بحث فیلم کریسمس «سخت بمیر» نفرین شده است

[ad_1]

چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید یک فیلم کریسمس است. داستان کریسمس همچنین یک فیلم کریسمس است. کریسمس سفید این قطعا یک فیلم کریسمس است. برای نسل ها حتی نیازی به گفتن این حرف ها نداشتیم. در مورد «فیلم کریسمس چیست؟» به اتفاق آرا توافق وجود داشت و این عالی بود زیرا ما این کار را نمی‌کنیم. باید برای بحث در مورد همه چیز

خوب، اکنون، به دلیل محرک های وحشتناک رسانه های اجتماعی، ما همیشه در حال مناظره با خود هستیم، حتی در شگفت انگیزترین زمان سال. و ما این کار را انجام می دهیم حتی زمانی که استدلال های ما نوید راه حل را نمی دهد. منظورم این است که مردم دوباره وارد سیستم می شوند اختلاف تعطیلات آنها قبلا بارها داشته اند: فیلم اکشن 1988 جان سختکه در آن بروس ویلیس در شب کریسمس در یک آسمان خراش در لس آنجلس با تروریست ها مبارزه می کند، یک فیلم کریسمس؟ یک بار دیگر، توییت ها و پست های فیس بوک در مورد اینکه آیا جان سخت این در واقع یک فیلم کریسمس است آپلود می شوند. انتشارات در مورد اینکه آیا اصل است یا جالب برای صحبت کردن جان سختوضعیت یک فیلم کریسمس نیز در حال افزایش است. یک خانواده بانفوذ 4.8 میلیونی در فیس بوک اخیراً یک “مضحک” موزیکال وحشتناک را به اشتراک گذاشتند که در آن ادعا می کنند درگیر “مناظره ای داغ” هستند که “هر سال” برگزار می شود و از بینندگان می خواهند که در نظرات طرف خود را بگیرند. (اوه، پسر، درست است!)

طبق گوگل ترندز، ترافیک این عبارت را جستجو کنید است جان سخت فیلم کریسمس هر نوامبر و دسامبر پرش می کند. به نوعی، در سال 2020، تقریباً به اندازه هر سال گذشته علاقه به تقاضا وجود داشت، اگرچه واضح بود که جان سخت اگر بخواهید می تواند یک فیلم کریسمس باشد، خوب است و هیچ کس اهمیتی نمی دهد، یا هیچ کس در دنیای ایده آل این کار را نمی کند. تا ژانویه می‌توانیم آسیب‌های امسال را با دقت بیشتری بررسی کنیم، اما من خوشبین نیستم. این یک وضعیت غم انگیز است، اما چه کنیم؟ سخنرانی برای مردم در مورد آن تا زمانی که متوقف شود؟ این در نوع خود ادامه بحث خواهد بود.

مکاشفه ابدی که جان سخت یک فیلم کریسمس است که به نظر می رسد برای اولین بار در سال 2007 به صورت آنلاین ظاهر شده است سنگ لوح با عنوان «حالا من یک مسلسل دارم. هو هو هو. ”- اشاره به یک صحنه کلیدی در فیلم جان سخت– قضیه را مطرح کن او ادعا می‌کند که از نگاه قهرمان شخصیت ویلیس، «مهمانی کریسمس در دفتر نشان می‌دهد که واقعاً چیست: سرگرمی دروغین سرمایه‌داری، نفس نفس زدن یک سال بی‌معنی دیگر». در مورد اکتشافات متعدد، همین ایده تنها دو هفته بعد در یک پست وبلاگی درباره آن دوباره ظاهر شد روزنامه گاردین با عنوان «فیلم کریسمس مورد علاقه من؟ تو چی میگفتی جان سخت(باشه!) در طول سال ها، پسرهایی که این را آنلاین می گویند تبدیل به یک استعاره شده اند، تا جایی که تی شرت وجود دارد و تا جایی که تی شرت وجود دارد. BuzzFeedکتی نوتوپولوس مجبور شد دعا کند: «صحبت نکن جان سخت فیلم کریسمس مورد علاقه شما است، “در سال 2013. و با این حال هیچ کاری برای انجام دادن وجود نداشت. پرش بزرگ در “جان سخت توییت های فیلم کریسمس و ترافیک جستجو در سال 2016، زمانی که یک مجله بریتانیایی رتبه بندی کرد، وارد شد جان سخت شماره 1 در لیست بهترین فیلم های کریسمس تا کنون و یک روزنامه بریتانیایی پس از آن ردیه ای با عنوان “جان سخت این بهترین فیلم کریسمس نیست. «از آن زمان، نبرد یک سنت تعطیلات (و یک فرصت بازاریابی) بوده است.

برای روشن شدن، این یک مشکل در اینترنت است. صحبت خصوصی در مورد اینکه آیا جان سخت، یا هر فیلم دیگری، یک فیلم کریسمس است که به کسی آسیب نمی رساند. این یک زندگی فوق العاده است همانطور که همه ما می دانیم، این یک فیلم کریسمس نیست، زیرا درام مرکزی آن از مجموعه ای از تصمیمات گرفته شده در طول دهه ها، در زمان های مختلف سال نشات می گیرد، که به یک اشتباه بانکی ختم می شود که به نظر نمی رسد واقعاً منجر به حبس قابل توجهی شود (همانطور که پیشنهاد شد. طبق داستان) و هیچ ربطی به کریسمس ندارد. با این حال، خانواده من در حال تماشا هستند این یک زندگی فوق العاده است هر سال در کریسمس، زیرا چنین است بنابراین خنده دار!

اگر آن را توییت می کردم، متاسفم که به دنیا آمدم. زیرا این همان کاری است که رسانه های اجتماعی انجام می دهند: آنها بارها و بارها در مقابل شما بحث می کنند و شما را وسوسه می کنند که فکر کنید ممکن است شما تنها فرد خاصی باشید که می توانید مزخرفات را بشکنید و برای وضوح و بینش خود با توجه همسالان خود پاداش بگیرید. همه ما می دانیم که این درست نیست و شکست خواهیم خورد، اما این مانع ما نمی شود. تقریباً شبیه یک جوش است – در حال حاضر بسیار رضایت بخش است و با چنین لحظه تسکین نفرت انگیز و خوشمزه ای همراه است (شاید 12 لایک)، اما از نظر پزشکی توصیه نمی شود. این راهی است که بسیاری از ما برای بیشتر سال زندگی انتخاب کرده ایم. آیا باید در کریسمس اینگونه زندگی کنیم؟ آره.

من اخیراً با مایکل آگر، نویسنده حاشیه نویسی تماس گرفتم جان سخت در سال 2007 سنگ لوح پست و در حال حاضر نیویورکریک ویرایشگر فرهنگ آنلاین از او بپرسد که در مورد هیولایی که ساخته است چه احساسی دارد. او گفت: “من حتی نمی دانستم که این یک چیز بزرگ است.” “هیچ نظری ندارم.” چیز زیادی برای گفتن نبود که این ایده از کجا آمده است و او فقط “چرند” را در دفتر به یاد آورد – با صدای بلند! قبل از اسلک! – تلاش برای ارائه محتوای آسان برای هفته تعطیلات برای تقویت وب. او گفت: «مثل کاری که الان دارید انجام می دهید. (دقیقا!) و با این حال مکانیسم های رسانه های اجتماعی نمی توانند این دفتر را به حال خود رها کنند. آگر گفت: «تأثیرات ناخواسته و آشفته زیادی در زندگی آنلاین وجود دارد.

مجبور شدم این خبر تلخ را به او بدهم جان سخت از آن زمان، گفتمان کریسمس یک بازار ثانویه برای دریافتنی‌های «فیلم کریسمس؟» ایجاد کرده است، جایی که هر کسی می‌تواند ادعا کند – برای لایک‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها – که هر فیلمی با صحنه کریسمس یا فضای اطراف (معمولاً مربوط به “دنج بودن” یا “درام خانوادگی” است. ) در واقع یک فیلم کریسمس است. این با انتخاب های تا حدی معقولانه شروع شد مانند کارول (فروشگاه، دستکش، برف) و یه زن کوچولو (پرتقال کریسمس خود را بین بیماران مبتلا به مخملک توزیع کنید). اکنون همه چیز را می توان مانند یک فیلم کریسمس لکه دار کرد و حتی بهتر است اگر دلیل آن نامشخص باشد. در روزهای اخیر به نقل از فیلم های کریسمس: فیلم ترسناک را تماشا کردم ارثی، فیلم ترسناک قرمز تیره، فیلم ترسناک روانشناس آمریکایی، پدرخوانده، پدرخوانده، قسمت دوم، رستگاری در شاوشنک، مرد آهنی 3، جنگ چارلی ویلسون، و در سهم نهایی به گرگ و میش سلسله. همچنین: آناستازیا (فیلمی در مورد راسپوتین) لینکلن (فیلمی درباره آبراهام لینکلن) و مکس دیوانه: جاده خشم (فیلمی در مورد جنگ منابع در آینده نزدیک). لیست ادامه دارد و منطقی نیست، این هم سوال است، اما خیلی خنده دار یا جالب نیست.

هدف چنین انتشاراتی تقریباً هرگز روشن کردن چیزی است که تاکنون ناشناخته و بالقوه هیجان انگیز برای خواننده است، زیرا بسیاری از آنها حتی ارتباط کریسمس را که نویسنده ادعا می کند متوجه شده است توضیح نمی دهند. هدف این است که ثابت شود هرکسی که منتشر می‌کند ادعای منحصربه‌فردی در مورد قدرت ادراک دارد یا اینکه ذائقه شمایل‌شکنانه دارد که حساسیت عادی را آزار می‌دهد. یا بدتر از آن، اینکه آنها از یک میم آگاه هستند که «فیلم‌های غیرمنتظره را فیلم کریسمس می‌نامد» و تحت فشار است تا خود را بر اساس قوانینش بیان و متمایز کند. این تحقیر کننده است.

من هنوز سعی نمی کنم سخنرانی کنم. من خودم نظرات خیلی احمقانه ای در این زمینه دادم. این را یک بار توییت کردم شبکه اجتماعی یک فیلم کریسمس است زیرا 20 دقیقه اول آن در اوایل دسامبر در کالج می گذرد. متاسفم. من فقط فکر نمی کردم پست من در مورد یک فیلم کریسمس منزجر کننده باشد! هیچ کس هرگز تصور نمی کند که چیزی بریده شده خودش بخشی از همان انبوهی از هیچ چیز بریده شده باشد، که در مواقع دیگر ممکن است آن را “درهم شکستن” یا “جهنمی” یا “فرسایش اراده من برای زندگی” بنامد. و هیچ کس هرگز به عقاید خود برخورد نمی کند جان سخت به عنوان یک فیلم کریسمس به عنوان کمک به حفظ نفرین قدرتمندی که در مورد آن صحبت می شود جان سخت مثل یک فیلم کریسمس حتی مردی که همه چیز را تصادفی شروع کرد.

پس از جستجوی گوگل و دیدن گستردگی این آشفتگی، آگر با مردی مقایسه می شود که هسته سیبی را روی شانه خود می اندازد و سال ها بعد به همان مکان برمی گردد تا درختی پر پیدا کند. دقایقی بعد برای تصحیح این استعاره برایم ایمیلی فرستاد: “من همان مردی هستم که سیگاری را از پنجره بیرون انداخت و به طور تصادفی جنگل را سوزاند!”



[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle