بازی بی پروا دموکرات ها در سنا برای ساخت بهتر

[ad_1]

هر هفته، گزارشگر پیشرو آب و هوای ما ایده های عالی، تجزیه و تحلیل تخصصی و دستورالعمل های حیاتی را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند در یک سیاره در حال تغییر رشد کنید. برای دریافت ثبت نام کنید تیآن سیاره هفتگی، راهنمای ما برای زندگی با تغییرات آب و هوایی در صندوق ورودی شما.


تنها یک داستان در مورد تغییرات آب و هوایی وجود دارد که در حال حاضر در ایالات متحده واقعاً اهمیت دارد. یعنی تقریباً یک سال پس از روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن، حزب دموکرات هنوز اصل سیاست آب و هوایی خود را به کنگره منتقل نکرده است. هر روز که می گذرد، حزب گام دیگری به سوی فاجعه سیاسی و سوء مدیریت کره زمین برمی دارد. زمان رو به اتمام است. تا پایان تابستان، کمپین میان فصل به طور جدی آغاز می شود و پنجره قوانین اساسی بسته خواهد شد.

واقعاً به همین سادگی است. با توجه به اهمیت ایالات متحده در اقتصاد جهانی – این کشور دومین تولیدکننده بزرگ انتشار کربن در سال و یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت و گاز طبیعی در کره زمین است – توانایی یا عدم تغییر آن به سیاست آب و هوا تعیین خواهد شد. استاندارد برای بقیه جهان

طرح آب و هوای دولت بایدن، که بخشی از قانون ساختمان بهبود بهتر است، در کنگره متوقف شده است. بیشتر تقصیرها بر سناتور جو مانچین از ویرجینیای غربی متمرکز شده است که رای اصلی این حزب در سنا است. مانچین، که خانواده اش صاحب یک شرکت بازرگانی زغال سنگ است، بیش از هر عضو دیگری از کنگره کمک های مالی از صنعت سوخت فسیلی دریافت کرده است. او ماه گذشته گفت‌وگوها را متوقف کرد و گفت که دیگر نمی‌تواند به Build Back Better رأی دهد، اما بسیاری از دموکرات‌ها گمان می‌کنند که این مذاکرات به شکلی دوباره آغاز خواهد شد.

تمرکز غالب بر روی مانچین منطقی است زیرا به عنوان سرسخت ترین شکاک به این لایحه، تأثیر زیادی بر شکل نهایی آن خواهد داشت. اما او فرمانده نیست جمع بر این لایحه تأثیر می گذارد و سرنوشت سیاسی آن را تعیین نمی کند: بقیه اعضای گروه دموکرات سنا نیز نقش تعیین کننده ای خواهند داشت. چهل و نه سناتور، که نام هیچ کدام مانچین نیست، باید به Build Back Better رأی دهند تا تأیید شود. این اواخر بیشتر نگران نقش آنها هستم تا نقش او.


در سال های ضعیف ریاست جمهوری ترامپ، حامیان آب و هوا شروع به تدوین نظریه جدیدی برای پرونده خود کردند. آنها به مدت 30 سال از کنگره التماس می کردند که سیاست آب و هوا را اتخاذ کند. برای 30 سال، تلاش آنها شکست خورد. و با این حال سیاست آب و هوا وجود داشت از این زمان گذشت: کنگره، در میان سایر ابتکارات، اعتبارات مالیاتی را برای خودروهای خورشیدی، بادی و برقی اجرا کرد. نکته کلیدی این بود که این سیاست آب و هوایی به این صورت اعلام نشده بود، بلکه در چارچوبی بزرگتر برای بهبود اقتصادی پیچیده شده بود. طرفداران آب و هوا، از چپ به مرکز، به نظر می رسد که حول بازی بعدی خود متحد شده اند: مانند تغذیه یک قرص به سگ، باید سیاست آب و هوا را در یک بخش زیرساختی زیرساختی خوشمزه بپیچید تا آن را به مری قانونگذاری کنید.

آنها چنین بسته ای با Build Back Better دارند. BBB تا حدی یک لایحه در مورد آموزش است، تا حدی یک اصلاحات رفاه اجتماعی، تا حدی یک لایحه در مورد آب و هوا. تا حدودی به این دلیل نوشته شد که طرفداران آب و هوا خواهان لایحه زیرساختی بودند، اما همچنین به این دلیل که – به راحتی – هوس‌های رویه سنا را برآورده می‌کرد: «آشتی» نامیده می‌شود، که فقط در موارد خاص و محدود می‌تواند استفاده شود (و فقط یک بار در روز). سال مالی). به این ترتیب، دموکرات ها تمام برنامه های سیاسی خود را در این لایحه گنجانده اند.

اما جمع آوری کل دستور کار یک حزب در یک لایحه بسیار پرهزینه است. مانچین گفت که نمی تواند از لایحه ای با برنامه های هزینه ای بیش از 1.75 تریلیون دلار در طول 10 سال حمایت کند، بسیار کمتر از 3.5 تریلیون دلاری که بایدن در ابتدا به آن امیدوار بود. برای کاهش این لایحه، دموکرات ها برنامه های آب و هوایی خود را به شدت محدود نکرده اند، اما بلندپروازانه ترین برنامه های اجتماعی خود را به جای دائمی، موقتی کرده اند. برخی از وقفه های بعدی نسبتاً تصادفی به نظر می رسند. به عنوان مثال، تمدید لایحه اعتبار مالیاتی کودکان فقط تا سال 2022 کار می کند. یارانه های بهداشتی آن تا سال 2025؛ بودجه آن برای یک K اولیه جهانی تا سال 2027

اگرچه دموکرات ها برای اجرای فرمان مانچین چنین کردند، اما او این رویکرد را تحقیر کرد. به گفته او، دموکرات‌های هم‌پیمانش در تقلب در قانون‌گذاری دست دارند: ظاهراً آنها امیدوارند که کنگره آینده به جای اینکه بگذارد منقضی شود، برنامه محبوبی مانند پیشرفت جهانی K را گسترش دهد. او گفت: «وقتی شروع به انجام کاری می‌کنید، ریشه می‌گیرد سیاسی در سپتامبر. در عوض، مانچین اصرار داشت که بخش اجتماعی بسته را کاهش دهد و تعداد کمی را ترجیح داد. به طور دائم تامین می شود برنامه های بالاتر از کیف فعلی مقامات موقت. درست قبل از توقف مذاکرات در دسامبر، او یک بسته 1.8 تریلیون دلاری را ارائه کرد که شامل پول برای پیشبرد جهانی K و تغییرات آب و هوایی است، اما بدون اعتبار مالیاتی برای کودکان. با توجه به اینکه به نظر می رسد این پیشنهاد دیگر روی میز نیست واشنگتن پست. حیف دموکرات ها باید آن را می گرفتند.

این به این دلیل است که در روزهای قبل از اینکه مانچین مذاکرات را متوقف کند، به نظر می رسید که او با همکارانش در مورد سیاست آب و هوا موافق است. کمیته انرژی و منابع طبیعی که ریاست آن را بر عهده دارد، پیش نویس بخش هایی از این لایحه را منتشر کرده است. او همچنین نسبت به مقررات آب و هوایی خوش بین است. “من فکر می کنم آب و هوا چیزی است که ما احتمالاً می توانیم روی آن توافق کنیم [on] خیلی راحت تر از هر چیز دیگری، “او هفته گذشته گفت.

مانچین به عنوان یک مذاکره کننده بی ثبات شهرت دارد. و در مورد مسائل آب و هوایی، حداقل این یک برد-برد است: برای مثال، در اوایل تابستان، او کمی از استاندارد برق پاک حمایت کرد، اما تا اکتبر گفت که نمی تواند از چنین سیاستی به هیچ شکلی حمایت کند. با این حال، با توجه به سیاست‌های اجتماعی در Build Back Better، او ماه‌هاست که کمابیش همان خواسته‌ها را مطرح کرده است – از دموکرات‌ها برای انتخاب چندین سیاست و بودجه دائمی برای آنها. با این حال، تا کنون، دموکرات ها صرفاً در برابر خواسته های مانچین مقاومت نکرده اند. اغلب به نظر می رسید که آنها را نادیده می گیرند.

و می توانید دلیل آن را درک کنید – زیرا برای ارضای مأموریت مانچین، بقیه گروه باید در نهایت تصمیم بگیرند که کدام یک از سیاست های خود را در اولویت قرار دهند. متعادل کردن مزایای اعتبار مالیاتی برای کودکان در برابر مزایای پیش پرداخت جهانی K در مقابل مزایای مرخصی استحقاقی خانواده چندان سرگرم کننده نخواهد بود. نیمکت های پشتی حزب – سربازان وفاداری که هیچ چیز از هیاهوی مانچین را تحمل نکرده اند – باید نظاره گر مرگ پیشنهادهای مورد علاقه خود باشند. آیا سناتور تیم کین از ویرجینیا می تواند با کمک هزینه های کودکان به شدت رقیق شده زندگی کند؟ آیا سناتور نیویورک، کریستن گیلیبراند، می‌تواند بدون برنامه مرخصی با حقوق، از Build Back Better حمایت کند؟ آیا سناتور شرود براون از اوهایو می تواند بدون میلیاردها پول مسکن عمومی که زمانی وعده داده شده بود زندگی کند؟

با این حال، تصمیم نگرفتن حتی نابخشودنی تر است. اگر مذاکرات از سر گرفته شود، طرف می تواند به سرعت با وضعیتی مواجه شود که در آن یک بسته اقلیمی بلندپروازانه 500 میلیارد دلاری دارد.و حمایت مانچین– اما نه سیاست اجتماعی طراحی شده برای همراهی با آن.

در مواجهه با چنین شرایطی، دموکرات ها می توانند از دو طریق پاسخ دهند. آنها می توانند ابتدا جو را به بسته آشتی خود منتقل کنند و خودشان سعی کنند آن را تسلیم کنند. اما این به یک شعار قانونی تبدیل می‌شود که ماه‌های تقویم قانون‌گذاری را در بر می‌گیرد و توجه رسانه‌ها را مستقیماً روی برخی از سیاست‌های آب و هوایی متمرکز می‌کند که دولت بایدن ترجیح می‌دهد به عنوان بخشی از یک بسته بزرگ‌تر حفظ کند. پاسخ دوم ممکن است ادامه دادن فشار برای لایحه فعلی باشد. اما شاهین های آب و هوا نیز با خطراتی روبرو هستند: بن بست در مورد سیاست های اجتماعی ممکن است هرگز شکسته نشود و منجر به مرگ کل بسته شود. در همین حال، هرچه زمان بیشتری برای تصمیم گیری گروه سنا طول بکشد، مانچین زمان بیشتری برای تغییر نظر خود در مورد سیاست آب و هوا دارد.

بزرگترین خطر این است که دموکرات ها به تعویق ادامه دهند. پس از همه، گرفتن Manchin آسانتر از انتخاب یک مورد دلخواه از بین پیشنهادات مورد علاقه خود است. می ترسم دموکرات ها تا دیر نشده از این انتخابات دردناک اجتناب کنند. آنها بدون تصمیم گیری تصمیم می گیرند و ناگهان تمام برنامه داخلی آنها قبل از انتخابات میان دوره ای که در آن تقریباً تضمین شده است کنترل هر دو مجلس کنگره را از دست بدهند، از بین می رود.

این امر برای میلیون ها والدینی که می توانند از اعتبار مالیاتی فرزندان بهره مند شوند، بسیار ناراحت کننده خواهد بود. نسبت به کودکانی که از یک pre-K جهانی تغذیه می‌شوند بی‌رحمانه‌ترین رفتار خواهد بود. اما این خواهد بود تحول ناگهانی شکست آب و هوا، انتقال انرژی آمریکا را یک دهه یا بیشتر معکوس می کند و این سیاره را محکوم به گرم شدن بیش از 1.5 درجه سانتیگراد می کند. از آنجایی که نقشه سنا به نفع جمعیت شناسی حزب دموکرات فعلی نیست، این حزب ممکن است تا دهه 2030 دوباره کنگره را کنترل نکند. اگر جهان امیدوار است از گرمایش 1.5 درجه سانتیگراد جلوگیری کند، در آن زمان نیمی از خودروهای جدید فروخته شده در ایالات متحده باید وسایل نقلیه الکتریکی باشند و این کشور باید بیشتر برق خود را از منابعی با کربن صفر تولید کند. این بدون قانون تقریباً غیرممکن خواهد بود. این انتخاب دموکرات هاست.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet