تا همین چندی پیش ، سری H در محصولات هواوی مکان مناسبی برای ارائه حداقل گوشی با مشخصات و قیمت رقابتی بود که در اکثر موارد فاصله خود را از مدل های میان رده پیشرفته این شرکت حفظ می کرد. این شرایط از حدود یک سال پیش تغییر کرده است و این خانواده از ویژگی های جالبی مانند صفحه نمایش بزرگ ، باتری های بزرگ و دوربین های با وضوح بالا برخوردار است که امکان رقابت با گوشی های پیشرفته میان رده را فراهم می کند. در روش جدید نامگذاری در این خانواده که به صورت دو یا سه حرفی ساخته می شود ، عدد ذکر شده بعد از حرف Y مربوط به کارگران و رده قیمت دستگاه است و عدد بالاتر نشان دهنده پیشرفته بودن دستگاه است. .

بررسی تخصصی بهترین گوشی هواوی

Huawei Y8p

این خانواده در ماه های اخیر چندین مدل از Y5p و Y6p تا Y7p و Y8p را به بازار عرضه کرده اند که همه مشخصات نسبتاً رضایت بخشی را در قیمت خود ارائه می دهند ، اما حداقل از نظر پردازش ، هرگز از طبقه متوسط ​​پایین تر خارج نشده اند. هواوی به تازگی گوشی جدیدی از این سری را با نام Y9a معرفی کرده است که به نظر می رسد پرچمدار این شرکت است ، مخصوصاً یکی از شرکای 30 سال گذشته و دوربین سلفی پاپ آپ و ارتقا relative نسبی پردازنده ، آن را از اعضای عادی متفاوت کرده است. این دسته تعیین کرده است.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

در مقایسه با Y9 های سال گذشته ، Huawei Y9a دارای صفحه نمایش بزرگتر و پردازنده سریعتر و همچنین باتری بزرگتر با دوربین با وضوح بالاتر است. اگرچه روی کاغذ ، مانند سایر گوشی های اخیر هواوی ، فاقد سرویس های Google است و در راس فروشگاه Google Play قرار دارد ، اما از نظر سخت افزاری ، دستگاه ارزشمند به نظر می رسد و می توان آن را با برخی از نمونه های معروف دیگر این دسته مقایسه کرد.

قیمت خرید گوشی huawei

هواوی Y9a با نام مدل FRL-L22 این بار در دست بررسی است.

جعبه محتوا
جعبه Y9a نسبتاً آشنا با یک تصویر بزرگ از گوشی در بالای صفحه همراه است و در کنار آن جزئیاتی مانند میزان رم و حافظه داخلی ، رنگ و شارژر را مشاهده می کنیم.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

علاوه بر تلفن ، لوازم جانبی سیم کشی شارژرها ، شارژرها ، کابل های USB ، پین های دسترسی سیم کارت و قاب های شفاف را پیدا می کنیم که تجهیزات استاندارد تلفن های هواوی را تشکیل می دهند. ما قبلاً هدست سیمی ساده دستگاه را در نمونه های مختلف تلفن های ارزان قیمت هواوی دیده ایم و در اینجا با همان مثال ساده ای روبرو هستیم که فقط یک دکمه روی سیم دارد.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

Y9a به وضوح با یک شارژر 22.5 یا 40 واتی بسته به منطقه توزیع جغرافیایی ارائه می شود ، خوشبختانه در بازار ایران با یک مدل قدرتمندتر 40 وات (10 ولت و 4 آمپر) مواجه می شویم. بیایید بیشتر در مورد شارژر در بخش باتری صحبت کنیم.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

طراحی ظاهری
در اولین تجربه ارتباط با Y9a ، تمرکز بیشتر بر روی طرح و رنگ قسمت عقب و به ویژه موقعیت حلقه های دوربین در این قسمت است. این ترکیب که در نسخه های رنگی دستگاه با ترکیب های بنفش / نقره ای و سبز / صورتی بیشتر دیده می شود ، ظاهری متفاوت به این ظاهر بخشیده است که آن را کاملاً از طبقه متوسط ​​جدا کرده و تا حدی به تجربه پرچمدار نزدیکتر است. از این مارک البته در نسخه سیاه از این اثر اطلاعی نداریم و بهترین گوشی huawei اگرچه ناحیه دوربین و دایره بزرگتر اطراف آن جلب توجه می کند ، اما با ساختاری رسمی روبرو هستیم که احتمالاً مورد توجه تعداد دیگری از کاربران قرار خواهد گرفت.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

پوشش براق این قسمت که به وضوح از پلاستیک ساخته شده است ، هیچ گونه تردیدی در پذیرش اثر انگشت ، گرد و غبار و کثیفی نشان نمی دهد و اگرچه در نسخه های سبک تر این اثر کمتر از رنگ سیاه دیده می شود ، اما تأثیر منفی آن را به خوبی نشان می دهد.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

ناحیه دوربین پشت گوشی کمی بیشتر از 1 میلی متر بیرون زده و باعث سر خوردن گوشی روی میز می شود.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

عبور از پشت جذابیت بعدی دستگاه ، صفحه نمایش آن را نشان می دهد ، که اگرچه در قسمت پایین حاشیه نسبتاً زیادی دارد ، اما در کناره ها و بالا حاشیه بسیار کمی دارد و بدون شکاف و بریدگی ، تجربه کامل پنل را به همراه دارد. تمام صفحه را ارائه می دهد.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

نمایش تمام صفحه و عدم وجود هرگونه شکاف و شکاف تقریباً طعم متفاوتی را برای دوربین خود نشان می دهد که مانند Y9 Prime یک پنجره بازشو است و در بدنه بالای صفحه پنهان شده و کج می شود تا چپ. عملکرد و خروجی این دوربین تفاوتی با گذشته و اینجا ندارد ، به محض انتخاب گزینه self camera از رابط کاربری ، این دوربین با تاخیر کوتاه مکانی را ترک کرده و با بسته شدن دوربین به جای خود برمی گردد. مانند گذشته ، دوربین دارای ویژگی های ایمنی خاصی است ، از جمله بازگشت خودکار به محل پس از تشخیص خودکار سقوط.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

لبه های صفحه به صورت مسطح و بدون انحنا طراحی شده اند ، اما در قسمت پشتی شاهد انحنای جزئی در لبه های کناری هستیم که در کمتر دیده شدن ضخامت گوشی مرجع موبایل ایران و در دست بودن آن م effectiveثر است. نوار دور دستگاه براق و مکنده انگشتی است و این نوار به وضوح دارای جنسیت ساخته شده از پلاستیک است.

Huawei Y9a – Huawei Y9a

 

Huawei Y9a – Huawei Y9a

سطح Y9a نسبت به گوشی های متوسط ​​معمولی تغییر نکرده است