«امیلی در پاریس» نتفلیکس آخرین مقصر است

[ad_1]

افراد راست اندیش موافقند: مانند آتش زدن نوتردام، نتفلیکس امیلی در پاریس یک فاجعه برای فرهنگ است در اواسط سال 2020، زمانی که COVID-19 هنوز جدید بود، فصل اول پخش شد جنسیت و شهر کمدی جدید خالق دارن استار یک حرفه ای بازاریابی آمریکایی (امیلی با بازی لیلی کالینز) را به تصویر می کشد که در پیچیده ترین شهر روی کره زمین (پاریس، فیلمبرداری شده در محل) راه خود را طی می کند. محو شدن نقدها، توهین بینندگان فرانسوی و تیتر «مردم متنفرند امیلی در پاریس آنقدر اتفاق افتاده که یک بحران جهانی است. اصلاحات اخیر در گلدن گلوب ممکن است تا حدی به دلیل وحشت گسترده نامزدی جوایز باشد. امیلی بیش از تعرفه های صادقانه تر (و متنوع تر).

با این حال، بسیاری از متنفران طرفدار بودند. آ توییت فیلیپ هنری کمدین پویایی را خلاصه کرد: “1) امیلی در پاریس یکی از بدترین نمایش هایی است که من تماشا کرده ام. 2) من آن را در یک حرکت تمام کردم. اعتراف می‌کنم: امیلی مرا به لرزه درآورد زیرا از ناآگاهی خجالت نمی‌کشید، زیرا به نظر می‌رسید مد مدل‌سازی او برای ایجاد میگرن طراحی شده بود، و به این دلیل که همتایان فرانسوی‌اش کلیشه‌هایی مانند پپه لو پو را مجسم می‌کردند. اما من همچنان این برنامه را چندین بار تماشا کردم، از جمله در شب انتخابات 2020، زمانی که معاشقه امیلی با همسایه جسورش به پاک کردن نوسانات دموکراسی کمک کرد. همانطور که همکارم شرلی لی سال گذشته نوشت، امیلی در پاریس “آرامش بخش” است زیرا می دانیم “دقیقاً چه چیزی را باید انتظار داشت… ولتاژ مطلقاً صفر”.

ترکیب عشق و نفرت برای نمایش به نوعی عجیب بود. در طول دهه گذشته، بسیاری از مفسران با نامیدن هر چیزی “لذت گناه” مخالفت کرده اند، و به این اشاره کرده اند که چگونه این مفهوم می تواند کلاسیک گرایی، تعصب و توهم آمریکایی ها را مبنی بر اینکه تمام وقت آزاد باید به طور سازنده استفاده شود، پنهان کند. بررسی های متفکرانه در مورد ستاره جنسیت و شهر– ترکیبی بلندپروازانه از طنز و درام که برخی از منتقدان آن را بی‌اهمیت دخترانه توصیف کرده‌اند – به ایجاد دنیایی کمک کرده است که در آن کمیک‌ها، اروتیک و موسیقی پاپ نوشته شده توسط کمیته می‌توان باحال نامید. پس چرا این همه شرم برای امیلی بی خیال؟

فصل 2 که اخیراً در نتفلیکس منتشر شده است، کمک می‌کند تا مشخص شود که ستاره چگونه مخاطبان را کوتاه کرده است. امیلی در پاریس این فقط یک فانتزی توریستی نیست که خرد و سلیقه خوب را نادیده می گیرد – این یک نمایش است مربوط به ظلم سلیقه، لذت چسبندگی و انعطاف پذیری فرهنگ. در عصر ما، زمانی که اخلاق و سیاست به وضوح در گفتمان سرگرمی در حال چرخش است – زمانی که برنامه های تلویزیونی و خطوط مد نه تنها به دلیل ویژگی های هنری، بلکه به دلیل پیام هایشان تقسیم می شوند –امیلی در پاریس دو کار تحریک آمیز انجام می دهد او به تنهایی به فرار می پردازد و دائماً تعاریف کیفیت را تقسیم می کند.

به هر حال، سؤالات بزرگ طرح – اینکه آیا امیلی با همسایه‌اش گابریل (لوکاس براوو) تماس خواهد گرفت یا از خشم رئیس فوق‌العاده خسته‌اش سیلوی (لیروی-بولیو فیلیپینی) دوری می‌کند – به سختی می‌توان شرط‌بندی‌های آنقدر بالاست که بتوان پرچ کرد. آنچه واقعاً به هر صحنه جنب و جوشی می دهد که نمی توان آن را منحرف کرد، برخورد بین شادی آمریکایی امیلی و پیچیدگی آشنایان فرانسوی او است. اعتیاد به کار، ولایت گرایی و علاقه او به استارباکس برای آنها منزجر کننده به نظر می رسد – یا تا حدی، زبان خارجی که این سریال به بینندگان انگلیسی زبان وارد می کند. سبک قدیمی!! در حساسیت فرانسوی، همانطور که در نمایش نشان داده شده است، جست‌وجوی زیبایی و لذت – غذای خوب، شراب خوب – به جزمی به نام طعم تبدیل شده است.

هیجان انحرافی فصل اول در نحوه پرستش نمایش ویژگی های چنین ذائقه ای نهفته بود و پاریس را به عنوان بهترین نقطه شیرین و در عین حال حمایت از چالش امیلی ارتقا داد. ایده‌های تبلیغاتی خام او به کار می‌آمد. جهل او به جای دفع دوستان و عاشقان آینده را جذب می کند. زیر پا گذاشتن ادعاهای او فوق العاده بود – اما این واقعیت را نیز تقویت کرد که لذت صفر نیست. طرفداری جاستین بیبر از یک مرد، لذت باخ دیگری را به خطر نمی اندازد. پیتزای عمیق یک مرد از قزل آلای آماندین دیگری کم نمی کند. کسانی که موسیقی پاپ و پیتزا را کنار می گذارند ممکن است احساس خوبی داشته باشند، اما امیلی در پاریس شانه هایش را برای این گونه فحاشی ها بالا می اندازد.

وقتی این شانه بالا انداختن با انرژی و کرکی بازیگران ستاره پر می شود، این احساس صریح است، اما ناهماهنگی نیز ایجاد می کند. امیلی فقط از ایده های دکوراسیون مصنوعی نمی گذرد. آمریکایی گرایی خود را با مصرف گرایی، سطحی نگری و حرفه گرایی خود مانند توپی ویرانگر نوسان می دهد. هژمونی کشور ما بسیار کامل است، و با این حال در اینجا یکی از معدود مناطق بزرگ در برابر خود، پاریس را در هم می شکند. انتظارات بینندگان در طول فصل 1 به این شکل به وجود آمد: در برخی مواقع، او باید درسی بیاموزد و تکامل یابد تا بهتر جا بیفتد. اما این هرگز واقعاً اتفاق نیفتاد. به یاد داشته باشید که معنای نمایشی مانند این تبخیر تنش آن است.

فصل 2 تصویر را کمی پیچیده می کند. به طور کلی، خنده دارترین اظهارات او در مورد امیلی است: “به نظر می رسد که یک دنبال کننده را از دست داده ای”، هم اتاقی او میندی (اشلی پارک) در حالی که اینفلوئنسر نگاهی نگران به خود می گیرد. بعداً در فصل، در درس فرانسه، یکی از همکلاسی‌هایش امیلی را به عنوان یک معتاد به کار توصیف می‌کند که لباس‌های احمقانه می‌پوشد، که خنده‌دار است، زیرا حقیقت دارد. اوه، بله: امیلی بالاخره در حال یادگیری زبان فرانسه است، نه به این دلیل که می‌خواهد، نه به این دلیل که مانع زبانی در حال تبدیل شدن به یک مشکل است. در همین حال، نمایش داستان های خاص خود را به مردم محلی می دهد که منجر به صحنه های کاملاً غافلگیرکننده ای می شود. به زبان فرانسه که به بریده های کارتونی سابق عمق می بخشد.

داستان هنوز پوچ و پر از امتیاز است – در ابتدا امیلی از سفر رایگان دختران بدون هیچ تعهدی به سنت تروپز لذت می برد – اما برخورد فرهنگی اصلی دیگر به لباس و غذا مربوط نمی شود. این بیشتر در مورد یک رابطه است. امیلی تلاش می کند که باشد خوب به معنای خالصانه، به این معنی که او نمی‌خواهد با دوست سابقش ارتباط برقرار کند. در حالی که سیلوی او را مسخره می‌کند که آنقدر ناامیدانه برادرزاده‌ای نیست تا رابطه‌ای داغ را رد کند، نمایش به شیوه‌ای اشاره می‌کند که رفتار و زیبایی‌شناسی، ارزش‌ها و نگرش‌ها در آن چیز مبهم به نام می‌چرخند. فرهنگ. سیلوی می‌گوید: «شما باید تا آخر عمرتان آنقدر که می‌خواهید خسته‌کننده باشید». “اما تا زمانی که اینجا هستید، عاشق شوید، اشتباه کنید، یک اثر فاجعه بار بگذارید.”

تماشاگران فرانسوی ممکن است با توصیه‌های سیلو مخالفت‌هایی داشته باشند، اما آنچه او بیان می‌کند نگرش ملی کمتر کلیشه‌ای نسبت به فلسفه‌ای است که می‌کند. امیلی خیلی قانع کننده و خیلی ناجور نمایش رویای دنیایی را در سر می پروراند که در آن دنبال کردن سعادت خود، بدون توجه به ارزیابی دیگران، هر بار نتیجه می دهد، در حالی که پرستش معیارهای دیگران تنها باعث ایجاد ناراحتی می شود. بینندگان می دانند که شرایط مادی و محدودیت های اخلاقی نیز می توانند رفتار را شکل دهند و می دانند که هرگز به اندازه امیلی احساس آزادی نخواهند کرد. اما ما برای رفتن به تعطیلات آماده می شویم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma