به Link-in-Bio Economy خوش آمدید

[ad_1]

مانند بسیاری از خوانندگان، Piper Rockelle پیوندی در بالای صفحه نمایه TikTok خود دارد که بیش از 8 میلیون دنبال کننده او می توانند موسیقی او را بررسی کنند. اما به جای ارسال آنها به YouTube یا Spotify، این پیوند یک صفحه فرود خارجی را باز می کند که با کمی از همه چیز پر شده است. در یک کلیپ حلقه‌ای از Rockelle، مجموعه‌ای از بلوک‌های ابرپیوندی پخش می‌شود که طرفداران را به فروشگاه کالا، برنامه تور و جدیدترین نماهنگ او هدایت می‌کند. همچنین می‌توانید «شیشه عشق» را پیدا کنید که به او اجازه می‌دهد نکاتی را بپذیرد، یک فرم «از من هر چیزی بپرس»، برنامه‌ای که در آن می‌توانید برای تکمیل جرأت راکل هزینه کنید، و یک فید اجتماعی خصوصی که طرفداران می‌توانند با هر یک از آن‌ها قفل آن را باز کنند. ارسال پول یا پاسخ صحیح به یک سوال بی اهمیت

همه این‌ها در “لینک در بیو” راکل وجود دارد – یکی از پرطرفدارترین بخش‌های املاک در اینستاگرام و تیک‌تاک. هر دو پلت فرم بیابان هایپرلینک هستند: کاربران می توانند تنها یک یا دو پیوند خارجی ارسال کنند هر جا در سایت ها، و مهم ترین آنها، بله، در بیو در بالای نمایه آنها ظاهر می شود. اما اگر واقعاً مجبور نیستید، چرا فقط به یک صفحه پیوند دهید؟ چند سالی است که استارت‌آپ‌ها تلاش کرده‌اند تا فضا را به حداکثر برسانند و صفحات فرود تمیز و ساده‌ای را ارائه می‌کنند که چندین لینک را روی یکدیگر قرار می‌دهند.

آنها دیگر چندان ساده نیستند. انبوهی از شرکت‌هایی با نام‌های ورزشی مانند Shorby، Linkin.bio، Beacons، Tab Bio، و Koji – ابزار انتخابی Rockelle – به لینک در بیو جلوه‌ای می‌بخشند. به جای پیوندهای مسکن، لینک در بایوس اکنون به کاربران خود اجازه می دهد مثلاً یک آهنگ Spotify را جاسازی کنند، یک خبرنامه را دیوار پرداخت کنند و NFT ها (توکن های غیرقابل تعویض) را نمایش دهند. این ارتقاء، پیوند ساده در بیو را به یک صفحه تعاملی گسترده تبدیل می کند که با قابلیت های وب سایت های کامل رقابت می کند. Link-in-bios به خودی خود به بلوغ نمی رسد: اینفلوئنسرها اکنون از دنبال کنندگان خود استفاده می کنند تا تجارت پیچیده تری ایجاد کنند که شامل کالاها، حمایت های مالی برند و انتشارات موسیقی می شود. برای این ستارگان اینستاگرام و تیک تاک، صفحه‌ای از فهرست‌ها دیگر آن را قطع نمی‌کند.

اگر یک شرکت لینک در بیو را با نام می شناسید، احتمالا لینکتری است. این شرکت که به من گفت در حال حاضر بیش از 20 میلیون کاربر دارد، لینک در بیو را محبوب کرد و به بخشی اجتناب ناپذیر از رسانه های اجتماعی تبدیل شد. اگرچه Linktree بیشتر در اینستاگرام و TikTok رایج است، صفحات مینیمالیستی آن در همه جا ظاهر می شوند و ظاهر و احساس همه لینک در بایوس های دیگر را مشخص می کنند. اینفلوئنسرهای اصلی و سایت‌های خبری از Linktree استفاده می‌کنند، اما کاربران معمولی‌تر که آثار هنری یا حلقه‌های بازیگری خود را تبلیغ می‌کنند، از این کار استفاده می‌کنند. در مطالعه ای که برای اقیانوس اطلسشرکت تجزیه و تحلیل وب Parse.ly تخمین زده است که پیوندهای Linktree تقریباً نقش دارند نیم از تمام ترافیک لینک در بیو در اینستاگرام.

و با این حال Linktree اکنون این پیوندها را با ویژگی های جدید پر می کند. در طول سال گذشته، Linktree جعبه‌هایی را معرفی کرده است که با PayPal و Square یکپارچه می‌شوند، با نام تجاری Spring همکاری می‌کند تا به اینفلوئنسرها اجازه می‌دهد تا swag را مستقیماً از لینک در بایوس خود بفروشند، و یک شرکت پیوندهای موسیقی را خریداری کرده است که تجزیه و تحلیل و بهتری ارائه می‌دهد. پیش نمایش آهنگ از خود Linktree. همچنین با Shopify، شرکتی که فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی برای وب‌سایت‌ها ایجاد می‌کند، همکاری کرد تا به تأثیرگذاران و برندها اجازه دهد کاتالوگ محصولات خود را به لینک در بیو خود اضافه کنند.

آنتونی زاکاریا، بنیانگذار و مدیر ارشد تجاری Linktree، به من گفت، حتی شرکت‌های بزرگی مانند خطوط هوایی کانتاس، ردبول و لس آنجلس کلیپرز شروع به قرار دادن Linktree در بایوس اینستاگرام و TikTok خود کرده‌اند. همه این شرکت‌ها وب‌سایت‌های گران قیمتی دارند، اما او گفت که لینک در بایوس فضایی را بین رسانه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها نشان می‌دهد: صفحه‌ای که به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود که در آن هنرمندان می‌توانند موسیقی جدید خود را متصل کنند، خطوط هوایی می‌توانند مسیرهای پروازی جدید خود را تبلیغ کنند، و حتی افراد غیر اینفلوئنسر نیز می توانند برنامه های تلویزیونی را که در حال حاضر تماشا می کنند لیست کنند. در حالی که یک وب‌سایت سنتی ممکن است در طول زمان نسبتاً ثابت بماند – برای مثال، شرکت هواپیمایی مانند کانتاس، همیشه می‌خواهد ابزار رزرو پروازش در جلو و مرکز باشد – یک لینک در بیو نوعی صفحه اصلی است که همیشه در حال تغییر است. مکانی ایده آل برای برندها و اینفلوئنسرها برای ارائه به روز رسانی ها یا تبلیغ محصولات جدید. پیمایش در میان افراد می‌تواند شبیه اسکن کردن نکات برجسته به‌شدت انتخاب شده در فید اجتماعی یک فرد باشد.

انبوهی از رقبا اکنون در حال رقابت برای به چالش کشیدن سلطه Linktree هستند. لیا هابرمن، پروفسور اینفلوئنسر مارکتینگ در UCLA به من گفت: «من فکر می‌کنم که شرکت‌ها اساساً با ارائه یک سرویس واقعاً کاربردی و اساسی به سازندگانی که نیاز به پیوند به مکان‌های مختلف داشتند، اسکیت کردند. هابرمن گفت، زمانی که سرمایه‌گذاران متوجه شدند که نیازهای تجاری رو به رشد سازندگان می‌تواند این ستاره‌های رسانه‌های اجتماعی را به پول‌سازان بزرگ تبدیل کند، این موضوع تغییر کرد. در سال 2021، سرمایه‌گذاران خطرپذیر حدود 5 میلیارد دلار به اقتصاد خالق سرمایه‌گذاری کردند و استارت‌آپ‌های پیوندی در بیو در این جنون گرفتار شده‌اند.

همانطور که اینفلوئنسرها به راه‌های بیشتری برای کسب درآمد دست می‌زنند، لینک در بایوس شروع به انجام کمی از همه چیز می‌کند. کوجی، که در سال 2016 تأسیس شد و 120000 کاربر دارد، یک فروشگاه آنلاین از 197 برنامه کوچک ایجاد کرد که می تواند در هر پیوند در بیو زندگی کند، از جمله نمایشگرهای NFT، عکس های دیوار پرداخت، آزمون ها، محتوای برتر برای مشترکین و Cameo doppelgänger. به نام فریاد. پیوند در بیو مانند یک پوسته است. دیمیتری شاپیرو، یکی از بنیانگذاران کوجی، به من گفت: «این مانند یک بوم نقاشی است که می‌توانید این ابزارها را روی آن اضافه کنید. رقیبی به نام Snipfeed به اینفلوئنسرهای خود اجازه می‌دهد بلیت‌های ملاقات مجازی را بفروشند و سلام کنند. Beacons که بیش از 1 میلیون کاربر آن شامل سیا خواننده و کارگردان کوئنتین تارانتینو می‌شود، تقویمی را ارائه می‌کند که در آن طرفداران می‌توانند برای گرفتن وقت با اینفلوئنسر هزینه کنند.

در حالی که شرکت‌هایی مانند کوجی و لینکتری برای جذابیت انبوه تلاش می‌کنند، دیگران فکر می‌کنند که می‌توانند با حضور در جایگاه‌های خاص خود را برجسته کنند – شرط می‌بندند که با تمرکز اینفلوئنسرها بر صنایع خاص، به مجموعه‌ای از ویژگی‌های مناسب‌تر نیاز خواهند داشت. Linkfire که نوازندگانی مانند جاستین بیبر را هدف قرار می‌دهد، با Apple Music، Pandora و YouTube Music همکاری می‌کند تا اطلاعات دقیق‌تری را در مورد مخاطبان خود پس از بازدید از پیوند Linkfire در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در همین حال، دنبال کردن ویدیوهای آشپزی بسیار محبوب TikTok دشوار است، بنابراین Provecho استارت آپ در حال ایجاد پیوند در بایوس با تمرکز بر نمایش دستور العمل ها است. کنراد دماسی، یکی از بنیانگذاران Provecho، به من گفت که برندها می توانند از مواد تشکیل دهنده هر دستور غذا حمایت کنند، و به اینفلوئنسرها راهی برای کسب درآمد از خلاقیت هایشان می دهند.

به طور کلی، این ابزارهای پیوند دهنده از طریق چرخشی از برنامه‌های اشتراک پولی و کمیسیون در تراکنش‌هایی که در لینک در بیو اتفاق می‌افتد، درآمد کسب می‌کنند. اینکه آیا این برای حفظ یک کسب و کار سودآور کافی است، مشخص نیست، اما به راحتی می توان آینده ای را تصور کرد که در آن لینک در بایوس حتی فراگیرتر شود، چیزی شبیه به وب سایت شخصی جدید در عصر TikTok. هنگامی که به طور تصادفی با یک اینفلوئنسر برخورد می کنید و می خواهید بدانید معامله او چیست، اولین ایستگاه شما لینک در بیو آنها خواهد بود.

با این حال، شرکت‌های لینک در بیو ریسک‌های داخلی دارند که می‌تواند ایده ماندن آنها در درازمدت را مانند یک خیال باشد. آنها تقریباً به طور کامل به اینستاگرام و TikTok برای ترافیک خود متکی هستند. اگر این دو پلتفرم بخواهند، می‌توانند بسیاری از ابزارهای جدیدی را که شرکت‌های link-in-bio ارائه کرده‌اند، تکرار کنند. هابرمن می‌گوید: «تخصص اینستاگرام یافتن سرویس‌های شخص ثالث دیگری است که چیزهایی را در بالای پلتفرم خود ایجاد می‌کنند و سپس خودشان آن خدمات را کپی می‌کنند. به عنوان مثال، پس از اینکه کاربران اینستاگرام شروع به ارسال لینک های وابسته به آمازون و سایر سایت های تجارت الکترونیکی کردند تا از محصولاتی که تبلیغ می کنند، کمیسیون دریافت کنند، این پلتفرم ابزار وابسته خود را معرفی کرد که کاربران را از ترک اینستاگرام باز می دارد.

در حال حاضر، شرکت‌های لینک در بیو چاره‌ای جز ادامه تکامل ندارند. چندی پیش، اینفلوئنسرهای اولیه صرفاً عکس‌هایی از خودشان منتشر می‌کردند، اما اکنون به جایی رسیده‌اند که به خودی خود یک تجارت کوچک هستند. ستارگان TikTok و Instagram به طور منظم قراردادهای شش رقمی اسپانسر می گیرند – و به سادگی تعداد زیادی از آنها وجود دارد. بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان اکنون به عنوان خالق شناخته می شوند، به این معنی که خدمات تأثیرگذار به سرعت در حال تبدیل شدن به یک صنعت قابل توجه است. هدف یک استارت آپ فین تک به نام Karat Financial ایجاد بانکی برای اینفلوئنسرها است که تا حدی بر اساس تعداد فالوورها وام های تجاری می دهد. شرکت دیگری به نام Pietra، اینفلوئنسرها را با تولیدکنندگان مرتبط می کند تا به آنها کمک کند خطوط تولید خود را راه اندازی کنند. هابرمن می‌گوید: «هر پلتفرم، چه یک شبکه رسانه‌های اجتماعی، یک خرده‌فروش، یک سرویس لینک در بیو – همه آنها در تلاش هستند تا مقصدی باشند که سازندگان برای کسب درآمد از نفوذ خود استفاده کنند. “من فکر می‌کنم ناگهان خدمات لینک در بیو متوجه شده‌اند که آنچه سال‌ها ارائه می‌کردند دیگر کافی نیست.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort