بهترین ماژیک هایلایت

بسیاری از افراد ، هنگام مطالعه ، باید موضوعات مهم را به صورت بهترین ماژیک هایلایت برجسته و متمایز از سایر قسمت ها برجسته كنند. حتی افرادی هستند که اگر نکات مهم کتابچه یا کتاب خود را با جادوی برجسته رنگ مشخص نکنند ، نمی توانند تحصیل کنند. جادوی هایلایت RUBY گزینه بسیار خوبی برای این افراد است و می تواند به آنها کمک زیادی کند.

بسته 3 تکه RUBY Highlight Magic شامل 3 نماد زن جادویی با سه رنگ مختلف است. این بسته شامل رنگ های سبز ، فسفر و صورتی است. بسیاری از دانش آموزان هستند که دوست دارند کتابچه ای مرتب داشته باشند و با ترکیب رنگ های مختلف در کتابچه خود از خواندن آن لذت ببرند. برای این افراد ، محصول حاضر گزینه مناسبی است.

بررسی بهترین ماژیک هایلایت

یکی از کارهایی که می توان با بسته برجسته جادویی 3 رقمی RUBY انجام داد ، کدگذاری متن در چندین رنگ مختلف است. از رنگ فسفر برای محتوای بسیار مهم و از رنگ سبز بهترین ماژیک هایلایت برای محتوای کم اهمیت می توان استفاده کرد. رنگ صورتی را می توان برای مطالب جالب و خواندنی نیز استفاده کرد.

با استفاده از این جادو ، نماد زنانه رنگها را در نوشته خود وارد کنید و به جای نوشته های سیاه و سفید و بی روح ، کتابچه ای جذاب و رنگارنگ داشته باشید.

ویژگی های بهترین ماژیک هایلایت

سطح مقطع نوک این ماژیک مسطح و برش خورده است. بسته به زاویه ای که نوک جادویی را روی کاغذ می کشید ، می توانید یک خط به ضخامت 1 تا 5 میلی متر بکشید.

Magic Ruby RUBY ساخت کره است. این جادو دارای رنگ های شفاف است و از ویژگی های آن می توان به ضد آب و غیر سمی بودن اشاره کرد.

جوهر بهترین ماژیک هایلایت RUBY تاثیری در متن ندارد و بنابراین در کپی برداری یا نمابر شدن اختلال ایجاد نمی کند.

این ماژیک دارای یک درپوش است که از خشک شدن مرکب جادویی جلوگیری می کند و با قرار دادن درپوش در صورت عدم استفاده از ماژیک ، می توان آن را برای مدت طولانی ذخیره و استفاده کرد.

به تمام این ویژگی ها قیمت استثنایی این محصول را در فروشگاه تحریر 20 اضافه کنید.
Faber-Castell یکی از بهترین و معروف ترین مارک های جهان در زمینه تولید و عرضه لوازم التحریر است.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از کمترین فرصت برای تحصیل یا تحصیل استفاده می کنید ، قطعاً به جادوی نشانگر Fabriccastle از Textliner 38 نیاز خواهید داشت. این جادوها همیشه می توانند با شما باشند و نکات مهم کتاب و جزوه شما را در ضخامت های مختلف روی درب این جادو یک کلیپس وجود دارد که آن را به لبه جیب ، کتاب ، دفتر یا جیب کیف یا کوله خود می چسبانید. نوک جادویی صاف و برش خورده است. به همین دلیل ، بسته به زاویه موقعیت خود بر روی کاغذ ، قادر است خطوطی را با ضخامت های مختلف ، از یک تا چهار میلی متر ترسیم کند. جوهر استفاده شده در این محصول با خاصیت فلورسنت فوق العاده ای ساخته شده است. از این جوهر می توان روی انواع کاغذهای معمولی و حتی کاغذهای مخصوص استفاده کرد. بیشتر افرادی که به رنگ بهترین ماژیک هایلایت علاقه دارند ، عادت دارند هنگام مطالعه ، نکات مهم نوشتن را با جادوی نشانگر رنگ برجسته کنند.
در این پست ، من قصد دارم جادو و قلم هایی را که برای ساخت پیچ ژورنال استفاده می کنم معرفی کنم. این ها انتخاب های شخصی من است که با گذشت زمان باعث شده است به این نتیجه برسم که برای بولت ژورنال بهترین نتیجه را دارند.

1- خرید کردن بهترین مارک ماژیک هایلایت

اگر فقط یک دفترچه یادداشت ساده و سریع دارید ، می توانید زیباترین پیچ مجله را بسازید! مفیدترین نرم افزاری که دارم Rapids است. راپیدز Unibal دارای ضخامت های مختلف از 0.1 تا 0.9 است که من آنها را در سه اندازه 0.2 ، 0.4 و 0.9 استفاده می کنم. نوشتن با آنها بسیار آسان است. چیزی که من بیشتر در مورد آنها دوست دارم این است که خیلی سریع خشک می شوند. چند ثانیه بعد از نوشتن ، از اینکه آنها با کشیدن انگشت بازی نمی کنند خیال شما راحت می شود. البته اگر قرار است چراغ های جادویی بکشید ، بهتر است ابتدا جادو بکشید و سپس روش را بنویسید.

 

مجلات Bolt Journal
مجلات Bolt Journal
2- جادوی مارک Art Line

این جادوها نکات ضخیم و رنگارنگی دارند. من از آنها برای نوشتن عناوین و مقالات بزرگ برای Bolt Journal استفاده می کنم. پوشش رنگ آنها بسیار زیاد است و اگر با قلم یا مداد معمولی روی کاغذ بنویسید و سپس با این زنان نقاشی بکشید ، خطوط قبلی تا حد خوبی از بین می روند. همچنین ترکیبات رنگی این نوع جادوها بسیار جذاب هستند. آنها علاوه بر رنگ های اصلی و ساده ، رنگ های نقره ای ، طلایی و برنزی دارند که روی کاغذ می درخشند.

انواع ماژیک علامت گذار

این جادوی خط هنر را می توانید از فروشگاه های آنلاین کتابخانه های مهر و پونز و گاج مارکت تهیه کنید.
جادوی رنگ آمیزی Stabilo برای Bolt Journal
جادوی رنگ آمیزی Stabilo برای Bolt Journal
2- جادوی رنگ آمیزی Stabilo

اینها رنگ های رنگی است که من معمولاً برای برجسته کردن از آنها استفاده می کنم. از آنجا که نوک آنها نازک است ، ترسیم خطوط ظریف نوشته شده در پیچ ژورنال بهترین ماژیک هایلایت بسیار آسان است. همچنین ، رنگ های روشن آن پشت صفحه را رنگ نمی کند و در نتیجه ، پیچ و مهره ژورنال تمیز می ماند.

 

3- جادوی دو سر تمبو

مدتهاست که به دنبال این جادوها هستم و خدا را شکر اکنون می توان آنها را از فروشگاه های مختلف تهیه کرد. این جادوگران دو سر دارند. آنها سر جادویی باریک و سر برس دارند. بهترین ماژیک هایلایت سر جادویی بسیار معمولی است و مانند دیگر جادوهای رنگی است. سر دوم اما رنگ برس آبرنگی و قوطی دارد

ایندکسر