به گفته فائوچی چگونه می توان کریسمس را ایمن جشن گرفت

[ad_1]

به اندازه کافی بد بود که نسخه Omicron امیدها را برای یک فصل تعطیلات معمولی یا حداقل چیزی که در سال دوم همه گیری عادی تلقی می شد را از بین برد. اکنون به نظر می رسد که ما محکوم به زندگی با COVID-19 برای همیشه هستیم، نگران این هستیم که وقتی یک گزینه محو می شود، گزینه دیگری به سرعت جای آن را می گیرد، که هرگز و برای همیشه ماسک های صورت خود را دور نخواهیم انداخت.

آنتونی فائوچی خوشبین تر است. او دیروز در مصاحبه ای به من گفت: نه، ما ویروس کرونا را نابود نمی کنیم، اما به نقطه ای می رسیم که اهلی شود. او گفت که افراد کافی به سطحی از مصونیت خواهند رسید که لغو سفر، نوسانات وحشیانه بازار سهام و خودآزمایی بر زندگی روزمره ما مانند اکنون حاکم نباشد.

من از ابتدای همه‌گیری به طور مرتب با فائوچی، مدیر قدیمی موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی صحبت کرده‌ام. در زمان اولین گفتگوی ما، دونالد ترامپ رئیس جمهور بود، و فائوچی نماد غیرمنتظره فرهنگ پاپ، صدای قابل اعتمادی بود که در مورد علم صحبت می کرد. او اکنون برای پرزیدنت جو بایدن کار می کند، و اگرچه دیگر در کاخ سفید یک منحوس نیست، اما خارج از آن یک چهره قطبی است. کارشناسان و سیاستمداران جناح راست او را به عنوان یک بوروکرات غیرپاسخگو معرفی می کنند که به دنبال محدود کردن آزادی های آمریکاست. جسی واترز، مجری فاکس نیوز، دیروز در کنفرانس آمریکن فست آمریکا در Turning Point ایالات متحده سخنرانی کرد و از تصاویر مرگبار برای توصیف اینکه چگونه مخاطبان می توانند فاشی را با سؤالاتی در مورد بودجه برای تحقیقاتی که بعداً در فاکس یا سایر پلتفرم های محافظه کار پخش می شود، “کاشت” کنند، استفاده کرد. فائوچی همچنان از خصومت گیج شده است: چگونه او دشمن آزادی است و از آمریکایی ها می خواهد تا گلوله های نجات دهنده دریافت کنند؟

مصاحبه ما برای طولانی بودن و وضوح کمی ویرایش شده است.

پیتر نیکلاس: آیا این هنجار جدید در آمریکاست؟ آیا در زمستان آینده آزمایشات PCR و خانگی را انجام خواهیم داد؟

آنتونی فائوچی: فکر نمی کنم مثل الان باشد. حتی با ویروس‌هایی که جهش می‌یابند و تغییر می‌کنند، شما به حالت ثابتی می‌رسید که در آن عفونت و/یا واکسیناسیون کافی در جامعه وجود داشته باشد که ایمنی پس‌زمینه کافی وجود داشته باشد تا سطح عفونت از نظر کمیت کمتر و بیماری شدید باشد.

من فکر نمی کنم که بتوان این عفونت را ریشه کن کرد زیرا ما فقط یک عفونت را در تاریخ بشر ریشه کن کرده ایم و آن آبله است. و من فکر نمی کنم که شما از شر آن خلاص شوید، زیرا باید اساساً یک کمپین واکسیناسیون جهانی داشته باشید، همانطور که ما برای فلج اطفال و سرخک انجام دادیم. اما کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که به سطحی از «کنترل» برسیم که بتوانیم با آن زندگی کنیم – جایی که جامعه را مختل نمی‌کند، اقتصاد را مختل نمی‌کند، و همیشه باعث نمی‌شود که از روی شانه‌هایمان نگاه کنیم، به این فکر کنیم که آیا من دارم مبتلا میشم

پاسخ کوتاه به سوال شما این است: فکر نمی‌کنم در شرایطی زندگی کنیم که در آن لحظه‌ای که همه در حال سرگردانی، آزمایش و نگرانی در مورد آتش‌سوزی هستند، وقتی شما به شام ​​یا فیلم می‌روید، زندگی می‌کنیم. من واقعاً این را نمی بینم. من می بینم که مقاومت در برابر COVID-19 یا حداقل SARS-CoV-2 وجود خواهد داشت، اما تأثیر عمیقی که در حال حاضر بر جامعه ما دارد را نخواهد داشت. من نمی دانم که آیا این بهار و تابستان آینده است یا یک سال دیگر. اما مطمئناً به همان شکلی که هست باقی نخواهد ماند.

نیکلاس: چرا آزمایش در ایالات متحده در مقایسه با برخی از کشورها و به خصوص در اروپا بسیار دشوار است؟ ما تقریباً دو سال است که در همه گیری هستیم. آیا تا الان نباید مشکل تست را حل کنیم؟

فائوسی: از بسیاری جهات بسیار بسیار بهتر از یک سال پیش است، اما هنوز در سطحی که فکر می کنم بهینه باشد نیست. بدیهی است که اگر نگاهی به تلاش‌های دولت در سال گذشته داشته باشید، قابل توجه بوده است. چندین میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است تا چیزی بین 200 تا 500 میلیون آزمایش در ماه انجام شود. حدود 10000 مرکز وجود دارد که اکنون تست های کاملا رایگان ارائه می دهند.

اما فعالیت‌های زیادی برای رسیدن به نقطه پایانی وجود دارد که امیدوارم مدتی است در مورد آن صحبت می‌کنم – یعنی سیل کردن سیستم آزمون به طوری که همه بتوانند هر زمان که بخواهید در محل تست بگیرند. به معنای واقعی کلمه. ما هنوز آنجا نیستیم.

نیکلاس: اگر با چنین ویروس جهش‌یافته‌ای که به سرعت در حال تغییر است مواجه شویم، آیا سازمان غذا و داروی آمریکا باید روند تأیید دارو متفاوتی داشته باشد؟

فائوسی: FDA راه درازی را پیموده است. با نگاهی به روزهای اچ‌آی‌وی که سال‌ها طول می‌کشد تا یک دارو تایید شود، با کمک فعالان ایدز، این موضوع را به شدت تغییر داده‌ایم تا متناسب با چالش بیماری مورد نظر باشد. FDA اخیراً در این زمینه بهتر شده است. بدیهی است که آنها به ارزیابی مجدد ادامه می دهند که آیا این فرآیند واقعاً با ماهیت چالشی که با آن روبرو هستید مناسب است یا خیر. آنها همیشه می توانند بهتر عمل کنند، اما من فکر می کنم آنها واقعاً کار بسیار خوبی انجام دادند.

نیکلاس: دولت بایدن افراد کاملاً واکسینه نشده را مقصر دانست. جف زینتز، هماهنگ کننده واکنش کاخ سفید در مورد کووید-19، هفته گذشته گفت: آیا سرزنش مردم از این طریق بهترین راه برای ترغیب آنها به تغییر رفتار و فرصت گرفتن است؟

فائوسی: من آن را به عنوان اتهام تعبیر نکردم. من آن را اینگونه تعبیر کردم که آسیب پذیرترین افراد واکسینه نشده خواهند بود. من فکر می کنم در افرادی که واکسینه شده اند – و حتی برخی از افرادی که واقعاً واکسینه شده اند – عفونت های ناگهانی زیادی وجود خواهد داشت، اما احتمال ابتلای آنها به یک بیماری جدی بسیار بسیار کمتر از آسیب پذیری بسیار است. که واکسینه نشده اند. بنابراین من این را به عنوان سرزنش کسی تفسیر نکردم، بلکه به آنها هشدار دادم که واکسینه شوند زیرا ما بسیار آسیب پذیر هستیم.

نیکلاس: چرا تلاش های دولت بایدن برای واکسینه کردن افراد بیشتر با شکست مواجه شد؟ شما در TikTok و رسانه های اجتماعی بوده اید و از مردم خواسته اید که عکس بگیرند. روسای جمهور سابق تلاش کرده اند. چرا مردم گوش نمی دهند؟

فائوسی: حق با شماست. ما در حدود 50 میلیون نفری که واجد شرایط واکسیناسیون هستند اما واکسینه نشده اند، مشکلی ایجاد نکرده ایم. ما پیام رسان های مورد اعتماد را آزمایش کردیم. ما سعی کردیم واکسن ها را به راحتی در دسترس قرار دهیم. و با این حال ما در جایی که می خواهیم باشیم نیستیم. و این دلیلی است که دولت به الزاماتی متوسل شده است که به آنها دستورات نیز گفته می شود. شما نمی خواهید از این کلمه استفاده کنید دستور، زیرا به نظر می رسد رادیواکتیو است. اما با الزامات شما چاره ای ندارید. ای کاش می توانستیم این کار را به گونه ای انجام دهیم که مردم داوطلبانه تصمیم بگیرند که می خواهند واکسینه شوند، اگر نه برای سلامتی خودشان، اما تقریباً به عنوان یک مسئولیت عمومی. شما می توانید آلوده شوید و بیمار نشوید و همچنان آن را به شخص دیگری منتقل کنید، و آن شخص ممکن است آنقدر آسیب پذیر باشد که به طور جدی بیمار شود.

نیکلاس: بایدن و ترامپ در پاسخ به همه‌گیری چه تفاوتی دارند؟

فائوسی: [Long hard laugh] پیتر، شما پاسخ آن را می دانید.

اجازه دهید آن را امتحان کنم تا وقتی مردم آن را می خوانند زیاد بحث برانگیز نشود. وقتی از نظر تاریخی به آن نگاه می‌کنید، جنبه‌های بسیاری از آنچه از واکنش دولت ترامپ به دست آمد وجود داشت که واقعاً با اصول علمی همخوانی نداشت. مثال‌های خوب زیادی برای این موضوع وجود دارد: این ادعا که برخی مداخلات زمانی مؤثر واقع شده‌اند که فقط حکایتی باشد. گوش دادن به افرادی که هیچ تجربه ای در زمینه بهداشت عمومی ندارند. ادعاهای متناقضی مانند زمان وجود داشت [the former COVID-19 response coordinator] من و دبی بیرکز زمان زیادی را صرف برنامه‌ریزی در مورد اینکه چگونه می‌توانیم انتشار را کاهش دهیم، گذاشتیم و روز بعد رئیس جمهور بیرون آمد و گفت: «میشیگان را آزاد کنید. ویرجینیا را آزاد کنید. «اینها چیزهایی نیستند که برای کنترل اپیدمی مفید باشند.

تا کنون، ما همه چیز را به طور کامل انجام نمی دهیم، اما تعهد کاملی از سوی دولت وجود دارد که اجازه می دهد اصول علمی تنها راهنمای کاری باشد که انجام می دهیم. اساس کاری که ما انجام می دهیم کاملاً علم است. و ما یک تیم بسیار شایسته متشکل از افراد با زمینه‌های تخصصی و علایق زیادی داریم که هر روز در مورد اینکه چگونه می‌توانیم اوضاع را بهتر کنیم، درگیر هستند. چنین تیم علمی کاملاً سازمان یافته ای وجود نداشت. چند نفر آنجا بودند که افراد سالمی بودند، مثل من و دبی بیرکز، و تا حدودی [former CDC Director] باب ردفیلد – اما هیچ تیم اصلی واقعی وجود نداشت که به معنای واقعی کلمه هر دقیقه از هر روز را به او اختصاص دهد. بنابراین یک تفاوت بزرگ وجود دارد، یک تفاوت واقعاً بزرگ.

نیکلاس: منتقدان مختلف محافظه کار شما را به انتقاد راهنمایی کرده اند و می گویند که آزادی مردم را زیر پا می گذارید. فقط در چند ساعت گذشته، یادداشتی در صندوق ورودی خود از FreedomWorks دریافت کردم که در آن نوشته شده بود: «دکتر. فائوچی نمونه ای ماندگار است که آزادی، پس از از دست دادن، برای همیشه از دست می رود. نظر شما در مورد چنین حملاتی چیست؟

فائوسی: این حیف است. من قطعا آن را دوست ندارم. تفرقه سیاسی دشمن سلامت عمومی است. من متهم به تخریب دموکراسی و سلب آزادی مردم هستم. بازگشت به رکورد. به همه چیزهایی که تا به حال گفته ام نگاه کنید. تنها چیزی که تا به حال گفته ام این است که مردم را ایمن و سالم نگه دارند: «واکسن بزنید. پوشیدن ماسک؛ از تنظیمات جماعت پرهیز کنید. “پس مردم می گویند من آزادی آنها را از بین می برم؟ من این را نمی فهمم. شاید شخص دیگری این کار را می کند، اما من آن را نمی فهمم.

نیکلاس: آیا چیز خاصی از COVID-19 آموخته اید؟

فائوسی: درس این است که هنگام برخورد با یک بحران بهداشت عمومی که همه را درگیر می کند، اجازه ندهید که تفرقه مانع ایجاد شود. اسمش را بگذارید یک پیمان صلح. یک تایم اوت تماس بگیرید. اختلافات سیاسی خود را در عرصه دیگری هموار کنید. اما اختلافات سیاسی خود را در مورد اصول بهداشت عمومی اعمال نکنید. این بسیار بسیار مخرب است.

نیکلاس: آیا شما شخصاً در کریسمس با اعضای خانواده خارج از خانواده خود ملاقات می کنید؟ هنگام جشن گرفتن تعطیلات، Omicron را چگونه حساب می کنید؟

فائوسی: پارسال فرزندانم که در سه منطقه مجزای کشور زندگی می کنند برای کریسمس نیامدند. بیشتر به این دلیل که آنها می خواستند از من به دلیل آسیب پذیری و سنم محافظت کنند. اما امسال متفاوت است. من واکسن و تقویت شده ام. همسرم واکسینه شده و تحت حمایت است. هر سه فرزندم واکسینه و تقویت شده اند. و همه آنها اکنون اینجا هستند. آنها فقط آخر هفته آمدند. و آنها چند روز آینده را تا کریسمس سپری خواهند کرد. قبل از ورود به خانه، فقط برای اطمینان از همه آنها آزمایش شدند. بنابراین آنها مایل اضافی را انجام دادند. بنابراین من یک جشن کریسمس خانوادگی بسیار آرام و گرم برگزار می کنم، همانطور که ما انجام داده ایم، به معنای واقعی کلمه هر سال از زمان تولد آنها. ما یک سال را از دست دادیم، اما به میدان برگشتیم.

نیکلاس: برای کریسمس چی میخوای؟ چه هدیه ای به شما لبخند می زند؟

فائوسی: من قبلاً هدیه را دارم. بچه های من در خانه هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet