بالا 10 آموزش دانشکده در هند

[ad_1]

آموزش چیزی است که باعث می شود فرد قادر به انجام چیزی است که نمی توان بدون آموزش مناسب و دانش است. آموزش بسیار مهم برای آن دسته از فعالیت هایی است که می تواند انجام شود تنها توسط افراد آگاه. بسیاری از مردم به دنبال آموزش در زمینه های مختلف و جریان های مختلف به منظور ایجاد خود کار آماده و رسیدن به رشد حرفه ای بر اساس سریع تر. مردم را انتخاب کنید زمینه های آموزشی بر اساس عوامل اساسی آموزش و پرورش, بهره و دامنه از یک میدان. مختلف وجود دارد آکادمی های آموزشی در هند است که ارائه در عمق آموزش در جریان های مختلف از جمله زمینه های مانند فناوری اطلاعات مد و زمینه های دیگر. آموزش آکادمی در سراسر هند ارائه آموزش برای دوره های مختلف از یک زمینه خاص. اعداد از آموزش دانشکده به سرعت در حال افزایش در کشور ما است. آن را نیز بسیار دشوار است برای مردم حق انتخاب آکادمی آموزش از آنجا که از تعداد زیادی. وجود دارد چند دانشکده که تبلیغ با وعده های دروغین و ایجاد ناامیدی در میان دانش آموزان است. آن است که بسیار حیاتی برای انتخاب درست آکادمی بر اساس عواملی مانند زیرساخت های دانشکده محتوای دوره و پس از یک. ما انجام داده اند در عمق پژوهش در پیدا کردن برخی از بهترین آموزش دانشکده در هند است. این 10 آموزش دانشکده در هند است.

1. FITA

FITA تبدیل شده است بیش از فقط یک آکادمی آموزش. آن را تبدیل به یک نام تجاری تاسیس برای مطمئن آموزش. آن را تبدیل کرده به زندگی بسیاری از دانش آموزان در یک زمان بسیار کوتاه. دانش آموزان در حال عبور از Fita با دانش بسیار زیاد و مهارت های است که آنها را تضمین دادن. FITA فراهم می کند آموزش و صدور گواهینامه های مختلف فناوری اطلاعات, دوره های آموزشی مرتبط مانند Java, Oracle, PHP, Hadoop و غیره فراهم می کند و همچنین آموزش بازاریابی دیجیتال است. آن را در حال حاضر روت 10000+ دانش آموزان و با توجه به بهترین مهارت ها و دانش آنها می توانید دریافت کنید. Fita دارای تخصص است که مطابق با استانداردهای جهانی است.

FITA آدرس: 37F, Velachery جاده اصلی در کنار AdayarAnandaBhavan, Velachery چنای -600042. تلفن: +91 98417 46595/044 42084566

2. NIVT

NIVT یک واحد از رمان تحقیق و توسعه India (P) Ltd. آن آغاز شده بود در سال 2003 و در حال حاضر روت بسیاری از فرشنرس و حرفه ای. آن شناخته شده است به ارائه بهترین آموزش فنی و حرفه ای برای دوره های مختلف مانند Hadoop, تجزیه و تحلیل ترافیک وب و فن آوری های تلفن همراه و ارتقاء بازاریابی است. NIVT اولین موسسه در منطقه شرقی هند به ارائه دوره های آموزشی در ابزار هوش کسب و کار. آن را نیز همسو با دولت هند است. این نیز ارائه می دهد کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان ممتاز. آن است که بهترین و شناخته شده برای خود تجزیه و تحلیل دوره های آموزشی. آن واقع شده است در کلکته است اما به خوبی شناخته شده در سراسر هند است.

NIVT آدرس: SDF ساختمان, ماژول, #118, طبقه همکف, Salt Lake City, GP, بلوک, بخش پنجم, Kolkata, West Bengal 700091 تلفن: +91 92306 13568

3. وکتور

بردار یک موسسه که ارائه می دهد یک all-in-one آموزش دوره های جاسازی شده و VLSI systems. آن است که هند برای اولین بار ISO 9001:2015 گواهی تعبیه شده & VLSI سیستم آموزش موسسه. مربیان در بردار ثابت کرده اند تخصص در زمینه های مختلف و دامنه. آنها طراحی شده منحصر به فرد محتوای دوره که مطابق با الزامات جهانی. بردار شده است در جلسه تقاضا برای سیستم های جاسازی شده و طراحان بوده است حمایت از دانش آموزان خود را در قرار گرفتن در برخی از بهترین شرکت ها در جهان است. این موسسه با به رسمیت شناختن ملی. این نیز ارائه می دهد دوره های آموزشی کوتاه مدت به دانش آموزان خود را.

وکتور آدرس: 33/49 27 خیابان عبور 12th اصلی Jayanagar, 4th Block, بنگلور-560011 تلفن: +91 87624 56789

4. ANALYTIXLABS

Analytixlabs همانطور که از نام آن پیداست این است که یک آکادمی است که تمرکز بیشتر بر تجزیه و تحلیل و مدیریت داده ها. این شاخه در بنگلور و گورگان. Analytixlabs شناخته شده است به یک شبکه بزرگ در صنعت برای هدایت و حمایت از دانشجویان در سرمایه گذاری. دانش آموزان نیز هدایت در برنامه ها و مصاحبه آماده سازی. آنها کارشناسان از شرکت هایی مانند مک کینزی, KPMG, Deloitte و Genpact به آموزش دانش آموزان در تجزیه و تحلیل داده های زمینه با جهانی دانش است. این نیز ارائه می دهد نرخ تخفیف برای دوره های بسیاری است که در تقاضا. آن را فراهم می کند خدمات خود را به دانشجویان و کار حرفه ای برای رسیدن به حرفه ای تا دانه بندی و شتاب است.

Analytixlabs آدرس: ساختمان 41-طبقه اول 14 جاده اصلی در نزدیکی BDA پیچیده بخش 7, HSR طرح بنگلور – 560102 تلفن: +91 95552 19007

5. ORANGETREE جهانی

Orangetree جهانی واقع شده است و در نقاط مختلف از شمال هند مانند پونا کلکته و بمبئی. آن را ارائه می دهد دوره های آموزشی است که آموزش دانش آموزان در هوش کسب و کار و کسب و کار تجزیه و تحلیل ترافیک. آکادمی تلاش برای انتقال دانش به دانش آموزان خود را در سایت های مختلف فن آوری بالا پایان خواهد شد که از تقاضای بالا در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان در آینده است. این نیز ارائه می دهد از سر ساختمان به طوری که دانش آموزان یاد بگیرند که برای آماده سازی رزومه حرفه ای مناسب برای حرفه ای اطلاعات.

Orangetree آدرس: 203B, کمپ میدان Malad MindSpace بمبئی 400064 تلفن: +91 98300 63222

6. IIHT

IIHT واقع شده است نه تنها در هند بلکه در نپال. آن را ارائه می دهد دوره های مختلف مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات. آن را تا حدود 30+ کار گرا در دوره های که پشتیبانی حرفه ای بسیاری از دانش آموزان و حرفه ای. معلوم شد توسط برخی از جانبازان از آن زمینه که تجربه بیش از 15 سال است. آن را جداگانه طیف وسیعی از دوره های آموزشی برای دانش آموزان و حرفه ای کار می کند. در بر داشت در سال 1993 آن موفق بوده است در ایجاد فرصت های بزرگ برای دانش آموزان هر دو در هند و در کشورهای خارجی است.

IIHT آدرس: No. 321, IInd طبقه (روبروی پله ها), دوشی, باغ ارکت جاده Vadapalani چنای – 600026. تلفن: 9677055562, 044-43069570

7. شبکه گاو

شبکه Bulls ارائه منحصر به فرد شبکه های مبتنی بر آموزش و دوره های آموزشی. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آموزشی است که حمایت از بازار تقاضا برای شبکه های حرفه ای. از آن شده است در عمل برای بیش از 7 سال است. آن است که بسیار منحصر به فرد و آکادمی با بالا پایان زیرساخت است که با پشتیبانی و کمک می کند تا برای یادگیری و به دست آوردن مقدار زیادی از دانش در شبکه. آن شناخته شده است به بزرگترین سیسکو labs.

شبکه گاو آدرس: SCO-9,10,11,12-2 و 3 طبقه قدیمی دهلی جاده Sec-14 Gurgaon-122001 تلفن: 1800 3070 7628

8. INVENTATEQ

Inventateq ISO 9001:2015 گواهی موسسه که گویا دانش های مختلف فناوری اطلاعات در جریان است. سوالات مصاحبه و مطالعات موردی ارائه شده به دانش آموزان به طوری که دانش آموزان به دست آوردن عنوان بسیاری که ممکن است. این یک آموزش نرم افزار موسسه مستقر در بنگلور. این چهار شاخه در بنگلور.

Inventateq آدرس: 687, 1st Floor, 29th جاده اصلی Btm طرح 2 مرحله Btm دریاچه جاده بنگلور-76 تلفن: +91 080 42108236

9. رواج

رواج است که اساسا طراحی مد موسسه فراهم می کند که بعد از فارغ التحصیلی نیز می باشد. آن را می پردازد نه تنها طراحی مد اما نیز فراهم می کند دوره های آموزشی در مد تکنولوژی و مدیریت. گویا دانش است که باعث ایجاد آگاهی در مورد تجارت مد. آن است که یک موسسه مستقر در بنگلور است که یک مرکز مد و مد تجارت.

رواج آدرس: طرح # SW45-SW48, KIADB پوشاک پارک فاز دوم بنگلور – 561203 تلفن: +91 02261816372

10. دلفی

دلفی نیز یکی دیگر از تک فن آوری مبتنی بر آکادمی در هند. آن است که به طور انحصاری برای SAP فن آوری است. آن را ارائه می دهد و تخصصی SAP برنامه برای افراد حرفه ای و دانش آموزان است. این نیز ارائه می دهد SAP خدمات مشاوره ای به برخی از شرکت های بالا که ثابت کند که این موسسه ارائه شده است خوب در زمینه تجربه.

دلفی آدرس: 201A, Indira ساختمان در کنار تیتان نمایشگاه Bhandarkar جاده پونا 411004 تلفن: +91 2040110500

آموزش ممکن است تنها از طریق برخی از بهترین آموزش های آکادمی. آموزش نتایج را فراهم می کند که به حرفه شتاب برای بسیاری از مردم است. آموزش گویا دانش در فن آوری های مختلف است که از تقاضای بالا و مورد نیاز در سراسر جهان است. ما ذکر شده بالا 10 آموزش دانشکده در هند است که ارائه بهترین آموزش مانند FITA آکادمی در مورد زمینه ها و فن آوری های مانند جاوا, Hadoop, آندروید, سلنیوم و….

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>