افراد بدون علامت آزمایشات زیادی برای کووید انجام می دهند

[ad_1]

میموزاها را جابه‌جا کنید زیرا آمریکا سنت جدیدی در سال نو دارد: این کشور تلاش می‌کند قبل از بازگشت به مدرسه یا محل کار، آزمایش کووید را انجام دهد. صف برانچ آخر هفته گذشته با صفی از شهروندان خسته که منتظر بودند تا مجوز ویروسی خود را دریافت کنند، جایگزین شد. از این پس، با ادامه افزایش تعداد موارد، تعداد آزمایشات معوقه بدتر خواهد شد. اما در میان شکایت از کمبود کیت‌های آزمایش سریع و تأخیر طولانی در نتایج آزمایشگاهی، این جمله را به خاطر می‌آورم که «شما در ترافیک گیر نکرده‌اید. شما ترافیک هستید.» بله، سیستم ما شکست خورده است: سرمایه گذاری عمومی ناکافی در زیرساخت آزمایش کشور باعث تشدید ازدحام شده است. اما ما همچنین می‌توانیم به کاهش آن کمک کنیم – و راه را برای کسانی که بیشتر به نتایج خود نیاز دارند باز کنیم – با دور ماندن در صورت امکان.

پس از هفته ها مطبوعات بد، دولت اکنون در تلاش است تا با شدت بیشتری مداخله کند. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا پیش از تعطیلات، با اعلام اینکه دولتش 500 میلیون آزمایش سریع را از ژانویه آغاز خواهد کرد، گفت: “می دانم که شما واقعا خسته هستید و می دانم که ناامید شده اید.” اما حتی اگر این امر ترافیک آزمایشی را تا حدودی بهبود بخشد، کمبود ملی ما را حل نخواهد کرد. در زمان بیانیه بایدن، دولت واقعاً قراردادهای خرید انبوه را نهایی نکرده بود. روچه و زیمنس نیز تست های تایید شده جدیدی را در ماه ژانویه در داخل کشور راه اندازی خواهند کرد، اما پیشنهادات آنها حداقل در ابتدا تنها “ده ها میلیون” خواهد بود. وقتی نوبت به آزمایش‌های آزمایشگاهی می‌رسد، چشم‌انداز آینده نزدیک ممکن است حتی تیره‌تر باشد: فناوری PCR را نمی‌توان به آسانی تست‌های آنتی‌ژن معمولی مقیاس‌بندی کرد. در دو سال گذشته، آزمایشگاه‌ها شبانه‌روز کار کرده‌اند تا میلیون‌ها تجزیه و تحلیل PCR در روز ارائه کنند، اما گسترش بیشتر به دلیل اختلالات زنجیره تامین جهانی و بحران طولانی‌مدت کارکنان با مشکل مواجه شده است.

ممکن است با توجه به شرایط، در عین حال که تا حد امکان مسئولانه رفتار کنید، از این وضعیت خشمگین شوید. این یک نسخه آزمایشی از عادلانه بودن واکسن ها است: تلاش برای اطمینان از اینکه تلقیح های نجات دهنده به طور نامتناسبی به نفع سالم ترین و ثروتمندترین افراد نیست. وقتی همین اصل برای تشخیص صدق می‌کند، به این معنی است که افرادی که کمترین خطر ابتلا به کووید را دارند، نباید تست‌های زیادی را در خانه بخرند یا وقتی علائمی را تجربه نمی‌کنند، قرار ملاقات PCR انجام دهند.

بسیاری از کسانی که در صف آزمون های این هفته ایستاده اند، انتخاب زیادی ندارند. نتایج منفی ممکن است برای سفر یا مدرسه یا دسترسی به مکان های عمومی مورد نیاز باشد. اما انواع دیگر غربالگری کووید – برای مثال قبل و بعد از گردهمایی های خانوادگی یا در حین بازدید از مقاصد تعطیلات نزدیک – لازم نیست. ممکن است بی پروا به نظر برسد که فرض کنیم مردم تحت تسلط قرار می گیرند کمتر مشاهده؛ در واقع، نظر استاندارد کارشناس برعکس است، که همه ما باید هرچه بیشتر مورد بازبینی قرار بگیریم تا به کاهش گسترش جامعه کمک کنیم. اما حتی با آزمایش‌های فشرده، شانس کمی برای کنترل Omicron در زمستان امسال در سطح جمعیت داریم. و تست کردن تا اینجا یک بازی حاصل جمع صفر است. هر تامپون غیرضروری که مصرف می‌کنید به این معنی است که یک تامپون کمتر برای اهداف مهم‌تر وجود دارد – مانند تشخیص عفونت علامت‌دار.

ما به نقطه‌ای در همه‌گیری رسیده‌ایم که آزمایش‌های تشخیصی از نظر پزشکی ضروری هستند. FDA اخیراً دو قرص ضد ویروسی را برای درمان عفونت‌های اولیه کووید تأیید کرده است: Paxlovid و Molnupiravir. Paxlovid، موثرتر از این دو، می تواند تا 88 درصد از بستری شدن در بیمارستان یا مرگ در افرادی که شروع به مصرف آن در عرض 5 روز پس از بروز علائم می کنند، جلوگیری کند. درمان شناخته‌شده‌تر، رمدسیویر، نیز می‌تواند به پیشگیری از پیامدهای شدید کمک کند، اما زمانی که در اوایل بیماری تجویز شود، بهترین نتیجه را دارد. به عبارت دیگر، برای بیماران آسیب‌پذیر هرگز مهم نبوده است که هر چه سریع‌تر از ابتلای خود مطلع شوند. ولید گلاد، استاد پزشکی در دانشگاه پیتزبورگ، گفت: بیمارانی که برای آزمایش در خانه تلاش می کنند یا باید روزها برای آزمایش آزمایشگاهی منتظر بمانند، ممکن است برای مداخلات حساس به زمان اما نجات دهنده زندگی مناسب نباشند. ما نمی‌خواهیم تعداد محدود تست‌های ما “توسط افرادی که فقط می‌خواهند بدانند تا بتوانند دوستان خود را ملاقات کنند یا به اپرا بروند، بسته شود.”

همه باید هر کاری که می توانند انجام دهند تا منابع آزمایش را برای کسانی که علائم دارند آزاد کنند. همچنین باید سعی کنیم آزمایش ها را بر اساس ریسک های اصلی تخصیص دهیم. به طور کلی، افراد واکسینه نشده بیشتر در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ بر اثر این ویروس هستند، بنابراین به طور کلی آنها افرادی هستند که از غربالگری افراد اطراف خود برای عفونت بیشتر سود می برند. از آنجایی که حباب‌های اجتماعی همان چیزی هستند که هستند، من گمان می‌کنم که بسیاری از افراد با زرادخانه آزمایش‌ها در خانه، بیشتر وقت شخصی خود را در کنار سایر افراد واکسینه شده و نسبتاً کم خطر صرف می‌کنند و از برنامه‌های غربالگری شخصی خود حداکثر مزایای سلامت عمومی را می‌گیرند – بهترین مورد بی اهمیت

دو دسته اصلی از افراد با وجود واکسیناسیون همچنان در معرض خطر جدی مرگ ناشی از کووید هستند: افراد مسن و افراد دارای نقص ایمنی. افراد مسن و آنهایی که نقص ایمنی شدید دارند به طور منطقی در حین برقراری ارتباط اقدامات احتیاطی بیشتری انجام می دهند – از جمله از افراد نزدیک خود می خواهند از آزمایش های بسیار سریع استفاده کنند. با این حال، در خارج از خانه های سالمندان، تلاش کمی در ایالات متحده برای اولویت دادن به دسترسی تشخیصی برای این گروه ها صورت گرفته است. در عوض، ما با وضعیت ناخوشایندی روبرو هستیم که در آن بسیاری از دانشگاه‌ها روزانه هزاران آزمایش را بر روی جمعیت دانشجویی جوان، واکسینه‌شده و عمدتاً سالم انجام می‌دهند، در حالی که افراد پرخطر و مراقبان در تلاش هستند تا با نظارت همراه باشند. شرکت‌های موفقی مانند Google حتی کارمندانی را – که بسیاری از آنها هنوز از خانه کار می‌کنند – برخی از پیچیده‌ترین ابزارهای تشخیص کووید در بازار را می‌فرستند. دانیل مورگان، اپیدمیولوژیست از دانشگاه مریلند، به من گفت: «چاه مضطرب و غنی در حال انجام آزمایش‌های زیادی با ارزش نامشخص است، زیرا زمان اجرا برای استفاده با ارزش بالاتر افزایش می‌یابد».

درست است که آزمایش افراد کم‌خطر می‌تواند زنجیره‌های عفونت‌هایی را که در نهایت به افراد آسیب‌پذیرتر می‌رسد، بشکند، اما این برای اعضای آسیب‌پذیر جامعه که حتی نمی‌توانند تضمین کنند که تماس مستقیم آنها از عفونت پاک می‌شود، تسلی کمی خواهد داشت. به طور خلاصه، ممکن است بخواهید فرزندان خود را قبل از ملاقات با مادربزرگ آزمایش کنید، اما بررسی آنها پس از هر تماس زودگذر یا آشکار با فردی که ممکن است آلوده شده باشد، فایده چندانی ندارد. و اگر واقعاً می‌خواهیم در مورد عادلانه بودن آزمایش‌ها جدی باشیم، دانشگاه‌ها و شرکت‌ها باید ظرفیت تشخیصی خود را به خانه‌های سالمندان و افرادی که از افراد پرخطر مراقبت می‌کنند اهدا کنند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، مدارس و کارفرمایان نیز می توانند از درخواست تایید PCR خودداری کنند، زمانی که آزمایش فردی قبلاً با آزمایش سریع مثبت شده است، حداقل تا زمانی که عفونت ها بسیار شایع هستند.

کارشناسان بهداشت عمومی می توانند این هزینه را راهنمایی کنند و صرفه جویی تشخیصی را مدل کنند. در عوض، بسیاری با استفاده از رسانه های اجتماعی برای نشان دادن مصرف زیاد خود، چیز کاملا متفاوتی را الگوبرداری کرده اند. من پزشکان همکارم را تماشا کردم که عکس‌هایی از انبارهای شخصی آزمایش‌های آنتی‌ژن سریع خود را در توییتر پست می‌کردند و به آنها اجازه می‌داد در تعطیلات هر روز خانواده‌های خود را چک کنند. اینفلوئنسرهای پزشکی انگیزه های شریفی برای به اشتراک گذاشتن استراتژی های تهاجمی نظارت بر COVID خود دارند، اما با توجه به کمبود منابع، پیام های آنها بسیار کمتر از آنچه فکر می کنند مفید به نظر می رسد. دو بیماری همه گیر وجود دارد: یکی 4 مورد برای ثروتمندان و دیگری 4 مورد برای فقرا. توییت ها دکتر و روزنامه نگار الیزابت روزنتال، که اعتراف کرد که با این تظاهرات چشمگیر آزمایش فراوان، “عجیب” بود. حق با اوست: از نظر تئوری، ایده خوبی است که نشان دهید چقدر می توان از آزمایش برای محافظت از خانواده و جامعه استفاده کرد. در عمل، ما باید آزمایش ها را در قفسه ها برای افراد دیگر بگذاریم.

اعتراف می کنم که من به اندازه هر فرد دیگری خودخواه هستم. اگرچه نیاز به واکسن و برابری آزمایش‌ها را درک کردم، به محض اینکه شرایط را برآورده کردم، سه تزریق فایزر دریافت کردم و مجموعه‌ای از کیت‌های تشخیص سریع را در کمد خود داشتم. اما ناهماهنگی شناختی خود من، مانند سایر افراد ممتاز، در مواجهه با افزایش موارد Omicron غیرقابل دفاع شد. با توجه به واقعیت کمبود آزمایشات، زمان آن فرا رسیده است که در کجا و در چه زمانی می توانیم کاهش دهیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici haptheta healing nedirAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama Büyüsü