اشتباه جن ساکی در آزمایش سریع آنقدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست


مارا لیاسون، خبرنگار سیاسی ملی NPR، دیروز در یک جلسه توجیهی در کاخ سفید، از جن ساکی، سخنگو سوالی پرسید که ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول کرده است: «هنوز کشورهای زیادی مانند آلمان، بریتانیا و کره جنوبی هستند که در شرایط بسیار بزرگی قرار دارند. آزمایش، رایگان یا با هزینه اسمی، “او گفت. چرا این کار را نمی توان در ایالات متحده انجام داد؟

ساکی در مورد تلاش‌های دولت برای افزایش دسترسی به آزمایش‌ها و کاهش هزینه‌ها پاسخ مبهمی داد، اما لیاسون گفت: “اما این کمی پیچیده است. چرا آنها را رایگان نمی کنید و آنها را به دست نمی آورید و آنها را در همه جا دارید؟

ساکی با لبخندی کنایه آمیز پاسخ داد. او پرسید: “آیا باید برای هر آمریکایی یکی بفرستیم؟”

آره، در ساعات بعد در اینترنت فریاد زد. بله، شما کاملا باید-من نه فقط یک تست. رئیس جمهور جو بایدن به تازگی اعلام کرده است که شرکت های بیمه خصوصی باید هزینه آزمایش های سریع کووید را در خانه به مصرف کنندگان بازپرداخت کنند و دولت او میلیاردها دلار متعهد شده است تا آنها را مستقیماً برای استفاده در خانه های سالمندان و سایر مناطق پرخطر خریداری کند. با این حال، کارشناسان بی قرار هستند. جدیدترین ابتکار بایدن “ترس” است توییت ها کریگ اسپنسر، پزشک بهداشت عمومی در دانشگاه کلمبیا. النور موری، اپیدمیولوژیست، طرح بایدن را نام برد نزدیک بینی. زینب توفکچی، جامعه شناس و حامی تست های سریع گفت: دولت بایدفقط تست های سریع را ارزان کنید. به طور خلاصه، کارشناسان می گویند، ایالات متحده باید راه کشورهایی مانند آلمان و بریتانیا را دنبال کند، جایی که مردم می توانند بسته های آزمایشی را از طریق پست از دولت دریافت کنند، تست هایی را به قیمت 1 دلار در سوپرمارکت ها خریداری کنند. برای بازدید از مراکز تست رایگان. یا دو بار در هفته از نظر ویروس در محل کار یا مدرسه آزمایش شود.

این آخرین دور از ناامیدی با آزمایش‌های سریع، یک فصل کامل از دست‌های درهم شکسته را به پایان رساند. در پاییز، بسیاری از رسانه‌ها توضیحات بزرگ و هوشمندانه‌ای درباره اینکه چرا تست‌های سریع در اینجا در مقایسه با خارج از کشور بسیار گران و غیرقابل دسترس هستند، منتشر کردند و نشریاتی منتشر کردند که آن را یک اشتباه مهلک خواندند. در ماه اکتبر، مایکل مینا، اپیدمیولوژیست سابق هاروارد، بزرگترین حامی آزمایش آنتی ژن در آمریکا، آخرین مورد از مجموعه ای از نشریات را نوشت که نشان می دهد “تست سریع پاسخ زندگی با COVID-19 است.” اگرچه بیماری همه گیر توسعه یافته است، اما زمین یکسان باقی می ماند: با “آب انداختن منطقه” با ابزارهای تشخیصی ساده و پلاستیکی، می توانیم “پاندمی را خنثی کنیم” و به زندگی “عادی” برگردیم. یک مطالعه شبیه‌سازی مهم، که برای اولین بار در ژوئن 2020 منتشر شد و بخشی از آن توسط مینا انجام شد، نشان داد که با آزمایش سه چهارم جمعیت هر چند روز یک‌بار، می‌توانیم «اپیدمی را در کمتر از شش هفته به انقراض برسانیم».

مشکل در آن زمان و اکنون این است که واقعیت اغلب مانند یک شبیه‌سازی رفتار نمی‌کند، و آزمایش سریع و گسترده کووید – حداقل همانطور که در آلمان، بریتانیا و سایر کشورها انجام می‌شود – عملاً لغو نشده است. این به این دلیل نیست که آزمایش ها به عنوان یک ابزار تشخیصی برای افراد و گروه های در معرض خطر شکست می خورند. در عوض، ما هیچ شواهد قانع‌کننده‌ای در دنیای واقعی نداریم که استفاده از آنها در مقیاس بزرگ مسیر همه‌گیری را تغییر دهد.

بیایید روی آلمان تمرکز کنیم، فرزند اخیر پوسترها برای فراگیر شدن تست های سریع. خبرنامه سپتامبر از نیویورک تایمز با عنوان «تست‌ها کجا هستند؟» باز، نمونه‌ای از این ژانر، با عکسی از یک سایت تامپون آلمانی و شامل نموداری است که میزان مرگ و میر پایین ناشی از کووید در آلمان را با تعداد فزاینده مرگ و میر در ایالات متحده در ماه سپتامبر مقایسه می‌کند. آمار دانیل اوران و اریک توپول در مقاله‌ای به تلاش‌های آلمان اشاره کردند و گفتند که آزمایش‌های سریع می‌تواند به کاهش شیوع ویروس کمک کند تا جایی که “به جای یک وضعیت اضطراری ملی به یک ناراحتی تبدیل شود.” در آن زمان، وضعیت در آلمان واقعاً بسیار پایین‌تر از ایالات متحده بود، اما دو ماه بعد وزیر بهداشت آلمان وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد: عفونت‌ها، بستری شدن در بیمارستان و مرگ‌ومیرها از اکتبر به شدت افزایش یافته است. این کشور در حال حاضر نرخ آلودگی بالاتری نسبت به ایالات متحده در اوج خود در پاییز امسال دارد.

من متوجه تغییری در لحن طرفداران تست های سریع نشدم که آنقدر مشتاق تمجید از مدل آلمانی هستند. مقاله ای که همین هفته گذشته توسط اخبار یاهوبا عنوان “نسخه Omicron نشان دهنده نیاز به آزمایش های سریع برای COVID” به طور عجیبی پیشنهاد کرد که “رویکرد آزمایش های سریع و آزمایش های مکرر به آلمان کمک کرده است تا به زندگی عادی بازگردد” (در حالی که به نیویورک تایمز تاریخ از ژوئن). در حال حاضر، زندگی در آلمان چیزی جز عادی است. حتی قبل از موج آخر، دولت مردم را ملزم به ارائه شواهدی مبنی بر واکسیناسیون، بهبودی پس از عفونت یا نتیجه آزمایش منفی اخیر برای ورود به بسیاری از موسسات، از جمله رستوران‌ها، بارها، سینماها و سالن‌ها می‌کرد، سیاستی به نام «قانون 3G». ” با توجه به شیوع ویرانگر، آلمان اکنون گزینه آزمایش را کنار گذاشته و به جای آن یک “قانون 2G” را در سراسر کشور تحمیل کرده است: مشتریان اگر می خواهند از اکثر مکان های عمومی استفاده کنند باید شواهدی مبنی بر مصونیت ناشی از واکسن یا مصونیت ذاتی ارائه کنند. اگر این موارد همچنان افزایش یابد، آلمان قصد دارد طرح 2G + را معرفی کند، که به این معنی است که مردم نیاز خواهند داشت هر دو مصونیت و تست منفی – و همچنین الزامات احتمالی واکسن.

چرا یک میلیارد آزمایش سریع برای جلوگیری از این بحران در کشوری که اکثر شهروندان خود را واکسینه کرده است شکست خورده است؟ پاسخ آسان این است که بگوییم مخاطب خود را معرفی نمی کند کافی تست ها هیچ کشوری به فرکانس غربالگری ارائه شده توسط مدل های شبیه سازی مانند Mina دست نیافته است. یک ویروس شناس هامبورگ می گوید که قانون 2G باید با یک سیستم 1G جایگزین شود، یک “تهاجم آزمایشی” که در آن وضعیت ایمنی اهمیتی ندارد و فقط یک آزمایش منفی به شما حق برقراری ارتباط را می دهد. اما موضع دولت این است که افراد زیادی از واکسن امتناع می کنند. وزیر بهداشت هشدار داد: «همه در آلمان واکسینه می‌شوند، بهبود می‌یابند یا می‌میرند». نکته قابل توجه این است که او «تست شده» را در این لیست قرار نداد.

تلاش برای پیش بینی سیاست بهداشت عمومی کامل از یک سو در مدت زمان کوتاه، فایده ای ندارد. هر یک از آنها مجموعه ای از اقدامات را اعمال می کند و شیوع غیرقابل پیش بینی رخ می دهد – هر تحلیلی را گیج می کند. (به یاد داشته باشید زمانی که کاهش در فوریه باعث شد برخی کارشناسان بگویند که ایالات متحده تا آوریل مصونیت گله ای خواهد داشت؟) آرامش تابستانی در آلمان به عنوان یک داستان موفقیت آمیز با آزمایش های سریع مورد استقبال قرار گرفت، اما شاید فصل گرم تابستان می تواند باشد. چنین تعریف شده است. وام های زیادی

در مورد انگلستان چطور، جایی که دولت اکثر اقدامات بهداشت عمومی را به استثنای واکسن و آزمایش سریع کنار گذاشته است؟ بریتانیایی ها همچنان تعداد زیادی از موارد ابتلا به کووید را تجربه می کنند، اما تاکنون از زمان افزایش موارد ابتلا در ماه ژوئن، تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس به طرز رحمتی کاهش یافته است. برای درک اینکه چرا این اتفاق افتاد – و اینکه آیا آزمایش گسترده آنتی ژن مسئول آن است یا خیر – باید تأثیر تشخیص فراوان بریتانیا را از درجه بالایی از تلقیح و مصونیت طبیعی کافی از امواج گذشته جدا کنیم. ویلیام هاناج، اپیدمیولوژیست دانشگاه هاروارد، گفت: آزمایش سریع رایگان برای COVID-19 حاوی عفونت نخواهد بود، در حالی که جمعیت هنوز مجاز به تجمع در داخل خانه هستند. طبیعت ماه گذشته پس از دیدن آنچه در بریتانیا اتفاق افتاد

بخشی از دلیل گیج کننده بودن ارزیابی کشورها این است که باید شرایط اجتماعی خاص هر کشور را در نظر بگیرید. در سال 2020، اسلواکی ارتش را برای آزمایش انبوه تقریباً هر مرد، زن و کودک مستقر کرد – احتمالاً برای جلوگیری از برخی عفونت ها. (دورهای بعدی آزمایش به دلیل کمبود دستگاه‌ها به حالت تعلیق درآمد؛ اسلواکی اکنون در حال جهش کووید-19 خودش است.) اما در ایالات متحده، دستیابی به غربالگری تقریباً روزانه COVID برای اکثر ساکنان غیرممکن به نظر می‌رسد. دستور ماسک ها و واکسن ها قبلاً خشم گسترده ای را برانگیخته است. در این زمینه، تصور اینکه چگونه می‌توانیم آزمایش‌های تهاجمی را دنبال کنیم، به‌ویژه برای کسانی که قبلاً واکسینه شده‌اند، دشوار است. سیاست‌های خنثی‌شده آلمان از بسیاری جهات محدودیت بیرونی چیزی است که در سیاست آمریکا دیده می‌شود: دولت اطلاع از وضعیت ابتلا به ویروس کرونا را ارزان و آسان کرده است، واکسن ایجاد کرده و پاسپورت‌های آزمایشی ایجاد کرده و مزایای نجات جان انسان‌ها را ارتقا داده است. تلقیح. . با این حال آلمان هنوز نتوانسته از یک موج ویرانگر جلوگیری کند.

من مطمئن هستم که مدافعانی مانند مایکل مینا موافق هستند که آزمایش‌های سریع نباید “اپیدمی را به انقراض بکشاند” تا جان انسان‌ها را نجات دهد و این که وضعیت در آلمان و بریتانیا می‌تواند بدون نظارت زیاد حتی بدتر شود. (من برای بحث در این مورد با او تماس گرفتم، اما قبل از انتشار این داستان پاسخی دریافت نکردم.) من نمی خواهم این وسایل مفید را از کسی دور نگه دارم و یارانه دادن به آزمایشات برای کسانی که آنها را می خواهند یک افت قیمت بود. سطل در مقایسه با کل هزینه های همه گیری دولت. مردم حق دارند بدانند که آیا ناقل ویروس هستند یا خیر. اما آنها به ما قول عادی بودن دادند و کشورهایی که باید به ما نشان می دادند چگونه به آنجا برسیم، حتی نزدیک هم نیستند.

ظهور نوع Omicron چالش های بیشتری را برای آزمایش های گسترده ایجاد می کند. اگر معلوم شود که Omicron سریعتر از دلتا گسترش می یابد – همانطور که بسیاری از دانشمندان نگرانند – هر برنامه غربالگری باید افراد را حتی بیشتر از آنچه تحقیقات در گذشته پیشنهاد کرده است آزمایش کند، فقط برای حفظ همان مانع محافظ. (سرعت فوق العاده دلتا در حال حاضر مرزهای پروتکل های نظارتی ما را تحت فشار قرار داده است.) ما می توانیم سعی کنیم این را با افزایش آزمایشات بیشتر جبران کنیم، اما این یک نبرد شکست خورده است: شانس دستیابی به سرکوب ویروس کاهش می یابد، در حالی که هزینه ها و پیچیدگی کاهش می یابد. . se (دولت بریتانیا تقریباً کل بودجه خدمات بهداشت ملی را برای برنامه نظارتی خود وعده داده است.)

هزینه آزمایش‌ها در حال حاضر هرچه باشد، برخی افراد نمی‌توانند منتظر بمانند تا آنها را در روال خود ادغام کنند، در حالی که برخی دیگر فقط در صورت نیاز موافقت می‌کنند که تامپون مصرف کنند. افرادی که بیشتر در برابر ویروس آسیب پذیر هستند – افرادی که واکسینه نشده اند – ممکن است از کمترین احتمال انجام آزمایش های داوطلبانه و منظم باشند. و حتی آن دسته از ما که مایل به بررسی عفونت هستیم، هنوز باید با خطر ذاتی مثبت کاذب و منفی کاذب مبارزه کنیم. بخشی از دلیل طولانی شدن آزمایش های سریع در سراسر جهان این است که کارشناسان نگرانی های موجهی را در مورد درصد نتایج نادرست ابراز کرده اند.

سخنگو با طعنه آمیز تست های سریع رایگان را رد کرد، لحن اشتباهی داد. پر کردن بازار با آنها – یا فرستادن یکی از آنها به هر آمریکایی – یک ابتکار مفید، هرچند پرهزینه، خواهد بود. به عبارت دیگر، این یک ایده جدی است که ارزش بررسی جدی را دارد. اما این فقط یک موضوع عقل سلیم نیست. حتی با آزمایش‌های بیشتر، ایالات متحده به طور ناگهانی به نتیجه ایده‌آل‌شده یک مدل کامپیوتری شباهت نخواهد داشت. زندگی روزمره ما ممکن است بیشتر شبیه بحران بهداشت عمومی پیچیده ای باشد که اکنون اروپا را فرا گرفته است.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر