از کودکان در برابر ارزیابی‌های نادرست خطر COVID خود محافظت کنید

[ad_1]

شش سال پیش، در یک بعدازظهر شنبه، یک افسر مجری قانون با من تماس گرفت و به من گفت که شوهرم در یک مسابقه خیریه برای تحقیقات سرطان در یک تصادف دوچرخه جان باخته است. من یک کودک نوپا داشتم و در آن زمان دختر دومم را باردار بودم. سه روز بعد، در مراسم یادبود جیک صحبت کردم. مداحی فقط ادای احترام به او نبود، بلکه یک بیانیه مأموریت برای من بود. من از دوستان و خانواده ام خواستم که من را به خاطر زندگی بدون ترس پاسخگو بدانند. یک باخت آسیب زا به این معنی بود که من آماده بودم همه جا تهدید را ببینم. اما می دانستم که اگر نتوانم آنها را کنترل کنم، ترس های بزرگم زندگی فرزندانم را کوچک می کند. لیاقت آنها بیشتر از اینها از من بود.

من اغلب با پایان یافتن سال دوم بیماری همه گیر، به این تعهد فکر می کنم. بعد از مرگ شوهرم مجبور شدم شجاعت خود را دوباره یاد بگیرم. اکنون که ما وارد مرحله بومی کووید می شویم، بسیاری از مردم باید همین کار را انجام دهند.

من هنوز باید با غرایز محافظم مبارزه کنم. تقریباً هر روز، آن اضطراب آشنا را احساس می‌کنم – زمانی که کودک 6 ساله‌ام می‌خواهد اسکیت بورد بگیرد، شکمم سفت می‌شود، وقتی کودک 8 ساله‌ام می‌خواهد سورتمه سواری کند، ضربان قلبم پرش می‌شود – اما این احساس درست نیست. یک معیار قابل اعتماد برای خطر برای فرزندانم. یک جستجوی سریع در داده‌های CDC نشان می‌دهد که اسکیت‌برد باعث آسیب‌های کمتری نسبت به سفر به زمین بازی یا بازی فوتبال می‌شود، که من به بچه‌هایم اجازه می‌دهم بدون دوبار فکر کردن، این کار را انجام دهند. از آمیگدال آدرنالین‌سازم به خاطر کارش تشکر می‌کنم و باتوم را به نئوکورتکس منطقی‌تر خود در تصمیم‌گیری‌های والدین می‌سپارم. تحمل خطر برای فرزندانم سخت، اما حیاتی است، بنابراین من تمرین می کنم.

متأسفانه، اگر قابل درک باشد، پیام در روزهای اولیه همه گیری این بود که برعکس عمل شود. پیام بهداشت عمومی “در خانه بمانید، ایمن بمانید” مزیت ساده بودن را داشت. اما شعار، محدودیت‌ها و فشار اجتماعی شدیدی که آنها را همراهی می‌کرد، به طور فعال از تحلیل‌های منطقی و فردی منصرف شد. اگر خودتان در معرض خطر ابتلا به کووید شدید نبودید، همچنان می‌توانید حامل این بیماری باشید. بحث‌های مبادله‌ها به صورت مفصل بود. رفتن به یک گردهمایی محله ای در فضای باز یا دیدن خانواده مساوی با قتل اخلاقی نابسامان تعداد نامشخصی از مادربزرگ ها و افراد دارای نقص ایمنی بود.

این اغراق در لحن برخی پوشش‌های رسانه‌ای یا احساسات میدانی در مناطق آبی عمیق کشور نیست، جایی که، همانطور که CNN کریس سیلیزا اشاره شد، بسیاری از آنها از ترس اینکه برچسب گناهکاران کووید را بگیرند، تشخیص‌های کووید را مخفی نگه داشتند.

یک رویکرد یکسان برای همه خطر، و تشویق از بالا به پایین برای پذیرش کمترین خطر ممکن است در سال 2020 معقول باشد، قبل از اینکه ما به درستی بفهمیم که ویروس کرونا چگونه منتقل شده است و قبل از اینکه واکسن داشته باشیم. با این حال، تجزیه و تحلیل ریسک باعث بدتر شدن همه ما شد و کودکان بیشترین هزینه را پرداخته اند.

کودکان کمترین جمعیت در معرض خطر هستند، اما در بسیاری از مناطق کشور همچنان با سیاست‌های کاهش شدید مواجه هستند – چه به نام خود (شانس کم عوارض جدی کووید به این معنی نیست شانسی وجود ندارد) یا به نام حفاظت از بزرگان خود. همانطور که دیوید لئونهارت در نوشت مجله نیویورک تایمز، ما “آسیب بیشتر به کودکان در ازای آسیب کمتر به بزرگسالان” وارد کرده ایم. لازم نیست روانشناس باشید تا مشکلی در این مبادله ببینید. در تمرکز خود بر روی یک تهدید، به هزاران تهدید دیگر اجازه دادیم شکوفا شوند: از دست دادن یادگیری، بی ثباتی سیستم مدارس دولتی به دلیل عدم ثبت نام، آسیب رساندن به خود، مشکلات رفتاری.

کلان‌شهرهای اصلی ایالات متحده در سال‌های 2020 و 2021 برای تعطیلی طولانی‌مدت مدارس یک نقطه دور از جهان بودند. (مدارس عمدتاً در اروپا و اسکاندیناوی و بسیاری از نقاط دیگر در ایالات متحده باز بودند) مدارس در شیکاگو دوباره بسته شدند در حالی که اتحادیه معلمان در این ماه در مورد پروتکل‌های COVID مذاکره کردند که بدون شک منجر به از دست دادن یادگیری بیشتر شد. کودکان 2 ساله هنوز در وسایل حمل و نقل عمومی در اورگان ماسک می پوشند در حالی که کودکان در بوستون در کلاس های درس با پنجره های باز در برابر نسیم 20 درجه یاد می کنند. از آنجایی که CDC اذعان داشت که ماسک‌های پارچه‌ای محافظت چندانی ارائه نمی‌دهند، برخی از مدارس تلاش می‌کنند تا همه کودکان را به ماسک‌های N95 یا موارد مشابه ببرند. فراتر از مدارس، ما توانایی کودکان را برای مشارکت در زندگی عمومی محدود می کنیم. شهرهای بزرگ آمریکا برای خوردن پنیر Chuck E به مدرک واکسیناسیون نیاز دارند. در مینیاپولیس، حتی کودکان 2 تا 5 ساله باید آزمایش کووید منفی نشان دهند تا وارد رستوران شوند.

بیشتر کودکان نه در خطر جدی هستند و نه خطری جدی برای دیگران ایجاد می کنند – به خصوص اکنون که واکسن ها به طور گسترده و رایگان در دسترس هستند – اما ما به طور معمول با آنها طوری رفتار می کنیم که گویی چنین هستند. و رسانه‌ها اغلب به جای فرونشاندن ترس والدین، شعله‌های آتش را برافروخته‌اند و ما را در بخش آمیگدال واکنش‌مان به خطر ابتلا به کووید گیر نگه می‌دارند. ستون مشخصه ای از ماه دسامبر، حضور در مهدکودک را «بازی رولت روسی با جان فرزندانمان» نامید، اما هیچ منبعی احساسات مشابه مادری را که از گذاشتن بچه هایش در ماشین یا نزدیک استخر امتناع می ورزد، ایجاد نمی کند – هر دو سناریو از نظر آماری بسیار خطرناک تر هستند. فرزندان.

سونیا سوتومایور، قاضی دیوان عالی کشور، اغراق گاه به گاه و افسارگسیخته در مورد خطر برای کودکان را در طول بحث های شفاهی در ژانویه مثال زد، زمانی که تخمین زد که 100000 کودک در بیمارستان ها در شرایط وخیم مبتلا به کووید وجود دارند که بسیاری از آنها از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده می کنند. تعداد واقعی حدود 5000 است، و بسیاری از آن‌ها احتمالاً عفونت‌های اتفاقی هستند که با آزمایش‌های معمول بیمارستانی در کودکانی که به دلایل دیگر بستری شده‌اند شناسایی می‌شوند.

درخواست تجزیه و تحلیل هزینه و فایده از هرگونه سیاست کاهش کووید در مکان‌هایی که این سبک تفکر غالب است، متهم به فداکاری کودکان است. مارگارت لوربر، عضو هیئت مدیره مدارس دولتی شهر اسکندریه در سال 2021 از والدین پرسید: “آیا می خواهید فرزندتان زنده باشد یا تحصیل کند؟”

زمانی که فرماندار تازه منتخب ویرجینیا، گلن یانگکین، فرمان اجرایی سلف خود مبنی بر الزام پوشش عمومی در مدارس را لغو کرد و به والدین قدرت انتخاب داد، همان مناطقی که سیاست‌های احتیاط‌آمیز آنها کودکان را به مدت یک سال از کلاس‌های درس دور نگه می‌داشت، قول دادند که اگر بچه‌ها را از کلاس درس خارج کنند، ادامه خواهند داد. بدون پوشش صورت ظاهر شوید اگرچه علم در مورد مزایای نقاب زدن کودک نامشخص است، و جنبه‌های منفی آن در حال آشکار شدن است، مناطق تصور می‌کنند که اجازه دادن به والدین برای رسیدن به نتیجه‌گیری‌های خودشان آسیب زیادی به همراه خواهد داشت.

این شکل بحث “قربانی کودک” به کودکان یا والدین خدمت نمی کند. بزرگسالان باید تمام تلاش خود را برای برقراری تماس های منطقی با فرزندانمان انجام دهند، هزینه ها و مزایا را بسنجیم و باتوم را از آمیگدال به نئوکورتکس منتقل کنیم. اگر تصمیم می‌گرفتم هرگز بچه‌هایم را به دوچرخه نزدیک نکنم، مطمئن هستم که دوستان و خانواده‌ام تصمیم من را درک کرده و به آن احترام می‌گذارند. اما این یک قرائت غیرمنطقی از خطر و عمیقاً ناعادلانه برای فرزندان من بود.

«بچه‌ها تاب‌آور هستند» عبارتی از همه‌گیری بوده است که برای توجیه حذف مدارس معمولی، جشن‌های تولد و صحبت با دوستان در هنگام ناهار استفاده می‌شود. اما این کار یک بچه نیست که انعطاف پذیر باشد. این وظیفه والدین است که در برابر آنها انعطاف پذیر باشند، تا آنها را از ترس و نگرانی ما در امان نگه داریم. هر چه بیشتر از سلطنت کناره گیریم، آسیب بیشتری وارد خواهیم کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksi