بوریس جانسون وینستون چرچیل نیست

[ad_1]

“به نام خدا برو!”

اگر می خواهید نقل قولی را انتخاب کنید که به بوریس جانسون آسیب برساند – مردی که زندگی نامه وینستون چرچیل را به عنوان یک تبلیغ رمزگذاری شده برای فضایل خودش نوشت – پس این تمام خواهد بود. وقتی دیوید دیویس، همکار محافظه‌کار جانسون امروز در پارلمان ایستاد و این سخنان را گفت، احتمالاً قصدش ضربه مهلکی بوده است. دیویس نخست وزیر را با شخصیت خود چرچیل مقایسه نکرد. او را با نویل چمبرلین، سلف ضعیف و دلگرم کننده چرچیل مقایسه کرد.

این نقل قول از مناظره ای در سال 1940 در مورد رفتار بریتانیا در اولین ماه های نگران کننده جنگ جهانی دوم آمده است، زیرا بریتانیا نتوانست از نروژ در برابر تهاجم آلمان دفاع کند. لئو عامری محافظه کار، نگرش چمبرلین نسبت به آدولف هیتلر را با شکارچی شیری که توسط شیر در خواب گرفته شده مقایسه می کند. آمری گفت: «به طور خلاصه، این داستان ابتکار عمل ما برای نروژ است. او سپس به نقل از الیور کرامول، که شاه چارلز اول را سرنگون و اعدام کرد، به یک نتیجه رسید. «این همان چیزی است که کرامول به پارلمان لانگ گفت، زمانی که تصمیم گرفت دیگر مدیریت امور کشور مناسب نباشد: اینجا برای هر خوبی که انجام داده‌اید. من می گویم برو و بیا کارت را تمام کنیم. به نام خدا برو.»

وقتی دیویس این کلمات را تکرار کرد، لحظه فوق العاده ای بود. پس از آزار و اذیت سؤالات نخست وزیر – که در آن جانسون اصرار داشت از سابقه خود در برابر سؤالات مربوط به احزاب مسدود کننده محاصره دفاع کند – مجلس عوام سکوت کرد. دیویس نه تنها یکی از همکاران محافظه‌کار، بلکه از حامیان برگزیت و همکار سابق کابینه جانسون است. او همچنین یک اراذل و اوباش بدنام با ذوق نمایش است. همه می دانستند که او قادر به پرتاب نارنجک است. و او انجام داد.

پاسخ جانسون این بود که ادعا کند او این نقل قول را نمی شناسد. یا دروغ می گفت یا شخص دیگری باید کتابش را برای چرچیل نوشته باشد. یک روز پس از بحث بر سر نروژ، آلمان به فرانسه حمله کرد و چمبرلین استعفا داد تا چرچیل جایگزین او شود. چگونه یک زندگی نامه نویس چرچیل می تواند معروف ترین نقل قول از این بحث بزرگ را نداند؟

از سوی دیگر، تمام دفاع جانسون در طول رسوایی که به طور اجتناب ناپذیری به نام «پارتی گیت» شناخته می‌شود این بود که او خیلی ضعیف آموزش داده شده بود یا بیش از حد بی‌دقت بود که نمی‌توانست بفهمد زیر دماغش چه می‌گذرد. در طول اولین محاصره سخت بریتانیا در بهار سال 2020، زمانی که اکثر مشاغل برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته شدند و مردم عادی از اختلاط با افراد خارج از خانواده خود منع شدند، جانسون دفتر خود را در یک گروه 40 نفره از اعضای شورا که توسط شورای شهر دعوت شده بودند، ترک کرد. به BYOB ایمیل بزنید و نزدیک به نیم ساعت با آنها درآمیختید. او این کار را بدون توجه به اینکه در یک مهمانی شرکت می کند، انجام داد.

به گفته وی، بوروکرات ها و مشاوران سیاسی همچنین در دسامبر 2020 یک بازی برای شکستن محاصره و تعدادی مهمانی خداحافظی برای کارکنان خروجی برگزار کردند. انتظار می رفت یکی آنقدر پر سر و صدا باشد که قبلاً یک کارمند را با یک چمدان به یک فروشگاه مواد غذایی محلی فرستاده بودند تا الکل را پر کند. 10 جلسه نوشیدن نوشیدنی در خیابان نوشیدن به قدری منظم بود که تقویم کارکنان «جمعه های شراب» را مسدود می کرد و طبق گزارش ها شخصی یک یخچال کوچک برای دفتر خرید.

جانسون ادعا می کند که از بیشتر این و زمان اطلاع نداشت بود او با اطلاع از احزاب، فکر می کرد که آنها “رویدادهای کاری” هستند، اگرچه محدودیت های جانسون در مورد COVID-19 نیز مجاز به آنها نبود. او می‌خواهد منتقدان منتظر تحقیقات داخلی باشند تا مشخص شود آیا او اشتباهی انجام داده است و عذرخواهی‌هایش تاکنون کوتاه و قانع‌کننده نبوده است. خشم عمومی افزایش یافت، به ویژه به این دلیل که سه محاصره در بریتانیا بسیار شدید بود. کسانی که عزیزان خود را از دست داده اند، به تنهایی به دنیا آمده اند، یا از ملاقات با خویشاوندانشان در خانه های سالمندان منع شده اند، به ویژه از تفریح ​​در خیابان داونینگ غمگین می شوند.

یک لحظه به عقب برگرد و شگفت انگیز است که جانسون تا این مدت زنده ماند. در اینجا گزیده ای از سوابق سیاسی او از زمان برگزیت آمده است: او پیام های متنی را «از دست داد» که می توانست ثابت کند از یک اهدا کننده محافظه کار خواسته است تا برای کاغذ دیواری جدید آپارتمانش در خیابان داونینگ پول بپردازد. او یافته‌های مشاور اخلاقی خود مبنی بر اینکه یکی از وزرای او در محل کار قلدر بوده است را رد کرد. او در حالی که از یک سیاستمدار محافظه کار دفاع می کرد که قوانین لابی گری را زیر پا گذاشته بود، “ماشین را شکست”. به نظر می رسد او فکر می کند که قوانین اخلاقی فقط برای جوانان اعمال می شود. پلیس به طور مداوم از تحقیق در مورد مهمانی های داونینگ استریت امتناع می ورزد و تضاد بدی را با داستان های بریتانیایی هایی که به دلیل نقض ساده تر محاصره مجازات می شوند، ارائه می دهد. مرد 66 ساله با بیماری قلبی، که دوستانش را در زمین باغ خود در جنوب لندن ملاقات کرد. بازنشستگی که قبلاً بدهکار بود، به خاطر آن 100 پوند جریمه شد. این مرد در درخواست تخفیف خود نوشت: «نمی خواستم قانون را زیر پا بگذارم. اگر بررسی کنید، من سابقه کیفری بیش از 50 سال پیش از مدرسه ندارم.

از نظر فنی، همین امر در مورد جانسون نیز صادق است، اگرچه حتی برای وکیل پردرآمد نیز دشوار است که او را به عنوان سابقه ای بی نقص از صداقت توصیف کند. قبل از اینکه نخست وزیر شود، دو بار به دلیل دروغ گفتن اخراج شد – یک بار توسط روزنامه، یک بار توسط رهبر حزبش – و یک بار به یکی از دوستان قدیمی پیشنهاد کرد که آدرس را به یک روزنامه نگار بدهد تا بتواند چند چشم سیاه داشته باشد. .” همانطور که مکس هستینگز سردبیر سابق جانسون در سال 2012 نوشت: “بیشتر سیاستمداران جاه طلب و بی رحم هستند، اما بوریس یک مدال طلاست.” نه همسرم را به او می سپارم و نه بر اساس تجربه دردناک کیف پولم را.

اینجاست که «عامل چرچیل» – برای وام گرفتن عبارتی از زندگی نامه جانسون از رهبر نظامی بزرگ بریتانیا – وارد عمل می شود. مدافعان جانسون بر این باورند که او در توانایی چرچیل برای رد رسوایی‌ها و شرارت‌هایی که باعث شرمساری سیاستمداران کوچکتر می‌شود، شریک است. در تاریک‌ترین ساعت برای کشور، شغل معیوب چرچیل قبل از جنگ جهانی دوم اهمیتی نداشت، نه نوشیدن الکل و نه دوره‌های افسردگی او. همین امر در مورد فریب، دروغ و بی وفایی جانسون قطعا صادق است. هیچ یک از اینها نباید در مقایسه با پروژه بزرگ برگزیت و وظیفه مرتبط با آن یعنی «همسطح کردن» بخش‌های فقیرتر بریتانیا مهم باشد. اما برکسیت به طور نامحسوس تمام شده است و هجوم آدرنالین ناشی از جدایی بریتانیا از بروکسل نه با جوان سازی مناطق دورافتاده، بلکه با نبردهای بی پایان برای مرزها، تعرفه های واردات و استانداردهای غذایی جایگزین شده است. در جاهای دیگر دولت، مجموعه ای از اعلامیه های سیاسی نیمه تمام این هفته تنها برای مدت کوتاهی چرخه اخبار را مختل کرد. تصویر اقتصادی گسترده تر وحشتناک است: افزایش مالیات های بزرگ در ماه آوریل همراه با افزایش شدید صورتحساب های انرژی در راه است. تورم به تازگی به بالاترین حد خود در 30 سال اخیر رسیده است. جانسون چگونه می‌تواند با این چالش‌ها کنار بیاید، اگر مشغول توضیح دادن باشد که وقتی طرفی را می‌بیند، آن را نمی‌شناسد؟

دلسوزی برای بوریس جانسون بسیار سخت است، اما بیایید یک دقیقه تلاش کنیم. این مردی است که در تمام زندگی خود قوانین را زیر پا گذاشته است و اکنون با جمعیتی روبروست که نمی توان فریب داد، شیرین زبان، تهدید کرد یا رشوه داد. بازگشت سیاسی اکنون غیرمنتظره‌ترین رستاخیز از زمان لازاروس خواهد بود. جذابیتی که جانسون را اغلب نجات داد، جادوی خود را از دست داده است، و مانند بسیاری از هولیگان های طبیعی، زمانی که او را در گوشه ای قرار می دهند، به طرز عجیبی ترسو است. هفته گذشته، به نظر می رسید که او هنگام خروج از خیابان داونینگ در پشت ماشین خود پنهان شده است. او بعداً اعلام کرد که به دلیل یکی از اعضای خانواده COVID، رویدادهای عمومی را لغو می کند، اگرچه قوانین خود انزوا دیگر نیازی به آن ندارد. توضیح جایگزین این است که او نمی خواست در یک لحظه ضعف در ملاء عام دیده شود.

نظرسنجی ها برای او وحشتناک به نظر می رسد. اگر جانسون در این هفته – که نامشخص است – زنده بماند، پس از انتخابات محلی ماه مه که انتظار می‌رود برای محافظه‌کاران خونین باشد، با خطر بیشتری روبرو خواهد شد. برخی از حزب او بی سر و صدا از اعضای پارلمان می خواهند که از درخواست فوری رای عدم اعتماد خودداری کنند – فقط به این دلیل که بتوانند پس از کشته شدن محافظه ها در انتخابات، خواستار رای اعتماد کنند. چرا یک رهبر جدید باید اینقدر زود پس از روی کار آمدن متحمل چنین ضرری شود؟ چرا جانسون را مجبور نمی کنید همه تقصیرها را به گردن بگیرد؟

یک توضیح ساده برای این که چرا عامل چرچیل جانسون تبخیر شد این است که او قبلا بوی برنده می داد و اکنون اینطور نیست. سرنوشت او شعر خاصی دارد. بوریس جانسون بالاخره تجربه‌ای را که برای خیلی‌های دیگر ایجاد کرده بود به دست آورد: استفاده و دور انداختن. بر خلاف بت او – که وارثانش آرزوی عظمت “چرچیل” را داشتند – نام جانسون به یک صفت تبدیل نخواهد شد. دلقک باحال تبدیل به خط ضربه شده است. جانسون مطمئناً امیدوار است که برگزیت و برنامه موفق واکسن بریتانیا بر کاستی‌های خود غلبه کند که سابقه تاریخی نوشته شود. اما او باید نگران باشد که در عوض از او به عنوان نویل چمبرلین یاد می شود: به عنوان مردی که به سادگی مجبور به ترک کشورش شد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksi