اولین وحشت اخلاقی برای دانشکده متفاوت بود

[ad_1]

سیده سال قبل، ویلیام اف. باکلی جونیور مرثیه کوبنده خود را برای آموزش عالی آمریکا منتشر کرد. خدا و انسان در ییل تلخی بر او چیره شد گامی، همانطور که باکلی بعداً این کتاب را نامگذاری کرد، اما به طرز رضایت‌بخشی نیز ضربه خورد – ضربه سختی به لیگ آیوی توسط یک بازیکن خوب که به تازگی تمام شده بود. گامای از آن زمان تاکنون، الهام بخش هفت دهه احترام محافظه کاران کم و بیش نجیب بوده است.

سپس، درست در همین ماه، پانو کانلوس، مدیر کالج و محقق شکسپیر، اعلام کرد که او و گروهی از ایدئولوگ‌های مرتد، مدرسه‌ای را در تگزاس راه‌اندازی می‌کنند تا ارواح بی‌نامی را که از آن زمان تاکنون گریبانگیر محافظه‌کاران شده‌اند را از دانشگاه بیرون کنند. گامای. به نظر می رسد بازیگری برای دزدان خودخوانده با خبرنامه های آنلاین پر جنب و جوش یا دارایی های هنگفت همراه با ادعاهای معتبر مبنی بر لغو آنها باشد.

باکلی واجد شرایط نمی شود. او در یک فیلم پرفروش موفق شد، ابتدا با گامای، سپس با حدود 60 کتاب دیگر; برنامه تلویزیونی طولانی مدت او، خط تیراندازی; و بررسی ملی، او در میان کاست های لیبرال که دوست داشتند با او بحث کنند محبوب بود (بسیاری برنده شدند؛ نگاه کنید به: جیمز بالدوین). تصور اینکه او غم و اندوه غفلت از باشگاه Maidstone را می دانست، سخت است. او همچنین در سال 1951 در کنار کسانی که مخالف تنوع، صحت سیاسی یا “هشیاری” بودند، نمی ایستاد. 15 سال و زنان 20 سال دیگر. آزار و اذیت مردان سفیدپوست و وفاداری به فمینیسم و ​​ضد نژادپرستی که فرزندان روشنفکر باکلی را آزار می‌داد، در دهه 1940 بر او تأثیری نداشت، زیرا نژاد یا جنسیت دیگری در ییل وجود نداشت. توهین، توهین، حسادت یا ترس.

بازخوانی گامای در پاییز امسال تلاش کنیم تا بفهمیم چرا دانشگاه‌های آمریکایی، دهه به دهه، دهه به دهه، محافظه‌کاران را به طور قابل اعتمادی ناامید می‌کنند. کانلوس که احتمالاً آموزش عالی را «شکسته ترین مؤسسه» در آمریکای «شکسته» می نامد، در مانیفست خود برای دانشگاه آستین (UATX)، هر کالج دیگری را به عنوان یک مدرسه تحصیلات تکمیلی رد کرد. او در پایان گفت: مورخان بررسی خواهند کرد که چگونه ما به این گذرگاه غم انگیز رسیدیم. و اگرچه احتمالاً بازی در نقش یک مورخ پاس تراژیک نوامبر 2021 زود است، اما تصمیم گرفتم که پاس تراژیک کانلوس حداقل شباهتی زودگذر به پاس‌های تراژیک بی‌شماری در دانشکده‌هایی داشته باشد که مرتجعین قبل از او با آن‌ها مواجه شده‌اند. من اینطور فکر می کردم گامای اگر نگوییم اولین حذف غم انگیز – ادم گذرگاه های تراژیک – حداقل ذره ای از قلب بی وقفه ای را که کالج ها به بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی جناح راست ارائه می دهند، در بر خواهد داشت. تصور می کردم که در کتاب باکلی یک برنامه آموزشی پیدا کنم که با کانلوس و همه کسانی که از فارغ التحصیلی مدارس کشور آزرده شده اند صحبت کند. من نیستم.

ایده باکلی در مورد آنچه دانشجویان و فارغ التحصیلان اواسط قرن به آن نیاز دارند در هیچ جای ادبیات UATX جدید وجود ندارد. کانلوس در مانیفست خود از “دانشجویان” نام می برد تا آنها را به ایجاد وحشت در هیئت علمی محافظه کار تایید کند. برخلاف باکلی که به ضد روشنفکری می پردازد، کانلوس به شدت طرف پروفسور است. نگرانی او از اساتید هترودکسی است که دانشجویان علیه آنها اعتراض دارند. نگرانی باکلی برای دانشجویانی است که مخالف اساتید هترودکس هستند. هفت دهه بعد گامای به خوانندگان هشدار داد که کالج ها در القای ارتدکس در دانش آموزان خود شکست می خورند، اکنون محافظه کاران می ترسند که این کار را بیش از حد مؤثر انجام دهند. آنها فقط نگرانند که این ارتدکس اشتباه است.

بآکلی – رومی پارسا کاتولیک، یک چند زبانه آموزش دیده در خانه، پسر یک تکان دهنده روغن در سراسر جهان، که بیشتر در مکزیک و پاریس بزرگ شد و انگلیسی را در لندن به عنوان زبان سوم یاد گرفت – بسیار متفاوت از اکثر دانشجویان آمریکایی بود، به هر حال محافظه کار در آن زمان و اکنون. انیموس را با آنها به اشتراک بگذارید دشمنان او در کالج خود او بودند: اساتید دانشگاه ییل که «ایمان به عیسی مسیح به عنوان خدا و نجات دهنده» را تأیید نمی کردند – باکلی املای انگلیسی زبان را ترجیح می داد – و هرکسی که از جان مینارد کینز اقتصاددان نام می برد.

باکلی در مورد آن صادق به نظر می رسید. ارتداد که در گامای مواضع جناح راست در مورد مهاجرت یا فراسیاسی را توصیف نمی کند، که به وضوح در UATX به گرمی از آنها استقبال می شود. ارتدادمنظور باکلی ارتداد. او نوشت، باکلی وقتی متوجه شد که بسیاری از اعضای هیئت علمی ییل – از جمله دانشمندان یهودی پل وایس و رابرت کوهن – مسیحی تعلیم یافته نیستند و می‌خواهند به طور کامل از منبر ییل بیرون بیایند، شوکه شد. (باکلی به ویژه نگران بود که طرف های کنایه آمیز، مانند بیانیه ویس مبنی بر اینکه “مسیح یک پیامبر کوچک بود”، ممکن است ایمان مسیحی یالیس را متزلزل کند.) “در هر سطح و در هر فرصتی حمایت و تبلیغ می شود” در دانشگاه. بیان اینکه یک کتاب چقدر عجیب و غریب است، سخت است گامای است، اما من سعی خواهم کرد.

این تمایل به تمرکز مجدد دکترین مسیحی در برنامه درسی ییل تنها اولین چیز عجیب و غریب است. گامای. در بخش دوم کتاب، باکلی سخنرانی‌ها و کتاب‌های درسی را می‌خواند که در آن‌ها کینز (به همان اندازه که یک اقتصاددان بود، همانقدر که اکنون) شنیده می‌شود که او آن را بیش از حد پایدار می‌داند. باکلی در مطالعه زیست‌شناسی تکاملی، که اغلب مسیحیان قرن بیستم را دفع می‌کرد، چندان خوب نبود، اما نگران بود که حمایت استادان از «راه‌حل‌های مداخله‌گرایانه برای مشکلات اقتصادی» روحیه مبتکرانه مردان جوان آمریکایی را در هم بکوبد. به این ترتیب، باکلی #کینز را به نفع آنچه او ایدئولوژی ضمنی معدنچیان راش طلا می‌دانست، رد کرد، که به قول رئیس دانشگاه ییل که باکلی او را تحسین می‌کرد، «پیشگام جنبش گسترده استعماری را تشکیل می‌داد که بی‌اندازه افزایش یافت». سلامت و قدرت کشور. “این ظهور 49 به عنوان یک ایده آل برای ییل خوش تیپ ممکن است جذاب باشد، به جز این واقعیت که چندین ماجراجوی ارزشمند قرن 19 در کالج بودند. شاید – همانطور که برخی در سیلیکون ولی پیشنهاد کرده اند – بهترین راه برای ایجاد یک کالج برای آوانگاردهای کارآفرین، حذف کامل آن است.

باکلی وقتی نوشت فقط 25 سال داشت گامای، و با درستی ناکافی ثابت شده تیراندازی شد. بالاخره این یک لذت است. رگه هایی از قدرتی که به سهام باکلی تبدیل شده است در تجارت وجود دارد. Lockjaw تقریباً در نثر و البته صفرا شنیده می شود، زیرا باکلی که در آن زمان فاقد همه دستاوردهای علمی، سیاسی یا ادبی بود، ادعاهایی در زمینه فکری گسترده داشت. این بار، گامای به نظر من این یک بحث و جدل نبود، بلکه یک ضد بیلدونگسرومن منحرف بود،، داستان مرد جوانی است که کاملاً تمایلی به یادگیری ندارد و خود را به عنوان یک مدیرعامل متولد شده و مربیان خود را کارمندانی ضعیف می بیند.

او الهام بخش لژیونی از وارثان، عمدتاً مردان با تحصیلات عالی، بود که با محکوم کردن هنرهای لیبرال به عنوان بیش از حد لیبرال، نام خود را بر سر زبان ها انداختند، از جمله آلن بلوم (دانشگاه شیکاگو، 1949)، دیوید هوروویتز (دانشگاه کلمبیا، 1959)، راجر کیمبال (بنینگتون). کالج (1976)، هدر مک دونالد (ییل، 1978)، دینش دسوزا (کالج دارتموث، 1983)، پیتر تیل (دانشگاه استنفورد، 1989)، جاناتان هاید (دانشگاه پنسیلوانیا، 1992)، مری کاترین هام (دانشگاه جورجیا) ، 200)، بن شاپیرو (UCLA، 2004) و چارلی کرک (دبیرستان Wheeling، 2012). اما آنها در آسیاب های بادی مختلف کج می شوند. کانلوس به تعهد اخیر ییل به «اندیشیدن به غیرقابل تصور، بحث در مورد غیرقابل انکار و به چالش کشیدن غیرقابل تردید» اشاره می‌کند، برنامه‌ای که باکلی را به وحشت می‌اندازد، با قصد جسورانه‌اش برای محدود کردن ارتدوکس موجود ییل به چیزی جز دکترین بسیار ذکر شده مسیحی.

اگر محافظه‌کارانی که 70 سال تحصیلات عالیه داشته‌اند، ایدئولوژی مشترکی ندارند، چه چیزی را به اشتراک می‌گذارند؟ آسان: جاه طلبی های شغلی و رفلکس های ترولینگ عالی. نثر باکلی، همانطور که مایکل لی در سال 2010 نوشت، “گلادیاتوری” بود، که منعکس کننده “شیوه ای جنگی و فریاد است که هدف نهایی آن خلق درام آتشین است.” با خواندن آثار محافظه کاران امروزی یا شنیدن افکار آنها در فاکس نیوز، تصور این که اصطلاح راست گرا هدف دیگری داشته است، دشوار است.

اگر Buckleism به عنوان یک فلسفه تعلیم و تربیت شکست خورد، به عنوان یک زیبایی شناسی به موفقیت بی اندازه ای رسید. درام التهابی اکنون فراوان است. ما از مورخی انتظار داریم که روزی برای همه گذارهای غم انگیز سوگواری کند. و کامیون های آمریکایی. سال گذشته، 46905 نفر به دانشگاه ییل مراجعه کردند. فقط 2169 نفر پذیرفته شدند. من به فهرست فعلی پرفروش‌ترین کتاب‌های آموزش عالی نگاه کردم تا انتقادات اخیر از کالج را به عنوان لیبرال آخرالزمانی پیدا کنم. اما این فهرست تحت سلطه عناوین ورودی بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet