کنترل در کارش.

بسیاری از ما چندان توسعه نیافته ایم. مارک لیری، استاد افتخاری روان‌شناسی و علوم اعصاب در دانشگاه دوک که دهه‌ها در مورد طرد شدن مطالعه کرده است، می‌گوید طرد شدن، عزت نفس و احساس تعلق ما را تهدید می‌کند. چیزی که لیری را در طول تحقیقاتش شگفت زده کرد این بود که افراد چقدر نسبت به طرد شدن حساس هستند. محققان حتی دریافته‌اند که بسیاری از شبکه‌های مشابه در مغز ما که در پاسخ به درد فیزیکی فعال می‌شوند، زمانی که احساس می‌کنیم توسط دیگران طرد شده‌ایم، تحریک می‌شوند. احساسات جریحه دار واقعا آزاردهنده است.

Srnechka می خواست رد قدرت را تضعیف کند، که باید به او و همکارانش آسیب می رساند و انگیزه آنها را از بین می برد. او فکر می‌کرد که این امر به خود آزمایش‌ها کمک می‌کند. ایجاد چیزی که قابل امتناع باشد مستلزم انضباط و شجاعت است، بنابراین دلیلی وجود دارد که به هرگونه امتناع افتخار کنیم.

بسیاری از دلایل رد درخواست ها هیچ ارتباطی با کیفیت آنها ندارد. اشلی توماس، دانشجوی سابق فارغ التحصیل در آزمایشگاه سارنچکا که اکنون دانشجوی فوق دکترا در MIT است، نمونه‌ای از ماهیت زنده‌ی لورهای آکادمیک را به من ارائه داد. در سال 2018، یک کمک هزینه رقابتی و معتبر از بنیاد ملی علوم به او پیشنهاد شد، اما از استفاده از کمک مالی دیگری که دریافت کرد خودداری کرد. بعداً، توماس مجدداً برای همان کمک مالی NSF برای همان پروژه با آنچه که او گفت یک پیشنهاد تقریباً یکسان بود، درخواست داد، فقط با داده‌های جدیدی که باید برنامه را قوی‌تر کند. این بار او رد شد. اگر او قبلاً تأیید را دریافت نکرده بود، ممکن بود باور کند که یک درخواست ضعیف جمع آوری کرده است. تجربیاتی مانند این به توماس کمک کرد تا ببیند که کسب شناخت حرفه ای اغلب یک بازی اعداد است. او به من گفت که تمرکز خود را به بخشی از فرآیندی که می‌توانست کنترل کند معطوف کرده است: آزمایش‌ها، نه نتایج.


وقتی داربی ویکرز به دوستش گفت که بورسیه ای را که برایش درخواست کرده بود دریافت نکرده است، چند هفته ای بود که خبر بد را شنیده بود، اما بوی آن هنوز وجود داشت. دوست او امیلی سامنر اخیراً صفحه گسترده ای برای آزمایشگاهی که در آن با توماس و سارنکا کار می کرد ایجاد کرده بود که آنها آن را “مجموعه رد” نامیدند. سامنر به ویکرز پیشنهاد داد تا جامعه گمشده را در آنجا ثبت کند، اما ویکرز نمی‌توانست ببیند که چگونه احساس بهتری در او ایجاد می‌کند. سامنر سعی کرد او را آزار دهد و گفت که اگر امتناع خود را اضافه کند، گروه را یک قدم به یک مهمانی نزدیک می کند – به ازای هر 100 رد، آنها یک مهمانی داشتند. ویکرز فکر می کرد که یک مهمانی برای جشن گرفتن این امتناع ها پوچ بود.

سامنر همچنان صفحه گسترده را برای ویکرز فرستاد. هنگامی که ویکرز در حلقه رد شدن می چرخید، دید که سارنچکا، که ظاهراً دانشمند موفقی بود، برای دریافت کمک هزینه رد شده بود. او دید که دانشجویانی که در آستانه گرفتن مدرک دکترا بودند رد شده بودند. همانطور که او 48 انکار قبلاً در سند را خواند، طرد شدن ویکرز در مقایسه با او بی‌اهمیت به نظر می‌رسید. علاوه بر این، این ردیف‌ها در صفحه‌گسترده مفهوم موفقیت او را تغییر دادند. او به من گفت: «همیشه تصور می‌کردم که وقتی موفق شدی، به نوعی به موفقیت ادامه می‌دهی». در اینجا مدرکی وجود دارد که نشان می دهد زندگی افراد موفق می تواند مملو از طرد شدن باشد.

این شاید بزرگ‌ترین خدماتی است که مجموعه ردها ارائه می‌کند: اطلاعاتی در مورد تعداد دفعات رد شدن افراد دیگر در دنیایی که یافتن این اعداد دشوار است ارائه می‌کند. من این چک واقعیت را پس از پیوستن به مجموعه معافیت هایی دریافت کردم که دوستم روزانا سامرز، استاد حقوق دانشگاه میشیگان، تصمیم گرفت در سال جدید میلادی گذشته ایجاد کند. برخلاف ویکرز، من همه کسانی را که صفحه گسترده ما را ارسال کرده بودند به خوبی می شناختم. به نوعی تعجب من را از آنچه دیدم تقویت کرد. صفحه‌گسترده‌مان را در Google بیرون می‌آورم تا آخرین محل اقامت یا ویرایشگر یا جایزه‌ای را که رد شده بود ضبط کنم، و متوجه می‌شوم که دوستانم اخیراً ردهایی دریافت کرده‌اند که در غیر این صورت نمی‌دانستم. من به اندازه کافی نزدیک بودم که اخبار خوب را دنبال کنم. اما من از همه چیزهایی که آنها شلیک کردند و به آنها نرسیدند اطلاعی نداشتم.

مانند من، باور به اینکه دیگران خیلی بیشتر از ما موفق می شوند، بخشی از دلیل شرمساری ما در هنگام شکست است. پاسخ متداول به این شرم این است که طردها را برای خود نگه داریم. دیگران کارت امتیازی ما را نمی دانند و این نیز آنها را تشویق به سکوت می کند. این یک نوع مشکل هماهنگی است – هیچ کس نمی خواهد اولین کسی باشد که رد خود را آشکار می کند تا ناتوان دیده نشود.

با چنین تصورات تحریف شده ای از چگونگی طرد شدن معمول، افراد می توانند ناامنی خود را به مشکلاتی مانند سندرم فریبنده نسبت دهند. سارنچکا گفت: «وقتی شما چیزی را «سندرم» می‌نامید، به این معنی است که چیزی در تفکر فردی که احساس می‌کند کلاه‌بردار است، اشتباه است. اما با توجه به داده هایی که مردم معمولاً به آنها دسترسی دارند، او معتقد است که عدم قطعیت آنها یک باور منطقی است. او گفت، تصور کنید که 100 نفر در بخش شما هستند و همه، از جمله شما، 90 درصد مردود هستند. اطرافیان شما احتمالاً فقط به شما در مورد پذیرش آنها می گویند. یعنی در همان دوره ای که یک قبولی گرفتید، حدود 100 پذیرایی می شنوید که همکارانتان اعلام کرده اند. سارنچکا گفت: «البته احساس خواهید کرد که به خوبی دیگران عمل نمی کنید.

مجموعه ردها چرخه پنهان کاری، اطلاعات نادرست و ناامنی را می شکند و هنجاری از صراحت ایجاد می کند. بنابراین او پسر عموی معنوی یک رویکرد شناخته شده تر برای عادی سازی طرد است: «زندگی نامه ناموفق». این ایده در سال 2016 زمانی که یک استاد روانشناسی، در آن زمان در دانشگاه پرینستون، فهرستی از ردهای خود را منتشر کرد که آن را “CV از شکست” نامید، گسترش یافت. (در بخش متا-شکست‌ها می‌نویسد: «این زندگی‌نامه لعنتی شکست‌ها بسیار بیشتر از همه کارهای آکادمیک من مورد توجه قرار گرفته است.») دانشگاهیان که زندگی‌نامه‌های شکست‌ها را منتشر می‌کنند، رد را نمایان می‌کنند و بنابراین نشان می‌دهند که ممکن است. طرد شدن بخش رایج یک حرفه است.

تفاوت اصلی بین مجموعه ای از امتناع ها و یک رزومه ناموفق، تمرکز اولی روی تیم است. ویکرز خاطرنشان کرد که “خودزندگی نامه درباره داستان شماست”، در حالی که مجموعه ردها “همه چیز برای شما نیست”. مربوط به تلاش های گروه است. و در حالی که انتشار عمومی فهرستی از جوایزی که دریافت نکرده‌اید جسورانه است، لزوماً درد و رنج ناشی از عدم پذیرش را در حال حاضر کاهش نمی‌دهد. وقتی به لیری، استاد روانشناسی، درباره مجموعه ردها گفتم، او فکر کرد که بعد اجتماعی آن، آن را به یک واکنش موثر به طرد تبدیل کرده است. در حالی که طرد شدن احساس تعلق ما را تهدید می کند و نگرانی هایی را در مورد اینکه دیگران ما را چگونه می بینند ایجاد می کند، مجموعه ردها تعلق ما را تأیید می کند. وی خاطرنشان کرد، طنز ماجرا این است که شما در گروه بر این اساس پذیرفته می شوید که رد شده اید.


حدود یک ماه پس از اینکه ویکرز در زمستان 2018 معافیت خود را به مجموعه اضافه کرد، گروه از مرز 100 معافیت عبور کرد. مهمونی بود یک آهو او را در خانه‌اش پناه داد و هر کدام پرینت یکی از امتناع‌هایش را در شومینه‌اش سوزاندند. سپس سه نان تست بلند کردند که در این مهمانی های امتناع به یک سنت تبدیل شده است. اولاً خودشان را که تلاش کرده اند، شفا می دهند. دوم، به افرادی که آنها را به دلیل کار ناسپاسانه آنها در ارزیابی درخواست هایشان رد کردند. و سوم، به افرادی که به هر آنچه می خواستند رسیدند، زیرا، همانطور که دیر می گوید، “همه ما که صادقانه در تلاش برای درک جهان و آموزش به دیگران هستیم، در یک تیم هستیم.”

سه سال بعد، سارنچکا جشنی ترتیب داد تا کوه المپ را به افتخار ویکرز رد کند – ویکرز دکترای خود را به پایان رسانده بود. در فلسفه یونان باستان و توسط UC Irvine هدایت می شود. مانند دیگرانی که با آنها صحبت کرده ام، ویکرز اکنون کمتر از طرد شدن احساس شرمندگی می کند و آنها را بازتابی از ارزش خود در چشمان دیگران نمی بیند. او همچنین بازخوردهایی را که ممکن است با رد شدن همراه باشد پذیرفته است. او پروژه ها را زودتر از روزهای قبل از رد شدن در مقابل مردم قرار می دهد. ویکرز فیلسوفان دیگر را متقاعد کرد که به مجموعه‌های رد بپیوندند و متوجه شد که حوزه او، که بسیار مخفیانه و فردگرا به نظر می‌رسید، اکنون بازتر و مشترک‌تر احساس می‌شود. البته، اگر دانشگاهیان بودجه و مشاغل بیشتری داشتند، ویکرز و همتایانش مجبور نبودند این همه نه بگویند. اما آنها همچنان از دانستن نحوه برخورد با طرد شدن سود می برند.

کاربردهای کنونی در بسیاری از مشاغل به اندازه دانشگاه ها در هم تنیده نیستند. با این حال، به نظر می‌رسد که بیشتر افراد تجربه‌ای دارند – خواه شغلشان را تغییر دهند یا سعی در ایجاد یک حاشیه داشته باشند – که مستلزم آن است که برای رسیدن به آنچه به دنبال آن هستند، طرد شدن را تحمل کنند. در گروه مجموعه رد من – که شامل یک شاعر، شخصی که به تغییر شغل فکر می کند، و دیگری که ماه ها پس از اخراج در طول همه گیری به جست و جوی شغلی او پیوست – وقتی که به عنوان پیشرفت دوباره فرموله می شود و به صورت جمعی پردازش می شود، رد را کمتر بیمار می دیدم. من همچنین تماشا کردم که این مجموعه مردم را تشویق می‌کرد که جزوه‌هایشان را افزایش دهند. وقتی می بینید که همکاران رد شده شما چقدر تلاش می کنند، سخت است که به تجربیات آنها افتخار نکنید و انگیزه ای برای افشای بیشتر خود نداشته باشید.

وقتی گروه من برای جشن معافیت ما در اکتبر 2021 در زوم جمع شد، توضیح دادم که چگونه می‌توانم احساس کنم این مجموعه روی جاه‌طلبی‌های من تأثیر می‌گذارد. نمی‌دانستم که آیا تأکید بر بازی اعداد و جشن گرفتن باخت‌هایمان می‌تواند باعث شود که ستاره‌های طلای بیشتری را امتحان کنیم و از موفقیتی که قبلاً به دست آورده‌ایم احساس نارضایتی کنیم. روزانا سامرز، رهبر ما، پاسخی داشت. او گفت که هدف اضافه کردن خطوط بیشتر به مجموعه یا رزومه هایمان نیست. این برای این است که خطرات بیشتری را بپذیریم و اطمینان حاصل کنیم که طرد شدن بادبان ما را قطع نمی کند. او می‌خواست مجموعه سؤالی را به ما بدهد تا از آن برای تصمیم‌گیری‌هایمان استفاده کنیم: اگر از رد شدن نمی‌ترسم، چه چیزی را دنبال می‌کردم؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat