بهترین و بدترین تبلیغات کریسمس


این مقاله در اصل در بولتن تام نیکولز، پیس فیلد، در دسترس ظاهر شد س یک اقیانوس اطلس اشتراک، ابونمان. اینجا ثبت نام کنید.


من به تازگی 61 ساله شده ام و افراد هم سن من می دانند کریسمس چه معنایی دارد.

نه، این نیست که فراموش کنیم قبل از نوشیدن تخم مرغ، استاتین خود را دو برابر کنیم. خیلی خنده دار. هه هه

منظورم این است که البته سن من باعث می شود که عضوی از نسل جونز شوم، فرزندی در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 1970. برخلاف بومرهای قبلی، که در تلویزیون بی مزه دهه 1950 بزرگ شدند، که برنامه های ویژه کریسمس واقعی را ارائه نمی کرد، من با جریانی از برنامه های تعطیلات بزرگ شدم که شامل رودلف، یخبندان است، چارلی براون، و خیلی های دیگر. این غذاهای ویژه کریسمس توسط بسیاری از نسل ها دوست داشته شده اند و برای نیم قرن یا بیشتر تلویزیون کابلی و شبکه را اجرا می کنند.

بنابراین فکر کردم که نسخه محجوب خودم را از حال و هوای تعطیلات پخش کنم، بیشتر آنها را نابود کنم، و به شما یادآوری کنم که فقط چند مورد واقعا ارزش دیدن را دارند زیرا فکر می کنم آنها مردم را خوشحال می کنند و نمی توانم ادامه دهم.

(فیلم های کریسمس را کنار می گذارم. تعداد آنها بسیار زیاد است که نمی توان به آنها اشاره کرد و پاسخ های درست همیشه هستند این یک زندگی فوق العاده است و جورج سی اسکات نسخه از آهنگ کریسمس به هر حال.)

بیایید با پدربزرگ همه آنها شروع کنیم، نمایش عروسکی با یک شات ثابت رودولف گوزن بینی قرمز. تولید شده توسط تیم آرتور رنکین جونیور و جولز باس در سال 1964، رودلف تبدیل به صنعتی شده است که اسباب‌بازی‌ها و وسایل کلکسیونی و لشگری از طرفداران قسم خورده را ایجاد می‌کند. (در خانواده خود من تعداد کمی وجود دارد.) اگر دوست داشته باشید آهنگ های زیبا و لحظات تاثیرگذاری وجود دارد.

علاوه بر این، افتضاح است.

من کمی احساس گناه می کنم که این را به خاطر مرحوم مادرم می گویم دوست داشت این برنامه و هر سال وقتی من پسر بودم، آن را با هم تماشا می کردیم زیرا او فکر می کرد که من او را به همان اندازه او دوست دارم. بدم نمی آمد؛ من مادرم را دوست داشتم و وقتی او ظاهر شد، به این معنی بود که هم تولدم و هم کریسمس نزدیک بود، بنابراین به اندازه کافی خوشحال بودم.

اما بله، چه داستانی. من اولین کسی نیستم که متوجه این موضوع می شوم – من اقیانوس اطلس همکار کیتلین فلانگان حذف نهایی این کابوس را در سال 2020 نوشت، اما همه در کریسمس تاون احمق هستند. از بابا نوئل، یک وبا که از زمان رکود، قطب شمال را به عنوان مدیر کارخانه اداره می‌کند، تا جن رئیس دیکتاتور، تا دونر و دیگر متعصبان گوزن شمالی، همه ناخوشایند هستند. یکی از آهو پانک‌ها می‌گوید: «اسم من فایربال است. می‌توانی دوست من باشی.» از اینجا برو، فایربال. شما می تواند باشد مال خودم دوست، یا می توانی برف بری.)

رودلف باید یک داستان کریسمس در مورد تفاوت ها و پذیرش و رستگاری و خانواده باشد تا همان کاری باشد که تو کردی و یادا یدا. هر چقدر هم که به او لعنت بفرستید، باز هم داستانی در مورد یک شهر کوچک گستاخ است که یک آدم عجیب را تنها زمانی می پذیرد که ثابت کند می تواند کاری مفید انجام دهد.

بدتر این است که این پیام را می فرستد که کریسمس واقعاً درباره بابانوئل و اسباب بازی ها است. بابانوئل کریسمس را کار می بیند. او یک خلبان هواپیمای دیوانه است که به دلیل آب و هوا مجبور است پرواز خود را لغو کند. اگر این بدان معنی است که کریسمس وجود ندارد، خوب، همینطور باشد، بچه ها.

(و بله، اتفاقاً در پایان، یک جن در واقع یک پرنده اسباب بازی بدون پرواز را از سورتمه بیرون می اندازد. در حالی که ما آن را نمی بینیم، من تصور می کنم پرنده بیچاره “مثل کیسه های سیمان خیس” با زمین برخورد می کند. بوقلمون ها در قسمت از قبل کلاسیک تشکر از قدیمی WKRP در سینسیناتی.

اعتراف می کنم که داستان همچنان جذابیت دارد و بله، هر سال از سر دلتنگی و به خاطر اینکه هنوز دلتنگ مادرم می شوم، آن را تماشا می کنم.

مشکل اینجاست که چون رودلف موفقیت بزرگی بود، رنکین و باس متوقف نشدند. در سال 1970 ما داستان پیدایش بابانوئل را دریافت کردیم بابانوئل به شهر می آیدنپرس؛ شامل یک جادوگر و یک پنگوئن – و در سال 1974 ما دچار آشفتگی آشفته ای شدیم سال بدون بابا نوئل.

سال بدون بابا نوئل واضح است که این کتاب بر اساس کتابی از دهه 1950 ساخته شده است، اما من آن را ده ها بار دیده ام و نمی توانم شروع به توضیح طرح کنم. او به ما Snow Miser و Heat Miser را معرفی کرد، اما من هرگز نمی دانستم گوشت گاو آنها برای چیست، و در هر صورت، در سال 1974، من 13 ساله بودم و متوجه دختران شدم. همانطور که همسرم همیشه به آن اشاره می کند، تنها جزئیات خنده دار این است که مت گوتز و هیت خسیس آشکارا هستند. همان شخص.

رنکین / باس همچنین فیلم های انیمیشن زیادی ساخت و آنها بسیار بد بودند. طنز حیله‌گرانه و طراحی دقیقی که در انیمیشن از دهه 1940 تا اوایل دهه 1960 یافت می‌شود، عمدتاً برای سینماها در نظر گرفته شده بود، جایی که تماشاگران بزرگسالان را نیز خواهند داشت. پس از اینکه تلویزیون پادشاه رسانه ها شد، بیشتر فیلم های انیمیشن فقط آثار هنری کمدی و ارزانی بودند که هدفشان این بود که کودکان بسیار خردسال را با مدت زمان بسیار کوتاهی مورد توجه قرار دهند.

آدم برفی یخ زدهبه طور خاص، این یک جنایت رنکین / باس است که من بلافاصله از آن متنفر بودم – در نهمین سالگرد تولد من، در سال 1969، نه کمتر – و از رفتن امتناع کرد. هر چی فکر کنی رودلف، زیبایی معصومانه ای در او وجود داشت. یخبندان استبا بازی یک فیلم کوتاه از جیمی دورانته و هرج و مرج صوتی بیش از حد بازیگر شخصیت بیلی دی ولف در نقش مرد بد، مزخرف بدبینانه بود.

و شاید بپرسید که چرا دورانت در این کار بود؟ زیرا Rankin / Bass، بنا به دلایلی، پیشنهاد کرد که بچه هایی مانند من عاشق ستاره های قدیمی باشند. این فیلم‌های ویژه در طول سال‌ها شامل شخصیت‌های ظاهراً کودکانه‌ای مانند دورانت، شرلی بوث، رد باتنز، فرد آستر، میکی رونی، جورج سی. ایروینگ و در یک اشتباه عجیب از سال 1979، اتل مرمن بوده است.

این پیشنهادات ویژه برای چه کسانی بود؟ پسران میانسالی که آبگرمکن می نوشند و به صدای برادران میلز روی جوک باکس در بار آمریکایی لژیون در محله قدیمی من گوش می دهند؟ وقتی متوجه شد که خانم کلاوس توسط خدمتکار صداگذاری شده است، چشمان کدام کودک روشن شد هازل، یک کمدی شبکه خسته کننده که در سال 1966 پخش شد؟

در سال 1968، Rankin / Bass یک آزمایش جالب انجام داد، یک توقف ویژه پسر کوچک درامزکه شامل صدای زیبای خوزه فرر بود. هنوز در اطراف است، اما شما چیز زیادی از آن را نمی بینید. برخی از جوامع عرب-آمریکایی در طول سال‌ها با تصویر کردن اعراب مخالفت کرده‌اند، و پایان بسیار دشواری برای عیسی دارد، که احتمالاً به همین دلیل است که در بازاری پر از کلاه‌های آدم برفی جادویی و اسباب‌بازی‌های نامناسب مقاومت زیادی وجود نداشت. .

هنگامی که تمام آن زباله ها را پاک کردید، دو چیز عالی وجود دارد که باید در قلب تماشای کریسمس شما باشد، و شما از قبل می دانید که آنها چیست: چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید، و کریسمس چارلی براون.

شاید بچه ها نمی دانستند دورانته کیست، اما همه ما بوریس کارلوف را می شناختیم. او فرانکشتاین بود و صدایش وحشتناک بود. همه ما دکتر سوس را می شناختیم. ما بر روی آن بزرگ شده ایم.

اما MVP در حال ساخت چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید در سال 1966 او کارگردان افسانه ای انیمیشن در برادران وارنر بود. چاک جونز

در کودکی، من طرفدار سوزه نبودم. من یکی از بچه‌هایی بودم – و در این کار تنها نبودم – که فکر می‌کرد نقاشی‌هایش ترسناک هستند. (من در قافیه های بی معنی هم عالی نبودم. من حتی در یک پسر بچه روح پیری بودم.) اما جونز هنر ناهنجار و عجیب سوس را گرفت و آن را تغییر داد و لبخندی روی دیوار چهارم به او زد و جوک های کناری که هر کاری انجام می داد را انجام می داد. در برادران وارنر، یک کلاسیک فوری.

یادم می‌آید سال‌ها پیش مصاحبه‌ای با جونز شنیدم که در آن گفت او و سایر انیماتورهای وارنر گروهی از پسران جوان هستند که سعی می‌کنند یکدیگر را بخندانند، و اگر بچه‌ها هم می‌خندند، عالی است. این حساسیت آشکار می شود گرینچ. من در زمان های مختلف زندگی ام توانستم آن را تماشا کنم و هنوز هم عاشق جوک ها و آهنگ ها به روش های مختلف هستم.

و آهنگ ها گاز هستند، از جمله قصیده معروف به پلیدی گرینچ. Tearle Ravenscroft، صدای موجود دانه و دانه تونی تایگر، مجبور شد ترومپت های شگفت انگیز خود را دور خطوطی بچرخاند مانند “شما از من نفرت انگیز هستید، آقای گرینچ / با حالت تهوع فوق العاده بد.” همه چیز فوق العاده گردویی است. دلیلی وجود دارد که امروز هیچکس منقار کثیف را نمی خواند رودلف اما گروه آواز Straight No Chaser همچنان آهنگ Grinch را به عنوان بخشی از کنسرت سالانه کریسمس خود اجرا می کند.

با این حال، این بسیار مهمتر است چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید ضدرودلف. که در رودلفکریسمس لغو شد زیرا مسیر سه-پنج-نه در قطب شمال روشن است. گرینچخواه ناخواه می آید. این درسی برای بچه ها بود که کریسمس همیشه کریسمس است، حتی اگر یک جنایتکار جنگی سبز رنگ بخواهد تمام وسایل شما را در یک خردکن چوب تغذیه کند.

(کاری که قرار بود با نسخه فیلم جیم کری انجام شود گرینچ، اما من انحراف دارم.)

همانطور که گرینچ آموخته است، روز “کمی بیشتر” از روبان و زنگ است. در حالی که چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید او آن را با صدای بلند نمی گوید، واضح است که “کمی بیشتر” در واقع در مورد چیزی معنوی است: رستگاری همه مردم، از جمله Whos و Grinches.

که مرا به آن می رساند کریسمس چارلی براون.

اگر می‌توانید فقط یک برنامه ویژه کریسمس را با بچه‌هایتان تماشا کنید، این همان است. در 26 دقیقه همه چیز را به دست می آورید. یک انیمیشن فوق العاده برای کودکان وجود دارد، اما حتی به عنوان بزرگسالان، کدام یک از ما هر رقصی را از صحنه مهمانی نرقصیده است؟ او طنزی منحنی کپسولی از دهه 1960 دارد، از لوسی به عنوان روانپزشک – چیزی که در آن زمان هنوز جدید بود – تا درختان کریسمس آلومینیومی صورتی. شوخی های خنده و کنایه وجود دارد. یک بازی صوتی تاثیرگذار و جذاب وجود دارد (به خواهر سالی گوش دهید که با خط خود مبارزه می کند: “همه چیزی که می خواهم این است که دارم – آنها به سراغ من می آیند …”). موسیقی جاودانه ای وجود دارد – از جمله وینس گوارالدی و جاز، خداوند.

و مهمتر از همه، ذکر واقعی آن روز است. هنگامی که چارلی براون از درک معنای کریسمس امتناع می ورزد، لینوس در مرکز صحنه قرار می گیرد، برای توجه به کانون ها دعا می کند و با فروتنی اعلامیه تولد عیسی را در انجیل لوقا می خواند، گویی برای یک کودک خردسال کاملاً طبیعی است که بداند قلب. این یکی از لحظات مورد علاقه من است که لینوس بدون بدخواهی یا کنایه به چارلی رو می کند و می گوید: “کریسمس است، چارلی براون.”

خیلی ساده است.

حتما تماشا کنید رودلف. من این کار را انجام می‌دهم، حتی برای اینکه همسرم را هل بدهم و هر بار که بابانوئل یک ساز غول‌پیکر است به آن اشاره کنم. اگر می‌خواهید با Heat Miser آواز بخوانید، زیرا زمانی که در کالج بودید این کار را یاد گرفتید – نمی‌گویم این کار را می‌کردم، اما می‌دانید، داستان‌هایی شنیده‌ام – حتماً خودتان را نوازش کنید. اگر نسبت به فراستی احساس گرمی داری… خب، برای کودکی تنهاییت متاسفم، اما لذت ببر.

مهم نیست که در این فصل چه چیزی را تماشا می‌کنید، حتماً به توپ موی سبز هیولا که قلبش سه اندازه می‌شود و پسر کوچکی که کریسمس او در حال تغییر است، با شنیدن کلمات “جلال خداوند در بالاترین و بر صلح زمینی” سر بزنید. حسن نیت برای مردان .

چون “کریسمس است، چارلی براون.”
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر